Vymenil nás

19. dec 2020

Ahojte, idem si vyliat srdce, tak to na mna dolahlo pred sviatkami😔😓..moj uz byvaly partner, mna a nase babo vymenil za mladu 22rocnu vypichanu a silikonovu princeznu, ktoru si do roka hned vzal za zenu..nasa mala bude mat za chvilku 2r a vobec sa s nou nestretava a z jeho obcasnej konverzacie je citit, ze mu vadi, ze existujeme, najradsej by bol asi, keby nie sme(pritom on bol ten, co chcel uz velmi dieta, boli sme spolu 5rokov). Malu vola “decko” a mne nepraje nic dobre..😔 ako sa moze niekto po rokoch vztahu takto otocit a zit si novy stastny zivot na ukor nestastia ineho? Ja keby takto odkopnem zenu a svoje dieta, aspon im zo srdca prajem,aby sa mali aspon dobre, ked uz som ich ja zavrhol...

denden77
19. dec 2020

raz darmo, je to kkt 🤷‍♀️
vyflakni sa na neho, nestoji ti ani za myslienku

zuzka1_zuzka1
19. dec 2020

Chápem tvoje pocity, vždy keď ti bude takto blbo resp. ľúto, povedz si, že to ze odišiel, je najlepšia vec akú mohol urobiť, očividne je to pako a dal ti takto možnosť nájsť muža ktorý bude skvelý a bude dobrým ockom aj dcérke 🙂

zuzanka.zuzu
19. dec 2020

je to smutné ☹ a je to kkt, že opustil svoju dcérku ☹
ale tú "vypichanú princeznú" si zobral za manželku (teba nie) takže asi aj to o niečom svedčí... či také som písať nemala?
a sorry ale MNOHE na koňovi sú v 22r manželkami a matkami, tak ju nemusíš znevažovať kvôli veku 😉

simonabelj
19. dec 2020

@zuzanka.zuzu Presne 🙂 tiež mám 22, som manželka, aj matka 😊

jaskolka
19. dec 2020

Je mi to ľúto, je to debil, ale tiež musím súhlasiť s vyššie písaným, že "ju si vzal" teba z nejakého dôvodu nie.Chcel dieťa? Ok, tak najprv mal chcieť matku dieťaťa. Možno je to hlúposť, možno by opustil tak ci tak..
Ale jednoducho si myslím, že "najprv fara, potom Mara," ma svoj význam a vždy mat bude, aj keď tu možno so mnou nebudu súhlasiť

deti95060810
19. dec 2020

neboj sa, ešte si on spomenie aj na vás obe. Každá veĺká láska raz skončí, ružové okuliare spadnú z nosa dole.... kašli na neho....

deti95060810
19. dec 2020

@jaskolka príslovie Najprv fara a potom Mara má úplne iný význam ako uvádzaš... 😉
myslí sa tým že najskôr treba nejaké vzdelanie, školu, remeslo niečo v rukách mať aby si mohol postaviť faru - dom.... a potom si zobrať MARU.

saskia_98
19. dec 2020

@zuzanka.zuzu presne .. Ja mam tiež 22, v 20 som sa vydavala 🤷🏻‍♀🙈

domculik
19. dec 2020

@zuzanka.zuzu
@simonabelj Baby podla mna to vobec nebolo mienene ako znevazovanie 22-rocnych vseobecne, skor chcela poukazat, ze ju vymenil za znacne mladsiu, + napichanu a silikonovu 🙂.

saskia_98
19. dec 2020

@domculik no ale tak ked sa mlada o seba stara ? Ja mam tiez 2 rocne dieta, chodim na mihy, nechty, ku kadernicke kazdy mesiac nech sa sama sebe pacim a pery tiez idem dat pichnut, no to neznamema ze som zla matka alebo by ma mal niekto zhadzovat len preto, lebo som mlada.
To, ze vyssie spomenuty exo je chrapun, je druha vec..

domculik
19. dec 2020

@zuzanka.zuzu A tiez nemozem suhlasit ani s tym, ze ked si ten chlap nezobral autorku, ale novu mladsiu znamost, ze to ma nutne svedcit o niecom v jej neprospech. Jeden normalny chlap, ktory po 5 rokoch vztahu sa rozhodne a chce mat s niekym dieta, ma mat v tomto smere jasno.

domculik
19. dec 2020

@saskia_98 Ved ale ona nepise ze ta mlada je zla, alebo zla matka. Proste iba vypichla rozdiely medzi sebou a nou 🙂.

maximilie
19. dec 2020

@saskia_98 rieši sa tu úplne iný problém, ale super že si sa pochválila, že si tiež mladá a budeš aj napichana 👏👏👏
Len nekradni otca deťom, ok? 🙏
Určite autorka túžila po tvojom prispevku

saskia_98
19. dec 2020

@maximilie 🤣🤣🤣🤣 akeho otca detom 🤣🤣 ty si tiež pripad. Ja som dala pohlad z druhej strany, či čo akože. Autorka vidi len tu mladu ale to, ze mala muza debila uz pred tym, to je nepodstatne, hlavne ze s nim ma dieta a teraz tu plače.👌🏻

maximilie
19. dec 2020

Kašli na takého chlapa. Je mi strašne ľúto, keď čítam také smutné príbehy. Hádam raz na to chlapec doplatí!!!
Ty kašli na neho a hlavne, nech platí výživné, toto mu nedaruj

maximilie
19. dec 2020

@saskia_98 len som ťa poprosila do budúcna.... Keďže si sa potrebovala prezentovať v tejto diskusii. Ok všetci už vieme že sa o seba dokonale staráš. Ešte niečo? 😂 Aj cvicis? Koľko krát do týždňa?

saskia_98
19. dec 2020

@maximilie ja už vydata som, zobrala som si slobodneho a až po zasnubach a planovani svadby som otehotnela. 😉 a nie ze on chce decko ale bez svadby, bez vsetkeho. Tak kus začni tiež rozmyšlat.

falbala132
19. dec 2020

ako celkom nechapem, ze niektore 20-22 rocne matky tento prispevok zobrali ako utok na svoju osobu 😅 autorke ste tym urcite velmi ulavili...

tykat
19. dec 2020

@falbala132 ...tak mozno niektore z nich tiez odviedli chlapa od rodiny...

Autorke...nebanuj za nim, ty uz vies na com si...ta nova bude zit v neustalom strachu ze ju casom tiez vymeni za nieco "lepsie" ked to uz raz urobil. Urcite teba aj dcerku este caka nieco pekne a niekto lepsi. ❤

elementissa
19. dec 2020

Súhlasím tiež s tým, že teba si 5 rokoch nezobral, no mal s tebou dieťa... Ono je to tak.. Ľudia niekedy povedia, že oni nepotrebujú papier, lebo si chcú nechať zadné vrátka... Čo ak... Sa objaví niekto kompatibilnejsi. A ju si po roku zobral. Takže to nie je jeden z tých donjuanov, ktorí plodia deti kade chodia a žiadnu si nevezmu, iba vymienaju.
Chyba je vždy na dvoch stranách a keď sa vzťah rozpadne, vždy za to môžu dvaja. Takže áno, on pravdepodobne od začiatku cítil, že ty nebudeš prenho tá pravá - áno, spravil chybu, že napriek tomu s tebou ostal (asi aby nebol sám) a najhoršiu, že s tebou splodil dieťa... Také veci sa proste nerobia, ak si nie som 100% istý svojim partnerom (nuž, keby to ale platilo, na Slovensku by sa rodilo razantne menej deti... No aspoň by sa im nerozpadali rodiny ako na bežiacom páse). O svojom podiele viny nehovoríš, samozrejme, je ťažké si priznať chybu a je ešte ťažšie sa zamyslieť, kedy vlastne vznikla. Rozhodne ale súhlasím s tým, že keďže už vopred vedel, že ty preňho nie si osudová partnerka, nemal ti robiť dieťa. Otázka je - nechcela si náhodou to dieťa? Nepadali z tvojej strany reči typu - už sme spolu 5 rokov, čo keby sme mali dieťa? Alebo - všetky kamošky už majú deti a ja nič... Alebo niečo na ten štýl, kedy chlap vycíti, že ok ženská, spravím ti to decko, ale prestaň mi už pilit uši.
Keby si povedala, že ťa len podviedol a vymenil za mladšiu, tak ok, niečomu mu vo vašom vzťahu chýbalo, ty si spravila chybu, on spravil chybu a vyriešil to zbabelo - našiel si inú...
AVŠAK - túto si po roku ZOBRAL, pričom teba za 5 rokov a jedno dieťa nie.
Tak sa zamysli skôr nad sebou, lebo on taky pokazený zasa nebude. Spravil hroznú chybu a chrapunsku vec, že splodil dieťa, o ktoré nejaví záujem a so ženou, ktorú nemiloval natoľko, aby si ju vzal a vedel si s nou predstaviť budúcnosť. A to ze je vypichana a vysilikonovana... No vieš, očividne sa to MNOHÝM mužom páči, lebo neverím a ešte raz opakujem, že neverím, že ženy sa dajú tak spotvorit preto, lebo im sa zdá výzor nafukovacej Anče the most beautiful thing in the world... Ženy to robia hlavne preto, lebo po takomto zjave je dopyt a mužom sa to páči. Môjmu nie, toho až napne, keď to vidí, ale je mnoho takých, ktorým sa to naozaj páči. Tvoj bývalý je jedným z nich a myslím, že je od teba dosť nefer znevazovat jeho vkus, akokoľvek čudný by bol. Je to jeho vkus a jeho rozhodnutie. Možno keby si sa ty vypichala, tiež by si sa mu páčila viac. A možno nie. Možno ste boli len absolútne nekompatibilni a našiel si ženu, s ktorou je na rovnakej vlne, preto si ju vzal za manželku. A ešte to, že ti nepraje nič dobré.... Toto muži nerobia. Nemajú to v povahe, ženy sú v tomto top trieda, intriguju, nenávidia... Muži kyvnu plecom a idú ďalej, zariadia sa. Naozaj máloktorý má takú povahu, že je doslova nenavistny a žene s ktorou má dieťa nepraje nič dobré. Chápem, že sa cítiš ako obeť, ale nestalo sa to samo od seba. Treba porozmýšľať, čím si mu ublížila tak, že ti dnes NIČ DOBRÉ NEPRAJE... Lebo toto muži naozaj nerobia. A hlavne muži, ktorí sú ženatí a majú šťastný nový vzťah. Takže bud je to vymyslený príbeh iba na rozpútanie vášní alebo si spravila niečo naozaj veľmi veľmi zle a nepripustas si to, lebo sa pasujes do role obete

maximilie
19. dec 2020

@saskia_98 ja mám začať rozmýšľať? Dievčatko nevyskakuj tu ok? A ukľudní sa. Napísala som ti že tvoj príspevok bol viac-menej trápny, a pokračujes v Tom. Tak sa už viac nestrapnuj a prajem ti všetko dobré. Aby si raz nemusela tu plakať, že ,,som mladá, krásna, napichana a opustil má pre obyčajnú ženskú" 🙏

saskia_98
19. dec 2020

@maximilie dobre teta, ako povieš 😉

leuchtturm
19. dec 2020

ber to z tej lepsej stranky, aspon si sa zbavila debila. Aj ta silikonová buchta casom oskaredie a ak tvoj ex bude mat co ponuknut, tak ju tiez vymeni za novy model 🙂

martinka150
19. dec 2020

@saskia_98 a co akože svadba niečo znamená? Alebo až po svadbe decko? To je aký zastaralý názor
😆😆😆😆
Ja som napr otehotnela 4 mesiace po začatí vzťahu, sme spolu 9 rokov, a dve deti. Takže svadbu sme nepotrebovali, a predsa sme spolu

drahomirrra
19. dec 2020

Omfg, hoci je tema o uuuuplne inom, zase sa raz merito temy zvrtne na 22 rocne matky, vypichane vs. nevypichane, svadba vs. psia knizka,

a to zas len preto, ze je tu pretlak zenskych, co nielenze nevedia citat s porozumenim, este si aj myslia ze su rit sveta a potrebuju svoje JA tlacit tam, kde netreba a okamzite brat vsetko vztahovacne. Och moj Boh.

jaskolka
19. dec 2020

@deti95060810 to, čo uvádzas, na to je príslovie, že postáv dom, zasaď strom a urob syna.To,vo píšem ja, všade sa chápe, že najskôr sobáš, teda fara, a potom sex, teda bude Mara, alebo dieťa sa ešte môže brat, že Mara, keďže skutočne teraz sex je málokedy až po svadbe ok, to beriem. Ale jednoducho najprv nech si ten chlap reálne vezme tu ženu, a potom robí deti.

autor
19. dec 2020

@domculik ano takto som to myslela, dakujem za pochopenie

gagik
19. dec 2020

@martinka150 ano aj ty si uplne spokojna,ale len do chvile keby si tvoj kamos nasiel inu a zobral si ju za zenu. Aj autorka by bola cela happy aj bez svatby,len ta svatbicka s tou inou...

saskia_98
19. dec 2020

@martinka150 ja som svadbu tiez nepotrebovala, potreboval ju moj manželino. 🙂 my sme spolu 5 rokov, jedno dieta mame, druhe si ideme adoptovat a ? Proste manzelstvo je zavazok a v nom uz ziadne zadne dvierka nemas.

autor
19. dec 2020

@saskia_98 ja v ziadnom pripade neosočujem mlade matky, manzelky. Nemam preco. Takto som to nemyslela,ze ide o vek, len som chcela povedat, za aku nas vymenil. Ja mam 27, vzdy som sa o seba starala, chodim pravidelne kozmeticke, kadernicke, nechty mam vzdy upravene, ci nalakovane alebo gelove, vsetko dolezite oholene, mam chudu postavu a muzi sa za mnou otocia. Tym sa NEVYCHVALUJEM, len tymto pises, ze som neprisla z pralesa.