(Ne)vydarené rande 2

samiramis
10. sep 2024

Ahojte,pred pár dňami som sem písala ohľadom stretka s fajn mužom. Ozval sa a teda sa ozýva viac krát denne. Vypravame sa tak o kadecom. Len teda ja by som chcela stretko. No len údajne ma toho veľa a nevie čo kedy bude presne robit. Ja tiež mám toho dosť ale viem si tie aktivity poposuvat resp.zrusit. Ja rada viem veci dopredu. Len takýmto tempom neviem kedy sa uvidíme. Nechcem robiť nátlak. Ale prečo hľadá ženu keď má toho veľa? Možno iba sa chce vykecat cez telefón. Mňa toto nebaví. Rada sa vypravam osobné a úprimne mi ide o seriózne zoznámenie. Neviem.ci mu to tak mám povedať. Zažil niekto niečo podobné? Ďakujem za každý postreh.

personality
10. sep 2024

Áno zažila som, nekonečný pisateľ, páčilo sa mu, že mám záujem, ale on ho nemal.
Pripadne si ma držal v zálohe, keď nenájde nič lepšie.
Môžeš ešte pripadne chvíľu počkať, ako sa to bude vyvíjať, za nejaké 2-3 týždne zistíš.

lindous
10. sep 2024

Veď to prvé stretko ste mali len teraz cez víkend nie?? Príde mi (aj podľa reakcii v minulej diskusii), že to príliš analyzuješ, tlačíš a nakoniec si to možno sama pokazíš vo svojej hlave… keby ta naťahoval niekoľko mesiacov, tak nepoviem, ale tieto prvé týždne tomu naozaj nechaj proste voľný priebeh, keď chlap chce, tak to dá najavo, ale nie vždy hneď počas prvých dní 😅😅 to že preferuješ osobný kontakt mu kludne povedz, ale nevyčítaj…

samiramis
autor
10. sep 2024

@lindous áno keď ja všetko hneď chcem. To neviem.prerobit na sebe

enmery
10. sep 2024

1.Má toho veľa
2. Nevie, čo kedy bude robiť
WTF?Veď To si totálne odporuje.
Prečo si to ženy preboha dobrovoľne robíte...

lindous
10. sep 2024

@enmery ja mám tiež celkom veľa povinností, ale nefungujem s TO DO listom a presným rozpisom na celý týždeň, viem čo všetko musím, ale neviem čo mi na kedy vyjde ako sa podarí 😅 čiže za mňa to až taký nezmysel nie je… akože nezastávam sa muža z príspevku, ktovie ako je to u neho, ale prvý príspevok sem dala autorka 2 či 3 dni do zadu, to je podľa mňa strašne málo, aby sa dalo naozaj posúdiť, či ju naťahuje alebo má fakt týždeň blbec a nevychádza mu to

alickapusinka
10. sep 2024

Hned všetko no to si nejaka rýchla načo tlačiš na pílu rozhodne sa sám kedy sa stebou stretne nie že ty chceš hned.Tak s tebou stratia chlapi trpezlivosť a odoženieš každeho.Veľa veci by chcelo veľa ľudi hned ale asi to nejde tak si na najlepšej ceste že prestane komunikovať a vôbec nepríde.Trošku trpezlivost ani tehotna žena nebude mať dieťa hned rýchlo ale až za 9 mesiacov.Ak raz TI povedal ma toho veľa rešpektuj ho.

zooeynka
10. sep 2024

Ma rozrobenych viac zien a si proste v poradi. S tebou uz rande mal, teraz sa stretava s dalsou a dalsou. A do toho ty dobiedzas s dalsim stretkom. Ved kedy to ma ten chudak stihat? Ty si ho neocarila natolko aby zrusil tie ostatne zeny, lebo caka ze pride nieco lepsie. Opaci, a ked zisti ze nie su lepsie, tak zazracne zisti ze uz ma na teba cas. Nemas za co.

enmery
10. sep 2024

@lindous Pre Teba nie, ty nie si muž. Aj keby sa celý svet postavil na hlavu, chlap, ktorý chce, prenesie aj horu, precestuje 5 hodín, bude spať 4 hodiny. Opakoval mi to starý otec, môj otec a život mi to xkrát potvrdil-v tomto sú muži a ženy totálne iní. Ak chlap chce-nič ho nezastaví. Ak nechce-budú tu baby zakladať podobné xy témy. Koniec hlásenia. Viem, ťažko sa to ženám číta a akceptuje, ale veľmi to uľahčí život a vyselektuje tých za nič nestojacich. To je všetko.❤️

lucylaw
10. sep 2024

Zabudni na neho,nie si pre neho priorita,si jedna z viacerých žien,ktoré má rozrobené a až taký skvelý dojem si na neho neurobila..Znie to kruto,ale je to tak..Ak by mal o teba záujem,ver tomu,že si ten čas nájde a bude svoj program prispôsobovať tomu,aby s tebou mohol byť čo najviac..Keďže to nerobí,tak smola..

suptdi
10. sep 2024

@samiramis ak v niečom podniká tak sa nečudujem, taký ani nevedia aký je práve deň, alebo je len workoholik, a preto si stále iba niekoho hľadá a nikoho nakoniec nemá, ťažko povedať.

la_dolce_vita
10. sep 2024

Stiahni sa a daj mu priestor, nech sa posnazi. Bud nad vecou, neries... A uvidis, aky bude vyvoj.

sevrin
10. sep 2024

@samiramis napíš mu, že si si začala písať s iným a ten je aktívnejší v určitých veciach.

Potom sleduj ako si zrazu rýchlo nájde čas. Ak nie, budeš vedieť na čom si. Vybavené.

retatka
10. sep 2024

Nieje nič horšie ako keď sa žena podhadzuje mužovi a núka ako na tácke .Chlap je lovec ,má sa snažiť o ženu,organizovať stretká ,túžiť po jej spoločnosti Stiahni sa a uvidíš ,či nejaké stretko sám od seba navrhne .Pisateľov nájdeš na nete dosť ,no ty hľadáš zrejme vážny vzťah .

stanulienkat
10. sep 2024

Cakajte, ste v poradi......cakajte, ste v poradi......

janka_23
10. sep 2024

@enmery uplne suhlasim s tvojim príspevkom z 15:57. Je to presne tak ako si napísala

grof_monte_christo
10. sep 2024

@enmery Rovnako do bodky potvrdzujem tvoju definíciu toho, keď ma muž o ženu záujem.

thunderdome
10. sep 2024

@samiramis nemá čas je výhovorka že sa ti nechce venovať. Mne toto ženy robia furt. Tak preto viem. Keby si nebola tak ďaleko tak so mnou by si sa mohla skamošiť. Mne presne toto chýba že povyprávat sa, poprechádzať sa, rozprávať sa o všeličom. Mne na to šancu žiadna nedá.

Inák toto je taký paradox že ja čo by som mal koooopu času na randenie a stretávanie, mňa tam žiadna nechce.

janickacrazy
10. sep 2024

@enmery veď to máš pravdu, ale oni boli spolu na rande teraz cez víkend, je utorok a ona je už nedočkava na ďalšie rande, podľa mňa takto ho len odradí, aj keď možno záujem má

grof_monte_christo
10. sep 2024

@janickacrazy Keď sa žena paci mužovi na prvom rande, už sam od seba plánuje druhé.

enmery
10. sep 2024

@janickacrazy Veď práve preto. Nechápem takéto nedočkavé ženy. Ešte žiadna si tlačením nikdy nič pozitívne nepritiahla do života. Pre mužov to vôbec nie je sexi.🙄

oslo1
10. sep 2024

Prestan odpovedat na smsky. Odpis za 2 hodiny. Ked sa chce s tebou porozpravat, nech ta pozve na rande.

thunderdome
10. sep 2024

@enmery ja by som nebol proti keby mi ženská odpisovala a volala ma von. Ja by som šiel okamžite.

thunderdome
10. sep 2024

@oslo1 a keď mi neodpisuje vôbec? Takto keď sme sa zoznámili a strávili sme spolu nejaký čas a pri rozlúčke sme si vymenili kontakt tak na prvú SMS odpísala ale na ostatné už nie. Čo to znamená?

vilma7
10. sep 2024

Áno ma toho veľa...keby skrátil čas na mobile, mal by asi aj viacej času.

thunderdome
10. sep 2024

Ja by som hneď všetko zahodil keby ma nejaká ženská chcela. Ale paradoxom je že kto by bol ochotný venovať čas, tak toho zase nechcú ženy.
Však šun ehe čo som raz spravil. Robil som nočného strážnika s jedným starým a menili sme sa že jednu noc on slúžil a druhú ja. Takže celé moje volno bolo tak že som došiel ráno domov, vyspal som sa a bolo už poobedie, jeden večer volný, a ráno už som mal taký deň že už večer zase idem do služby. Napriek tomu som chodil za ženami naprieč slovenskom, niekedy aj na prespávačky, s tým že celé moje volno bolo pól dňa, noc, pól dňa.

barborachors
10. sep 2024

ma dalsie alebo zenu doma, tam sa nudi tak vypisuje babam... alebo sa mu az tak nepacis tak len udrzuje konverzaciu kym sa nenajde lepšia.

milos81
10. sep 2024

@samiramis spýtaj sa, aký má program v sobotu a nedeľu, keď povie že nemá čas, no a dôvod bude že ešte nevie, ale na teba ho nemá vo svojom nabitom programe, vieš na čom si...
Na čo taký partner/partnerka čo si nenájde ani hodinku času, najmä ak ste z rovnakého mesta...

lintu
10. sep 2024

Chceš niečo iné ako on. Hľadaj inde. Bodka.

danica2711
11. sep 2024

jeden z dôvodov, prečo je lepšie sa zoznamovať v realite a nie cez napísané výmysly

samiramis
autor
11. sep 2024

@danica2711 len kde v realite?