Mali ste milenca?

7. okt 2022

Mam 32 rokov , v manželstve to neklape tak som si našla milenca. Je skvelý, všetko bez starosti. Pri ňom sa cítim uvoľnene. Žiadne starosti o domácnosť,deti proste nič. Je to môj balzam a aj v sexe je skvelý. Zažili ste niekedy niečo podobné v realite, keď to doma neklapalo?

gabriela2952
7. okt 2022

Zbabele, keď ti vzťah nefunguje treba to riešiť a nie podvádzať. Otrasný prístup.

melanta
7. okt 2022

Nie, nezažila, mám charakter. Keď nám to prestalo klapať, snažili sme sa o tom rozprávať, diskutovať, hľadať riešenie ako byť obaja spokojní. Keď to nešlo napriek našej snahe, tak sme sa rozviedli. A až potom sme obaja riešili iné postele.

vani190493
7. okt 2022

@melanta veľmi pekne povedané

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
7. okt 2022

Toto je zase téma, "platená" modrým koníkom, na rozprúdenie diskusie? Alebo toto niekto napíše na fórum pre matky úplne vážne?

autor
7. okt 2022

@gabriela2952 to je jedno veď každý druhý človek to tak robím. Či muž či žena

autor
7. okt 2022

@zoro9836 nie nič

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
7. okt 2022

Každý druhý to tak robí? Toto si nahováraš aby si uľahčila svojmu svedomiu?

autor
7. okt 2022

@zoro9836 to je jedno podvádza každý druhy človek. Neklape to celkovo
@melanta veľa ľudí podvádza tak sa netvar že nie,lebo len klameš samu seba

gabriela2952
7. okt 2022

Ako ja som teraz úplne stratila slová, vážiš si vôbec aspoň trochu svojho muža? Dokážeš sa mu pozrieť do očí?
Radšej sa sním roziď, spravíš mu tým láskavosť 🙂

h2
7. okt 2022

Každý druhý podvádza, má milenca, milenku? No, my s mužom sme dvaja. Čiže štatisticky, podľa teba, jeden z nás podvádza. Ja o sebe viem, že ja to nie som. Z toho vyplýva, ze môj muž má milenku. 🤔🤪

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
7. okt 2022

@zoro9836 😂 Áno. Ale môžeš napísať, pre tie, čo ho nepoznajú.

viestta
7. okt 2022

Podla seba sudis všetkých? Nie, nepodvadza každý druhý, aj keď vo vašom manželstve to tak je. Mozno aj každý u vás podvádza.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gertrudaosem
7. okt 2022

Nechápem "žiadne starosti o domácnosť, deti"

autor
7. okt 2022

@gertrudaosem lebo s milencom neriešia hadky o financie,o domácnosť deti. Len dobrý sex

martul
7. okt 2022

No tak potom čo riešiš, všetko je podľa teba super a úžasné....tak?
O slušnosti a charaktere je asi škoda niečo písať. Skús sa pozrieť do zrkadla, potom si daj niečo na žalúdok lebo sa dogcáš určite.

janickacrazy
7. okt 2022

ale aj tak ťa tie starosti s deťmi a financiami čakajú doma, takže to máš za jedno a manžel nechce sex? možno aj on má niekoho?

gertrudaosem
7. okt 2022

@h2 ja keď som sa s niekým raz rozprávala.... Bla bla bla ... O niečom mimo tému a zrazu téma muži... Vravim, môj muž ma nepodvadza, nemá inú.
Dostala som otázku: "Ako viete?".... Je na zamyslenie... Aj pre mňa bola na zamyslenie. Na chvíľu sa človek zastaví a fakt nevie, ako vie 🤣

gertrudaosem
7. okt 2022

Ale i tak príde domov a tá domácnosť je tam aj deti... To že na chvíľu zabudne lebo sex... Tie veci a deti budú stale keď príde domov... Tak aspoň že má chlapa kt sa postará

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenka74
7. okt 2022

Dúfam, že milenec má manželku, tlieskam tebe, aj jemu, niečo ako svedomie asi nepoznáte.

dskjhfdlkdjhl
7. okt 2022

Och, ja budem taka trapna, nic take som nezazila. Keby mi to doma neklapalo, tak sa v prvom rade snazim o napravu. Keby sa to nijako nedarilo, tak by som radsej volila rozchod a potom by som sa mozno poobzerala po inom. Ale ked to tak robi skoro kazdy, hmm, tak potom co riesis? Prisla si sa pochvalit, ci stazovat?

bessie12
7. okt 2022

Namiesto toho, aby si riešila problémy, ktoré mate, tak si nájdeš milenca. To je podľa teba riešenie? Podvádzať manžela ti príde normálne?? Treba sa postaviť k problémom zodpovedne a začať ich riešiť a nie utekať od nich. 🤦‍♀️

deti95060810
7. okt 2022

autorka - prišla si sa pochváliť, alebo posťažovať...