Ako by ste reagovali, ak by chlap chcel inú fotku?

7. feb 2023

Ahojte žienky, ako by ste brali keby si píšete s chlapom a aj po tom čo ste si vymenili fotku aby ste vedeli obaja ako vyzeráte a aj po tom by po vás hustil, že chce dalšiu fotku alebo či nemáte niekde inde nejakú fotku?

h2
7. feb 2023

Asi si na tej prvej fotke bola príliš oblečená na jeho vkus. 😁
Opýtala by som sa, prečo chce ďalšiu fotku a kým by mi to presvedčivo nevysvetlil, inú by som mu neposlala.

esteris
7. feb 2023

mozno chce vidiet postavu 🙂

deti95060810
7. feb 2023

možno chce ďalšie - nevie sa ťa nasýtiť...moc sa mu páčiš, si pre neho múza...😉

n3la
7. feb 2023

Zvyknú si to ukazovať medzi kamarátmi, možno chce mať cely album

miadi
7. feb 2023

Normalne Chlapi su vizualne bytosti. Keby chcel tak by pytal nahu fotku. No ked pyta len dalsiu normalnu chce sa Iba usitit ze nie si catfish, Asi sa mu pacis a chce mat istotu ze si pise s tou zenou z foto nie dakou co vyzera uplne inak.

a_alexandra_a
7. feb 2023

Jeminečky ženy, vidím, že fantázia pracuje na plné obrátky.
Možno chce len ďalšiu fotku bez nejakého doplňujúceho dôvodu. Tak je na teba zvedavý, ktovie akú fotku si mu poslala prvú, či ťa bolo vidieť dobre do tváre.
Zas netreba si domýšľať o tom, že je to hneď úchyl.

ayanamirei
7. feb 2023

mozno si podla neho prilis pekna na to,aby to bolo naozaj 😉 tak pyta dalsiu...

chillibubble
7. feb 2023

a nechce si len overit, ze si mu poslala realne tvoju fotku a nie stiahnutu niekde z netu?

autor
7. feb 2023

tá foto bola asi tak síce slefie ale zhruba polovica mojho tela, čiže videl dosť

autor
7. feb 2023

@chillibubble dohodli sme sa, že tam urobíme nejaké gesto s rukou a bolo to aj kratučké video na instagrame,

a_alexandra_a
7. feb 2023

A je to pre teba problém poslať mu ešte jednu? Či ťa urazil tým, že si pýtal ďalšiu, alebo akože kde je problém?

miadi
7. feb 2023

Keby ta videl na zivo videl by dost. Mne je smiesne tak naco sa s niekym chces zoznamit ked je problem dve fotky poslat? Raz sa planujete aj stretnut ci to bude len take anonymne?

autor
7. feb 2023

@a_alexandra_a ano je to problém lebo ja sa na internete neukazujem na internete, nemôžem vedieť čo s tou fotkou urobí tá druhá strana, preto som ochotná poslať max 2 fotky,

miadi
7. feb 2023

Tak sa snim stretni na zivo mozno paranoia opadne.

autor
7. feb 2023

@miadi u mňa paranoja neopadla ani u ľudí čo sa poznáme roky :D

7miriam77
7. feb 2023

Opytala by som sa ho priamo, ze preco chce aj druhu fotku. Ak by mi napisal na to v pohode dovod, poslala by som mu aj inú

marsmykkok
7. feb 2023

Tak mu pošli, normálnu, kde si oblečená a nedá sa zneužiť, aký problém? Podľa mňa je to o tom, že veľa ľudí má na zoznamke fotku napríklad z jediných 2 mesiacov života, kedy boli chudí, inokedy sú tuční, žena práve profesionálne namaľovaná a načesaná na svadbu a na svadbe upravená fotografom cez filtre a realita je iná. Preto chce vedieť, či tie 2 fotky sa budú podobať a ako si ťa má predstaviť.

autor
7. feb 2023

@7miriam77 pre mňa v tomto neexistuje dobrý argument 🙂

@marsmykkok ved takú aj videl, ale fotky sú veľmi citlivé veci, kto čo by s tým robil, a nebolo to na zoznamke, a makeup dávam taký jemný, že to ledva vidno, max špirála a trochu obočie, a filtre na také fotky nedávam lebo zase aby to bolo reálne a tie fotky s videom krátkym...no nebol tam rozdiel bola som to čisto ja, videl aktualitu

Chápem, že chce vedieť s kým si píše čiže nejaká tá 1 možno 2 foto su pre mňa ok

a_alexandra_a
7. feb 2023

Tak na čo sa zoznamuješ na internete, keď máš problém poslať svoju fotku? Je normálne, keď si s niekým píšeš a zaujme ťa, že ho chceš vidieť.

autor
7. feb 2023

@a_alexandra_a ved videl fotku takže neviem načo chcel dalšiu, čiže vedel na čom je

miadi
7. feb 2023

Trochu prehanas Ved mu posli normalnu fotku Neni kazdy uzasny photoshop maniak ze by z teba vedel urobit Venušu. Akoze Ja som takyto problem nikdy nemal nie koli fotkam ale muzov je dost aj vonku mimo internet. S tvojim pristupom sa s nikym nezoznamis ani na nete.

autor
7. feb 2023

@miadi a on mi tiež len 1 fotku a videjko krátke poslal čiže obaja sme si boli kvit,

miadi
7. feb 2023

Tak mu povedz ze chces fotku jeho izby alebo co . 🤣taku ze hnet aspon uvidis ci mà bordel alebo zije v jaskyni. Alebo dalsiu selfie ked pyta fotky urcite ti posle svoje.

a_alexandra_a
7. feb 2023

Hľadáš problém kde nie je a nepripúšťaš si argumenty. Neviem teda o čo ti ide. Keď by ste sa mali stretnúť tak si po 10 sekundách skryješ tvár, lebo už videl dosť a čo ak ťa náhodou opozerá?
Správaš sa trochu detinsky a robíš zbytočne veľa kriku kvôli jednej hlúpej fotke navyše. Neviem koľko máš rokov a vlastne ani prečo sa zoznamuješ na internete, keď chceš zostať čiastočne v anonymite a poslať viac ako jednu fotku je pre teba neprekonateľný problém. Mala by si sa zamyslieť, čo vlastne chceš.

marsmykkok
7. feb 2023

Však si mu poslala len jednu. Sama píšeš, že 2 problém nie sú. Tak pošli ešte 1. Ak bude pýtať viac, povedz, že nerada sa fotíš, viac nemáš a podobne. Zase neposielala by som každý deň jednu, aby ich zhromaždoval alebo sa ukájal na nich a reálne sa ani stretnúť nechcel (aj takí sú, čo im stačí písanie a fotky) . Ak bude žiadať dalšie a nepošleš a nemá čisté úmysly, ukončí to. Ale tu jednu by som mu teraz ešte bez problémov poslala.

miadi
7. feb 2023

Posli mu foto ako stojis na vrchole hory fotenu od spodu 😅koza bude syta aj vlk cely .

autor
7. feb 2023

@a_alexandra_a to že ma vidí v realite to nezneužije, ale fotku môže, urobí screenshot obrazovky a zavesí na internet napríklad...

autor
7. feb 2023

@miadi 😅

autor
7. feb 2023

@marsmykkok neukončil to, dalej sme si niečo písali, ale mám už za sebou pár negatívnych skúseností a preto si dávam veľký pozor

kiwi3
7. feb 2023

a ako sa da zneuzit fotka tvare? ja teda neviem, snad si tam oblecena a vsetko je v poriadku...