Mám ho pozvať na rande?

27. feb 2023

Už zopár mesiacov sa mi páči jeden muž/chalan u nás v práci, ktorý pracuje ale v inom tíme ako ja. Pracovné veci spolu riešime len výnimočne a sem-tam sa rozprávame na obede. Vždy sú tam však aj ostatní kolegovia. Už je to nejaký čas čo ho nemôžem dostať z hlavy a čoraz viac na neho myslím. Je môj typ, páči sa mi jeho výzor aj spôsob jeho vyjadrovania, názory, mimika a tak celkovo, veľmi ma priťahuje. Nemám ale z jeho prejavu dojem, že on to vníma rovnako. Skôr je len slušný a to je všetko. Či má priateľku, netuším. Ja však na neho stále myslím a premýšľam aj nad tým, že si ho pred odchodom z práce odchytím, keď bude sám a proste mu poviem čo k nemu cítim. Myslíte, že to bude veľmi trápne sa mu takto priznať s citmi a mám radšej za každú cenu počkať či raz náhodou neurobí prvý krok ako muž (ak vôbec)? Ak ma odmietne, bude veľmi divné stretávať ho na chodbách, obedoch a sem-tam aj na poradách... Ja mám 25 a on je o 2 roky starší.

kaia
27. feb 2023

Daj sa s nim do reci a zavolaj ho na obed 😊

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanyag
27. feb 2023

Noo neviem, ja by som asi nadhodila reč ohľadom rodiny a tak...zistiť najprv, či niekoho má...aby si sa zbytočne nestrápnila 🤭 a nie hneď pozývať na obed

caroline_
27. feb 2023

Najprv by som skusila zistit,ci nie je zadany

roja01
27. feb 2023

Skus do rozhovoru vsunut nejaku vtipnu poznamku s cielom zistit, ci ma partnerku, s kym byva. Iba na zaklade tychto informacii skus navrhnut kavu, alebo ze nemas s kym ist na ten a ten film do kina, ci by sa nepridal. Skor takto zlahka nez ofic. pozvanie na rande.

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
28. feb 2023

isto by som mu nehovorila čo k nemu cítim.... môžeš ho zbytočne odplašiť....
nič iné ako čakať ...

andreatytler
28. feb 2023

No city by som mu nevyznavala. To je prilis velky natlak, ale na kavu by som ho kludne po praci pozvala. Ak vies ze nie je zenaty, tak frajerku by som neriesila.
Ale mam dojem ze ak chlap chce tak ti to da vediet. Ak od neho nie je ziadny naznak, tak tam podla mna nebude zaujem z jeho strany. Problem je ze si uz namotana a cim dalej to takto trva, tak sa namotavas viac, lebo tvoje romanticke predstavy o nom ti rastu kazdym dnom.

janetinka27
28. feb 2023

City urcite nevyznavaj, zatial su aj tak skor platonicke. Pri obede mozes byt milsia, usmiat sa, atd.
Vsetko sa da zistit,najprv by som si overila,ci je zadany,pripadne ma zaujem inym smerom atd

terezka1947
28. feb 2023

Počkaj,nepozyvaj nikde.
Najprv zistí,či niekoho nemá,to sa musí dať. Minimálne od ostatných kolegov,či skús nejako zaviesť nejaké všeobecné otázky na túto tému.
Čo robil cez víkend,či chodí do kina,či stíha koníčky,čo po práci zvykne robiť,relaxovať....niekde v tých odpovediach by mohla byť priateľka
A povedzme si úprimne,keď bude mať o teba záujem,bude vyhľadávať tvoju spoločnosť,čiže to hneď zistis😉

amiaja
28. feb 2023

Zena, urcite ho nikam nepozyvaj a nevyznavaj mu lasku 🙈 nie je nic horsie ako ho prepadnut po robote a vybalit to na neho 😀 bude na teba kukat jak puk, hlavne ked sama vidis ze nema zaujem.
Ved sa na neho povypytuj, mate asi nejakych spolocnych kolegov, zisti ci je zadany, dlhsi pohlad, usmev, zaujem o jeho zaluby.. rozhodne po nom len tak nevystartuj sak hned utece 😁

babulkomale
28. feb 2023

Odchytit a vyznat mu lasku? 🤦 To sa takto nerobi. Ja som asi stara skola ale mam skusenost ze ked chlap chce, nic ho nezastavi. V zivote by som sa takto neponizovala.

kvetinka75
28. feb 2023

najskôr zisti, či je sám alebo zadaný. To by problém nemal byť. Ak sa dá choďte na obed iba vy dvaja alebo ak tam budú aj iní tak začni rozhovor napr. o voľnom čase. Kam ideš, čo budeš robiť a priamo sa jeho spýtať, čo robí on , čomu sa venuje. Proste len normálna komunikácia. Normálne sa bavte a aj ztoho zistíš, či je sám a možno nájdete aj spoločné hoby, stačí to potom už len rozvíjať. Veď sa určite nebavíte iba o pracovných veciach.

hulica
28. feb 2023

tak najľahšie sa s ním ak sa dá je dať sa do reči a pozvi ho na obed. a potom uvidíš, či sa chytí, alebo ti možno povie, že niekoho aj má. ťažko povedať, no za to, že to skúsiš, nedáš nič

zuzubb007
28. feb 2023

Tak by som sa neponizovala, ze povies mu co k nemu citis uz len to bude pre neho kontrolka ruky prec to je sialena zenska, ak by mal zaujem uz by sa davno rozhybal, nasla by som si iny objekt zaujmov a casom ta to prejde

domkakvet
28. feb 2023

Keď z jeho strany nie je žiadny náznak, určite by som ho nikde nevolala, ani nič, treba vyčkať, možno časom.

milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. feb 2023

Ďakujem krásne za všetky odpovede! Ako vidím, veľká väčšina by volila menej priamy prístup 😀 Asi to prehodnotím, hoci mám pocit, že už nedokážem viac čakať, stále ma to trápi viac a viac 😅

autor
28. feb 2023

@milanpetras Tebe, predpokladám ako mužovi, by takéto odchytenie po práci neprišlo príliš konfrontačné? 😃

soldi
28. feb 2023

mne ked sa chlap paci, tak mu to dam jednoznacne najavo. nemam problem ho niekam pozvat. urcite lepsie nez sa tym stale v hlave zaoberat. aspon budes vediet presne na com si.
nazor, ze chlap musi byt vzdy ten prvy iniciativny mi pride velmi staromodny.

aj teraz mam partnera (uz treti rok sme spolu), a keby som na zaciatku nebola jednoznacne ja ta iniciativna, tak isto spolu nie sme, lebo on bol velmi hanblivy a neisty.

takze ak Ty sa citis na to, ze prevezmes iniciativu, chod do toho, maximalne sa trochu strapnis, na druhu stranu mozno to bude laska Tvojho zivota 🙂

catch22a
28. feb 2023

@zuzana9415 jop... klasicky nech muz sa o vsetko stara :D

modrykonik33
28. feb 2023

A čo k nemu cítiš? Však sa bavíte minimálne, maximálne sa ti páči. Keď sa ti už tak veľmi páči, skúsila by som si ho pridať na FB a ak sa aj ty jemu páčiš určite ti napíše

breznica
28. feb 2023

Píšeš, že z jeho strany necítiš nejaký záujem, je len slušný. Tak sa odmiluj a príde časom taký, čo bude mať záujem. Ja som tiež jak sprostá obhanala kolegu a on len zo slušnosti so mnou šiel na bicykel,na kofolu... A nič z toho

annamudra123
28. feb 2023

Ahoj 🙂 city by som mu isto asi nevyznávala, ale určite by som si ho odchytila, či by nešiel niekedy niekam von sadnúť a pokecať 🙂 držím palce

babulkomale
28. feb 2023

Takto sa predstrkovala a vyckavala si v praci mojho priatela moja uz byvala kamaratka. Akurat ze ona vedela ze sme spolu 😂 predstavila som jej ho na spolocnej kave a nevedela skryt, ako sa jej paci 🤦

autor
28. feb 2023

Nanešťastie na FB ho neviem nájsť podľa mena, takže si ho neviem pridať, preto mi viac-menej zostáva len osobný kontakt 🤔 Zo začiatku som myslela, že sa na to vykašlem, ale stále mi to nedá spávať 😅

amiaja
28. feb 2023

Ved sa povypytuj kolegov na neho ci je zadany, kam chodi/co robi cez vikend.. Pri troche "stastia" mu povedia ze si sa na neho pytala a spozornie 😀 prelustruj kolegom fb priatelov, mozno ho tam niekto bude mat.
Neexistuje ked spolu chodite na obed aby sa nedalo k nemu priblizit "nenapadne". Nie ze na neho vyskocis po robote ze ho milujes 😄
A ked nic nezaberie tak asi proste nema zaujem.

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
catch22a
28. feb 2023

@zuzana9415 tak nerob nic a mozno o neho prides...

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz