Utiekli ste niekomu spred oltára?

1. júl 2024

Moja ségra áno a teraz sa to u nás rieši či by bol toho schopný aj niekto iný. Ona deň pred svadbou povedala, že si to rozmyslela a svadba nebude.

viestta
1. júl 2024

Osobne poznam jedneho pana, ktory vecer pred svadbou oznamil, ze sa zenit nebude. Bolo to pred par rokmi a este stale je single, odmietnuta nevesta sa vraj do roka vydala za ineho.

enmery
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
1. júl 2024

Poznam. Mesiac pred svadbou to zrusili. Obaja sa zduli, urazili, koniec 🤦🏼‍♀️

cacianka
1. júl 2024

Osobne celkom nie, ale starká mojej spolužiačky.
Mala snúbenca , našli sa keď bola na robotách v Čechách. Už išli z domu do kostola a on odbočil hore z dediny. Zdrhol 100m od kostola

som_realistka
1. júl 2024

Áno, moja kamarátka, zrušila svadbu týždeň pred sobadom, ale ona mala dovod, zbil ju, tak povedala, že toto nie

autor
1. júl 2024

@som_realistka každá by to.mala.takto urobiť

som_realistka
1. júl 2024

To bolo v 89, vieš si predstaviť tie reči vtedy na dedine😀, nastastie mala mamu co ju podporila.

motogirl699
1. júl 2024

Ja som utiekla týždeň pred svadbou. Moje najlepšie životné rozhodnutie

nikaeli
1. júl 2024

Zažila som doslova útek spred oltára. Kamarát pri otázke 'beriete si tu prítomnú?' povedal nie, dal jej pusu na líce, otočil sa a odišiel...

marianarem
1. júl 2024

Ja som mala kolegu, ten bol roky so svojou priatelkou. Potom sa isli brat a ona to tesne pred svadbou odvolala. Neskor sa dali znova dokopy a isli sa znova brat. A zase to tesne pred svadbou odvolala 🙂 Nakoniec si zobrala niekoho ineho.

kikusenka1
1. júl 2024

Ano ja😂 ale potom som si ho 5 rokov vzala a o ďalších 5 sa rozvádzala😂

viktoria_88
1. júl 2024

Spoluziacka, ale myslim, ze rodina sa skor potesila...

jarnajar
1. júl 2024

@nikaeli vieš o tom viac? Prečo až tam sa rozhodol?

nikoletta1712
1. júl 2024

Áno, moja sestra dvojička…Necelý mesiac pred svadbou všetko zrušili…

autor
1. júl 2024

@nikoletta1712 a prečo? Lebo my u ségry nevieme prečo to zrušila. Nechce to povedať. Len že skrátka svadba nie.

autor
1. júl 2024

@nikaeli fuha

autor
1. júl 2024

@motogirl699 a prečo?

autor
1. júl 2024

@cacianka strašne to muselo byť asi pre tu zenu

cacianka
1. júl 2024

Ešte po 100 rokoch sa to spomína v dedine.
Navarené, napečené, slávnostný sprievod, kapela a kus od kostola sa rozbehol cestou von z dediny. Ani neviem či ho naháňali alebo v šoku len civeli

janickacrazy
1. júl 2024

Môj muž má známeho, ktorému ušli spred oltára dokonca 2 nevesty. Odvtedy je sám, už to nechce riskovať. 😅

autor
1. júl 2024

@janickacrazy 😱😱😱

klip0
1. júl 2024

@nikaeli aj mal k tomu nejaky vážny dôvod ?
Toto je extrémne poníženie. Spraviť to takto verejne v túto chvíľu

dominikamacakova
1. júl 2024

Asi sa dozvedela, že ju podviedol, alebo, že má mega dlhy. Iný dôvod si neviem predstaviť.

nikoletta1712
1. júl 2024

Doteraz to nevie nikto okrem nich…Sestra mala vtedy 17 (teraz 34) a on o štyri roky starší…Aj dnes majú medzi sebou pekný vzťah, navštevujú sa, keďže majú spoločného syna…

jarnajar
1. júl 2024

@janickacrazy a prečo mu ušli?

mandzula
1. júl 2024

Kolegyna - pozvanky rozoslane, hostina nachystana. Chlap sa vyjadril, ze nieco, uz neviem co, bude tak, ako jeho mamicka povedali.

nikaeli
1. júl 2024

@klip0
@jarnajar
Na rozlúčkovej párty v piatok večer mu kámoš svedok v náladičke povedal, že to s ňou ťahal pár týždňov paralelne s ním 😥 takže razom prišiel o ženu, ktorú miloval, aj o kámoša, ktorého považoval za brata.

andy03
1. júl 2024

Ja 😂 2 mesiace pred svadbou.. najlepšie rozhodnutie, aj rodina ma podporila …
Následne som sadla do lietadla a odletela na rok prec.. inak by ma “ukecal” ..
do roka som bola vydatá za môjho manžela , sme spolu 15 rokov ❤️

janickacrazy
1. júl 2024

@jarnajar to veru netuším, je to celkom normálny chlap, ani škaredý nie je, aj podniká, peňazí má dosť, či má nejakú skrytu vadu neviem veru

gabikaa96
1. júl 2024

Áno ja, rozišli sme sa mesiac pred svadbou. Potom sme sa dali ešte raz dokopy zase chcel svadbu rozišli sme sa 2týždne pred svadbou už navždy (našťastie)