Zaľúbili ste sa počas študentských čias do svojho učiteľa?

adrianakralovicova
6. máj 2024

Zaľúbili ste sa niekedy počas študentkých čias do svojho učiteľa? Ako to dopadlo ? 🙂

zuzana9393
6. máj 2024

@adrianakralovicova no môj učiteľ zo strednej sa oženil so svojou žiačkou. Majú spolu myslím dve deti a vyzerali spokojní 🙂

flimelka
6. máj 2024

Neviem ci to nazvat zalubenie sa, ale pacil sa mi jeden vychovavatel na internate. Dopadlo to tak ze dostal vypoved lebo ked mal nocne on tak to tam zilo 😀

egonsk
6. máj 2024

@adrianakralovicova nasa posledna anglictinarka z etiopie bola vlhkym snom vacsiny chalanov pred i po maturite 😁

deti95060810
6. máj 2024

ja nie...
ale mojej ex švagrinej rodičia.
on učiteľ - ona jeho študentka .
Zobrali sa keď mala 19 r. on tuším 35.
spolu žili celý život, mali deti...

sejbipi
6. máj 2024

Ja teda nie. Ale jeden učiteľ po mne pokukoval a častokrát mi vypisoval a pozýval ma k nemu domov 🤣🤦🏻‍♀️

diewcatqoo
6. máj 2024

Na zakladke sme boli v deviatke vsetky "buchnute" do noveho telocvikara 🙂 no nejake vazne vztahy mimo platonicku rovinu u mna nie...
Poznam ale par pripadov. Moja spoluziacka zo strednej je vydata za svojho skolitela, u ktoreho robila bakalarku. Moja spoluziacka z vysky si zacala s jednym nasim doktorandom, s ktorym sme mali cvicenia. Od prveho dna, odkedy ju uvidel, bolo na nom vidno, ze sa zalubil.. bolo to take zlate sledovat ich. Uz su tiez svoji.
A na vyske ma este ucila manzelska dvojica, ktori sa tiez dali dokopy tak, ze on bol ucitel a ona jeho studentka. Pan profesor uz ma cez 80 a pani profesorka uz zomrela.. bolo zabavne pocuvat ich historky o tom, ako sa dali dokopy.

kamatopo
6. máj 2024

Platonicky sme boli zaľúbené do nášho triedneho učiteľa na stredné asi všetky v triede😂. Mal 28 a bol ženatí tak ani jedna sme si nič nedovolili. Teraz po 25 rokoch som sa dozvedela ,že ho predsa len rozviedla jedna študentka🙈.

jana_eyre_2
6. máj 2024

Nie, pretože každý môj učiteľ vyzeral hrozne.. 😅

Ale bez srandy.. mali sme raz učiteľa, ktorý k nám nastúpil hneď po ukončení štúdia.. bol mladý, ale ani prinajmenšom pekný, avšak tváril a vyjadroval sa vzdelane, čo je mne bolo vždy sympatické.. avšak veľmi bolo cítiť ako ho my mladé baby rozrusujeme, pozeral na nás, mal dvojzmyselne poznámky, stále vyhľadával našu spoločnosť.. urobil nám rozbor osoby podľa písma, vraj sa v Tom vyznal.. raz mi napríklad kúpil cukríky v bufete a dal mi ich na chodbe mimo ľudí, inej spolužiačke dal čokoládu.. my sme sa na Tom smiali, ani nás nenapadlo že jeho správanie je podozrivé..

A pár rokov na to, už som mala myslím prvého syna som čítala v novinách že nejaký stredoškolsky učiteľ je odsúdený za zneužívanie.. bol to on, ten ktorého som poznala.. mňa to strašne šokovalo a ovplyvnilo, keď som si uvedomila kto nás ucil a ja som ho brala len ako pokukavaca po pubertalnych babach..

Ospravedlňujem sa za neromanticky príbeh, ja už som raz taká, len ma to napadlo s touto témou..

zuzanka.zuzu
6. máj 2024

nie, toto ma nikdy nebralo 🙄 na strednej boli všetci učitelia pre mňa starí tridsiatnici 😂 ale tak ja som čudná, mňa neberie ani pacient-lekar (hoci už jeden návrh bol), šéf-podriadená a pod.

moonlight1210
6. máj 2024

Viem o ucitelovi, ktoreho pre jeho pletky s deviatackami na ZS vyhodili. Nespal s nimi, ale mal s nimi sexting a jedna to nakoniec priznala mame, tusim po nejakej preventivnej prednaske o socialnych sietach a ich nastrahach, tak ta prisla za riaditelkou a bolo z toho halo, s kolkymi naraz to takto tahal, ako sa zistilo.
Smutne je, ze ho vyhodili a na inej ZS obratom prijali.

vkatush
6. máj 2024

Suseda to riešila pred pár rokmi.
Dcéra sa jej začala ťahať na strednej s učiteľom, ktorý by jej mohol byť otcom, ten vekový rozdiel bol nejak 20-25 rokov.
Nakoniec po jej maturite dal výpoveď, spoločne odišli žiť do zahraničia, majú tuším 2 malé deti a zatiaľ to vyzerá, že sú šťastní.

maranco
6. máj 2024

@jana_eyre_2 tiež sme mali takého, využíval labilnejšie študentky a nútil ich v kabinete k sexu aby prešli v škole. Doma mal manželku a dieťa.

vilma7
6. máj 2024

Ja nie, ale jeden mi na konci 4.rocnika povedal, že si nevie predstaviť, že už nebudem chodiť do školy.
Neskor sa potom oženil so svojou značkou, je o 11 rokov od neho mladšia a sú spolu až dohodneš, ca skoro 30 rokov.

jana_eyre_2
6. máj 2024

@maranco možné že to bol ten istý.. 😑

maranco
6. máj 2024

@jana_eyre_2 slovenčinár?

jana_eyre_2
7. máj 2024

@maranco áno, vysoký, chudý s takým nadradenym správaním.. iniciály L.R.. ešte som si večer spomenula, že mi písal cez FB, že ako sa mam keď som už bola dospelá.. brrr...