Prečo hovorí, že Instagram nepoužíva?

22. jan 2024

Kamarátke som písala na ig, neodpisovala. Keď sme sa neskôr stretli v meste, pýtala som sa jej, že či sa na mňa hnevá. Že nie, že ona ig nepoužíva, že mám jej písať na msg. Akože, mala som správy videné, ale neriešila som. Na msg neskôr odpisovala. Ale o pár dní som si všimla, že jej na ig pribudli sledovatelia, a že ona tých ľudí tiež sleduje. Tak prečo mi potom vraví, že ig nepoužíva, keď tam chodí?? Poprela, že by si niekoho pridávala alebo potvrdzovala

egonsk
22. jan 2024

mozno je falsony ten ucet. To ta nenapadlo?

aeruginosa
22. jan 2024

Mozno preto, lebo nema zaujem sa s tebou kontaktovat, ale nema odvahu to normalne odkomunikovat.

autor
22. jan 2024

@egonsk že je jej mi potvrdila. Vraj ho má len kvôli jednej kolegyni, že ona nemá FB, len insta.

autor
22. jan 2024

@aeruginosa ale na msg mi normálne odpíše, termálne sa bavíme. A na insta sa tvári, že ho vlastne ani nemá. A sama mi vravela, že má

stanulienkat
22. jan 2024

A mas viac ako 12 rokov?

autor
22. jan 2024

@stanulienkat áno mám

mimka1402
22. jan 2024

Jednoducho tiež som nepotvrdila všetkým svoje sociálne siete, kolegyne už tobôž nie.😀 Chcem mať právo na svoj súkromie a pridávam si iba ľudí ktorých mám k sebe bližšie, alebo ma zaujíma ich život.

gab1sol
22. jan 2024

A je to nejaký problém, ak IG nepoužíva a komunikuje s tebou cez messenger?

aeruginosa
22. jan 2024

Aha, a to potrebujes mat aj msg aj ig? Neviem, toto by som osobne ani neriesila, keby sa s nou viem spojit na msg…

autor
22. jan 2024

@mimka1402 veď ja nepíšem o pridaní. Sledujeme sa navzájom na ig, ale keď jej napíšem na ig neodpíšeš a tvrdí že tam nechodí, aj keď mám správu videnu. Že jej mám písať iba na msg

kat_
22. jan 2024

tak preferuje msg, no a? popravde, tiez nekomunikujem cez spravy na ig, vynimocne, lebo tie notifikacie chodia neskor hociako... msg je v tomto lepsi

mimka1402
22. jan 2024

Tak možno nemá rada instagram, možno tam si píše iba s kamarátkami ktoré sú jej bližšie. Neviem. Ale neriešila by som to a riešila veci na msg, tiež som dôležité veci pracovné mala radšej na messengeti, než na insta.

autor
22. jan 2024

@gab1sol
@aeruginosa
Ide o to, že som bola na ig, niečo som od nej chcela, tak som poslala na ig. Správa videná a ona odmieta odpísať, ak jej to nenapíšem na msg. Že vraj ig nepoužíva, ale pribúdajú jej aj sledovatelia aj sledovaní

mimka1402
22. jan 2024

Autorka, hoď sa do chillu, proste nerieš a nezamyslaj sa, píš jej na messenger a všetko bude ok. Proste má asi nejaký dôvod tak to zhodila na takúto výhovorku. Ale stalkovat ci jej pribudaju alebo ubudaju sledujúci mi nepríde ok.😄

vanilkovazmrzka
22. jan 2024

Stane sa ti nieco velmi zle, ked s nou budes komunikovat cez mesendzer?

rude_baby
22. jan 2024

Ja mam tiež IG, ale pozriem ho tak 2x do týždňa, aj to pozerám len blbosti 😁mam aj sledovatelov, ale neviem teda načo ma dakto sleduje, keď nič nepridavam 🤷‍♀️jaj, a ani neviem kde sú tam správy.. 😄

rude_baby
22. jan 2024

A teda msngr mi cinknem hneď, správa na IG ani neviem ci mi prišla... Nie každý visí na IG

autor
22. jan 2024

@rude_baby tak ale keď už tú správu otvorila, mohla už odpísať. A nie sa dušovať, že tam nechodí...

kat_
22. jan 2024

este raz, malokto pouziva ig ako nejaky hlavny komunikacny kanal... tak to otvorila, zavrela, nemala akurat cas... ma msg komunikuje bežne, tam by spravu skor videla, nezabudla na nu a reagovala

huxy
22. jan 2024

Ja ani neviem odkedy mám Instagram. Niekedy dávno som sa asi registrovala, ale vôbec si na to nepamätám, keďže som ho donedávna absolútne nepoužívala. Našla som tam 3 roky staru správu od kamošky 🙊🙈 a tiež tam mám pár sledovatelov.
Síce ty vidíš, že si kamoška správu prečítala, neviem prečo ti neodpovedala. Ale absolútne nechápem preco ťa to tak vzalo, že kvôli tomu vytvaras diskusiu.

isis234
22. jan 2024

V čom máš problém, keď ti odpíše na len msg? Je to jej vec, komu odpisuje na instagrame. Možno nemala čas odpísať.

autor
22. jan 2024

Vadí mi, že klamala, proste nemám rád, keď mi človek klame

isis234
22. jan 2024

Vytváraš problém tam, kde nie je. Ak by sa s tebou rozprávala len vonku, tiež to musíš akceptovať

marca12
22. jan 2024

Neviem naco to vobec riesis a minas energiu. Je to jej vec ako nalozi so svojim uctom. Ci si tam chce alebo nechce pisat. Dala ti moznost,tak ju vyuzi a neries. Ja instagram tiez nepouzivam na sukromne ucely. Vacsinou tam sledujem zaujimave profily,znamych ludi,ale nemam ani nechcem tam mat nikoho z kamaratov. Pre kamaratov mam messenger

gab1sol
22. jan 2024

Podľa mňa, dôležité je, že s tebou komunikuje a je jedno, cez akú appku. Možno zapla IG z nejakého dôvodu, potvrdila všetky žiadosti o sledovanie, čo tam mala, rovno klikla aj na to, že ona bude sledovať daných užívateľov IG a vypla ho… Možno ho opäť pozrie za mesiac, dva… Inak, ja som viac-menej na IG aktívna a teda, nikdy som nesledovala, koľko majú moji priatelia sledovateľov a koho sledujú… Ja neviem toto ani o mojom účte.

januska12323
22. jan 2024

Upokoj sa a už jej na ig nepíš a hotovo. Z tých sietí ti už preskakuje.

vroni
22. jan 2024

Mám nainštalovaný ig, mám tam profil s jednou kresbou a asi 15 sledovatelov (neviem načo). Správy viem, že chodia, ale nakoľko nikoho pre mňa relevantného tam nečakám, raz za čas ich zmazem, nezaujímajú ma. Občas zbadám na ig niečo zaujímavé, pozriem a zase na tri mesiace zabudnem, ze tu blbosť mám vôbec nainštalovanú. Keby ma niekto chcel kontaktovať cez ig, má proste smolu.

koniarova
22. jan 2024

Volaj hneď žandárov. To je riadna drzosť odpisovať len cez messenger. 🤦🤦🤦

rude_baby
23. jan 2024

Inak, ty máš 15 rokov? Keď riešiš takéto blbosti... Si jej mala zavolať, keď si niečo súrne potrebovala...

sense
23. jan 2024

Pozri ja mma insta a chodim tam minimalne. Xhodi tam hlavne dcera. Ved ked ti odpov3da na msg tak pis na msg.