Sú tu 2x rozvedené matky?

29. jan 2023

Ahojte zeny...som psychicky na dne, v skratke nacrtnem o co ide...som rozvedena mam 10 rocnu dceru z 1. manzelstva, teraz mam 4 mesacne babatko s druhym chlapom a takisto podavam ziadost o rozvod...dnes ma totizto bez priciny 1x silno udrel az som spadla z postele..esteze som nemala na cicke babatko...psychicky ma tyra uz dlho, nenavidi moju dceru, skor preto lebo jej zacala puberta...pisem naozaj v skratke vsetko,inak by som Vam pisala do vecera...tu uzkost a hanbu sama pred sebou co citim je strasna....potrebujem surne psychiatra...som ten typ cloveka, ze naletim manipulatorovi ihned....nikdy som neublizila ani muche....otazka znie ci je tu nejaka matka 2x rozvedena este aj deti od roznych otcov? Som rozklepana a pisem mozno totalne mimo ale v zivote som neplakala tak ako teraz...prosim nesudte ma, chcem len pocut slova zien co si tym presli a ako to v zivote zvladli.
Zajtra mam stretnutie v krizovom centre kedze s detickami nemam kam ist :(

amelie2017
29. jan 2023

Radsej byt 2 krat rozvedena a spokojna, ako tyrana. A na nazor ostatnych sa mozes vykaslat.

babovka2321
29. jan 2023

Radsej bud aj 5x rozvedena, ale otlkat sa nenechaj!

simonettasimonova
29. jan 2023

Fuha to je sila to je kkt poriadny...nemáš rodinu aby ti pomohli? Určite odid aj keď do krizaku

stanulienkat
29. jan 2023

Preco s nim mas dieta, ked ta tyra dlhodobo?

anjelicek26
29. jan 2023

Nepresla som si tym, ale to je jedno... taky debil si nezasluzi jedinu slzu, co places... pre dobro a zdravie teba, dcerky, babatka - zbalit, odchod. Zvladnes vsetko, ano mozno skor do prace, ale no a? Zdvihni telefon, zavolaj rodicom, mame, sestre, babicke (10 rocna nema babicku z druhej strany?), kamaratke s velkym bytom, to je jedno... a nech ta ich muz/otec/brat dojde pobalit a drzi toho debila v sachu... Krizak je tiez moznost, ale nie trvale riesenie... NIE je to hanba

bluka2
29. jan 2023

Hanbiť sa ma skôr ten chlap, nie ty. Nemáš inú možnosť než rozvod, však dcéra by toto nemala zažívať. Čo koho do toho, koľko krát si rozvedená a koľko máš deti. Len si radšej daj pauzu od tých chlapov kým si poriešis, či to bola smola alebo či musíš aj sama na sebe niečo zmeniť, aby si sa s takými už nedávala do kopy. Drž sa!

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
29. jan 2023

@mamula20 niektorym by bolo treba urobit uzol🙉

nnnuuunnn
29. jan 2023

Nie som rozvedená, ani vydatá, ale nemáš sa za čo hanbiť.

autor
29. jan 2023

@stanulienkat lebo zakazdym sa priplazil odpustila som, najhorsie to zacalo byt ked som bola tehotna...psychicky tyrana osoba uz zial nevie rozhodovat sa spravne...zakazdym som odpustila, byval ppozorny mily, nemali sme problemy...ostatnym dakujem za pozbudive slova...vazim si to...pomaha... aj tak sa az zajakavam placom, urcite musim aj na sebe popracovat, ale opakujem...som strasne doverciva a zaseknuta v nejakej rozpravke ze ,,budem s nim stastna a uz nikdy to nespravi"

ivangeline
29. jan 2023

Radsej sa rozviest ale potom sa starat o deti a hlavne seba...a nie dalsieho chlapa.

kitycat
29. jan 2023

@stanulienkat pretoze sada na lep hocikomu.. Ako keby bola hanba vychovavat dieta sama... Radsej si spravit druhe s debilom.

@anonym moja mama je 2x rozvedena.. Nastastie s druhym uz deti nemala, zistila coskoro, ze to je drzgros, ale vtedy bola hanba vychovavat deti sama

loliku
29. jan 2023

Bud na seba pišná ze ides od neho odist 🙏 dufam ze to aj urobjs a nenechas sa bit.

10zabka
29. jan 2023

som 2 x rozvedená, mám dvoch synov a každému som dala luxus vlastného otca. Nehanbím sa vôbec. Nemám sa totiž za čo. Ani raz nebol rozvod z mojej viny. Radšej byť sama, ako s mužom, ktorý si ťa neváži.

sante81
29. jan 2023

Som rozvedená raz a každý vzťah mi po rozvode stroskotal. Radšej sama a spokojná, ako vo vzťahu s nesprávnym človekom . Držím palce

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela1911
29. jan 2023

V tomto prípade, je dôležitejší rozvod ako hanba (hanbit sa môže ten chlap čo udrie ženu). Dôležitejšie dať deťom zdravé detstvo.
Keď sa oklepeš, popracuj na sebe, sústreď sa na deti, pracuj a užívajte život.
Viem, že nechceš počuť súdenie, ani na to nemám právo. Len som chcela napísať, že keby som sa ja rozviedla a mala už trochu odrastenejšie dieťa, snažila by som sa zabezpečiť živobytie a domov… keby som sa aj druhýkrát vydala a rozviedla sa, niečo by som mala. Takto ťa čaká ťažký začiatok a ešte s malým dieťaťom.

alexka89
29. jan 2023

Áno aj ty jeho a odíď preč ...keď sa bude chcieť ospravedlňovať a žiadať tá aby si sa vrátila tak jedine vyrovnať majetky a pobaliť veci by jemu alebo tebe podľa toho koho je byvanie

vroni
29. jan 2023

Nemáš sa za co hanbiť. Hanba je zostat s tyranom a zničiť tym aj vlastné deti. Hanbiť by sa mal aj ten, kto by ta chcel za rozvod posudzovať.

ejmi25
29. jan 2023

Mam 2 deti s dvomi muzmi.Sama uz 5 r.Neboj poznam aj co su 3 krat rozvedene.Radsej idist ako trapit sa.Drz sa❤

ejmi25
29. jan 2023

Zazila som vela od partnera bitky,urazky ,alkohol ,nevera.Musis odist a zacat s detmi odznova.Snad ti ma kto pomoct ,vela zien to dalo.Das to ,len sa nenechaj vtiahnut je to ako zacarovany kruh z ktoreho musis von ,aspon koli detom.

oli18
29. jan 2023

@mamula20 prepac, nemala som na mysli teba, ale tych, o ktorych si pisala. Ze mat deti trojake deti. Byt stastni mozu partneri aj bez spolocnych deti. Hlavne, ak uz deti maju z inych vztahov.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
29. jan 2023

suseda... s prvým manželom má dve deti - manžel bol v base zopár rokov, s druhým tiež dieťa - toho opustila ona, a stretím ďalšie dieťa - ten ju pre istotu zas naháňal okolo domu nožom...

vorkola
29. jan 2023

Z toho si nic nerob, uz ze budes 2x zozvedena, je takych vela,z toho co pises on moze byt aj psychopat .Pozeraj na deti, a rycchlo utec ,teda do toho krizaku, oni sa o teba postaraju ,.kLudne si mohla zavolat aj policiu, ale stym ze by ta aj zobrali hned inde, ,lebo noc s psychopatom by bola mozno tragicka.Co najskor,on sa tak lahko nezmeni

svetlonos
29. jan 2023

Vyborne tlieskam ti👏🏼! Keby mali aj ostatne zeny tolko odvahy! Robis spravnu vec pre seba aj deti. Radsej 2x rozvod ako psychodebil doma. Neboj bude lepsie, velmi ti drzim palce nech to mas rycho za sebou a je vam lepsie.

richelina
31. jan 2023

Ahoj; ja som už druhýkrát rozvedená. Viem; že si myslíš že na teba budú pozerať cez prsty ale zatiaľ som sa nestretla s tým; že by niekto na mňa ukazoval prstom. Vie o tom iba najbližšie okolie a ostatným nemám dôvod nič vysvetľovať. Deti mám z manželstiev. Od prvého som utiekla; pretože mi psychicky aj fyzicky ubližoval. Druhý manžel bol iný ale s ním sme si prešli zasa inými problémami. Momentálne som už rok a pol sama a aj keď je to finančne náročnejšie je mi takto lepšie. Venujem sa sama sebe a deťom. A na vzťah sa necítim aj keď mám v okolí mužov; ktorí by mali záujem. Psychológa si určite nájdi. Je to zdĺhavý proces vyrovnať sa s tým čo sa ti stalo. Je naozaj super že to riešiš; držím ti palce. A hlavne never už planym sľubom mužov. Sústred sa hlavne na seba a deti.

hefo
31. jan 2023

@deti95060810 To je typický problém niektorých žien - slušný muž pre ne nie je atraktívny, prahnú za agresívnym mačom, s ktorým sa ale nedá žiť.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
5. feb 2023

Drž sa... Nie som rozvedená, ale pri takomto chlapovi je počet rozvodov úplne irelevantný. Drž sa.