Som sklamaná z partnera

buba94
7. máj 2021

Ahojte som taká ani nie nahnevaná ale skôr sklamana z môjho partnera. Dnes sme mali ísť spoločne do obchodu, povedali sme si že okolo 9 pôjdeme. On bol v izbe na PS a ja v obývačke. Nechodil tak som ho nešla vyrušovať, že nič sa nedeje ved môžme ísť aj trochu neskôr. Okolo pol 11 mi hovorí že on si myslel že ja sa učím (Dorabam si externé sš odbor kuchár ) a popritom som cely čas bola na mobile. A to už je problém lebo mu to vadí. A potom to začalo ved si chcela stihnúť obchod do 12 aby si si navarila a potom učila. Dodal, že ani variť neviem a ze on by lepšie navaril . Dosť ma to sklamalo pretože keď sa ho spýtam tak mi povie že mu chuti. Vy kričal mi aj to že sme si 2x tento týždeň objednali kebab po práci teda po 22:00 ( hádam odo mňa nechcel aby som ešte o takom čase varila). Som z toho sklamana doteraz som nešla do obchodu vybrala som si z mrazničky mäso a urobím si sama jedla a on nech si spraví sám. Ale som z toho neskutoc e sklamana budúci týždeň mam skúšku z praxe čiže tam budem variť a on mi povie ze to neviem.

buba94
autor
7. máj 2021

Vykrikoval mi aj to že ako sa postarám o rodinu keď budeme mať deti. Pritom ja robím, doma upracem a on ráno otvorí oči a ide na PS. Ale keď som ja na mobile tak je problém.

mondolina
7. máj 2021

@buba94
a čo ste mali ísť kúpiť?

izidoraaa
7. máj 2021

to co ma za amoky???

buba94
autor
7. máj 2021

@mondolina obyčajný nákup na týždeň

buba94
autor
7. máj 2021

@izidoraaa neviem ale veľmi sa ma to dotklo, a on išiel radšej spať.

izidoraaa
7. máj 2021

nie je na teba alergický už?

buba94
autor
7. máj 2021

@izidoraaa myslela som si to aj ja ale s istotou to povedať neviem. Pracujeme v zahraničí a keď chodíme na dovolenku tak vždy musíme byť spolu co sa týka miesta kde prespíme lebo na SK od seba bývame cca 200km. Tak neviem keby bol na mňa alergický tak by bol asi rad chvíľu sám

janai1
7. máj 2021

No o 9 by ste asi ťažko išli do obchodu 😁
Každopádne chlap je blbec a nič si nerob z toho, že človek ktorý trávi všetok čas pri PS a objednáva si kebab nadáva na tvoje varenie 😅 evidentne si nevie ani parky uvariť
Pekne sa zbal a preč od takého cvoka

sirka9
7. máj 2021

šak keď si myslí, že by uvaril lepšie, tak mu prepusti kuchyňu 🙂 nech sa ukáže. a pekne pravidelne, nie že raz za čas niečo ukuchtiť. tiež nech uprace, atď. no ja by som mu dala, že zobudí sa a ide sa hrať na PS.

buba94
autor
7. máj 2021

@sirka9 akurát vstal, že či idem do toho obchodu hovorím ze nie. A čo budeme jesť a moja odpoveď co si navaris do obchodu môžeš ísť aj ty.

buba94
autor
7. máj 2021

Keby sa aspon ospravedlnil alebo co tak dobre.Beriem aj to ze mu nemusí chutiť co varím ale nahnevať sa za to ze on si myslel že ja sa učím a pritom som sa neučil???? To vážne.... Ako vidím to na pekne dlhý a tichý víkend

banderaska29
7. máj 2021

akože, toto sú milé starosti. 🙂 teší ma takáto téma na odlahčenie po dlhej dobe. príde mi že ste moc mladí a bezdetní a jediné, čo riešite je jedlo. a užívaj si zatiaľ takéto "starostíčky". každopádne mu asi chutí, keď to už pár krát povedal, len Ťa chcel vytočiť. A keď mu nechutí, nech si varí sám... a tam by asi aj dnešná problematika mohla skončit 🙂

buba94
autor
7. máj 2021

@banderaska29
Aj malé starosti sú starosti.

banderaska29
7. máj 2021

@buba94 áno, ja ich nespochybnujem. ale kým neriešiš to, že máš dve deti a on ti robí dlžoby, chlastá a nebodaj má inú a vy nemáte za čo žiť a platiť výdaje, tak ste na tom dobre... to len na margo toho, čo tu občas niektoré prispievajú.
a hlavne - ak chcete spolu žiť cely život, treba sa naučit robit kompromisy. ak spolu nežijete na dialku, že je mesiac prec a tri dni doma, tak by som to tak hororovo nevidela, ze s tebou nešiel do obchodu. aj ked ano ak ti to slubil chapem, že ta to nahnevalo 🙂tiež sa to stávalo ale postupom času som zvolnila a máme obaja svoj priestor a je to lepšie

buba94
autor
7. máj 2021

@banderaska29 vôbec si nepochopila o co išlo. Ja som sa na neho vôbec nehnevála. Najskôr treba čítať s porozumením a potom komentovať

sunshine_18
7. máj 2021

Akoby som o svojom BÝVALOM čítala... Ešteže je bývalý... Zachviľu sa z toho cvoknes ja by som s takým človekom nevedela existovať... Ak teda mu nechceš robiť putku co bude skákať ako on píska, pravdu bude mať vždy on a nič nebudeš môcť... Fuj zle mi je z takých chlapov

banderaska29
7. máj 2021

@buba94 od 9 - 11 sa do obchodu nedostanete, takže zbytočne ste sa kvoli tomu natahovali to je add.1, a add.2 povedal ze mu nechuti čo navariš - tak asi mu to nechuti, ale potom povedal aj že mu chutí ... neviem čo sa na tom nedá porozumiet kadopadne my Ti s tym nepomožeme, 😀

čo vlastne chceš od nás počut ? že máš doma gruľa ? tak máš. ja by som takého gruľa už pri sebe nemala. a prepáč to ako to píšeš neznie, že ho za to, čo napísal miluješ ale že si pekne nasratá.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basska_b
7. máj 2021

Nech priateľ prestane hrať PS. dosť mu to pomôže

0silvia0
7. máj 2021

@buba94 a teraz si ho zavolaj pekne na pokec. Posadiť za stôl a keď je taký čávo že vie vykrikovať na teba v rozčúlení že nevieš variť, nech si sadne a povie ti to do očí. Povedz mu, že asi pre neho nie si dosť dobrá, tak nech si hľadá druhú. A hentaké vykrikovačky čo budeš robiť, keď budete mať deti, nech si strčí za klobúk, s takým by som deti nemala.
Inak prečo si sa napríklad nešla za ním o tej 9-tej pozrieť a spýtať sa či idete či nejdete? Aj tak by ste nedošli, lebo dôchodcovské hodiny, takže hádka by bola tak či tak😘

banderaska29
7. máj 2021

@cocolino234 ano k ich veku a starostiam sú to adekvátne problémy 🙂
nevidím ale zmysel takychto diskusií, čo mi jej s tym pomožeme, ja som sa vyjadrila že hentakého gruľa by som už po svojom boku nemala. tak ale každá si vyberáme partnera sama a potom sa sťazujeme na mk keď je naho*no

buba94
autor
7. máj 2021

@banderaska29 a to že sme v zahraničí si neprečítala? Tu niesu hodinu pre dôchodcov. Ale neriešim ospravedlňujem sa že som si dovolila niečo tu postnuť. Mala som si myslieť že sa tu nájde taka,, mudra" osoba podobná vám. Dovidenia

dollyzv
7. máj 2021

Tiež ma napadlo že žiješ s mojim ex 🤣🤣🙈

7miriam77
7. máj 2021

Ak isiel nakoniec sam do obchodu, je mozne ze sa vrati s kytickou kvetov a ospravedlni sa. S tou urazkou ohladom varenia to podla mna prehnal, tiez by sa ma to dotklo....No je mozne, ze to povedal naschval, aby ta vytocil a pritom to tak nemyslel. ....

banderaska29
7. máj 2021

@buba94 aj keby žiješ v Kuala Lumpur tak máš doma gruľa. a to ze si vzťahovačná že Ti nepritakávam tak prepáč, niesom ovečka. ty si si ho vybrala, čo ti teraz máme povedať iné ? tak ho vymeň a máš po probléme.

gbgb
7. máj 2021

@buba94 gembler! S tym si detsko ani nerob. Cely zivot budes v chudobe!

katkati
7. máj 2021

Otras chlap. Od rána hra PS, na obed ide spať ako malý chlapec a medzi tým zdrbe priateľku. Sú rôzne povahy, ale toto nevešti do budúcna nič dobré.

hviera81
7. máj 2021

tak mal navarit on 🙂
ked moj hundre, tak mu poviem nech navari - ale teda od zaciatku, od rozmyslenia co, nakupu az po umytie riadov po vareni. nech sa paci.

sankysa1
7. máj 2021

Zažívala som to isté na začiatku nášho vzťahu som taka citlivejšia povaha takže za každým som vyronila potoky sĺz. No potom som povedala stačí a ked mal takéto stavy poslala som ho kade ľahšie a keď povedal že by urobil niečo lepšie nech sa páči môžeš. Vydržalo to 2 roky mesiac pokoj a zase a takto to šlo dookola až som ho opustila nemala som na to nervy