Vždy vám prišiel do života niekto lepší, ak vás predtým niekto zranil?

23. máj 2024

Ahojte. Práve nemám najlepšie obdobie a tak by som možno rada počula nejaké povzbudivé slova, podporu.. ze ak vám niekto odíde zo života, tak vždy príde niekto lepší a nemám sa nad tým trápiť.

Rada by som aj s niekym pokecala.

Ďakujem.

autor
23. máj 2024

Mam 24, viem ze cely život ešte pred sebou ale vždy to zamrzí keď to nevyjde..

simona1998
23. máj 2024

Áno , po toxických vzťahoch mi prišiel nečakane , úplnou náhodou môj manžel 🙏❤️ nemenila by som .

hopsas
23. máj 2024

Áno je to tak.vzdy.

personality
23. máj 2024

Áno. Nezufaj. Si mladá.

autor
23. máj 2024

@simona1998 popracovala si na sebe kým prišiel? Alebo sa stal zázrak a prišiel 😀

huxy
23. máj 2024

@hopsas fakt vždy? Nemám takú skúsenosť 🤔😔

autor
23. máj 2024

@personality Riešila som niekoho koho poznám roky, no aj po snahe to nevyšlo kvôli chybam v minulosti.. tak hľadám nejakú útechu 🙂

autor
23. máj 2024

@huxy u vás to tak nebolo?

lindous
23. máj 2024

Lepší/horší - čo to vlastne znamená? Vzťah je vždy o dvoch ľuďoch....S týmto to pre niečo nevyšlo, to sa stáva, je okej to oplakať, ale netreba sa v tom donekonečna utápať a treba žiť ďalej, to pravda.. niekoho stretneš určite, možno ti to výjde s prvým po tomto, možno zažiješ ešte nejaké rozchody, to nikdy nevieš, ale život ide vždy ďalej...

huxy
23. máj 2024

Nie, nebolo

autor
23. máj 2024

@lindous viem ze ide, len som už dlho sama a keď už to mohlo byt fajn tak je to znova zle..

minenkak
23. máj 2024

Není to tak vždy,akurát dnes som mužovi vravela,že čo zas sa jebe ,keď zas samé zle správy a tak aj ľudia a v konečnom dôsledku je aj tak všetko ako má byť,aj keď to človek zistí, až za pár rokov

autor
23. máj 2024

Niekedy mám pocit že ku mne šťastie v živote nepatrí.. alebo neviem

huxy
23. máj 2024

Ty máš ešte celý život pred sebou a už takto negatívne rozmýšľaš. Musíš v prvom rade prestaviť svoje myslenie

simona1998
23. máj 2024

Nie nepracovala som na sebe absolútne . Proste z ničoho nič náhodou prišiel 🙂

autor
23. máj 2024

Nie zeby som sa ľutovala.. aj mi bolo dobre samej len keď som roky sama a vzdy to kvôli niečomu nevyjde tak mam také myšlienky. Viem ze nie je všetko o tom mať vzťah atď.. ale chcela by som mať už niekoho po svojom boku keď som dlho sama..

minenkak
23. máj 2024

Čo tak sa otočiť na druhú stranu a vidieť to dobré, užiť si deň,vždy len ten jeden deň a dnes.Nie ako bolo včera a ako možno bude zajtra ,ale dnes.Prechadzky v každom počasí,kino, knižnica,ak máš kamarátov ,zájsť na obed ,večeru, zabaviť sa večer a aj sex robí dobre na hlavu aj telo

autor
23. máj 2024

@minenkak s kým mam mat ten sex keď som single 😀😀

hopsas
23. máj 2024

@huxy u mňa hej ..ja som sa vždy smiala že každý nový frajer bol vždy lepší ako ten minulý..a naozaj bol .myslím teda povahovo...ten prvý bol úplný pako a môj manžel je veľmi láskavý človek..

lindous
23. máj 2024

Keď niečo hneď na začiatku nevýjde, tak asi by to nebolo až tak fajn a nakonci dňa môžeš byť rada, že si nezabila roky ... si už dlho sama lebo nikto vhodný alebo lebo ani nikoho nestretávaš? Možno tomu treba ísť trochu naproti, nie na silu hľadať vzťah, ale robiť nové veci, spoznávať nových ľudí 🙂

minenkak
23. máj 2024

Však a na sex treba vzťah a to od kedy?????

autor
23. máj 2024

@lindous popravde študujem posledne roky na vš, nie som na internáte čiže nemám šancu na to aby som sa tam s niekym stretla. A popravde som väčšinu času za knihami, čiže ani nie je nejako čas..

autor
23. máj 2024

@minenkak ja sex praktizujem len vo vztahu 😀

minenkak
23. máj 2024

Tak potom robíš veľkú chybu,tak začni športovať

huxy
23. máj 2024

@hopsas tak výnimka potvrdzuje pravidlo. Teda ja som asi tá výnimka, že u mňa to neplatí 😁 no nič, čo má prísť, príde 😆

petronelag
23. máj 2024

Nie je to tak, že po nejakom nevydarenom vzťahu príde automaticky dobrý, to si každý musí podľa svojich zistení určiť, či tento vzťah má budúcnosť alebo nie. Keď hneď zo začiatku ide vzťah s problémami a niekto čaká, že po svadbe, dieťati sa to zmení, tak sa to nezmení a je to čím ďalej tým viac komplikované.
Prídu možnosti na vzťah a z tých treba vybrať, čo by najlepšie sadlo.

autor
23. máj 2024

@petronelag celkovo každým potencionálnym vzťahom strácam už chuť ísť do ďalšieho 🙂 nevyšlo to za posledné roky s 4 mužmi..

petronelag
23. máj 2024

To nič nie je, treba voľný čas venovať dobrému ukončeniu školy. V takom mladom veku sa nie je kde ponáhľať, dokonca niektoré ženy robia najväčšiu chybu v tom, že po nevydarenom vzťahu alebo rozvode sa upnú na prvého muža, ktorého stretnú, bez ohľadu na to, že nie je pre ne vhodný.

autor
23. máj 2024

@petronelag zasa taká nie som. Len mam pocit, že vždy sa niečo nájde.. už si zacinam myslieť ci ja nie som ten problém a mi všetko vadí keďže som roky sama.. alebo neprišiel ten pravý alebo fakt neviem ..

autor
23. máj 2024

@petronelag mohla by som napísať správu?