Môj frajer je dlhšiu dobu iný

juliannaoffice
3. feb 2022

Dobrý deň , už dlhšiu dobu sa trápim a hádam s mojím priateľom za to že koketuje alebo chce koketovať s inými ženami. Každý deň sú hádky , nepoznám dňa bez hádok. Napríklad on keď vidí svoju kamošku alebo jemu známu ženu ako ho pozdravý alebo sa naň usmeje či pozrie , tak on musí automaticky si ju buď vyhľadať a prezerať jej fotky , či ju dokonca aj požiadať o priateľstvo na Facebooku. Raz mi urobil zle. Šiel za inou ktorú ani nepoznal len si písali deň a klamal mi že ide za kamošom. Mala som tušiaka že niečo nieje v poriadku a na druhý deň som sa dozvedela že mi klamal. Bol za ňou a volal ju do svôjho auta a chcel ísť sňou von. No teraz robý skoro to isté. Hovorí mi že to je jeho kamoška a pritom sa videli 2 krát než somnov chodil. Hovoril mi že ju chcel než somnov začal chodiť. Tento týždeň si písali o všeličom , o tom ako ma pomlúval keď sa somnov hádal. Dávali si za pravdu , viac chápal ju ako mňa. Skoro každý deň si písali , napísala mi že sa jej páči a bolo to aj vidieť podľa jeho a jej správ na messengeru keď som si ich čítala na jeho mobile. Cinkali správy tak som sa pozrela. Hovorila som mu že ja sa stále hádať sním nebudem že to skončím a on to hneď napísal jej. Na to napísala ona že dokedy by to trpel. Odpíšem len to že ja nemôžem s kamoškami chodiť von , ja nemôžem ísť sama von alebo do obchodu , ja nemôžem fajčit cigarety, ja nemôžem s nikým písať len sním. Má od všetkých učtou mojeh heslá. A dnes mi napísal že či by mohol napísať jeho kamarátke a opýtať sa jej že či mi napísala či by ho chce.to trpel ž

bosorka2302
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@juliannaoffice píšem cez mobil mám ho dosť starý tak sa nedivte za to ako to tam je napísané. Proste ja nemôžem nič , všetko mám zakázané hovoril že vo všetkom mám ísť podľa neho. On si robý čo chce. Chce koketovať s inými ženami , chce chodiť von a užívať si. Dnes mi povedal že či jej môže napísať a opýtať sa jej či sa jej páči...

panelacikova
3. feb 2022

@juliannaoffice to koľko máte rokov? ty a priateľ?

pribinak
3. feb 2022

@juliannaoffice toto ti je načo takýto priateľ?

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@panelacikova ja mám 17 a on má 22

babovka2321
3. feb 2022

@juliannaoffice mas gulu na nohe alebo ta drzi na retazi o radiator tento princ na bielom koni?

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@pribinak ja už som stoho zmätená...

panelacikova
3. feb 2022

@juliannaoffice jaj.... tak to vysvetľuje všetko. on je ešte nevybúrený mladík a ty (prepáč) nezrelá žena. asi by si to mala ukončiť, taký vzťah nemá absolútne budúcnosť.

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@babovka2321 nie ale vyhráža sa mi

lenka1921
3. feb 2022

Dievča moje zlaté ešte si mladá. Nechaj ho. To načo ti je taký frajer ktorý ťa nerešpektuje a má potrebu vyhľadávať druhé? Nechaj ho. Bude to bolieť ale po čase ti bude lepšie, nieje jediný na tomto svete.😉🙂🙂

babovka2321
3. feb 2022

@juliannaoffice pohroz mu policiou, nech ta nekontaktuje a bud radsej sama ako s tymto individuom.

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@lenka1921 máte pravdu

lenka1921
3. feb 2022

@juliannaoffice vyhráža? Že čo?

kikulienkadd
3. feb 2022

Ahoj,prepáč, ale s tvojim písomným prejavom by si mala radšej uvažovať o tom,ako "pridať" v škole a nie ako si udržať zaletníka. Myslím to dobre, úprimne. Takého chlapca nájdeš na každom rohu,odpútaj sa a buď šťastná.

ladycat2021
3. feb 2022

@juliannaoffice vyhraza sa ti cim ? Rozchodom ? Vztah, v ktorom nie je dovera, respektovanie a laska, tak taky vztah nema perspektivu .. Nechaj ho ist .. najdes lepsieho

lenka1921
3. feb 2022

To je ešte 22rocny debil s prepáčením 😁😁

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@babovka2321 hovorí mi že som p... a podobne. A uráža sa za svoju priateľku keď ja niečo na ňu poviem. 2 krát sňou bol vonku

miskakyska
3. feb 2022

Pri všetkej úcte...na mojej starej šunke mi tie tvrdky nechce mobil ani pustiť do éteru

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@ladycat2021 rozchodom práveže nie on práveže ten vzťah chce mať somnov ale páčia sa mu iné chce chodiť sními von a všetko ale ja nesmiem robiť nič.

miadi
3. feb 2022

Zmen si hesla blokni ho a rozid sa snim. Mas len krasnych 17 ziadny chlap by ti nemal nikdy nic zakazovat. ( okrem tvojho otca este tak rok) on Ta vobec nema rad . Nebud hlupa. Na co ti je?

ladycat2021
3. feb 2022

@juliannaoffice si este velmi mlada.. neznic si zivot s tymto debilom, ktory nevie co chce. teraz koketuje a potom bude robit co ? podvadzat ta ?

lenka1921
3. feb 2022

Akoze OK aj ja som mala 17 a môj muž mal 22 ale takto to nefungovalo 🙂. Teraz sme spolu už 14rokov a musím si zaklopať že je všetko dobré 🙂.
Nechaj ho, nemá to zmysel. Keď príde ten pravý tak to spoznas 😉

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@ladycat2021 aj neviem či to neurobil už

zojazoja
3. feb 2022

🤣🤣 Ano, jasne, dnes založený profil a 17 rocna baba bude pisat na koňa..a ešte príbeh jak sviňa 🤣.bože toto je už nonsens s tymito temami posledne mesiace. 🤣🤣

tncka
3. feb 2022

@juliannaoffice to ako fakt? Už by som ho do riti dávno kopla

amelie2017
3. feb 2022

Este som ani vek neprecitala, ale v jednom som mu dala za pravdu- ze nemozes fajcit cigaretu, lebo taky prejav a problemy - bolo jasne, ze este nie si ani dospela. Ale ok, to nemeni nic na veci, ze tvoj frajer je debil a mas ho nechat.

ladycat2021
3. feb 2022

@juliannaoffice a este k tomu ta uraza .. kopni do guli a posli ho za tymi pipkami .. chrapun ..

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@ladycat2021 aj to tak urobim

lenka1921
3. feb 2022

@juliannaoffice To je isté že áno, a čo si myslíš že snimi robí keď ide za nimi? Hrajú piškvorky?

mikadooo
3. feb 2022

@juliannaoffice ahoj. A prečo si s ním? Prečo "nemôžeš" ty nič? On je pán a ty máš poslúchať? Či ako to máte nastavené? Nerozumiem. Môj tiež nemá rád keď idem von, ale ak by som chcela, tak si dupnem a idem... Podľa mňa celý váš vzťah je nejaký nesprávny, naozaj chceš s ním byť? Mne to príde že mu na tebe vôbec nezáleží, pravdepodobne mu robíš len kuchárku a upratovačku a spoločnosť, keď teda zrovna si nemá s kým písať alebo tak... 🤷. Porozmýšľaj čo ty by si chcela a skús potom ísť za svojimi cieľmi. Pozerám, že sú veľmi mladučká, nenechaj ho vládnuť nad vlastným životom, toto určite nebude ten pán pravý, zbytočne s ním zabíjaš čas a on ťa len deptá a ukrajuje z tvojej sebadôvery 😔.

juliannaoffice
autor
3. feb 2022

@mikadooo ďakujem za odpoveď a porozmýšľam.😇