Mimomanželský vzťah

30. jún 2024

Ahojte. Chcem sa poradiť/spýtať na názor. S manželom sme spolu približne 20 rokov. Mame dieťa. Lenže ja ho uz dlhšie neľúbim, ani spolu nespíme. Rozvádzať sa nechcem kvôli majetkom a dieťaťu. Zacal sa mi ozývať dávnejši kamarát. Naozaj sme sa veľmi dlho nevideli. Ponúkol mi milenecký vzťah. Neviem ako na to reagovať. Aj by som chcela zase prežiť niečo nové a vášnivé. Alebo to nechám tak a uz ten život nejako prežijem.....ďakujem.

pribinak
30. jún 2024

Čo myslíš? Ako zareaguje tvoj muž keď sa to dozvie? Bude ti to stat zato?

Svet je maly, každý pozná každého a najmä muži sa radi pochvália trofejou - výdatnú milenkou

abbey1
30. jún 2024

Keď máš na to žalúdok, veselo do toho. Ja by som zo seba vracala pri každom pohľade do zrkadla či na manžela a svoje deti.

anjelicek26
30. jún 2024

Ked ste vo faze, ze spolu nespite, ste si obaja vedomi, ze majetok, deti, zivot, ze ste s tym ok, to bude chciet otvoreny rozhovor o "otvorenom vztahu"...dat si zelenu na bokovky... ja by som na to nemala zaludok, ale my sme vo vztahu z manzelom uplne inde... na druhej strane predstavit si dalsich xy rokov zivota bez lasky, sexu, citeniu sa byt milovana, to za to tiez nestoji. Zivot mas len jeden, nemas ho len "prezivat"... kazdopadne idealne je pospekulovat

- ako to s manzelom zlepsit
- ako vyriesit majetky, aby si vedela poriesit rozvod pred tym, nez zacnes riesit milenca...takito "kamarati" dobre vedia, do coho zo zadanou zenou s dietatom idu, riziko, ze bude po nich nieco chciet takmer nulove, len utajovany pomer a dobry sex, win pre nich...

zuzanka.zuzu
30. jún 2024

tu sa určite stretneš s pochopením 😉 skvelý výber stránky 😀

luccija
30. jún 2024

Ten prišiel ako na zavolanie🙂nechceš sa rozvádzať kvôli dieťaťu a majetku tam máš odpoveď čo sa stane, keď muž na to príde, alebo sa zamilujes a zrútis, alebo sa rozvedies a budes s kamarátom šťastná do smrti.Je veľa možností ty si vyber tu, ktorú unesies

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilkovazmrzka
30. jún 2024

Ked o teba muz nejavi ziaden zaujem, ani ty onho, aky to je vztah? Ako spolu doma fungujete? Ako travite cas? Rozpravate sa? Je tu ta moznost, ze aj z jeho strany je to rovnako uzavrete ako u teba?

ysseba
30. jún 2024

A nebolo by krajšie, lepšie a výhodnejšie obnoviť a znovu nájsť to, čo ste s manželom medzi sebou mali a stratili to? Spomeň si na časy minulé, prečo si sa do neho zaľúbila? Ako si sa cítila na prvom rande alebo keď ťa požiadal o ruku? V deň vašej svadby? Keď si zistila, že si tehotná? Keď si priniesla domov vaše spoločné bábätko? Podľa mňa by ste sa mali s manželom porozprávať o vás, možno zájsť aj do manželskej poradne.

lindusss2016
30. jún 2024

@ysseba no uz ked sa vytrati laska a intimita, len tazko ju obnovia. Netvrdim, zd je to nemozne, ale takmer nemozne...

lalenka33
30. jún 2024

Nerozvediem sa s ním pre majetok a dieťa , radšej ho budem podvádzať...Si nevieš na seba zarobiť sama? Majetok sa rozdelí podľa toho kedy a ako ste ho nadobudli. Či by si rozvodom odišla s holým zadkom a tak je nefungujúce manźelstvo pre teba finančne výhodné? Ja by som grcala pri pohľade na seba do zrkadla, ale mala som v rodine ženu, ktorá nemala problém ponúknuť sa zadanému chlapovi na sex lebo ona ho chce. Pre mňa je to chudera. Ukončila som s ňou kontakt lebo je mi z nej zle. Slobodná, bezdetná. Miesto toho, aby hľadala vzťah, hladá len sex a je jej jedno s kým. O následkoch jej správania ani nepíšem.

ysseba
30. jún 2024

@lindusss2016 dobre, tak nech kaslu na to, nech to ani neskusaju obnovit a napravit. Nech zacne autorka tr.kať s iným. Maš pravdu, je jednoduchsie sa pred problemom skryt ako sa mu postavit celom a skusit ho riesit.

vestecmagia
1. júl 2024

Najprv treba zistiť, ako to berie kamarát, či vás chce iba ako milenku, alebo niečo vážnejšie a naozaj vás má rád úprimne. Ak len chvíľkovo ako milenku, neoplatí sa vám to. Zamilujete sa do neho, on odíde, budete sklamaná, zamilovaná a odhodená. Dajte si pozor, lebo na súde pri delení majetku je ten, kto podvádzal, v nevýhode. Ak ale zistíte, že kamarát má úprimné city, že to má budúcnosť a nejde iba o chvíľkový milenecký vzťah, tak určite sa do toho dajte. Nechcete prežívať, ale môžete byť ešte šťastná, zažiť niečo nové a vášnivé. Vhodné by bolo spraviť aj veštenie, čo vás čaká s jedným a čo s druhým, aké sú šance.

eva112014
1. júl 2024

@abbey1 Ona už nemá manžela, má spolubývajúceho.

h2
1. júl 2024

Čo znamená "ponúkol mi milenecký vzťah"? Miluje ťa? Alebo ponúka len sex? On je slobodný, ženatý zadaný? A čo tvoje city k nemu?

eva112014
1. júl 2024

@autorka neľúbiš manžela, nespíte spolu.! Manžel, kde a s kým spí je tabu. Nevieš o tom. Logicky, ak je muž zdravý, spermie sa mu tvoria každý deň, niekde sa s prepáčením vytrase! O jeho fyzickej vernosti k tebe by som už pochybovala na tvojom mieste a už dávno.
Kamarát, ak nie je vo vzťahu s nikým, keď sa s ním cítiš v jeho prítomnosti dobre a páči sa ti, prečo nie?!
V sexe treba byť kompatibilný. Kým neskúsiš, nevieš. 💁‍♀️

ariannazara
1. júl 2024

Chod do toho 😆

mimikarol
1. júl 2024

Opýtaj sa muža....

dadka1997
1. júl 2024

Za prve, ani by ma to nenapadlo, nech mam ake stroskotane manzlestvo.. rozvod je riešenie, majetok sa vyrieši sudne aj co sa tyka dietata.. potom si môžeš užívať milenecký vzťah.. inak to robit povas manzelstva poza chrbát manžela by som sa ani nemohla na seba pozriet 🫣

Alebo, sa s partnerom dohodnite na moznostiach volnosti aj take manzelstvo poznam..

abbey1
1. júl 2024

@eva112014 Tak by som ukončila vzťah so spolubývajúcim a potom riešila iný vzťah či milenca. Ale každý máme iné morálne zásady a niekto ich má minimálne.

autor
1. júl 2024

Samozrejme ze problém nieje tak jednoduchy ako som to tu v krátkosti opisala. Su to roky niečoho co budujete a chcete aby to mali vase deti a nie aby sa to predalo a každý si ide svojou cestou. Ak by som dieťa namala je to úplne o niecom inom. Každý vzťah je na začiatku iný. A drobnosti ktoré ste predtým prehliadali sa ukazuju uz nie ako drobnosti. A jasne ze mi to zasahuje do kvality môjho života. Rozumej ze všetko opisujem všeobecne. To sa ani nedá tu písať konktretnosti. Ja rozumiem všetkým ktoré ste mi odpísali ( aj tym o grcani do zrkadla). Samozrejme ze mam morálne zábrany. Niesom volnomyslienkarka. Ale uvažujem viac v hmote ako srdcom. Netuším co sa odohráva v hlave môjho kamaráta a ci vôbec si uvedomuje v akej situácii som ja....inak dala som si vyložiť aj karty ale kym mi príde vyklad ešte to nejaký cas potrvá. V skratke neviem ako to dopadne ani co urobím. Zatiaľ som ja nepodnikla žiadne kroky.

rozculena
1. júl 2024

ste spolu 20 rokov,predpokladám,že dieťa nie je kojenec?
Veľké dieťa nie je blbé,a vidí,že medzi vami nie je láska,tak prečo sa vyhováraš na dieťa

rorino
1. júl 2024

Dobrá výhovorka,že rozvádzať sa nechcem kvôli dieťaťu,.Chúďa dieťa.

webinka001
1. júl 2024

Bolo by fajn keby ste všetky nehodnotili takto negativne, keďže neviete podrobnosti... Ja chapem pisatelku..potrebne je sa zamysliet ci bude stačiť iba milenecky vztah, či tam nebudu city, obojstranne alebo aj jednostranne, ci to nebude stres pre teba, pre milenca.... Dalej netreba zabudat na muža, on to ma ako? Ma ta rad, lubi Ta? Bolo by fajn porozprávat sa s nim, nahvrhnut kompromis....ja chapem že chces zit zivot a nie ho len prezivat...alebo nebolo by dobre vyložiť karty na stôl? Aby si mohla voľne dychat....ci by nebolo lepšie ukončiť jeden nenaplnujuci vztah a zacat odznova...milenec potencialny to ma ako? Aj on je zadany?

autor
1. júl 2024

@rozculena predstav si ze je to kojenec.

autor
1. júl 2024

@webinka001 so súčasnou partnerkou nežije v jednej domácnosti. Ale do ich vzťahu nevidím. Nechcem úplne vyložiť karty na stôl môjmu mužovi lebo si myslím ze sa stretnem s nepochopenim.. možno uz ani nechcem. Celé to ešte v sebe riešim.

sense
1. júl 2024

Kamarátka ma taky vzťah a dúfa ze sa to chlap. Nedozvie aj keď teda on je na tom na podobné... A tvária sa navonok. Ako šťastná rodinka.. Ona robí nadčasy, pripadne keď ma on poobednú a on športuje alebo si skočil s kolegom na pivo

autor
1. júl 2024

@sense nasla si niekoho druhého?

betulinka1
1. júl 2024

Tvoj muz ma mozno tiez niekoho. Ked uz spolu nespite. To dieta ma vlastne kolko rokov?

autor
1. júl 2024

@betulinka1 22 mesiacov

adka176
Autor odpoveď zmazal
Zobraz