Prečo ma bývalý volá na kávu, keď už má nový vzťah?

23. okt 2021

Prečo má môj ex potrebu volať na kávu keď je už polroka zadaný ....rozišli sme sa tak vzajomne...mám ho rada ako kamoša ,on tvrdí že je do novej zaľúbený...keď mu vravím že sa nechcem stretnúť a písať tak je z toho Vystresovany

janka_23
23. okt 2021

Ako dlho ste boli spolu?

autor
23. okt 2021

@janka_23 2 roky

mariaveronikag
23. okt 2021

keď je zaľúbený, tak by mal čas na káve tráviť s ňou...spýtajte sa ho na rovinu prečo sa chce stretnúť? Zaiste máte nejaké vlastnosti, ktoré nová priateľka nemá a možno si zvykol riešiť s Vami určité veci. A skúste mu povedať, že jeho novej by mohlo prekážať, že sa stretávate.

janka_23
23. okt 2021

Možno sa nevie ešte úplne odstrihnut, možno len chce zostať v kontakte ak ste sa nerozisli v zlom. Ja kontaktovanie a stretávanie po rozchode neuznávam, nerobí to dobrotu a je to nefer voči novej znamosti. Možno uprimny rozhovor, opýtať sa ho a ak sa s ním stretnúť nechceš povedz mu svoje dovody

autor
23. okt 2021

@mariaveronikag to presne som povedala,že vraj nie je majetok a ide len o kávu...mal meniny že len tak na kávu...

mariaveronikag
23. okt 2021

Možno ak sa chce stretnúť raz do roka - na meniny, a nie je Vám to nepríjemné : keď ho beriete ako kamoša, tak sa ešte dá. Možno sa chce porozprávať s niekým, koho pozná, o Vašich spoločných známych...Ale keď na tú kávu ísť nechcete - povedzte mu to narovinu. Môj bývalý chcel kedysi prejsť zo vzťahu do priateľstva a písal mi 3x týždenne emaily, mne to prekážalo, tak som mu to vysvetlila.

autor
23. okt 2021

@mariaveronikag a kto sa s kým rozišiel?

autor
23. okt 2021

@mariaveronikag píše 2 -3 krát do.mesiaca a na kávu chce ísť už 3 krát...vždy som odmietla

mariaveronikag
23. okt 2021

ja s ním, ale po dohode...nie nejaké kopačky 🙂. Máme tak odlišné povahy a hlavne názory, že by sme si spolu nemohli založiť rodinu. Bolo by treba zistiť, čo očakáva od toho stretnutia? Vysvetlite mu svoje dôvody prečo nie. Mal by ich rešpektovať a o to ľahšie, že má priateľku.

fleur1111
23. okt 2021

To mi pripomína situáciu, keď ma volal spolužiak zo ZŠ na kávu, tiež som tomu nerozumela. Nakoniec sa ukázalo, že je z neho veľmi “úspešný” finančný poradca. 🙈

autor
23. okt 2021

@fleur1111 to by bol ten lepší prípad

jaskolka
23. okt 2021

Keď ozaj nechceš ty, normálne na rovinu mu povedať "Jožko, vďaka za pozvanie, ale nemám záujem, nejdem s tebou na kávu ani tetaz, ani potom"
Hotovo, skončené. Tiež tak ex chcel silou mocou ostať kamarát, hoci obaja sme už mali nový vzťah. Chcel chodiť na kávu, na výlety do prírody 😁😁a podobne. Ja, som nemala ani záujem ani dôvod lebo proste už sme si nemali čo povedať.Skúšal to asi 3 mesiace, potom konečne pochopil.
Čiže ak ozaj ty nemáš záujem o kávu bud priama, rázna a úprimná.

fleur1111
23. okt 2021

Narovinu sa ho opýtaj čo sa deje, prečo ta vola. Iná možnosť nie je, lebo bude stále rovnako doterny. V podstate o nič take nejde. Alebo nech donesie aj frajerku, tiež by mi nebolo prijemne len tak ísť na kávu so zadaným chlapom, povedzme si pravdu, vyzerá to všelijako a nerobí to dobrotu.

maciatkolulu
23. okt 2021

Možno ti chce povedať, že čakajú babo, chce ta podrazdit trochu a tak.

autor
23. okt 2021

@maciatkolulu to môže aj napísať...skôr asi chce darček k meninám lebo som mu vždy pekne kúpila🤣

denda007
23. okt 2021

Možno má nejakú pohlavnú chorobu a musí vás o nej informovať 🙂😀

autor
23. okt 2021

@denda007 asi to bude to no keď už som 4 krát odmietla😂

opuska
23. okt 2021

myslis, ze by si ta chcel akoze drzat ako poistku v pripade, ze by mu to s hentou aktualnou nevyslo? inak tiez nerozumiem tomu na co ta ma potrebu volat na kavu. ako halo, ok ostali sme mozno kamosi, ale na co sa stretavat?

maminkadeticiek
23. okt 2021

Ok,odmietla si,ale nechapem preco si sa ho nespytala preco ta na tu kavu pozyva tak ako nas tu?

autor
23. okt 2021

@maminkadeticiek pýtala,že pokecať ako ide život a osláviť meniny

autor
23. okt 2021

Inak on na problém chodiť na kávy robí mlm takže stále aj so ženami a mužmi kavickuje

mpg
23. okt 2021

S kým to nešlo predtým, tak je zbytočné kecať ako ide život a ešte oslavovať jeho narodeniny, veď to je úplny nezmysel. Ale možno che mať rezervu a skúša.

autor
23. okt 2021

@mpg ako kamoš ok práve kecat sme vždy vedeli...ale r spekt že nemá kôli novej....zrušil ho a hotovo

marca12
23. okt 2021

Tak potom je taky typ cloveka a neberie to tak ako ty. Mam kamosa,co vkuse niekoho vyvolava na kavu a stale niekde vysedava,takze jeho si viem predstavit,ze aj byvale urcite vyvolava. Ak sa s nim nechces stretavat,napis mu narovinu. Ak chces ist,chod a necakaj od toho nic. Mam byvalejo,s ktorym si rozumieme,vieme pokecat raz za cas pokecame. Nikto z nas nic od toho druheho neocakava. Tym,ze sa rozideme v dobrom,neznamena,ze toho cloveka musim vyskrtnut zo zivota len preto,ze je byvaly. Kamarati mozme ostat. Keby to bol nejaky gauner,zly clovek,takeho vyskrtnem,ale dobreho kamosa teda nie.

janka_23
23. okt 2021

@mimka1402 presne som tu diskusiu hľadala a chcela dať sem 😄

michaela789
23. okt 2021

Podľa mňa začal robiť finančné poradenstvo 🤭

autor
23. okt 2021

@mimka1402 veľmi podobné ale všetci sme skoro rovesnici

autor
23. okt 2021
michaela789
23. okt 2021

Znie to ako vtip ale mne sa tak bývalý ozval 😅 že sa chce stretnúť, ja hlava ako melón že čo asi tak chce, či ma nejde presviedčať na návrat a nakoniec vytiahol šanón že či viem o tom ako sa dajú zhodnotiť aj tie najmenšie úspory 🤣 som skoro odpadla.