Už nemám k nemu dôveru

29. máj 2024

Sme len na začiatku vzťahu.Priateľovi som pozrela do mobilu, nebol odhlásený z facebooku a nejaká mladá slečna mu poslala cez messenger jeho fotky.Tvár, postavu a holý p...s. V profile mala svoju fotku a pod ňou vek pod 18r. Vie mi niekto vysvetliť čo to má znamenať? Konverzáciu tam nemajú žiadnu, poslala mu iba jeho fotky.

really8
29. máj 2024

My ti to tu mame vysvetlovat?😁 co tak skusit tvojho priatela?

lindusss2016
29. máj 2024

Viem ti to vysvetlit: doveru si k nemu nemala ani pred tym, ako si mu do toho mobilu pozrela a teraz sa uz ani necudujem, ze ju nemas. Ste na zaciatku vztahu! Ak uz teraz nema oci len pre teba, casom to lepsie nebude a ty budes iba trpiet. Ukonci to, nema to vyznam. Pracuj na svojom sebavedomi, aby si sa nemusela tak ponizovat a hrabat sa v telefone dalsieho priatela.

autor
29. máj 2024

@lindusss2016 Pozrela som mu do mobilu lebo som mala podozrenie.Ked je so mnou stále mu pípa mobil a stále do neho nakukne.Potom tam má ešte krátku konverzáciu s dalšou ženou.To už bol ale so mnou a píšu si tam o s... Som sklamaná.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
really8
29. máj 2024

A odkial to my mame vediet?😁 toto je nonsens pytat sa na nete

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
29. máj 2024

no to by ma fakt netrápilo aké sú jej pohnútky 😂 skôr by ťa mali zaujímať jeho... a vlastne už ani to nie 😉

really8
29. máj 2024

Boze ved to ries s nim. My sme pri tom neboli. Mozno si vypisuje a posiela dickpicky s inymi za tvojim chrbtom, mozno je to nieco stare, mozno mozno mozno.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
29. máj 2024

Aj mne stale pipa mobil, a? Ak partnera zaujima, kto mi pise, normalne sa ma opyta. Neviem si predstavit, ze by mi lustroval konverzacie. To, ze ten tvoj priatel je debil, je uz ina tema. Nerozumiem, na co ta zaujimaju dovody, toto nema vysvetlenie, ktore by sa ti pacilo, posli ho kade lahsie

enusamt
29. máj 2024

Preco poslala fotky?
Asi aby mu ukazala, ze ho ma v hrsti?

mandzula
29. máj 2024

Je uplne jedno, ako to bolo, proste to nie je chlap, s ktorym sa oplati budovat vztah.

enmery
29. máj 2024

Navrhujem urobiť si s ním 2 deti, on sa určite zmení.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
29. máj 2024

@autor hned to ukonci, tu nie je o com, je to nechutak.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
birika
29. máj 2024

ak nemam doveru, ved je to len priatel - tak dovidenia...a nebudem to riesit tu

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enmery
29. máj 2024

Toto je ďalší troll, ktorý sa tu ukája?Lebo normálna žena by ho v sekunde kopla do prdele a nerozoberala tu, koľko akých žien má v messengeri😵‍💫

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
29. máj 2024

Tak tomu verit zacni, mnohe takych mame

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enmery
29. máj 2024

Už prestaň, internet z chlapov prasce neurobil. Prasce tu boli vždy a riešili to inak. Ty máš vadný kus a vôbec sa ho nemusíš nič pýtať-toto nemá slušné logické vysvetlenie. Len od neho, preboha, odíď.