Prečo sa mi znova po čase ozval?

7. jún 2024

Ahojte, prečo sa mi opäť ozval chlap s ktorým som už všetko ukončila? Posiela mi všelijaké videa, že ma bude ľúbiť atď. Vždy nejakú spojitosť to ma so mnou. Vám sa po akom čase ozvali muži s ktorými ste to vy ukončili?

jaass
7. jún 2024

U mňa by to nič neznamenalo. Ozval sa lebo sa asi nudí alebo ho nechce nijaká ina? Neviem ;)

aeruginosa
7. jún 2024

Ozval sa ti, lebo sa prave nemal komu inemu. Ani ho neries.

domkakvet
7. jún 2024

Ak nemas o neho zaujem, tak neviem preco to riesis,najcastejsie dobody preco sa ozve byvaly su, ze si potrebuje zvysit ego tym, ze mas o neho stale zaujem, alebo mu chyba sex, ma to aj ine dovody, ale tie su skor vynimocne a ked ste sa uz rozisli pre nieco to asi bolo.

naneta258
7. jún 2024

Ja sa ozvem niektorým ľuďom len tak, lebo chcem vedieť ako sa majú 😀

astronaut321
7. jún 2024

No zrejme sa ťa nechce vzdať. Aspoň z mužského uhla pohľadu.

autor
7. jún 2024

@jaass neodpisujem mu absolútne nič. Väčšinou len dám like na správu a koniec. Aj ja si myslím, že u druhej nevyšlo tak skúša 😀

autor
7. jún 2024

@aeruginosa neodpisujem mu nič, len dám like na správu a bodka. Keď bol mladší tak bol suknickar a to sa asi nemení 😀

autor
7. jún 2024

@astronaut321 konečne som naňho zabudla a on sa just ozve 🤣

deti95060810
7. jún 2024

však sa neozývaj... u mňa by veru nemal žiadnu šancu.
a prečo? si myslí že asi budeš z neho hotová a celá bez seba....

janickacrazy
7. jún 2024

Nedávaj like na správy a máš pokoj. Ignorovať. Prestane ho to baviť.

autor
7. jún 2024

@janickacrazy jeho to prestane baviť aj s tými lajkami. Keď nedostaneš co chceš tak časom to omrzí

vilma7
7. jún 2024

Ani by som to neotvoril, a už vôbec nelajkovala...A prečo sa ozval po čase? Tak túto otázku by som smerovala na neho a nie na cudzie ženy, ktoré ho ani len zďaleka nepoznajú ;)

autor
7. jún 2024

@deti95060810 ďakujem, tak tak.

autor
7. jún 2024

@vilma7 tie lajky ho casom omrzia. Opýtala by som sa ho, lenže sa s ním nechcem rozprávať 🤣🤣

autor
7. jún 2024

Asi nemá do čoho pichnúť 😀😀😀

naneta258
7. jún 2024

Autorka ak nechceš aby ti písal, tak ho úplne ignoruj/blokni a máš pokoj. Takto mu dávaš nádej.

muchotrafka298
7. jún 2024

Predpokladam, ze bud nieco potrebuje, nudi sa alebo nema nikoho na sex, tak skusa, ze ci sa chytis. Pokial ta skutocne nezaujima, tak mu nekomentuj ziadnym sposobom spravy, fotky, ziadne lajky, komenty, srdiecka. Ked Ti to vyslovene prekaza, tak ho zablokuj.

autor
7. jún 2024

@naneta258 chcem mu to nechať vyžrať, lebo aj on mi toto robil pred 2 rokmi. Ma ghostol 😀😀

autor
7. jún 2024

Keď na to pozerám sme asi také isté chytené stvorenia 🤣🤣

autor
7. jún 2024

@muchotrafka298 ďakujem 😄

viestta
7. jún 2024

Prestan mu likovat, nech si nenamysla, ze ta nalomi. Uplny ignor je uplne najlepsie riesenie. Ked ho stretnes na ulici pozdrav, ale tym to konci

naneta258
7. jún 2024

To je detinske správanie

autor
7. jún 2024

@viestta dakujeem

autor
7. jún 2024

@naneta258 nie je, on spravil omnoho horšie veci

beloved
7. jún 2024

Ja mam pocit, ze autorku to bavi a zaujem jej ex jej lichoti 🙂 Toto vyzera ako hra macka - mys 😀

naneta258
7. jún 2024

@beloved niečo také som zažívala 😀 možno sa nakoniec dajú dokopy 😀

naneta258
7. jún 2024

Co ti spravil takého v minulosti? 😀

autor
7. jún 2024

@beloved haha ale fakt ma teší že sa mi ozval ten chuj 🤣🤣🤣

autor
7. jún 2024

@naneta258 naťahoval ma dlho. Aj mal záujem jednu dobu potom sa odmlcal a takto dookola. Proste psychika

autor
7. jún 2024

@naneta258 hádam neskoncime tak 🤣🤣🤣