Manžel ma kritizuje

zizulciatko
18. okt 2023

Ahojte, chcem vedieť aj váš názor, lebo ja som už na nervy. S manželom sme spolu 14 rokov, z toho 5 manželia, máme 2 deti (7 a 4r.). Mám 54kg, 170cm. Ako po druhom pôrode som bola trošku pribratá, teda väčší zadok, brucho, ale nič katastrofálne, vážila som 58kg. Muž mi začal vyčítať, že mám veľkú riť, že už neni taká ako kedysi. Tak som schudla na 54kg, a samozrejme, zadok splasol a nemá tvar. Začala som chodiť do práce, mám sedavé zamestnanie, z práce doma rýchlo navariť, s prvákom sa učiť, logopédiu cvičiť... no je toho dosť a večer som rada, že si vyložím nohy a mám kľud. Takže ešte aj cvičenie doma neprichádza do úvahy, a doma ma to ani nebaví... no ale k veci. Muž mi vyčíta, aký mám zadok, prečo sa neobliekam viac sexi, teda tričko bez výstrihu nie je tričko a šaty dlhšie ako mini sú pre dôchodkyne... prečo sa nenamaľujem (keď si dám make-up, prečo si nedám rúž - lebo mi každý vysušuje pery a to vie), prečo sa nejak neučešem lepšie... Jednoducho má stále nejaké pripomienky, prečo nie som "dokonalá" a mám so sebou niečo robiť...

januska12323
18. okt 2023

Otoč to na neho, určite je dokonalý a žiadnu chybičku nenájdeš, že? Inak s 54 kg žiadnu veľkú rit mať nemôžeš.

aj47456
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebrambora
18. okt 2023

Ja si neviem predstavit, ze pri 170cm je 58kg vela. Nieto este 54kg.
Kym nemate domacnost rozdelenu na polovicu a muz nevyzera ako supermodel, tak ti nema co vycitat. A ak by nebol zakomplexovany, ani by mu to nezyslo na um.

janai1
18. okt 2023

Poprosím v každej takejto téme aj rovno pripojiť fotku muža , tvar + postava.

viestta
18. okt 2023

@zizulciatko a pan Dokonaly vyzera ako Adonis? Ale teraz vazne, on bol takyto vzdy, vsak? Pretoze taketo sprostosti mu nemohli len tak zo dna na den skrnut v hlave. On bol blbec od sameho zaciatku a ty si to zistila az teraz. Teraz je to zadok, pred tym to boli ine veci. Vsak?
Treba ho zamestnat a nebude stihat buzerovat za ptakoviny

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
18. okt 2023

Pekne by som mu povedala, nech sa da liecit :DDD ma malo prace? nech sa paci, moze zacat denne varit, upratovat ,hned bude cuskat. S tou vahou nemozes mat velku rit, a okrem toho, bral si ta kvoli zadku? AK ano, tak je to uboziak.
Ako fakt ak nechodis ako matoha, co ja veru niekedy aj chodim a chlap mi nic nepovie, tak nema co riesit tvoj makeup. Dufam, ze on je cele dni ako zo skatulky. A rovnako aj vsetko okolo neho.

niceboy
18. okt 2023

@janai1 určite to bude niečo takéto 😁😁

samimami777
18. okt 2023

A muž zarába 10 000€ mesačne , má telo gréckeho boha , bujnú hrivu , tvár modela a sexappeal Jamesa Bonda? 🤣 Ak nemá toto všetko do písmenka tak by som mu dala taký výplach žalúdku a jeho evidentne príliš vysokého ega že by sa mu pol roka zo strachu nepostavil. Lebo väčšinou chlpatý , pribratý, úplne obyčajný Jožko z dediny , čo robí za pásom za pár šupiek má takéto "nároky" na ženu keď oni sami jej ani po päty nesiahajú. Reálny muži čo za niečo stoja majú úroveň a nie takéto správanie

0silvia0
18. okt 2023

@zizulciatko cvičiť doma? prečo doma? Nechaj svojmu dokonalému Krasoňovi deti doma a ty pekne po práci hneď do fitka, využi tie jeho trapné drísty pre seba. Môže ti potom obdivovať vymakanú riť. Ak vôbec máš záujem to riešiť kvôli takémuto blbovi.

syslik81
18. okt 2023

ked bude kritizovat povedz mu,ze az bude zarabat dostatok penazi na to,aby uzivil rodinu a ty si mohla ostat doma s radostou si najmes opatrovatelku a budes chodit na kozmetiku , ku kadernicke a do posilky.. ale kedze je priemerny chlap s priemernym platom a sam s priemernou postavou tak hold musis makat ielen v praci okolo domu ale este aj okolo jeho zadku behat .. no samozrejme mu na zaver povedz,ze ho aj tak milujes i s jeho kilami navyse a pivnym pupkom a zacinajucou pleskou

pandorra
18. okt 2023

Ma veľa voľného času a nevie čo od dobroty… Šup, šup zapriahnuť muža nech ti viac pomáha s deťmi a ty sa môžeš starať viac o seba, hlavne však kvôli sebe. Inak neviem čo je na ňom také výnimočné, ale pri takých rečiach by som ho nechcela.

slavka1988
18. okt 2023

@zizulciatko pošli fotku manžela mi ho tu ,,okomentujeme,,a potom mu to daj prečítať 😂a pozri ak sa ty zle cítiš ale nie preto čo ti ten vol povie tak si skús nájsť čas zájsť do fitka alebo prírody (dieťa nech postráži on) ale ak sa sama sebe páčiš tak to nerieš 🙂

alex49
18. okt 2023

Nechaj pánovi manželovi deti na starosť každý večer, minimálne na hodinu. Ty sa chod prejsť, cvičiť alebo len na kávu. Oddychuj, nie si slúžka. A vôbec si nebola pribrata. 58 kíl je ešte málo na 170 cm.

h2
18. okt 2023

@zizulciatko Prečo mu to nevrátiš? On je bez chybičky? Určite nie. Akým právom ťa takto deptá a zadupáva ti ego? Pri 58 kg máš veľkú riť (?!), pri 54 malú? A čo by chcel? 55 a tri štvrte?!

salome123
18. okt 2023

musis mu to vracat.... ak ty mas velku rit, tak on ma velke brucho 🙂 a takto dokola. a potom je tu este rada, ked ta bude kritizovat, ze nemas make-up, tak sa rovno objednaj ku kozmeticke a povedz mu, ze si tam nechala 70eur 🙂 a ked ti bude kritizovat vlasy, tak povedz, ze sa ides objednat ku kadernicke na keratin teda (ale nech ti da na to peniaze.... stoji to 100eur+) 🙂

dankabetka
18. okt 2023

@zizulciatko tak ja teda neviem, mam 168cm, 58 kg a som so sebou maximalne spokojna, rit mam peknu, malu 😀 ako sa da ?? mat pri tychto kg a vyske velka? Nerozumiem...
Do prace nosim zasadne dlhe sukne a saty...a ze ich nosim teda denne. Mini suknu doma ani nemam 😅, make up som mala naposledy na sebe na vlastnej svadbe 😅 ( 10 rokov dozadu) , vlasy mam sice dlhe ale tiez uces len pri prilezistosti... a napriek vsetkym tymto "anomaliam" co mam, teda....som na seba nepocula jedine krive slovo od manzela 😂. Ale myslim, ze ak by toto skusil na mna moj muz asi by som ho upratala 😂 raz dva... "ze dokonala" a on je dokonaly?...asi tiez nie, ked dokaze svojej manzelke povedat toto....

tykat
18. okt 2023

@zizulciatko poprosim fotku muza

simca06022011
18. okt 2023

@samimami777 😂 ze pol roka sa mu nepostavi.. si mi spravila prave den :DD

retatka
18. okt 2023

Máš sa na čo tešiť keď budeš starnúť …vrásky ,ovisnutá koža ,vek,nedajbože choroba ,úraz …tento úbožiak ma pomýlené hodnoty a nebude mať problém ťa kvôli nejakej,, chybičke ,,opustiť .Ale tak takého truľka si si vybrala 😉
Mňa by zaujímalo ako vyzerá on 😆

simca06022011
18. okt 2023

Inak neviem kolko mas rokov, ale podla mna on bude mat mozno nejaky problem so starnutim :DDD a mozno nejaky svoj komplex. Pretoze ako clovek dospieva, nepotrebuje predsa zena v 35r chodit oblecena ako pubertacka v sukni pod zadok :DDD ani sa malovat ako barbie... priority a vzhlad sa menia aj takto vekom. Jemu asi nie :D on si mysli, ze mate stale 20rokov.

jenny224
18. okt 2023

Ja mám 58 kg pri 163 a som štíhla 🤣 bože, čím viac tém tu čítam, tým menej chcem nejaký vzťah

zizulciatko
autor
18. okt 2023

@simca06022011 presne toto ste trafili klinček po hlavičke... lebo jeho kolegyňa v práci má 50 a oblečie si aj krátke, aj postavu má dobrú, stará sa o seba, aj sa namaľuje... a ja prečo nemôžem byť taká, keď mám len 35.

kitycat
18. okt 2023

@zizulciatko prosim?
S tymi proporciami ma problemy? Ja mam 162 a 60 kil a to oen vdaka alergiam dcery, takze nezerem...

Tvoj muz je povrchny... vsak nech sa uci a cvici logopediu a ty si chod do Douglasa kupit ruz, co nevysusuje...alebo mu povedz raz a navzdy nech neriesi p!coviny

veselo_neveselo
18. okt 2023

@zizulciatko jaj taaak, takn ona je v tom "kolegyna"! Tym padom to uz davno nie je o tebe...

simca06022011
18. okt 2023

@zizulciatko no vidis, tak nejde o teba. Urob mu vyplach zaludka, mal si zobrat kolegynu. Isto by pri takom tupcovi zvadla tiez. Ja by som mu dala hned.. :DDD

zuzanapjat
18. okt 2023

Príde mi to, že debilko má v merku inú ženu a tak mu zrazu na tebe všetko vadí. Už ste vo vzťahu dlho, tak možno by rád preparkoval aj na 50tničku pod heslom, keď je koze dobre ide sa šmýkať na ľad... Asi potrebuje pochopiť, že iný chlap by tvoj zadok a vzhľad vzal všetkými desiatimi. Možno by si mala vypadnúť na nejakú nočnú jazdu s kamoškami upravená tak, ako si pán manžel praje... ale bez neho... potrebuje asi trocha požiarliť a pochopiť že nie je jediný muž na svete.

nini1978
18. okt 2023

@samimami777 prepáč,ale so zárobkom to nemá žiadny ,ale že žiadny súvis
Proste ju dáva dole a to si má autorka vyprosit
Aj keby vyzeral tip top,nemá absolútne právo kritizovať inú ľudskú bytosť za to ako vyzerá,nieto ešte vlastnú ženu

@zizulciatko sa ti divím,že mu nepovieš,že nech si nedovoľuje ani náznakom
Ty sa nehnevaj,ale aby si chudla na povel a starala sa o vlastnú rit kvôli názoru iného človeka, nevážis si samu' seba?
Keď s tebou takto manipuluje, nikdy v živote nebudeš šťastná
Prehodnotila by som vzťah od základov

hugger
18. okt 2023

Bože to je pako. Nedospel a zasekol sa v zmýšľaní pubertiaka ktorý nechápe životné hodnoty dospelých. To že si mu porodila dve deti pre neho nič neznamená? Potrebuješ sa začať učiť nebyť závislá na jeho názore. Nie preto že by si potrebovala meniť svoj výzor (ktorý mimochodom meniť nepotrebuješ) ale preto , že akokoľvek sa budeš snažiť byt dokonalá pravdepodobne si niečo nájde.

Ak nedáš jeho foto aspoň popíš ako vyzerá, môže to napomôcť pochopeniu prečo sa tak správa.

nicoletta98
18. okt 2023

@zizulciatko Hlavne rob tak, aby si sa ty cítila dobre, sebavedomo a šťastne... prepáč, ale tvoj manžel je debil... ja mám najvyššiu váhu odkedy som spolu s mojim priateľom, akú som kedy mala, popritom však aj cvičím, ale od začiatku ma podporuje tak, aby som sa hlavne ja cítila dobre vo svojom tele, ja robím to isté preňho... sprav mu to isté, hľadaj chyby, čo by mohol a nerobí a pod., či sa mu to tiež tak bude páčiť..