Už si nerozumieme

6. apr 2024

Ahojte,chcem sa trošku aj vystazovat,aj si nechať poradiť,čo robiť ďalej.Mam snúbenca,vzťah sme mali ukážkový 5 rokov,ale teraz posledných pár mesiacov sa nevieme ani porozprávať.Len si odvrkame,ráno sme sa prestali zdraviť ,že dobre ránko..ale si povieme ahoj...možno na tom nič nieje,ale mne aj také maličkosti chýbajú.trápi ma to ..povedala som mu to ,že prečo hlavne on,keď príde z práce je hneď bez nálady,uteká hneď pracovať aj keď je doma, trávili sme spolu čas ešte minulý rok spolu v posteli vždy večer,pozeranie filmov ,dokumentov,no teraz už ani to ..odkedy som porodila ,a mala stále plakala ,keďže spinká v spálni s nami ,začali sme spávať na striedačku v inej izbe ,aby sme sa vyspali.Svadba má byť tento rok ..a my každý víkend trávime doma,žiadne výlety, nič.niekedy ked mu nieco poviem je strasne protivny.mám chut sa mu už ani nezdôverovať s ničím ..večer si pozerám už filmy sama a on si robí svoje... hovorí mi ,že ma miluje atď.ale takto to má fungovať? Nikam nechodí ,je len s nami doma,netravi čas s kamarátmi .Chcela by som ,aby to bolo ako pár mesiacov dozadu,ale keď sa snažíme skončí to hádkou..spíme spolu raz za mesiac ,niekedy ani to nie.Skor mne sa už nechce.Nemám na nič náladu,keď nevieme komunikovať...Kedysi to bolo jednoduché,stále sme sa smiali a intímne to bolo super.Niekedy rozmýšľam,či to je vždy tak po čase ,alebo je to už zle ?? Poraďte mi .dakujem

zmrzlinka2021
6. apr 2024

Nevydávaj sa za neho

autor
6. apr 2024

@zmrzlinka2021 a čo ak je to len kríza?Stále nad tým rozmýšľam.Kedysi to bolo pekné,on je milý ,každý sviatok kvety,chodíme na dovolenky,len sa to pokazilo zrazu ..rozmýšľam nad tými 5 tímu rokmi ,že boli skvele

doriiis
6. apr 2024

A čo tak dať dieťa do vlastnej postele? Spávate oddelene a možno mu to chyba a cíti sa odstrceny.Nato si nemyslela?

autor
6. apr 2024

@doriiis áno myslela,aj my to povedal, skúsili sme to...ale vôbec sme na nevyspali...boli sme hore obydvaja stále lebo malá sa stále budi v noci....a takto k nej chodíme na striedačku.A viac sa vyspime.Je to ťažké,neviem ,čo mám robiť,povedal ,že rozísť sa nechce ,ale ja sa nechcem stále na niečom dohadovať

zuzanka.zuzu
6. apr 2024

koľko má dieťa rokov?

januska12323
6. apr 2024

Dieťa do druhej izby a vy do spálne obaja. Minimálne tak zaspávajte, potom podľa potreby niekto pôjde za dieťaťom. Dieťa bolo plánované?

autor
6. apr 2024

@zuzanka.zuzu 9 mesiacov

yelena159
6. apr 2024

Nevydávaj sa zaňho. Veď nie ste ani len zosobášení a tvoj chlap sa správa, akoby bol s tebou ženatý 20 rokov a mal ťa už po krk. Sex 1x do mesiaca, niekedy ani to nie. Svadba nič nevyrieši. Môže to byť ešte horšie.
Pýtaš sa, čo ak to je len kríza. Ak nie, vážne to chceš zistiť tou tažšou cestou?

autor
6. apr 2024

@januska12323 áno plánované..tešili sme sa ,aj sa tešíme...je úžasná, ľúbime ju ..len veľmi živá,sme vyčerpaní

autor
6. apr 2024

@yelena159 tak sex on chce ,len není kedy stále...máme toho veľa ,vždy aj keď máme plány ,malej idú zuby a my sme hotoví, vyčerpaní.Jedine sa chová v tom tak divne,že je trošku protivny viac krát za deň.Nic zle mi nepovie,ale tak odvrava,odvrkava atď

doriiis
6. apr 2024

Autorka,treba pochopiť,že tak ,ako ženám chýbajú intímnosti tak aj mužom chýbajú.
Strašne veľa žien robí tu chybu,že po pôrode sex a intímnosti odsunu na druhú koľaj,lebo dieťa.A to je obrovská chyba.
Ja neuznávam spanie deti v posteli s rodičmi.Spat má každý či vlastnej posteli.Aj dieťa sa to naučí,len treba učiť a vydržať.
Bez urážky ale takto si sami sebe nicite vztah

luccija
6. apr 2024

Nepoznám rodinu kde po prvom dieťati nebola kríza.Ty sa cítiš osamelá, on zase veľa pracuje, lebo zodpovednosť....všetko sa zmenilo.naplanuj voľno ty... výlet musíte vypadnúť z domu

jimi1985
6. apr 2024

Nevzdavajte to. Male dieta da zabrat. Potrebujete zacat spolu travit cas. Zorganizuj spolocny vylet,mozno aj pekny vecer by dobre padol,ak mate koho poprosit o strazenie.

zooeynka
6. apr 2024

Bude protivny kym nebude pravidelnejsi sex, to je cele. Bolo by skoda znicit inak funkcnu rodinu.

autor
6. apr 2024

@luccija
@zooeynka ..ďakujem Vám za rady...ja sa nechcem rozísť,on tiež nie...len sme ubiti, vyčerpaní,nevieme spolu tráviť čas bez hádky..predtým sme boli stále vysmiati a dobre naladení..každý nám závidel ,ako si rozumieme.
@jimi1985

vler
6. apr 2024

"predtým sme boli stále vysmiati a dobre naladení" boli ste vyspati, oddychnuti a zivot ste si riadili len podla svojich potrieb. Teraz ste nevyspati a mate zodpovednost za velmi male dieta

basulaak
6. apr 2024

Vacsinou muzom co sa takto chovaju chyba sex, intimnosti a blizkost svojej zeny. Citia sa len ako provideri a pritom su sami ludske bytosti. Len sa o tom hanbia rozpravat. Aspon to mi manzel povedal.

luccija
6. apr 2024

@vler presne tak...hlava stále ide na plné obrátky dieťa, strava, toto mne veľmi vadilo, že som nevedela vypnúť.A tiež bolo obdobie, že sme boli len rodičia nie partneri je to celoživotná drina🙂rodina, dieťa, vzťahy

katulienocka999
6. apr 2024

Ak nekojis a mate starých rodičov ktorým dôverujes tak by som im malú dala na víkend ak by chceli a vedeli sa o ňu postarať a vy niekam vypadnite, či nejaký welness alebo čosi aby ste boli aj sami a uvidíte ake to bude 🙂

autor
6. apr 2024

@katulienocka999 práveže nemáme už , žiaľ.iba snubencovu mamu a tá býva ďaleko..nemáme nikoho takého na stráženie.

luccija
6. apr 2024

Potrebujete ventil aj ty aj on.Pride z práce a ide pracovať...aj, keď pôjdete len von na zmrzlinu.To prejde ty si plná pocitov dojmov celé dni s malou a nemáš to komu povedať.Aj tá jeho zodpovednosť za vás, práca, iný režim da každému zabrat.

autor
6. apr 2024

@vler
@jimi1985 áno nechcem to vzdať ani ja a asi ani on,podľa toho čo hovorí,plus máme 4 psov,ktorých sme mali ešte pred bábätkom aj tým sa venuje snúbenec,tak to dá extrémne zabrať...dom celý ,dvor a dieťa...niekedy mám pocit,že sme spolu hodinu týždenne dokopy..

autor
6. apr 2024

@luccija áno viem....tak rada by som sa mu niekedy venovala..a keď si to celé neplánujem .buď mala nechce v noci spať,alebo zaspím ja s malou už o 19tej večer...a potom vlastne hneď ráno snúbenec do práce a keď príde z práce je so psami ,alebo s malou,alebo pracuje ešte doma

gribka1
6. apr 2024

Dieťa spí aj cez deň, hoc hodinku, kde je problém tráviť čas vyslovene spolu? Keď si na seba nenájdete čas horší sa to. Inak máte len krízu.

autor
6. apr 2024

@gribka1 cez deň spí ale vtedy je snúbenec v práci

vler
6. apr 2024

Nemozes si pospat aj Ty vtedy aby si potom nezaspavala uz o 19?

autor
6. apr 2024

@vler nie ja vtedy väčšinou rýchlo upratujem a varím...inak by som nič nestihala

lucia147852
6. apr 2024

Príchod dieťaťa vždy preverí vztah a zamáva s ním. Obzvlášť toho prvého. Keď spi dieťa, spi aj ty. Aké varenie? Navarím na dva dni, upratovať tiež netreba nonstop. Zmier sa s tým, že sa nedá mat všetko dokonale, byt skvela gazdiná, matka aj milenka. Niečo pôjde bokom. U vás je to vztah a to je to najhoršie. Radšej bordel a šťastní rodičia pre dieťa.

larisalarisa
6. apr 2024

Muži nie sú veľmi komplikovani. Sčasti sú ako deti. Takže , ja si myslím, že mu chýba iba sex. Nič viac.

vler
6. apr 2024

@lucia147852 presne. Autorka, vztah s partnerom musi byt na prvom mieste po naplneni potrieb dietata. Az potom varenie upratovanie atd. Ked je muz cez den prec a dieta je stale relativne male, kto robi bordel ktory vravis musis upratovat vtedy ked dieta spi?
A var tak aby bolo na viackrat. A nemusi byt vareny obed AJ vecera. Ty si musis urcit priority...