Priateľ si píše s inou

tatiana256
25. jún 2024

Zdravím, neprišla som ani tak po rady, ako skôr po názory, keďže podľa priateľa ja som tá "divná". Ale pekne od začiatku. S priateľom spolu nie sme dlho, necelé tri mesiace a poznáme sa päť, takže sme vlastne stále vo fáze spoznávania a zbližovania. Nežijeme spolu. Hneď na začiatok poviem, že nie som žiarlivá, nikdy som nebola, nevadí mi, že má kamarátky, že si s nimi píše, asi sa aj stretávajú a pod. Nedávno si ale našiel novú kamarátku, takmer hneď si ju pridal na soc. sieti a odvtedy si píšu doslova 24/7, ževraj o ničom, len tak, lebo si rozumejú. Ani to by mi nevadilo, keby sa nestala taká vec, že prestal tak intenzívne písať so mnou. Mne napríklad napíše, že ide spať alebo pracovať alebo niečo, prečo nemôže odpisovať a hodiny mi nenapísal, pričom som ale zistila, že celý ten čas, celé tie hodiny, čo mal spať a pracovať, s ňou si stále písal. Mne po hodinách napíše jedno slovo, ako "no", "hm", "hej" a pod a s ňou sú to dlhokánske správy, smajlíky, fotky a hlasovky. Predtým sme sa bavili úplne normálne a o všetkom a zrazu sa tvári, že sa nemáme, o čom rozprávať. Jej píše na dobré ráno, na dobrú noc, zaujíma sa o ňu a jej deň a informuje ju o svojom a prekvapivo, ja jemu musím napísať prvá, Ešte mi aj povedal, že sa s ňou chce stretávať vo dvojici, aby sa mohli spoznávať. Údajne preňho nič neznamená a keď sme sa o tom bavili, povedal, že nemá problém ju zablokovať, ale stále to neurobil a navyše začal hovoriť, že mu to vlastne vadí, on to nechce skončiť a nie kvôli nej ako babe, kvôli tomu, že by prišiel o parťáka (poznajú sa týždeň, videli sa 2x) a že to je z mojej strany veľké obmedzovanie, že by sa mal takto prispôsobiť. My sme spolu tiež začali písaním a stretnutiami a dosť rýchlo sa na mňa naviazal a veľmi ma trápi, že všetko to pekné a dobré, čo kedysi dával mne, dáva teraz inam. Naozaj žiarlim len na ten čas, ktorý venuje niekomu inému, keď ho predtým venoval mne, nežiarlim na ňu ako na ženu, že by spolu niečo mali, aj keď odkedy sa tak strašne bráni tomu, že by komunikáciu s ňou obmedzil, napadlo mi už aj to. Som naozaj ja tá divná, že mi to vadí? Obmedzujem ho tým, že chcem, aby s tým prestal?

crazy_cat_lady
25. jún 2024

nie, nie si divna..kopla by som ho do zadku, nech si teda vypisuje s tou svojou partackou 🙂

zuzana1997
25. jún 2024

To je debil, pošli ho kade ľahšie. Jemu by sa páčilo keby sa stretávas a spoznavas s inými chlapmi, vypisujes si s nimi ,o nicom,, a tvrdíš mu ze ides robiť niečo iné?

syslik81
25. jún 2024

s nou si rozumie viac ako s tebou .. a jedneho dna ta za nu aj vymeni .. odid kym ste na zaciatku ved aj ty si zasluzis partaka s kt prekecas hodiny a veze ta von

lubkovaandrejka
25. jún 2024

@tatiana256 no, priatel to ma rozrobene uz inde a zachvilu bude ex-priatel.

axve
25. jún 2024

@tatiana256 je to somar

januska12323
25. jún 2024

Ja mám len jednu otázku - prečo ho nazývaš priateľom? Pošli ho za ňou a ty hľadaj normálneho.

monikkatt
25. jún 2024

@tatiana256 ani som to nedocitala... uz si nahradena

candii
25. jún 2024

To vážne takáto otázka? Veď si to prečítaj po sebe. Maj sebalásku a sebaúctu a hrdosť a kopni toho čuraka do riti, keď mu je prednejšia "partacka". Dobre všetci vieme že nevera začína vetou : "je to iba kamarátka, nič to neznamená a nepáči sa mi. "

mili2016
25. jún 2024

@tatiana256 áno si divná 🤣že si ešte stále s ním. Kopni ho do riti a nech rovno letí k tej svojej novej ,, kamarátke,, a nech sa len pekne spoznávajú. To kde preboha žijú takýto debilný muži 🙈

butterflyeffect
25. jún 2024

Neuvedomujes si to asi, ale uz si davno na druhej kolaji. Akonahle s tou co si pise dojde k niecomu tak si ex, zbytocne to nenatahuj a hladaj takeho co ma zaujem si s tebou pisat a nie s inou

pralinka25
25. jún 2024

sorry ale on neni ani priatel ani frajer. posli ho do haja.
a nastav si latku vyssie.
poviem ti tak, zamilovany clovek neriesi zrazu ani dlhorocne priatelstva ktore idu zrazu na vedlajsiu kolaj minimalne docasne. nieto aby si hladal ine a vypisoval.

ankare
25. jún 2024

@tatiana256 chyba nie je v Tebe. Ale v ňom. Chlapec nevie, čo chce. Tak ho Ty usmerni a pošli ho za ňou. Máš na lepšieho. Nájdi si chlapa,ktorý si Ťa bude vážiť. Držím palce!

vieronika14
25. jún 2024

@tatiana256 ja ti radim z vlastnej skusenosti ked vypisuje po takej kratkej dobe a tebe to vadi tak urcite rozchod.
Nezmeni sa a divnA nie si

enmery
25. jún 2024

Prepáč, Tebe by mali odobrať OP, keď nevidíš, že toto je choré, nenormálne a žiadny normálny vzťah ani lásku s ním nemáš. Si divná, ale iba v tom, že si ešte s ním. Pretože chlapec je ťažko mimo🙄

samanta44
25. jún 2024

@tatiana256 vies dobre co to znamena …

lienka.7
25. jún 2024

@tatiana256 nedošlo ti to ? No báli ju... poslala by soom ho do prdele. Ty by si mala by pre neho teraz jedina hviezda, a nie aby sa spoznával s inou 🤦‍♀️

zuzana76
25. jún 2024

Ja si myslim, ze ty uz jeho priatelka nie si, len sa s tebou este oficialne nerozisiel, mozno to ani neurobi, len sa bude takto spravat, az pojde "vztah" do stratena, teda tvoj vztah, on uz asi ziaden nema. A mozno je to typ, ze stale len vypisuje a po par mesiacoch, ked sa mu dievca opozera a ako tak ho spozna, ide na dalsiu epizodu.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
25. jún 2024

@tatiana256 toto už dávno nie je tvoj priateľ, skôr by som povedala, ze už to je expriatel. Veď je jasne ako facka, ze on ta už ako priateľku neberie.

michaela329
25. jún 2024

@tatiana256 mne to príde tak, že si ju rozrába a keď to s ňou vyjde, pôjdeš k vode. Ak to nevyjde... rozrobí ďalšie 🤷 A zatiaľ bude s Tebou. Nechcela by som ho.

rorino
25. jún 2024

@tatiana256 Nenut ho aby s tým prestal,ty mu benapis,a uvidíš ako dlho mu bude trvať,kým napíše on.Podla toho budeš vidieť,ako veľmi mu záleží na tebe.A podľa toho si snáď vyhodnotia,či má význam nazývať ho priateľom.Lebo podľa príspevku to vypadá,že váš vzťah je viac pismenkovy ako reálny,takže radšej sa asi vráť z kratsej cesty

surama
25. jún 2024

Ja by som mu ani nepisala, ze rozchod a tak. Normalne by som ho rovno blokla vsade a viac by o mne nepocul 😃

vikiki29
25. jún 2024

No, dokiaľ nedostane ju, tak si mu dobrá aj ty. Predbehni ho a pošli ho do riti. Po troch mesiacoch vztahu keby bol do teba zaľúbený, mohli by ženy aj holé okolo neho chodiť a ani by sa neobzrel.

miamilove
25. jún 2024

@tatiana256 radsej ho zablokuj ty a nechaj ho tak, netrap sa kvoli takemuto 💩

hopsas
25. jún 2024

@tatiana256 odíď prva a skôr než tá vymení za tú druhú. Podľa mňa sa už na to chystá len si chce byť úplne istý že má u nej sancu

alickapusinka
25. jún 2024

Skonči to s ním skôr než on s tebou a nech si ide nie vôbec nie si divná len pre neho áno lebo si mu na to prišla. Nemám rada takých čo hrajú na dve strany. Skonči to s nim ešte je to veľmi krátka doba a hľadaj schopnejšieho ktorý bude ťa mať rád budeš pre neho len jediná a nie vypisovať kamarátke kadejaké libesbrifi. To by skončilo podľa mňa už je celý namotaný do nej a TY si len jeho druha voľba prečo by si sa mala uspokojiť s tým že budeš vo vzťahu 2 niktora z nás nechce byť druha.

domkakvet
26. jún 2024

@tatiana256 rozumie si s nou viac ako s tebou a uz davno si ho mala poslat k nej.

zyzyka
26. jún 2024

Očividne sa rýchlo namotá chlapec a toto by bolo pre mňa veľké varovanie. "Odísť" pekne potichu a so cťou .

libertz
27. jún 2024

toto je skor latentny nepriatel jak priatel. Boze moj solidni chalani tam vonku co su single a ty stracas cas s tymto..

ktochytavzite
28. jún 2024

On je z nej hotový,z teba už nie