Urážky chlapov na ženské telá

30. máj 2024

Všimli ste si už, hlavne na internete alebo aj v realite z počutia, že muži neustále hovoria negatívne o ženských telách? Nie je im dobrá ani tučná, ani chudá. A hlavne ak žena nemá prsia ani zadok, už ju nazývajú pristávaci dráha a iné hlúposti. Keď si dá spraviť prsia, zas je zlá, lebo je už umelá v ich očiach. Čo vlastne títo chlapi chcú? Keďže mám typ tejto postavy, zažívam to pomerne často...

dzulli1980
30. máj 2024

To väčšinou riešia len zakomplexovaní plešatí pupkatí jedinci.

mimi_lali
30. máj 2024

Je*at na to čo si kto myslí hlavne je aby si sa ty páčila sama sebe, a nie všetci chlapy su taký len treba otvoriť oči. Raz by mi chlap povedal niečo na postavu a poskačem mu po hlave

dskjhfdlkdjhl
30. máj 2024

V realite som taketo chlapa nestretla a na internete beriem vsetky vyjadrenia tak nejako, ze sa ma nedokazu nijako dotknut. Treba sa asi nejako obrnit, lebo sotva zmenis druhych, mozes zmenit jedine svoje vnimanie ich debilnych nazorov.

drake122
30. máj 2024

Teraz ale nie je jasné z tvojho príspevku vlastne aký typ si... tá pristávacia dráha, alebo umelá?🤣

syslik81
30. máj 2024

na nete je kazdy hrdina-a nielen muzi,,,ale ani zeny si nedaruju

viestta
30. máj 2024

edysi sa hovorilo, ze papier znesie vsetko. Teraz vsetko znesie internet a netreba si to co tam citas pripustat. Este lepsie je take ani necitat. Ja som napriklad take vyjadrenia na internete necitala, asi to bude tym, ze nechodim na tie "spravne" stranky

ivik4
30. máj 2024

Vsak to 90% riesia chlpaty omaslenci , cim mensi penis a ego, tym viac

derdia
30. máj 2024

Títo chlapci, nemali dobru a láskavú, nežnú mamu. Preto si tu frustráciu vybijaju na ženách. Nemali dostatok lásky, mali mamu muzatku, studenú ako psi cumak. Takze vedia len to, co ich rodicia naučili. S tebou to nemá nič. Alebo to robilo ich okolie a ľudia sa väčšinou ti, neprebudeni spravaju ako okolie.

axve
30. máj 2024

Vsetky zeny su niecim pekne

veklipo
30. máj 2024

Ze to robia muži, ma štve. Ale že to robia ženy, ide za hranicu môjho pochopenia.

simona92101
30. máj 2024

@syslik81 toto je pravda,a hlavne starsie zeny v rokoch,babky ako dostanu do ruk "internety",tak sa z nich stavaju zakerne svine,a inak doma mile babicky a na profilovkach delfiniky a vnucence.. 😏 smutne

stanielka17
30. máj 2024

Chlapi, co sa takto predvadzaju, nemaju ani tucnu, ani chudu, ani s velkym zadkom, ani pristavaciu drahu, ani vysoku, ani nizku. Nemaju totiz ziadnu, a takto si kompenzuju svoj neuspech u zien. K tvojej otazke, co chcu - v skutocnosti by brali aj uplne priemernu moletku, keby sa aspon taka na nich ulakomila.

mirko84
30. máj 2024

A zeny zas povedia ze musi mat 185+ cm, nie plesinu a chlpaty chrbat. Ze zovseobecnujem - nuz to iste si spravila aj ty. Proste kazdy mame nejake preferencie. A ze to muzi komentuju viac ako zeny bude tym, ze muzi su viac vizualne / vzhladovo orientovane tvory smerom k opacnemu pohlaviu v prorovnani so zenami.
A kedt to takto pekne verejne prezentuju, ulahcuju ti vyber lebo ich vies rychlo vylucit zo zoznamu

diewcatqoo
30. máj 2024

Stretavala som sa s tym u spoluziakov pocas strednej, ze mali potrebu okomentovat kazdu jednu, co presla okolo. Medzicasom dospeli a verim, ze tu potrebu uz nemaju.
Ked sa s tym stretnem obcas u dospelych chlapov, tak v 99% ide o zufalcov, ktori uz z dialky srsia ynteligenciou.

dahlia25
30. máj 2024

Na nete sa s takymi komentarmi (a najma soc.siete) casto stretavam, v realite vobec. Mam vela muzov kamaratov, ale nepocula som ich urazat zenske tela ani raz. Asi budu ti normalnejsi.

dahlia25
30. máj 2024

@stanielka17 toto si definovala uplne presne 😁😁 je to tak

mandzula
30. máj 2024

Chodim do fitka, kde pravidelne stretavam skupinku troch "radobypichacov", ktori cely cas kritizuju baby, no je evidentne, ze ich kritika je len obranny mechanizmus, aby si nemuseli priznat, ze ani ta s najmensimi prsiami a najvacsou celulitidou by po nich ani nestekla, lebo su uplne vymleti. Takze tak, kritizuju najma taki a ich nazor nam moze byt ukradnuty.

mamamasama
30. máj 2024

Mať všetkých na háku. Obliekať si, čo sa páči tebe, cítiť sa dobre vo svojom tele, nebrať si názory ľudí k srdcu. Tebe sa tiež nepáčia všetci.

mamamasama
30. máj 2024

@mandzula seriozne tam komentuju zenske nedostatky??? Tie zeny to pocuju? 😳

katkaba1
30. máj 2024

Ja napr. takýto primitivizmus absolútne neriešim - a je jedno či žena alebo muž.
Ja som bola tá chudá, bez pŕs a zadku. Ale vyriešila som to, prsia som si kúpila, takže už som tá umelá. Zadok si kupovať nemám v pláne, tie "konské" sa mi nikdy nepáčili a trend ma netrápi. Tie dva strúčiky padnú akurát do ruky, do plaviek, do obtiahnutých šiat..ja som spokojná.
A že sa to niekomu nepáči nie je môj problém. Ja som mala problém iný a ten som kúpou nových pŕs vyriešila.

Možno trochu popracovať na sebavedomí aby Ťa takéto "malickosti" netrápili.

mandzula
30. máj 2024

@mamamasama ano, pocujeme to vsetky, co sme okolo, s dcerou len gulame ocami. Tazko povedat, ci komentuju niektoru z nas - je to "videl si tu pri satni, ta nema ziadne kozy". Mne je to fuk, lebo nazor evidentne menej rozumovo obdareneho je pre mna nepodstatny, no verim tomu, ze niekoho sa to dotknut moze.

estellas
30. máj 2024

Podľa mňa to píšu chlapi ktorých frajerka odmietla a teraz si vybíjajú svoju frustráciu na ženách. Všimla som si, že tí chlapi ktorí to robia nie sú bohvie akí fešáci...

mamamasama
30. máj 2024

@mandzula tak toto je strašne. 😳Vďaka Bohu som sa s takym niecim este nestretla a to cvicim uz 20 rokov. Ale ako sa poznam, tak by na nich neostala nitka sucha 🤬

mandzula
30. máj 2024

@mamamasama ja sa s hlupymi ludmi hadat nebudem, nebudem minat energiu niekde, kde to aj tak nepadne na urodnu podu. To proste na tych ludoch vidis, ze su niekde inde.

mamamasama
30. máj 2024

@mandzula nehadala by som sa, ale rozhodne by som im toto spravanie okomentovala.

barbora0308
30. máj 2024

Neviem, ja si nic taketo nevsimam...ale je to asi aj tym, ze na socialnych sietiach nie som aktivna a v realite sa pohybujem iba medzi ludmi, ktori sa spravaju normalne, ostatne na tvrdo "odrezavam" od seba. Skus to aj ty a taketo veci ta uz viacej nikdy nebudu trapit.

mandzula
30. máj 2024

@mamamasama vznikol by z toho konflikt a uplne zbytocny, takze si len pomyslim svoje.

mamamasama
30. máj 2024

@mandzula pre mňa obrana inych ludi nikdy nie je zbytocna.

mandzula
30. máj 2024

@mamamasama nebudem sa hrat na hrdinu pred tromi testosteronom nabuchanymi chlapmi, v prvom rade myslim na seba a svoje dieta.

danniiee8
30. máj 2024

@dzulli1980 @estellas presne tak. Inak mám pocit (alebo som to zažila pár krát), že väčšinou to riešia najmä slobodní muži, ktorí sa prezentujú, že sú sami, pretože sa ešte nenašla im hodná super sexy kosť a vyberajú a preberajú akoby sami boli výstavný kus , a pritom ich iba nik nechce a musia si riešiť komplexy 🤦