Odmlčanie chlapa

17. júl 2024

Caute baby,
Idem sa vyzálovat a neviem ci chcem pocut rady alebo vycitky alebo povzbudenia 🤷🏻‍♀️
Nie som teenegerka a ani sa tak nespravam, ale teda stala sa mi divna vec
Na zoznamke som sa zoznamkla s chlapom, on cez 40 a ja pred 40
Velmi fajn komunikacia a tak sme sa stretli. Prve stretko orebehlo fajn, komunikacia neviazla a neboli to take tie temy typu odkial si a co robis ale prieodzene sa vyvijala a mali sme dost tem. Chlap naozaj inteligentny scitany.
Vyzeral dost dobre, lepsie ako som cakala. Nemala som vlastne ziadne ocakavania.
Hned ako vosiel som videla ze sa mu ja pacim. Nebol to ten typ “balic na prvy dojem”

Naslende sa chcel on strernut, ja som si nebola uplne ista a tiez som nemala uplne cas a teda som cca tyzden stretnutia nejak oddialovala.

Obcas sme si napisali, bola ta komunikacia fajn. Ziadne primitivnosti a prizemnosti ale take bezne veci, zaujimal sa o mna tak prijemne.

Dalsie strerko prebehlo opat, bolo to fajn. Opat mi zan podakoval, dokonca uz zacal pisat namotavack ako som mu zlomila srdce lebo som mj nedala pri odchode pusu atd

Dalsie stretko, opat cca 4 hodiny prijemne stravene a twda ukoncene bozkavackou 😂 bol pozorny nezny a tak som teda neodolala a s tym ze on bol ready aj na viac. Ja som v tom momente citila ze nechcem sex a teda som mu slusne povedala ze idem domov. Uplne rozumne to akceptoval. Opat ma potom kontaktoval a dohadovali sme si dalsie stretko.

Obden sme sa stretli, prechadzka atd, a teda aj sme sa intimne zblizili. Bolo to neskutocne skvele - uplne sme si v tom sadli a prebehlo tp tak akokeby sme dlhoeocni milenci.

Bolo stretko dalsie. Opat prijemne ukoncene.

A tu nastal zlom. Zrazu som vycitila, ze pisal inak / stroho / resp bez zaujmu. Nechcel sa dohodnut na dalsom stretnuti, vyhybave odpovede. Proste to clovek vyciti.

Na rocinu som sa opytala ze ci sa nieco udialo / odpovedal vseobecne, ze on si vsetko vsima a pamata a znaci do pamate … nasledne ze odpozoeoval nieco u mna co nevie ci by mu nevadilo. Ja ze Ok, respektujem, neviem ale co tym myslis. A on na to, ze na to musim prist sama.

Nasledne som iniciovala stretko ja, dost som ostala zaskocena a v momente, ked s niekym si clovek rozumie mentalne, paci sa mu a je tam fakt chemia a plus ten uzasny sex, a ta odoba proste spravi nieze krok spat ale totalny blok, som strasne chcela, aby sme sa este stretli.

Tak sme sa teda stretli. Opat prebiehalo vsetko velmi prijemne. Bol voci mne nezny, venoval sa mi aj pred sexoma a j po nom. Dokonca v noci mi este pripravoval dezert, rano som chcela odist (lebo som mala stale v hlace tie jeho reci ze mu nieco vadi a pamatala som si ten divny odstup) a on mi este chystal ranajky, kavu. Vobec nechcel aby som rano rychlo odisla a ked som isla prec ma ibjimal a bozkaval.

Nasledne na to sa vobec neozval.

Jasne, ze mi to nedalo a opytala som sa.
Posobil velmi nirmalne. Dokinca tak, ze by som ocakavala ze ak to chce stopnut, tak mi na robinu povie/ napise, ze koniec.

Ledva mi odpisal na spravi ze ako sa ma. Opat som sa opytala ze ak chce nieco napisat, mech napise, ze mna to cele nejak zaskocilo.

Viem, ze sa zena nema “podlizova” ale chcela som mat veci na poriadku, povedat si to napriamo, nehrat hry.

Stalo sa toto uz niektorej z Vas?

Chapem, ze aj on moze mat pochybnosti, sam so sebou nemusi si byt uplne isti. Len proste na zaciatku, ta intenzita a prijemne spravanie voci mne a zrazu uplny obrat. Cakala by som to skor po prvom sexe ale nie po 3 🤨

Co sa tyka platenia/ platil vzdy on. Posledny keat som sa 2x ponukla ze zaplatim ja, ale odmietol. Takze myslela som ze ci nemysli nieco v tomto zmysle, lebo co pocuvam od kamosiek, tak toto byva dost problem momentalne

maca1984
17. júl 2024

Mne to pripadá, že dostal čo chcel a je fajn mať ťa poruke na sex, ale na vzťah to asi nevidí.
A to jeho " musíš na to prísť sama". Čo má 5 rokov že sa nevie vyjadriť ?

sissy27
17. júl 2024

za mňa dostal čo chcel, vybavené. Také tie kecy o zlomenom srdci a ako si všíma a ukladá do pamäte ale nepovie čo a máš na to prísť sama - s tým nech ide do riti. To je pre mňa len forma citového vydierania alebo ako to nazvať, proste v tebe vzbudzuje neistotu aby si sa "viac snažila" a ty mu to očividne žerieš za surova.
Na sex budeš dobrá ale normálny vzťah z tohto nebude.

marcellka32
17. júl 2024

No už sa ťa nasytil...

katka2602
17. júl 2024

Možno skúšal a sadla si na lep ako sa hovorí. Ale keci, že si niečo všimol? Ved nech to povie na rovinu. On je teraz na koni, lebo ty mu vypisuješ a podla mňa aj trošku vnucuješ, keď si bude chcieť zasexovať ozve sa ti.

cookie29
17. júl 2024

manipulatori posobia casto tak... namota ta a potom sa s tebou hra...

ela90041
17. júl 2024

Nevyslo to. Treba hladat dalej. Rozumiem, ze je to sklamanie, ale stava sa to. Ak mu nieco nevyhovuje, neznamena, ze kazdemu nevyhovuje. Podla mna to netreba viac analyzovat a rypat sa v tom.

danyelia
17. júl 2024

Ja by som tomu nechala voľný priebeh, neozývaj sa mu ako prvá...ale toto jeho správanie mi príde také nevyzreté, že rovno nepovie, kde medzi vami vidí ,,problém,,...

luccija
17. júl 2024

Vôbec sa mu neozyvaj neanalyzuj...len, aby sa neozval len vtedy, keď chce sex.Myslim, že takýchto má viac a po druhom rande vypisovať o zlomenom srdci, bozkávaní atď...dobre vie čo ako napísať.Klasicky ta namotal a nič viac nebude občas sex...prepáč, keď píšem tvrdo.Este ste len začali a už ma s tebou nejaký problém a zázračne zabudne a zase sa s tebou vyspi

vanilkovazmrzka
17. júl 2024

Dala si nu na druhom rande tak co sa cudujes? Uz nema co dobijat, dostal co chcel, ale na rovinu ti nepovie ze nema zaujem, lebo ved on bude zase chciet lahky sex.

0silvia0
17. júl 2024

rozhodne sa mu už neozývaj, nevie narovinu komunikovať, ešte mu robí aj dobre tvoj záujem. Na týpkovi niečo nesedí, možno balí už niekoho iného

misiak7777
17. júl 2024

@autorka chcel sex, a stačí mu..

januska12323
17. júl 2024

Súhlasím, dá sa s tebou pokecať, namotal ťa, dokonca sa s tebou mohol vyspať a to mu stačí. On sa zase ozve keď ho bude svrbieť.

autor
17. júl 2024

@cookie29 ano. Cista manipulacia.

Pripadal mi velmi opatrny. Aj jeho povahou a aj jeho povolanim / zamestnanim. Dokonca ma prekvapilo ze ma zavolal domov.

Jasne, ze nie som hlupana, ktorj ked niekto pochvali saty, hned sa roztopi a roztuahne nohy. Praveze som si davala pozor, aby sa to neudialo stylom, ze to skonci len pri sexe.

Praveze mam skusenost, ze ked ide len o sex, tak sa clovek nedokaze tak oddat, bozkavat, nema zaujem chystat ranajky, atd.

Na 1 strasne sa prezentoval mega vyspely a potom sa tvari ze nepovie mu co mu vadi. To je ciste vydieranie / take az psycho. Pritom sme nemali ziaden lonflikt, nic sa neudialo. Dokonca som ja ani vel nerozpravala, vacsinou hovoril on a vela aj o svojej rodine. Ja som si dost drzala odstup

autor
17. júl 2024

@vanilkovazmrzka na 4tom 😊😊 to je uplne Ok

Ja som praveze aj povedala ze z jeho zmeny spravania mi to pripada tak ze mu islo len o to jedno. A on zareagoval, ze on je este viac opatrny a obozretny a citlivy ako ja …

autor
17. júl 2024

@0silvia0 ano presne. Nevie komunikovat. Uz sa jasne ze neozvem.

Jeho rajcuje asi to, ze ziskal zenu, ktora najprv ten zaujem neprejavovala resp ani nemala.

A je urcite mozne ze namotava momentalne inu.

Mozno nechce na rovinu napisat ze nic viac nechce lebo chce mat zadne vratka 🤮

autor
17. júl 2024

@luccija v pohode pises tak to je aj je

Len teda moha predstava by bola ze Ok vyspime sa a uz sa neozve/ ale to ze sme mali skvely sex a uz ho nechce / nepotrebuje / to ma prekvapilo. Uz - aj keby nechcel vztah - ok - ale ze si chlap necha ujst vyborny sex

To akoze si nechcem fandit, ale pacil sa aj kemu, sam to povedal. Aj som to na nom videla

ela90041
17. júl 2024

Podla mna sa poznate kratko na to, aby si vedela posudit, preco mu nevyhovujes. Mozno si taha so sebou nieco z minulosti, mozno ma narocne obdobie, dovodov moze byt tisic. To, na kolkom rande ste sa posunuli dalej, nie je az take rozhodujuce, mohlo sa to stat, ze by ta namotaval niekolko tyzdnov a dopadlo by to rovnako, len by si bola omnoho viac sklamana, lebo by si sa musela vracat z dlhsej cesty. Su typy ludi, ktori sa vedia rozpravat aj hodiny s druhym clovekom, ale neznamena to, ze vzdy ta druha strana je vhodne pre nich na dlhodoby vztah. Vobec by som ho neskatulkovala, ze ta chcel len vyuzit, pricin, preco to skoncilo moze byt mnoho a vobec za tym nemusel byt zly umysel.

mimka1402
17. júl 2024

Mala som, vdakabohu je minulosťou. 🙂 Je to z jeho strany manipulácia, vyhovuje mu byť s tebou ale iba keď on chce... Choď ďalej, ale ver mi, že on sa ešte ozve. Len mu už nepodlahni... Mňa to stálo viac než polroka života. Tiež mi povedal ze mu niečo úplne nevyhovuje na mne.😄

culienka
17. júl 2024

Je možné že ho baví namotavat ženy, ale je aj možné že niečo mu na tebe vadilo ale chcel byť za pekného tak ti to nepovedal a ani nechce povedať.

autor
17. júl 2024

@ela90041 dakujem za nazor

Co sa zyka sexu - mam eovnaky nazor. Doslo by k nemu mozno o mesiac o dva a aja totalne namotana

Neodsudzujem ho

Urcite mu moze nieco prekazat (fakt ze mam deti, fakt ze som s vela jeho nazormi nesuhlasila a rozpravali sme sa o vselicom, nie hadali, atd atd atd…)

Len teda od neho, co vela veci hovoril na priamo, by som cakala, ze napise nieco konkretnejsie

Ale on sa vyjadril ze mu to vadi a ze ved ja zistil co to je. Akoze nenapisal ze ok tym padom to ukoncujem - prero v tom vidim manipulaciu a nieco nevyspele

xnatalkax
17. júl 2024

Mal napisat narovinu co mu vadi, vies co on to len hra okoze mu nieco vadi lebo nevie co ti povedat. Je to manipulator. Uvidis ked sa neozve, a neriesila by som ho. Uzila si si sex, povedz si ze ty si ho na to vyuzila nie on teba 😛

ela90041
17. júl 2024

V podstate ti on a jeho spravanie tiez nevyhovuje, cize ho budes vediet lahsie pustit z hlavy. Co sa tyka sexu, on mohol byt spokojny, ale podla mna ti nikto nebude vesat na nos, ci bol najlespi v jeho zivote, ze to ho pri tebe udrzi za kazdu cenu. Urcite veci si rozumny clovek nechava pre seba a neroztrubuje hned za horuca.

xnatalkax
17. júl 2024

Alebo by sa este dala na neho zahrat hra..🤔 😀 a na akej zoznamke ste sa spoznali?

autor
17. júl 2024

@xnatalkax bud mu vadi nieco, co je totalne zvratene ked to nechce povedat

Alebo nic - len nevie reagovat sam na seba

1x som mala takyto match s chlapom a tiez sa odmlac a nasledne mi napisal ze by nedokazal vztah so zenou ktora ma deti - to mi pripadalo ferove.

autor
17. júl 2024

@xnatalkax aka hra

autor
17. júl 2024

@ela90041 ano, mevyhovuje. Uplne sa mi tym zhnusil.

ela90041
17. júl 2024

Ja si myslim ze ked ti to nechce povedat, ze to zrejme nevies zmenit, akurat este nevie uplne vyhodnotit, do akej miery mu to vadi.

ela90041
17. júl 2024

Ak vies, ze ti nevyhovuje, nie je co riesit. Ak tam predsa vidis este nejaky potencial, tak by som ho hned neposielala k vode. Uvidis co sa udeje najblizsie dni a podla toho, by som to definitivne uzavrela.

xnatalkax
17. júl 2024

Takze uz by si snim asi nic nechcela mat nie? Potom by sme ho vedeli otestovat 😀

vanilkovazmrzka
17. júl 2024

Ale prosim ta to su take alibisticke rozpravky o citlivosti. Keby bol taky citlivy tak si s tebou vybuduje najskor nejaky vztah nez po tebe skoci /to trva dlhsie nez 2-3 stretnutie/, tak sa nenechaj opijat rozkom. Je to velmi dobry manipulator.