Zaľúbila som sa do staršieho muža

2. dec 2023

Dobrý večer, mám jeden "problém" ktorý sa týka lásky. (PROSÍM nesúďte ma). Páči sa mi a zaľúbila som sa do staršieho chlapca v resp. Muža, s ktorým sa poznáme od júla minulého roka. Cítim sa v jeho prítomnosti povedala by som až úžasne... Od spoznania keď ubehlo pár mesiacov tak začal dávať nejaké náznaky aj on. Dotyky, častý očný kontakt a pohľady, ktoré neboli "náhodou" . A chcem niečo urobiť aby s tým neprestal. A chcela by som sa spýtať vašu radu.... Už sa dočkal že mám 18 a teda som dospelá... Lebo sa dávnejšie spýtal kedy budem dospelá, a prvý krát sa ma to opýtal ako muž lebo ešte žiaden "cudzí" muž to ešte nepovedal. Mám tomu dať šancu? Ďakujem za odpovede

anonymanonym
2. dec 2023

Vsak.. si dospela.. ako si aj ty sama napisala 🙂 Ty budes s tym rozhodnutim zit.. Ci uz s tym, ze budete tvorit par alebo naopak, ze tomu sancu nedas. Nerozumiem kde je problem. Bud chcete byt spolu alebo nie...

zmrzlinka2021
2. dec 2023

A ste teraz kamoši? Rozumiete si? Koľko má rokov?

ailiba
2. dec 2023

Preco nie, daj tomu priechod. Uzi si to... Laska je krasna. Spoznate sa, budete spolu a uvidite...

autor
2. dec 2023

@zmrzlinka2021 už pracuje čiže cca po 25ke už určite má

autor
2. dec 2023

@anonymanonym ja sa ničomu nebránim iba chcem chvíľu počkať na istotu či niečo sa odhodlá urobiť... Ja mám trošku stres v tomto keby som to urobila ja, takže preto chcem počkať

mimi3008
2. dec 2023

Popravde po precitani rvojho prispevku som si myslela, ze ty mas 18 a on 35+. 18 a cca 25 az taky rozdiel nie je. Ak ste obaja nezadani, tak preco nie...

alickapusinka
2. dec 2023

prečo sa pýta na vek či si dospela. No asi ho svrbí čvirik. Načo by sa to ináč pýtal podľa mňa chce sex. Ale to je môj názor. Tvoj názor môže byť iný.

januska12323
2. dec 2023

Teraz ste kamoši alebo náhodný známy?

autor
2. dec 2023

@januska12323 dá sa povedať že kamoši

medda_beda
2. dec 2023

@alickapusinka Aj podľa mňa mu ide len o jedno, ale to by nemusel čakať do jej 18stky.

januska12323
2. dec 2023

Tak sa normálne kamošte aj ďalej a uvidíš čo z neho bude.

patus_2
3. dec 2023

Ja mám v tomto jasne konzervatívny názor, že muž má byť ten kto urobí "prvý krok". Nechaj to vykryštalizovať, ono si to postupne sadne a uvidíš, či má skutočný záujem. Si mladučká, daj tomu čas a uvidíš, či sa oplatí ísť do tohto vzťahu 🙂 buďte kamaráti naďalej, stretávate sa a uvidíte čo z toho vyjde.

melanta
3. dec 2023

už pracuje čiže cca po 25ke už určite má

Poznáte sa vyše roka a nevieš, koľko presne má rokov? Po 25 je 26 aj 36. Buď si si to pri vymýšľaní témy zle premyslela alebo nie si dosť zrelá aby si ešte mala vzťah.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelikdianka
3. dec 2023

Ja som mojho manžela spoznala keď som mala 16. r. a on 22.r.
Sme spolu už 23.rokov, Z toho 18 r ako manželia.Máme 4 .krásné deti.
Si dospelá,keď to neskúsíte nikdy nebudeš vedieť ako by to dopadlo.

2006_1211
3. dec 2023

Myslím ze ak to je do tých 10 rokov vekový rozdiel tak to je v pohode a mohlo by vám to ísť sak ste mladý ešte obaja skúste to ale bud opatrná

rebrambora
3. dec 2023

Ak ma 25 rokov, tak je to starsi chlapec a nie chlap 🙃

dadka1997
3. dec 2023

Starsí chlapec rsp muž - 25+ .. 😅 a ty 18😅 ba tom by nebolo az tak nic divneho pokym by nemal 40+ ...mam spoluziacku, ma priatela s nim 2 deti a medzi nimi rozdiel ona 27 a 50 🫣na fotkach su skor ako dcera a tato a male sestričky 😅 ale laske neporúčíš ❤️

petra92
3. dec 2023

Že zaľúbila som sa do staršieho muža 🤣🤣 a ani nevieš koľko má rokov? Za to, že robí nemusí mať po 25-tke 🙄 Inak teda nikdy som nemala frajera v mojom veku, keďže chlapci ako vieme, sú zabrzdení v porovnaní s dievčatami v rovnakom veku 🤣 Takže vždy bol minimálne 4 roky rozdiel 🤷‍♀️

autor
3. dec 2023

@rebrambora myslela som 25+

patus_2
3. dec 2023

Nepíšeš koľko presne má rokov, takže buď nevieš koľko má, alebo to bude viac ako spomínaných 25. V podstate je jedno koľko rokov má, len buď opatrná. Z príspevku vyzerá, že si ešte neskúsená, preto ti poradím, kľudne buď náročná na výber partnera. Počkaj, pozoruj ako sa to bude vyvíjať a keď sa ti nebude niečo pozdávať, tak to vezmi z krášej cesty. Nepíšeš ako často sa stretávate, ako dobre sa poznáte, či je to "dobrý chlapec" alebo nejaký miestny sukničkár...

manco27
3. dec 2023

Ked s tebou udrzuje ocny kontakt a dotyka sa ta a v tej chvili citis pocit aky si predtym nikdy necitila tak asi aj on to tak citi daj tomu sancu