Zamilovaná do muža

2. júl 2024

Pracujem ako čašníčka a už vyše roka som zamilovana do jedného muža čo k nám chodí na obedy celkom často
Problém je ten že už ma cca 3 roky priateľku, ajked väčšinou chodí na obed sám ( obaja podnikajú v niečom inom a v iných mestách … tak asi aj toho času majú menej na seba )
Na soc. sieťach sa prezentujú ako veľmi harmonicky pár a zaľúbenci
Už viackrát som sa ho snažila pustiť z hlavy ale vždy keď ho uvidím som úplne mimo
Niekedy sa nám stretnú pohľady a usmejeme sa na seba ale nikdy sme neprehovorili spolu … iba či chutilo atď… klasika čašníčke frázy
Nieje ten typ čo vysedáva, práveže zje a ide
Čo by ste robili na mojom mieste ?

evacim
2. júl 2024

Nech to ostane len na tej platonickej rovine..nechaj ho tak, ak už má vzťah 🙂

viestta
2. júl 2024

Ma vztah, teda mal by byt pre teba nedotknutelny. Ale zalubena mozes ostat...

dzulli1980
2. júl 2024

A čo chceš robiť? ... keby mal záujem, už by Ťa oslovil ... ako píšeš "zje a ide" ... Ty si do neho platonicky zamilovaná, pre neho si "len čašníčka" ... zrejme keby Ťa stretol niekde v meste, ani Ťa nespozná ... zlož ružové okuliare a skús loviť inde, má vzťah, má priateľku.

hopsas
2. júl 2024

Nič by som nerobila. Ak má chlap záujem, tak rieši. On nerieši. Nemá dôvod.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vyrovnanaosoba
2. júl 2024

Aj nabudúce nech to zostane pri čašnickej fráze a nemontuj sa v jeho vzťahu. To ze nechodí na obed s priateľkou, neznamená, že máš na neho skočiť 🤔

jovka
2. júl 2024

@vyrovnanaosoba tiez kukam ake pochody maju niektori ludia , moj chodi bezne sam na obed , alebo len s kolegami, to aby sa ich clovek bal pustit samých :D :D

enmery
2. júl 2024

Ako sa dá byť zamilovaná do muža, ktorý k vám chodí na obed asi rok a okrem "čašníčskych fráz" tam nič nie je, ani žiadny rozhovor hlbší a zároveň vedieť, že má 3 roky priateľku, aj ako sa volá na sociálnych sieťach a čo tam postujú🤔To by asi napovedako viac. Ja keď niekde stretnem človeka, neviem si ho dohľadat na sociálnej sieti len podľa tváre /To len poznámka, ja sociálne siete nemám/. Fakt ma to zaujíma.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enmery
2. júl 2024

Aha, ďakujem za odpoveď. Si milá🙂Ale toto je tým pádom iba fyzická príťažlivosť. Vôbec nevieš, aký je on alebo ona. Čo Ťa na ňom tak zaujalo?Že ho nevieš dostať z hlavy. Asi tam by som hľadala aj odpoveď, keďže je to vpodstate úplne cudzí človek.

petulda333
2. júl 2024

Opytaj sa sama seba,co by si chcela, aby urobila nejaka casnicka zamilovana do tvojho priatela. Chces ,aby ho kontaktovala alebo nechala na pokoji? O ich vztahu nevies nic

evka52
2. júl 2024

Prepáč ale musím to takto napísať… prišlo mi ťažko. Mám partnera, na pohľad veľmi sympatický a pekný muž. Viem, že sa páči viacerým dievčatám a ženám, dopočula som sa všetko možné. Bolo to dosť náročné, trápilo ma to, žiarlila som, ale nechcela som zničiť si tým vzťah. Povedala som si, že mu budem dôverovať. A vieš čo ešte? Že budem dôverovať aj tým ženám. Budem veriť v dobro, ktoré dúfam že v sebe majú. Že nebudú riešiť muža, keď je zadaný. A potom si tu ty, ktorá rieši… možno nie priamo proaktívne, ale špekuluješ, rozmýšlaš čo ako, dúfaš, sleduješ ich na soc. sieťach… prosím ženy, buďme k sebe dobré ❤️ prosím nerobme si to.

enmery
2. júl 2024

Autorka a vieš koľko párov sa vidí až večer, lebo sú cez deň v práci?Je to úplne normálne. Takže vypni sociálne siete. On sa Ti páči len fyzicky- to nie je zamilovanosť, ani láska. A už vôbec nevieš nič o jeho partnerke, ktorá dáva "srdcervúce popisy".

isis234
2. júl 2024

Chlap sa pozrie na to, čo nemá doma. On už má priateľku. Pre teba je LEN zákazník. Nič viac, nič menej. Želám ti,a by si čím skôr našla svojho princa
Vek je len číslo. Nepoznáš ho, nemôžeš byť doňho zaľúbená.

evacim
2. júl 2024

@evka52 ♥️🙏

isis234
2. júl 2024

Nie je to čudné, že si o ňom zisťuješ súkromné veci?? Zamysli sa nad sebou. Ak by sa každý staral o seba, bolo by o každého postarané..
Nerieš ich život, Im to tak vyhovuje. Bodka.

vanilkovazmrzka
2. júl 2024

Nerobila by som nic. Hladala by som ineho nezadaneho.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mojemenonikto
2. júl 2024

Aha ako ste sa do nej pustili 😀 Veď to je krásne keď je zamilovaná. Neznamená to, že sa mu musí rovno hodiť okolo krku, ale nejako upozorniť na seba predsa môže. Veď o tom sú všetky tie romantické príbehy, či nie? Niekedy môžeme roky chodiť okolo seba, dokonca do tej istej práce bez toho aby sme si čokoľvek všimli. A potom stačí malá náhoda a vznikne z toho veľká láska. A prečo by sa tej náhode nemohlo niekedy trochu pomôcť? Ak ani potom ten chlap nebude nič riešiť, tak je to jasné. To, že je niečo na sociálnych sieťach ešte neznamená, že ten vzťah funguje. Život nie je čiernobiely.
@autorka, na druhej strane je zase pravda čo ti tu niektoré povedali, že v podstate nevieš nič o tom akú má povahu, aký je to človek. A ľahko sa môže stať, že veľké zamilovanie vystrieda veľké sklamanie. Takže pozor aj na to 😉

petulda333
2. júl 2024

@mojemenonikto mas priatelku/manzelku? Ak ano,nevadilo by ti ak by na nu skusal nieco iny chlap lebo mu padla do oka? Zamilovat sa fajn,od zadaneho ale ruky prec a hlavne,vyhladavat na socialnych sietach a lustrovat ich oboch je trochu uz chore/sialene

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konikmodry111
2. júl 2024

Robíme v gastre s manželom obaja, dokonca občas aj na obed zájdeme sami. Neni na tom nič divne. Ale mala by si byt trosku profesionálnejšia a nespehovat hostí na sociálnych sietiach. To je už trosku cez. Si predstav že čo by si o tebe pomyslel on alebo kolegovci keby prídu na to že si ho smirovala na nete 🙈 Inak čo ti na ňom tak učarovalo keď ste sa ani len nerozprávali?

mojemenonikto
2. júl 2024

@petulda333 Ale veď to sa normálne v živote deje, či nie? Tebe sa to nestalo, že ťa oslovil iný muž? A myslíš si, že s tvojim mužom neflirtovala iná žena? Napríklad v práci? Veď o tom hovorím, že ak má súčasný vzťah v poriadku, tak má oči iba pre jednu ženu, tú ktorú má doma. A nič riešiť nebude. Ale ak tam niečo škrípe, tak miesto autorky príde tak či tak iná žena. Skôr či neskôr. Z autorky nemám pocit, že by mu za každú cenu chcela rozbiť aktuálny vzťah a ani nemám pocit, že by to robila pravidelne.

mojemenonikto
2. júl 2024

@autorka, tu je každá rada ťažká. Väčšinou čo pomáha je úplne sa odstrihnúť. Vieš ako to je, zíde z očí, zíde z mysle. Čas všetko vylieči, aj zamilovanosť. Ale možno sa skús popozerať okolo, či náhodou aj do teba tiež niekto nie je takto zamilovaný a ty si si ho doteraz nevšímala, lebo máš oči len pre tajomného neznámeho, čo chodí na obedy 😉

enmery
2. júl 2024

@mojemenonikto Všetko je pravda, ale "Ale ak tam niečo škrípe, tak miesto autorky príde tak či tak iná žena" . A ty si nepostrehol, že autorka s ním nič nemá, ani rozhovor, stolkuje ho na sociálnej sieti, nepozná ich vzťah a aj tak sa vyjadrí, že ani nie sú spolu s partnerkou?A zamiluje sa do čoho?Iba vzhľad, okrem objednaného menu o ňom nič nevie-iba aký má hlas. Takže táto Tvoja veta by platila, že skôr či neskôr príde iná, keby mali intenzívny kontakt a on tiež niečo chcel.

petulda333
2. júl 2024

@mojemenonikto tak pockaj,zaflirtovat a balit je trochu rozdiel. Teda,vyznat sa s citmi a pod. A ja mam z nej ten pocit,aj mne sa zapaci nejaky muz,teda fyzicky,to je asi bezne ale urcite si ho nevyhladavam na nete a neocumujem jeho partnerku a nezistujem informacie

mojemenonikto
2. júl 2024

@enmery Nemyslím si, že keď si niekto pozrie verejný profil iného človeka na internete je zrovna stalking. Veď ho predsa nechodí špehovať ani odpočúvať. A súhlasím s tým, že nič o ňom nevie. Je to iba zamilovanosť do jej predstavy o ňom. Ale veď všetci sme si tým obdobím prešli (dúfam 😀) a vôbec by som ju za to neodsudzoval. Vôbec mi nepripadá ako stíhačka, ktorá by lovila zadaných mužov.

evaachesa
2. júl 2024

Odsťahuj sa do iného mesta a máš po probléme. 🤷

mojemenonikto
2. júl 2024

@petulda333 Ale veď autorka mi vôbec nepripadá, že by ho balila. Je iba nešťastná, lebo je zamilovaná a jej vysnený muž si ju nevšíma. A myslím si, že flirtovanie je často iba prvá fáza balenia, či nie? 😉