Pobúrilo by vás, keby dnes susedia pracovali?

1. nov 2023

Napríklad keby ste videli susedu umývať okná, alebo počuli vysávať..

Za seba hovorím, nech si kľudne porobia čo treba.

autor
1. nov 2023

Pobúrilo

autor
1. nov 2023

Nepobúrilo

tanyag
1. nov 2023

Ja plánujem poumývať dlážky, povysávať celý byt, utrieť prach, prať, žehliť...dokonca aj variť...😉

anjelicek26
1. nov 2023

Preco by to malo niekoho poburit? Pre vela ludi je to den ako kazdy iny... rovnako ako vacsina krestanskych sviatkov, vela ludi sa to vobec "netyka", len si uziju den volno...

martinkatinka
1. nov 2023

Chcem umyt okno, idem sa susedov spytat, ci mozem 😆

zorkahorka
1. nov 2023

Noooo, kedze dnes svieti slnko a potom zas dllllho nebude, tak periem. A idem vysavat. V tejto dedine sa to nastastie ani neriesi 😀

pribinak
1. nov 2023

Nie, každého súkromná vec ako využije deň volna

iv007
1. nov 2023

Omg toto je tema. Ja ignorujem tento "sviatok" ako aj mnohe ine. Mrtvych navstevujem pravidelne cez rok, hroby mame upratane vzdy. Dnes by ma na cestach cakala katastrofa, sviatocni vodici, pred cintorinmi plnka a neni kde zaparkovat. Tiez si spravim svoj program, aj ked upratane mam ale nebudem sediet so zalozenymi rukami. Zi a nechaj zit..

mikadooo
1. nov 2023

Nie. Zdieľam tvoj názor. Len poobede by mohli odložiť zbíjačky aspoň na 2 hodinky.

autor
1. nov 2023

výborne.. tak snáď do mňa nikto nehodí kameňom keď budem poskakovať a snažiť sa umyť aj vzdialené rohy okien 🙂

lenka_vi1
1. nov 2023

Nepoburilo vôbec. Sama by som určite niečo robila keby som niečo mala, nakoľko pracujem cez týždeň veľa času na niektoré veci nie je.

enusamt
1. nov 2023

Dat stolicku a netreba poskakovat 😀

19mmm71
1. nov 2023

Takéto hovadiny ma nepoburujú pol dna budem robiť v záhradke a večer grilovať a čo robia druhí ma vôbec netrápi

ivangeline
1. nov 2023

Nie. Kebyze nemusim,tak take neroim ale ked treba,tak treba. Bohuzial,dnes o 7 mi uz pracka sla... :D akosi sa do nej dostala voda a vysplechla na zem... pomyslela som na spiacich susedov ale tak lepsie ako vytopit niekoho. :DD

zuzubb007
1. nov 2023

Poburilo? Vsak nech si robi kazdy co chce, ja varim, periem, vysavam a robim to kazdy den nezaujima ma nic ani sviatky ani tento akoze krestansky stat

jamimo
1. nov 2023

nepobúrilo... akurát sa perú uteráky, potom iné... Vyvesím a hajde do prírody. 🏃‍♀️🏃‍♂️

tamta
1. nov 2023

A dnes je zakázané venovať sa domácnosti alebo kde je problém?

mufka1
1. nov 2023

Nije nepoburilo prečo by malo každého vec co robí. Nám pred činžiaku robia cestu ,je tu hluk a prach ,ja idem upratovať pivnicu idem variť, už periem a skúsim prádlo. Manžel mi pomôže umyť kuchynskú linku a poobede idem s deťmi a psami von do lesa .Je mi suma fuk kto co robí 😉

ibrunova
1. nov 2023

Ani by mi nenapadlo , že by to mohlo niekoho pobúriť. Ja plánujem ísť behať, aj popri cintoríne pôjdem 🤭

maranco
1. nov 2023

Na umývanie okien použi normálne rebrík alebo schodíky, zo stoličky môžeš spadnúť a dolámať sa. Netreba zbytočne riskovať svoje zdravie a život.

kaktusik007
1. nov 2023

vcera som sa do vecera cvachtala s detmi v aquaparku, dnes periem uteraky a plavky a ak sa mi bude chciet, sa pustim do upratovania kuchynskych skriniek....

volne dni treba vyuzit!!!! nie je to tak davno, co som este tahala piatky / sviatky...

zuzanockamt
1. nov 2023

Vôbec nie, fungujeme ako v bežný deň.

basulaak
1. nov 2023

Ked bol v petrzalke papez moj otec kusok od neho umyval svoje auto. Den ako kazdy iny.

226lenka
1. nov 2023

Nie, nepoburilo. Od rána periem, vyprala som uteráky a teraz posteľnu bielizeň.

zuzuliennka1
1. nov 2023

toto je co zas za temu? na zbytocne rozprudenie vasni?
my pojdeme o chvilu na omsu, a uz mi isli dve pracky, akurat sa susi posledna varka, podvecer budem vysavat, ako kazdy den.

nelca84
1. nov 2023

@autorka Ako ta vobec nieco take napadlo? U nas v dedine sa bezne kosi, pili drevo... ci je sviatok, ci je piatok, nedela... nikto sa nikdy nad tym nezamyslal, vsak kazdy si doma robi co potrebuje a kedy potrebuje

autor
1. nov 2023

@zuzuliennka1 @nelca84 nie, nie je to na rozprúdenie vášni naozaj.. proste som sa dnes zobudila celkom s odhodlaním a energiou, že sa pustím do okien. a potom mi napadlo, že či to náhodou nie je tak že kresťania majú počas kresťanských sviatkov a nedele mať oddych od práce a či sa niekto nepobúri keď ma uvidí z ulice pracujem.. to je celé..

zuzuliennka1
1. nov 2023

a ty si praktizujuci krestan katolik alebo nie?

maranta_leuconeura
1. nov 2023

Co ma ma poburit, ze ludia ziju? 😀 akurat tu niekto vrtal pred chvilou, ale vies co, ok, ved kedy si to ma clovek urobit? My tiez cez pracovne dni ,,ked sa moze robit hluk" odchadzame rano, prichadzame vecer, nemame to kedy spravit. Toto nechapu akurat ludia co sedia cele dni doma, potom vyplakavaju, ze chcu mat v nedelu/sviatok ticho, ale ze ho maju aj cez tyzden, ked tu niet ani nohy z pracujucich, to uz zabudli.

letfenixa
1. nov 2023

Mňa by tie okná pobúrili, je pekný, ale pomerne chladný deň. Okna umyvam, len keď je teplo, aby som neprechladla