Manžel cvičí s trénerkou

13. sep 2024

Vadilo by vám to keby váš muž chodil do fitka cvičiť s trénerkou s umelými 🐐🐐? Blbé a premúdrelé komentáre prehliadam🙈😃

petamich
13. sep 2024

Nie, rovnako ako mojmu muzovi nevadi, ze mam mladeho namakaneho trenera 🤷‍♀️

pribinak
13. sep 2024

Nie. To že má umele 🐐🐐by napr môjho muža vôbec neohurilo

vilma7
13. sep 2024

Neviem, môj cvičil sám a doma, ale tak nech popasie oči ak ho to zaujíma.
Trénerka snáď nie je veľmi sporo odeta. Alebo?

danyelia
13. sep 2024

Áno, vadilo...keby chodil cvičiť s hocijakou ženou, aj bez umelých 🐐🐐. Ale to som ja a moja vlastná zlá predchádzajúca skúsenosť...

belllinka
13. sep 2024

@vilma7 tak asi je oblecena podla toho, kde a co trenuju 😀

pribinak
13. sep 2024

@vilma7 tak vo fitku bude asi sotva v mníškou habite, predpokladám, že asi tieklo, alebo tričko.

Tak zas nie každý muž je uslintane a nadržané 🐖 a pretiahne každú babu čo ide okolo

gribka1
13. sep 2024

A ako k nej prišiel?

prunee
13. sep 2024

A trenerka s prirodzenymi by ti vadila/nevadila?

jana_eyre_2
13. sep 2024

No ja neviem, ale také slečny by zrejme vo fitku stretával úplne bežne cvičiť, v čom je rozdiel ak s ňou má tréning?

Moji synovia mali v minulosti inak veľmi veľkého fešáka trénera, keďže k nemu chodili už dlho, tak sme sa poznali.. často z neho boli mamičky každý tréning na mäkko keď som ich pozorovala (ja som zväčša taký chladný cumak čo by v živote nedal najavo že sa mu niekto páči, pokiaľ nemám záujem).. myslím, že jeho žena to celkom zvládala 😅

ukgirls
13. sep 2024

rovnako moze mat zubarku ,doktorku ,kolegynu s umelymi kozami .. to ze ma niekto umele cicky neznamnea,ze sy hned k.vy a vrhnu sa na kazdeho chlapa ... ci kazdy chlap na ne ... odpoved na otazku - nie nevadilo .. chod aj ty cvicit s mladym namakanym trenerom aspon zazenie myslienky na debiliny

marca12
13. sep 2024

Neviem,ci vadilo,ale trochu by som asi ziarlila.

viestta
13. sep 2024

Problem moze byt iba tvoj muz, trenerka urcite nie. Ty vos co si si vzala uslintane prasa, ktore klati kazdu, ktora da alebo nie. My ho naozaj nepozname. Na rozdiel od teba. Ale co si si vybrala, to mas
(btw: ako zistis, ze komentar je premudrely bez toho aby si ho precitala?)

dota6
13. sep 2024

Nie, nevadilo. Ja som mala tiež trénera, vôbec by ma nenapadlo, že by to mal byť problém.

janickacrazy
13. sep 2024

Akože úprimne mne by to asi trochu vadilo, lebo tieto vzťahy často vedia prerásť nielen do priateľstva. Sama som kedysi učila jeden na jedného a veru niekoľko mojich žiakov sa do mňa zaľúbilo po čase, lebo proste ten bližší vzťah tam môže byť. Môj muž mal trénera, takže som bola v kľude. 😁

lenkakravcova
13. sep 2024

Skôr je otázka či je to náhoda, že ju dostal za trénerku, alebo si ju zámerne vybral? To druhé je divne.

koniarova
13. sep 2024

Je tvoj muž švihák lázeňský? Ak áno, vadilo by mi to. Ak je bežný priemer prepáč, ale pochybujem že trénerka bude z neho paf.

autor
13. sep 2024

@lenkakravcova zámerne vybral túto a to ma zarazilo najviac

autor
13. sep 2024

@koniarova švihák

thirstymonk
13. sep 2024

Nevadilo by mi to. Ja som chodil s dvoma kamaratkami otužovať do nemenovaneho tatranskeho potoka (ano, studenovodsky potok) a žena s tým bola v pohode. Aj ja. Netreba hneď maľovať čorta na stenu

autor
13. sep 2024

@viestta hej prečítam ale povrchne a instatne preletím

lenkakravcova
13. sep 2024

Tak to by sa mi vôbec nepáčilo. Ak by sa zapísal niekam na tréningy a systém mu vybral nejakú ženu trénerku, okej, náhoda. Ale zámerne? To znie ako keby ju tam chcel chodiť obkukavať. 😶

lonely66
13. sep 2024

@pribinak nuž.... môj názor je, že uslintané a nadržané prasa je takmer každý. ale súhlasím v tom, že mnohí si zachovajú kus zdravého rozumu a nepodvedú...

autorka - mne by to vadilo. z pohľadu trénerky usudzujem, že tvoj chlap ju absolútne ako chlap nezaujíma.
za tvojho chlapa by som ruku do ohňa nedala. ako za žiadneho iného chlapa. možno jeho jedinou motiváciou na cvičenie je práve ona, hoci ona o tom nemusí mať ani tušenia.

lonely66
13. sep 2024

@janickacrazy áno, to máš ako so psychiatrom... nie jedna pacientka sa zamiluje do svojho psychiatra alebo pacient do psychiatričky... ten "učiteľ" (chápeme psychiater, kondičný tréner, apod.) to vôbec takto nevníma, ale jeho klient áno.

viestta
13. sep 2024

ale mne si odpovedala, takze aspon som zaujala 👍pre mna

ankare
13. sep 2024

Určite vadilo. Toboz,keď si ju vybral sám.

mandzula
13. sep 2024

Tazko povedat, zavisi od toho, aky typ je tak celkovo. Mala som troch trenerov, vsetkych som si vybrala ja a vsetci boli fesaci, no kedze mam oci len pre svojho muza, je uplne nepodstatne, aki boli oni, podstatne je, co som od nich cakala ja, a bol to len a len kvalitny trening.

lonely66
13. sep 2024

@thirstymonk mal by si ju na rukách nosiť denno-denne.
budem teraz nepríjemná, ale nerozumiem, prečo sa jeden muž ožení a potom sa chodí s kamarátkami otužovať? fakt nerozumiem.... prečo si nevzal za ženu jednu z tých žien, ktoré majú rovnaké záľuby?

13uzivatelka11
13. sep 2024

@lonely66 čože? 😀 mne kebyže teraz manžel povie ze sa chce začať otuzovat, keďže je to zdraviu prospešné.. Tak pre mňa za mňa nech si tam ide s kým len chce, ale mňa by tam asi nedostal.. Ved tam chvíľu pobudnu vo vode a idú domov.. Nelaskuju tam..

mandzula
13. sep 2024

@lonely66 mozno preto, preco sa tu hovori, ze kazdy z partnerov ma mat aj svoje zaluby.

pribinak
13. sep 2024

Bežne v diskusiách kde baby píšu že chcú schudnúť čítam medzi prvými radami, že nájdi si trénera a začni cvičiť

Ale však aj ti tréneri sú namakaní chalani často len v tielka ktoré viac odokryva ako zakrýva a keby tu tá baba napísala, že nemôže chodiť lebo muž žiarli na trénera hneď by ste jej mnohe odpísali, že je to dwbil a chudák ktorý ju nevie podporiť

A stačí situáciu otočít..muž má trénerku a hneď jw to uslintane a nadržané prasa, ktoe ju chce pretiahnut, cely tréning obzerá jej umele kozy a slinta nad jej ritou …baby kde máte sebavedomie ?
🙈🙈🙈🙈