Návrat k ex

12. jan 2023

Tie čo ste sa vrátili k bývalému ako dlho ste mali super obdobie až kým to zase nezačalo.škripat?Alebo to už vyšlo na 2 krát? My sme sa po roku a pol rozišli lebo sme nevideli veľmi budúcnosť takže rozchod dohodou,menšie hádky nič vážne ale sme si veľmi chýbali a teraz sme opäť spolu.

inak2022
12. jan 2023

S jednym bývalým sme sa rozchadzali a schádzali a vždy to dopadlo zle. Z manželom sme sa tiež raz rozišli, a sme spolu šťastne doteraz. Nikto ti nepovie ako to dopadne u vás. Záleží to na tom, čo sa počas toho obdobia, čo ste neboli spolu zmenilo. Pripadne čo ste pochopili... Ak len nadviažete kde ste prestali, možno to dopadne tak isto

autor
12. jan 2023

@inak2022 mali sme 5 mesiacov bez seba ale v kontakte a začíname spolu bývať

syslik81
12. jan 2023

ak uz teraz nad tym premyslas a to ste sa este len dali dokopy dlho vam to nevydrzi .. treba minulost hodit za hlavu

autor
12. jan 2023

@inak2022 má ako dlho a prečo ste sa rozišli?

autor
12. jan 2023

Obávam.sq trochu,

kittykat22
12. jan 2023

poznam pary ktore spolu ostali. Ale rozchod bol pre banalne zalezitosti - ziadne vazne veci ako nasilie alebo zavislosti.

inak2022
12. jan 2023

S manželom sme boli rozideni pol roka, keď sme spolu ešte len chodili. Už sme spolu bývali, takže sme sa aj reálne odsťahovali atď... Rozišli sme sa preto, že sme necítili, že v tom vzťahu nachádzame šťastie... Po pol roku od seba sme prišli na to, že sme si do vzťahu prenášali vlastne frustrácie z prace atď. Zistili sme sa, že na iných nechceme ani pomyslieť, proste sme sa stále ľúbili. Tak sme to skúsili znova a trvá to už veľa rokov

autor
12. jan 2023

@inak2022 držím palce

marca12
12. jan 2023

Pokial ste nemali take problemy,ze ste sa rozchadzali v dolezitych zivotnych otazkach,tak je sanca,ze vam to vydrzi. Ak ste sa poucili,je tam stale pritazlivost na oboch stranach a chut pracovat na vztahu a starat sa o vztah,tak mate sancu. Nie je dolezite,ci to inym vydrzalo,dolezite je ako sa vy k tomu postavite. Drzim palce,nech vam to vyjde.

autor
12. jan 2023

@marca12 ďakujem

dianka555
12. jan 2023

Ak v tom nebola tretia osoba, len bežne problémy tak sa to môže podariť aj nemusí. Ty ho poznáš najlepšie, možno ste si potrebovali utriedit myšlienky. Záleží aj od toho či to chcete obidvaja lebo ste si uvedomili že je to láska. Problémy budú vždy. Horšie by bolo, že sa k sebe chcete vrátiť lebo sa nik nový nenašiel. Lebo veľa žien tu píše, lubim manžela/priateľa ale čo by bolo keby že si vyberiem inú cestu. Inak by som sa rozhodla. Poznám pár, ktorý sa k sebe vrátil po 7 rokoch ale to je už iný príbeh.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoeeoz
13. jan 2023

Brasko to tak mal a teraz su spoko manzelia 🙂

mamutka
13. jan 2023

Mali sme to úplne rovnako ako inak 2022. Na pol roka pauza a odvtedy už sme veľa rokov spolu, všetko je super. No neda sa predpovedat, ako to bude u vás.

basul1k
13. jan 2023

My sme sa rozišli po 2 rokoch, síce asi len na 3 mesiace ale mega nam to pomohlo a uz sme spolu 12sty rok, 5 rokov od svadby a dve deti mame a sme šťastní. Záleží asi hlavne od dôvodov rozchodu a ci obaja su ochotní niečo pripadne zmeniť

mirkovci6
13. jan 2023

mam znamu ktora nacapala priatela s inou, chvilu bol s nou, potom sa uvedomil a poriadne a dlho odprosoval a od vtedy su 20 rokov stastne spolu

dankuk
13. jan 2023

Po roku sme sa zase definitivne rozisli.

jamacka
13. jan 2023

No čo som mala bývalého mi sme sa asi 4krqt k sebe vrátili,ale vždy sme sa aj zas po nejakej dobe rozišli. Až som zistila,že s ním zbytočne len strácam čas a 4roky v prdeli a mi sme sa nikde nepohli.Len sme sa hádali, potom sa rozišli ,potom za vrátili k sebe,vtedy nastalo také pekne obdobie,ale potom zas sme šli do starých koľají, tak sme sa zas rozišli a tak stále dookola.Myslim si,že málokedy to klape aj keď sa znova k sebe vrátia.
Teraz čo mám priateľa tak to je úplne iné, vidím,že sa posúvame ďalej

jamacka
13. jan 2023

@jamacka Myslím si,že dosť aj záleží koli čomu ste rozideny, ak je to len nejaká maličkosť, tak možno vám to pomôže. Ale ak sú tam nejaké vážnejšie hádky ako som mávala ja s tým bývalým, alebo je tam aj nevera,tak to nezachráni nič, aj keď sa 10krat k sebe vrátite

jenny257
13. jan 2023

Najväčšia pi€ovina v mojom živote čo som urobila 😀 vydržalo mi to pol roka a zas som ho poslala kade ľahšie . Ľudia sa nemenia.

moonlight1210
13. jan 2023

Vela zalezi, preco ste sa rozisli. Ci doslo pocas obdobia rozchodu k prehodnoteniu dovodov. Zmena v zivote, najdenie novy cielov, smerov v zivote.

Ak sa clovek rozide, ale inak zotrva v tom, v com zil aj predtym (rovnake zivotne nastavenie), tak po navrate je vlastne stale tou istou osobnostou, akou bol predtym. A teda to ma malu sancu dopadnut inak.
Este mozno, ak sa zmenil partner.

Ale ak obaja po rozchode boli len od seba a inak sa nic nezmeilo v ich zivote, tak po navrate najskor zas len budu narazat na tie iste trecie plochy. Takze to zas len skonci rozchodom. O to lahsie, ze uz to raz tak riesili.

Takze mam znamych, ktori sa rozisli, dali dokopy a bol to omyl.
A mam par znamych, co sa dokonca po polroku/roku od rozchodu znova stretli, dali dokopy, vzali sa a maju deti. Ziju spolu.
Len prave u tychto prebehla ta zmena v zivotnom nastaveni v tom medziobdobi rozchodu.

autor
13. jan 2023

Nevera v Tom nebola,to by už cesta dosť nebola!musím povedať 😂 že partner má vwelmiji ľúbi a povedal všetko urobí preto aby sme boli spolu,aj na ho ľúbim len ja veľa cestujem pracovné a nebol veľmi čas a hlavne som to chcela posunúť bývanie atď čo on ešte nebol pripravený už vraj je uvidime

bessie12
13. jan 2023

ja by som sa k byvalemu nikdy nevratila. Bez ohladu na to ci to bol dobry alebo zly rozchod.

autor
13. jan 2023

@bessie12 prečo?

bessie12
13. jan 2023

z nejakeho dovodu je byvaly, tak naco otvarat stare rany ?? Zivot ide dalej a navyse to nie je jediny chlap na svete.

alienkami
13. jan 2023

Podľa toho čo píšeš, by to mohlo klapnúť. Chlapec na chvíľu zaváhal, dostal šancu všetko si v pokoji premyslieť a nechať si to uležať... a zistil, že ťa ľúbi a je aj pripravený na ďalší stupeň. Možno mal vtedy pocit, že je pod tlakom, tak radšej vycúval.

autor
13. jan 2023

@sheila121 prečo?

aurinia
13. jan 2023

Môj gynekológ sa rozviedol a znova ženil s tou istou ženou druhý krát. Sú spolu stále. Ja s mužom sme sa miliónkrát rozišli a sme spolu 20rokov. Myslím že sa to nedá porovnavat

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz