Dvaja muži naraz v mojom živote

8. okt 2022

nikdy som sa nedostala do tejto situácie a tak som trošku v rozpakoch
začala som sa stretávať s jedným mužom, padli sme si do oka a vyzeralo to celkom nádejne a ani som sa nestretávala s inými
lenže časom to začalo byť také že stále že mám ťa rád, vidím to na vzťah ale nemám čas, lebo hento, tamto a neviem čo.... ak som naše stretávanie a spoznávanie sa chcela ukočniť tak stále iba reči že mám počkať, že on ma má veľmi rád a vidí to aj do budúcna, hoci záujem o mňa aký som mala deň alebo aspoň týždeň, nič..... stále len také udržiavanie niečoho čo ani neviem či má smer, a skrátka jeden večer som bola doma a neviem prečo som sa ozvala jednému mužovi, neviem nejako ma niečim zaujal a brala som to skôr zo srandy
dokonca som po pár dňoch aj súhlasila, že si môžeme zavolať, skrátka som to brala, že však nejde o nič a možno s niekým podebatím
smutná z toho, čo sa deje s tým prvým som si zrazu uvedomila, že aj s týmto druhým nie je zle, zaujíma, píše mi, zavolá mi, vieme prekecať celé hodiny iba tak a hoci sme z jedného mesta, ja som to všetko brala iba ako srandu, hovorím si, však chodím von s tým prvým raz za týždeň, je to také vlažné, ale aj tak nebudem rešiť viacero naraz, lebo aj mne by prekážalo keby toto robí niekto mne, kým randíme.....
skrátka s tým druhým som to brala ako dobré odľahčenie, a von som ísť nechcela, no čím ďalej tým viac som nalomená aj na osobné stretnutie
ja mám zásady a preto sa pýtam samej seba, keď randím s prvým ale nie sme ani pár.... skrátka netuším kam to smerujem, je to celé vlažné, nonstop len čakám na niečo čo asi nebude, nonstop namotávky že ma má rád ale nepríde za mnou....a je tu odrazu niekto kto sa od začiatku zaujíma a možno by bolo fajn ho aj spoznať naživo, veď predsa o nič nejde.... no nebude to hlúpe...?

liljana
8. okt 2022

Zaujimalo by ma iba, ako by si sa citila, keby tvoj napadnik mal rozohrate dve partie a ty si bola ako nahradne riesenie.

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
8. okt 2022

@liljana ved mozno aj muz c. 1 to ma rozohrane na 2 partie.😁 ked stale nema cas.
Autorka-ja by som sa stretla, dala tomu sancu. Po vyberovom kole posles jedneho z nich prec.🙂

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
8. okt 2022

Nikomu si nič nesľúbila, na kávu môžeš ísť s kým len chceš, nie ste pár (a áno, napísala by som to isté, aj keby sa tu muž pýtal na 2 ženy, s ktorými je vo fáze spoznávania sa)... ale určite by som s tým prvým hodila rozhovor o tom, že máš pocit, že sa len motáte, nikam to nesmeruje a strácaš čas a zaujíma ťa prítomnosť a nie len reči o budúcnosti resp. by som to rovno úplne ukončila a to aj v prípade, že by to s tým druhým nevyšlo, lebo to čo opisuješ je naozaj na nič ...

estrella5
8. okt 2022

A prečo nemá čas? Ak tam nie sú vážne dôvody (choroba v rodine a podobne), tak by som sa naňho vykašlala... Kto chce, ten si čas nájde. Zažila som vzťah, kde "nemal čas", resp.frekvencia nášho stretávania bola veľmi nízka, dnes sa samej seba pýtam, kde som mala rozum...

bmuller
8. okt 2022

Kolko mate rokov a ako dlho sa to taha s tym prvym? Mesiac alebo pol roka? Ak mesiac, ok, pouvazuj, mozes chvilu pockat, ci sa to zintenzivni. Ak pol roka, tak potom lepsi vrabec v hrsti ako holub na streche, za pol roka snad dospely chlap vie prejavit seriozne rozhodnutie. Ak ten prvy nema oproti druhemu nejake vyrazne "body navrch" a ty chces vztah teraz, tak daj sancu tomu druhemu vztahu a s prvym sa rozluc.

miadi
8. okt 2022

Tak ten prvy by mi nestal za to pokracovat v onicom vztahu no mala by som dost slusnosti sa snim najprv rozist nez pojdem na rande s druhym. Uplne jedno ake to bude stym druhym ci sa ti bude pacit aj nazivo ci nie .. nerobim veci polovicato. Bud vsetko alebo nic . Naco ti je chlap co ta “ mà velmi rad” raz za tyzden ? Nechcela by si byt radsej sama alebo s chlapom co ta miluje kazdy den ?

autor
8. okt 2022

s tým prvým je to od konca mája.... a s týmto druhým sme v kontakte asi tak 3 týždne odhadujem, nie je to veľmi dlho........ja tiež nechcem byť voči nikomu netaktná a samozrejme že nechcem nikoho vodiť za nos a tomu prvému som niekoľkokrát povedala, ale on stále že mám ťa rád, ešte počkaj a vlastne ja už akosi ani neviem, že na čo čakať a nejako sa pritrafil tento....

vani190493
8. okt 2022

Dala by som šancu aj druhému, nemáš čo stratiť a ak by tosa z toho nevyvinul vzťah, tak možno si našla skvelého kamoša, čas ukáže. 😉

miadi
8. okt 2022

No a tento novy druhy vie ze raz do tyzdna ta mà iny chlap velmi rad? Lebo Ja by som s takou osobou nesla na rande co je v dakom vztahu nevztahu, ten novy ak to mà mat sancu si zasluzi 100% teba nie je to vobec pekne cakat kym sa rozhodnes ci je pre teba lepsi vrabec v hrsti ci vrabec na streche.

miadi
8. okt 2022

Ale to je uz o tebe aky si ty clovek . Mala som kamosku co stihala 4 chlapov nezavezne testovat.. no do dnes nema “ stastie” v laske kto vie pre co?

zuzana76
8. okt 2022

@zoro9836 aký charakter, veď ten prvý ju očividne vodí za nos, vzťah nie je o tom, že počkaj, ja by som ale tomu prvému povedala, stretla som niekoho, prepac, ty na mňa nemáš čas, partnerský život si predstavujem inak, adios a dala by som šancu tomu druhému

autor
8. okt 2022

@miadi určite by som to najprv s jedným ukončila a tak išla s druhým, skôr či nebude hlúpe to, že s jedným som randila a viac menej v tesnom závese pôjdem na stretnutie s iným.... a preto som zatiaľ nikam nešla, lebo nechcem byť taká že niečo riešim s neviem koľkými naraz, skrátka len som sa ocitla v takej situácii, že skrátka som s ňou ani nerátala

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
8. okt 2022

@autorka od konca mája? ja neviem ale rovnako nerozumiem tvojmu premýšľaniu. Akože ak sa ti ten druhý nebude pozdávať, tak sa veselo vrátiš ku flirtovaniu s tým prvým? to máš trošku pomýlené. Bez ohľadu na to, či si teraz s niekym píšeš alebo nie, tak by ti malo dôjsť, že s tým prvým to nemá budúcbosť. Ak by malo, tak by ti stál za riťou vždy keď by sa mu dalo a nevyhováral by sa, že od mája nemá čas. Nechápem čo si akože chceš poistiť tým, že sa ho nezbavíš? ten kúsok pozornosti čo od neho dostávaš 1x týždenne?

Teraz čítam, že by si to s tým prvým najskôr ukončila. Najskôr si ale písala, že by sa ani tebe nepáčilo randiť s dvomi naraz. Tak sa rozhodni, pretože ak to ukončíš a ešte v ten deň pôjdeš s druhým, tak to naraz nie je. Je to taktné voči obidvom. Ani jedného nedostaneš do tvojho trojuholníka.

zuzana76
8. okt 2022

@autorka. Mne sa stalo to iste, mala som kamarátstvo, on študoval v inom meste, videli sme sa raz týždenne s tým, že to bola asi dvojhodinová prechádzka , on chcel fungovať týmto štýlom, kým neskončime VS , proste nechcel rýchly vzťah, ja som sa spoznala s mojim manželom pocas tejto doby, hneď sme si padli do oka, bolo to úplne iné, prvému som povedala, čo je vo veci, rozišli sme sa a už som 27 rokov s mojim manželom / tým druhým/

zuzana76
8. okt 2022

@zoro9836 veď aj jej odporúčam, ukončiť prvý vzťah a ak je ten druhy vzťah perspektívnejši, tak začať ten

sashabb
8. okt 2022

Z môjho pohľadu ťa má ten prvý asi v zálohe. Rieši si iné a ty si tá druhá, ktorá čaká...

kitycat
8. okt 2022

Maj hrdost... Cakas od MAJA? 🤷‍♀️🤷‍♀️

Ze mozno si na teba najde cas na Vianoce, Novy rok a Valentina a potom sa uvidi?

miadi
8. okt 2022

Proste ked sa rozides stym prvym trebars dbes kludne chod von zajtra stym druhym . Ved ti neumrie muz a ty nebudes vesela vdova. Ten vztah co mas je davno onicom vies to uz dlho Ved inak by si sa nezacala vykecacat stym druhym. Proste Bud free a mozes hnet randit a ked sa ti tento druhy na živo nebude v pondelok pacit mozes ist na rande s inym v utorok a stym druhym sa uz nestretnes..

janka_23
8. okt 2022

Na základe vlastných skúseností ti poviem, že z toho prvého nič nebude. Iba si ta drží ako zadné vrátka. Keď je muž zo ženy paf tak sa správa úplne inak. Zaujíma sa,vola, chce sa stretávať. Ze nemá čas a máš počkať sú iba vyhovorky. Dala by som šancu tomu druhemu

arianna25
8. okt 2022

Podľa môjho názoru, keby ten prvý bol úžasný a bola by si aj ty jeho úžasná, tak by ti ani nenapadlo písať druhému. Zachovala si sa podvedome. Toho prvého by som nechala keď nevie čo chce. Toho druhého by som si ešte otukavala a uvidela by som.

estrella5
8. okt 2022

Počkať na čo? Stále nerozumiem jeho argumentu... Ok, máš počkať... Ale na čo?

autor
8. okt 2022

@estrella5 aby sme sa viac spoznali, čo sa pri jeho časovom horizonte nespoznávame a na to aby sa asi rozhodol či stojím za to do vážneho vzťahu

estrella5
8. okt 2022

Autorka - prepáč, ale to je čo za argument? (Myslím z jeho strany)... Veď "či stojíš za to do vážneho vzťahu" nezistí nijak inak ako intenzívnym trávením spoločného času. Mne osobne by tu blikala kontrolka a podľa mňa je za tým niečo iné....

autor
8. okt 2022

@estrella5 no ak som ho minule už chcela poslať poviem to neslušne, že do riti tak začal nariekať, že som ho zranila, má ma veľmi rád a on so mnou počítal.... tak celé je to pofiderné posledné dni

panelacikova
8. okt 2022

autorka, snaží sa ťa ešte aj manipulovať podľa tvojej správy o 19:06. takže prvého kopnúť do prdele a poriadne to roztočiť s človekom, ktorý nemá problém prekecať hodiny s tebou po telefóne. komunikácia je základ 🙂

nurielka
8. okt 2022

Poviem na rovinu, ak by ťa chcel ten prvý nechodil by okolo horúcej kaše a nenatahoval ťa(možno ta ma ako zálohu). Ukončiť. A ide sa ďalej.