Neviem zabudnúť na dievča

xxxyyy06
11. aug 2024

Ahojte. Pred rokom som sa stretol s jednym dievčaťom (je mladšia odomňa o niekoľko rokov) zaľúbil som sa do nej, no ona o to nestála, proste som sa veľmi trápil. Nedávno som spoznal ďalšie dievča (vekovo sme rovnako), ktorá ma má rada, miluje ma, robi pre mňa všetko, ale mne chýba prvé dievča (fakt to bolo prvé dievča, ktoré som naozaj miloval a plánoval s ňou budúcnosť). Neviem na ňu zabudnuť, poraďte mi prosím. Ďakujem.

di1234
11. aug 2024

A čo ti máme poradiť? Že máš zabudnúť na dievča spred roka, ktoré o teba neprejavilo žiadny záujem? Koľko máš rokov prosím ťa?

lindous
11. aug 2024

Píšeš, že ona o to nestála - teda ste ani neboli spolu, iba sa ti páčila? Ak som to dobre pochopila a je to takto, tak si nemiloval ju, ale iba nejakú svoju predstavu o nej, ideál, ktorý si si vysníval... ako moc blízki ste si boli a ako dlho ste boli v kontakte? ... zváž, či by nebolo najlepšie nechať súčasnú priateľku, aby našla niekoho kto bude jej city opäťovať rovnako a
hľadať ďalej niekoho do koho sa aj ty úprimne zamiluješ...

viestta
11. aug 2024

Mal by si byt fer voci sucasnej priatelke a rozist sa s nou. Pretoze ty milujes svoju predstavu a toto si ona nezasluzi.

anjelicek26
11. aug 2024

Ona o teba nestoji - treba zabudnut
O druhu nestojis ty - treba jej to nacas povedat

Niekde tam, bude tretia, kde budu city z jednej aj druhej strany rovnake... hlavne tu kocku, s ktorou si teraz "nedrz" na istotu, aby si nebol sam, len straca s tebou cas.

xxxyyy06
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xxxyyy06
autor
11. aug 2024

@di1234 18

lindous
11. aug 2024

Ono to žiaľ tak býva, že človek chce najviac to čo nemôžeš mať a zrejme preto ju nevieš dostať z hlavy... spoznali ste sa pred rokom a rok si sa o ňu snažil, čiže mi z toho vychádza, že si si nedal žiadny čas pre seba a vhupol do tohto vzťahu lebo z núdze cnosť??

xxxyyy06
autor
11. aug 2024

@lindous myslel som že sa do nej zamilujem lebo je to fajn dievča, urobila by pre mňa čokoľvek

pribinak
11. aug 2024

Toto je take nevyzreté …..rozidi sa s touto kočkou, nie si voči nej fer a ani voči sebe

Čo miluješ na tej predchádzajúcej kočke? Len svoju prestavu veď ste nemali reálny vzťah

nika3136
11. aug 2024

@xxxyyy06
Zabudni na nu. Uprimne ti vravim. Ja som mala priatela rok, skoncilo sa to bohuzial mojou vinou, nevazila som si ho (mala som 18, cize mladucka), isla som dalej. Ale vzdy mi chybal. Dokonca roky rokuce. Musela som si to v sebe uzavriet a az tak mi odpadol akysi balvan zo srdca a vnutorne som sa zmierila s tym, ze som stratila asi najlepsieho chlapa, akeho som kedy stretla 🙂 bol odo mna starsi, mudrejsi... priatelka s ktorou sa dal po mne dokopy ho uz nepustila a su spolu dlho predlho, uz su aj manzelia 😃 neotacaj sa spat, vo svete je zien habadej

lindous
11. aug 2024

@xxxyyy06 no to zjavne úplne nevyšlo, buď fér a ukonči to a venuj sa chvíľu niečomu inému ako dievčatám... šport, kamoši, škola, brigáda, makaj na sebe a uvidíš, že raz stretneš takú, že už si ani nespomenieš alebo spomenieš len v dobrom, že aký si bol truhlík pobláznený...

bubinkaaa
11. aug 2024

@xxxyyy06 ja ti poradim takto....táto súčasná partnerka ,kt.Ťa má rada,miluje Ťa a robí pre Teba dnes všetko, môže byť časom Tvojou ešte väčšou láskou ,ba najväčšou láskou Tvojho života .... Láska môže vzniknúť aj postupne,nemusí to byť hneď láska na prvý pohľad 😉
A to prvé dievča, ktoré Ti neopätovalo city nazvime ju "len" platonickou láskou ...po čase na ňu zabudneš....veď nie je nič horšie ako neopätované city...sám píšeš,že si sa veľmi trápil tak načo to bolo dobré???....váž si toho, že Ťa miluje toto nové dievča

evcagabi
11. aug 2024

Fer-nefer. Mas 18, takze to s velkou pravdepodobnostou aj tak nebude do konca zivota. Moc to neries, uzivaj si pekne chvile alebo sa rozid , len to neber prilis vazne. A nikdy nevies, mozno sa casom das dokopy s dievcatom cislo 1. Alebo sa zalubis do druheho dievcata, pripadne ty sa zalubis do tej druhej a ona ta posle vies kam 😅 si prilis mlady tak sa neumaraj a zi v pritomnosti

basulaak
12. aug 2024

Uprimne ruku na srdce komu sa toto nestalo. Ze lubim prveho ale nemozem ho mat a tak za neho hladam naplast a miesto toho “lamem srdcia” inym lebo to akosi nie je ono. Najlepsie co mozes urobit je byt teraz sam. Hoc aj roky. Ono to raz pride znova.

alexis617
12. aug 2024

@xxxyyy06 Váš si čo máš prvej si bol ľahostajný, druhá ťa ľúbi

domkakvet
12. aug 2024

@xxxyyy06 najskor sa rozid s tvojou priatelkou.