Manželova reakcia

26. aug 2024

Ahojte, môj manžel má so svojou sestrou veľmi blízky vzťah poznáme sa všetci od detstva. Žiaľ, dostalo sa ku mne že ju manžel pravidelne podvádza, povedala som mu o tom, no jeho reakcia bola že sa nemám do toho starať. Myslela som že sa s ňou porozpráva sám, nestalo sa, dokonca k jej mužovi sa správa priateľsky. Dosť ma to zaráža, neviem čo si mám o tom myslieť, ona si to nezaslúži. Je to láskavá, starostlivá a dobrá žena. Jeho postoj ma veľmi šokoval.

lubossi
26. aug 2024

Možno je to jak s detmi na vianoce. Niekedy žiť v klamstve je lepšie ako pokaziť celý život pravdou.. Len si teda myslím..

dadka1997
26. aug 2024

Manžel ma pravdu nestaraj sa.. dostala k tebe len info.. prečo tej informacii veríš ?

maranta_leuconeura
26. aug 2024

Muz vie nieco viac ako ty. Alebo na neho vie nieco svagor. Ako vies ze svagrina o tom uz nevie?

autor
26. aug 2024

@dadka1997 Úprimne by som si priala, aby to bola len spochybniteľná informácia

autor
26. aug 2024

@maranta_leuconeura Myslím, ale len myslím, že švagrina o tom nevie. Ja len netuším, čo si mám myslieť, mne nepríde normálne, vlastnej rodine niečo také zatajiť. Neviem ho ospravedlniť.

zuzanita1609
26. aug 2024

Najlepšie bude, keď sa do toho nebudeš starať, pretože môžeš z toho vyjsť ako tá najhoršia. Ešte stále je možné,že to môžu byť len "drby" a ľudia toho narozpravajú,keď sú nespokojní so svojími životmi,radšej riešiť niekoho iného,ako seba,svoje vzťahy (teraz to nemyslím konkrétne na teba). Príde na to sama, každé klamstvo (špina) raz vypláva na povrch.

unicornlady
26. aug 2024

Tak to mi príde tiež zvláštne, že tvoj manžel nemá potrebu chrániť svoju sestru a dobre ísť švagrovi prehovoriť do duše.

autor
26. aug 2024

@unicornlady Neviem, možno je v tom niečo viac, alebo som ho za tie roky nespoznala tak, ako som si myslela. Ja som takúto reakciu nečakala od neho, absolútne.

ivik4
26. aug 2024

Ja by som povedala a hotovo . Nik z nas by nechcel byt v jej koži a duplom ked zisti ze ste to vsetci vedeli a nechali ju zit zivot stastnej manzelky.
Kazdopadne ,povedala by som to LEN ked by som mala ozaj relevantny dokaz o jeho nevere

amelie2017
26. aug 2024

Mozno nechce, lebo sa boji, ze by svagor bonzol aj jeho.

zuzanita1609
26. aug 2024

@amelie2017 aj mňe to napadlo 🤭

danielahamar
26. aug 2024

Tvoj muž o tom vedel a nechce narobiť ešte väčši problém, ako bude, keď to praskne. Momentálne by z toho vyšiel on veľmi zle, alebo vy.

lavender94
26. aug 2024

Keď to poviete, budete za najhorších. Či chcete alebo nie, bude sa na vás pozerať ako ma rozbíjačov rodiny. Možno je to len drb. Môjmu mužovi tiež niekto povedal, že otca koňa brat ma videl s nejakým chlapom ako ho vrúcne objímam a nastupujem do auta. Konfrontoval ma s tým, pretože on to počul od človeka ktorému verí a nakoniec sme došli k tomu, že som v ten deň išla so strýkom na nákup (bežne sa na pozdrav objímame)…. Kľudne to môže byt podobná historka. Alebo možno ona aj vie, že ju podvádza. Možno aj ona jeho, navzájom o tom vedia a maju otvorený vzťah. Podľa mňa toto nie je vôbec take zriedkavé u ľudí, čo nechcú “rozbíjať rodinu kvôli deťom”. Tvoj muž ma so sestrou dobrý vzťah, možno vie čo ty nie. Nechaj to tak. Ak chceš, konfrontuj s tým jej muža, ale ísť hned za ňou mi príde ako veľký zásah do vzťahu. Lebo nemôžeš na 100% povedať, že ta informácia je pravdivá.

autor
26. aug 2024

@amelie2017 Znie to logicky, ale ja nemám najmenší dôvod myslieť si to o ňom. Ani by mi nenapadlo niečo také, kým ste to nenapísali

katarinaba
26. aug 2024

Ked sa na to pozriem z mojej strany - ak by mi niekto povedal, ze sa mu dostala taka informacia, bola by som vdacna. Nestratila by som tolko rokov s niekym, kto ma podvadzal. Ak jej povies, ze sa ti taka a tak info dostala, povies od koho, ze netvrdis, ze to tak je alebo nie je, ale nech si skusi vsimat muza, pripadne, nech zajde za osobou, co to siri, podla mna to musi pochopit. Normalna zena bude vdacna ci uz to pravda bude alebo nie. Ak ano, vdacna za to, ze to moze riesit a netaha ju muz za nos, ak to pravda nie je, bude mat pocit, ze si ju vazis a nechces, aby sa jej nieco take dialo bez jej vedomia.
Ak to nepochopi, tak je sprosta a tak jej treba.

autor
26. aug 2024

@lavender94 Žiaľ môžem na 100% potvrdiť, že informácia je pravdivá, žena s ktorou sa stretáva má zvláštnu úchylku, ale to tu nebudem rozoberať. Ja sa do toho každopádne starať nebudem, keď to tak povedal manžel, nie je to moja vec, aj keď ma to štve a mrzí.

svokrinjazykmonika
26. aug 2024

Ja by som to povedala. Neschvaľujem ten názor že nestaraj sa, že to nie je tvoja vec..

autor
26. aug 2024

@svokrinjazykmonika Tiež nemám srdce na mieste.

zuzanita1609
26. aug 2024

Najhoršie je, že "vďaka" tejto informácii začínaš pochybovať o svojom manželovi. No načo je to dobré,šprtať sa v iných vzťahoch? Opýtaj sa manžela,že prečo to nechce povedať svojej sestre,keď majú taký dobrý vzťah.Moji bratia by to najskôr riešili s ním a až potom so mnou,ale to len napríklad 😉.

pralinka86
26. aug 2024

Takze uz aj vies s kym a este aj tu osobu poznas.
Nebude to ten chlap zjavne robit uplne tajne
Pozri, kazdy mame doma nieco. Nikdy nie je to, co sa prezentuje, obrazom toho, co sa realne deje, mysli si clovek. Takze nevies, ako to doma u nich funguje, co vsetko sa vie/nevie
Zi svoj zivot

autor
26. aug 2024

@zuzanita1609 Ja som sa ho na to pýtala, vyjadril sa jasne a to že to nie je naša vec. Keď som neakceptovala odpoveď dodal len, že je to medzi nimi.. ja som proste čakala že niečo spraví, ja si myslím že si zaslúži vedieť pravdu, to je všetko

sense
26. aug 2024

Ak máš 100perc dôkaz a považuješ to za správne to povedz. V opačnom prípade má muž pravdu

lilke
26. aug 2024

Ja som typ, ktorý nezaluje, ale ja by som sa porozprávala so švagrom.

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2024

@pralinka86 Tajne určite áno, pozri nejdem tu opisovať konkrétne ako to je, ale fakt je mizivá šanca, že švagrina o tom vie

jizanka
26. aug 2024

Většinou to po čase stejně vyjde na povrch. Podvádějíci si je jistý jak to má zmáknuté a je si jistý a přestane být tak důsledný. Mě by naštvalo kdyby mě rodina nechala žít v iluzi dobrého manželství anevěru by přede mnou tutlali.

autor
26. aug 2024

@lilke Ja budem rešpektovať manželovo rozhodnutie, aj keď mi to príde nefér. V podstate ja som sem písala so zámerom, zistiť čo si myslíte o názore môjho manžela, nie o to či to mám riesit.

jizanka
26. aug 2024

Názor manžela je asi takový jaký má on názor na nevěru....zatloukat, nepřiznávat. Asi má pro švagra víc pochopení než pro svou sestru. Otázka je proč?

zuzanita1609
26. aug 2024

Tak nechce byť ten,čo je jej spôsobí plač
Ale ak je inteligentná,vie čítať 6ty ženský zmysel, zistí to aj sama. Skús sa porozprávať s nou pri kávičke,pri čaji a tak zahmlene sa popýtať,či majú nejaké problémy. Určite nie,nahulváta,to na ňu vyvalit,že ju jej vyvolený podvádza a rovno trafiť dôkazy...rozprávaj sa s ňou,nie so svojim manželom (,keď hrá mŕtveho chrobáka hore nožičkami)....