Mám to povedat milencovej družke?

7. apr 2024

Stretavala som sa s jednym chlapom,o ktorom som sa neskor dozvedela,ze ma doma zensku aj deti. Mne samozrejme tvrdil,ze spolu neziju a blablabla. Opak je pravdou,ziju spolu a ta chudera nic netusi. Mam velku chut jej to dat vediet,nech ten sedlak trpi a nieze sa mu to vsetko prepecie. On chodi na tyzdnovky,klame ju,podvadza s mnohymi zenami a pred nou hra dokonaleho muza. Hovorim si,ze hodim to za hlavu. No na druhej strane,preco by on mal z toho vyjst ako vitaz.

martinmmartin
7. apr 2024

nemiesaj sa do inych. Takto velmi jednoducho mozes potrestat akurat tu pani a jej deti ktore skoncia bez prijmu na ulici.
Ak ju podvadza tak o tom ona tusi a je to na nej ako sa chce zachovat

autor
7. apr 2024

@martinmmartin Ona na ulici neskonci. Tento si ju drzi,ma doma sluzku,milenku co viac si moze priat. Ona je taka jednoduchsia,pre chlapa spravi prve posledne len aby si udrzala strechu nad hlavou,ona od neho neodide a on to dobre vie

sense
7. apr 2024

Ak je taka ako píšeš tak to zrejme vie co za chlapa la doma a neurobí aj tak nič. Tak na čo jej ešte pridať ďalšiu ránu. Aby si sa ty cítila lepšie?

autor
7. apr 2024

@sense Chcem jemu zneprijemnit zivot,mne je ona ukradnuta.

sense
7. apr 2024

Tak jemu život nesprijemnsis keďže ona aj tak neodíde, kopnes si akurát tak do nej

sasa1310
7. apr 2024

ohrdnutá milenka

autor
7. apr 2024

@sasa1310 Ohrdnuta nie som,ja som ho poslala kade lahsie. On sa este doprosoval a nedal pokoj.... Preco by sa to takymto kur...evnikom malo vsetko prepiect?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. apr 2024

@sheila121 Prosim? Odkial ma zena vediet,ze je zadany,ked sa prezentuje ako slobodny muz? Tu nejde o pripad,ze randis vedome so zadanym muzom. To by som nikdy neurobila. Ja si ctim vztah,neznasam neveru a nikdy som neverna nikomu nebola a zadanym sa oblukom vyhybam. V tomto pripade je na vine ten chlap. Navyse je to chronicky klamar a manipulator

danusa63
7. apr 2024

@autorka Ale aj tak si mu vyliezla do postele....aj keď bol chronicky klamár, manipulátor a zadaný.....skus to opačne najskôr daj čas spoznavaniu a potom posteľ

autor
7. apr 2024

@danusa63 Aky je sa ukazal,az ked som ho poslala kade lahsie. Neverila by som ako sa clovek dokaze pretvarovat,keby som nezazila na vlastnej kozi. Ale zase sa ukazuje,ze on je podla vas vlastne chudacik a ja som ta zla.

danusa63
7. apr 2024

@autorka nie, ty si podľa mňa sorry za výraz "ohrdnutá rohožka".

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinatitti
7. apr 2024

Pokiaľ nevedela,že je zadaný,tak ohrdnutou milenkou nie je. Naletela mu. Títo chlapi sú majstri v namotavani a klamstve. Nehovor jej to, ublizis len jej. Ona to isto tuší, no stále v kútiku duse dúfa,že to vlastne nie je pravda.

autor
7. apr 2024

@sheila121 On nema soc.siete

autor
7. apr 2024

@danusa63 Zas az taka zufala snad nie som. Spoznavali sme sa 4 mesiace. Nedala som mu na prvom rande

autor
7. apr 2024

@tinatitti Keby som jej to aj povedala,myslim,ze on sa z toho klamatvami vykeca. Ako fakt je to majster v klamani a manipulovani. Takeho cloveka som este nezazila.

klementinka58
7. apr 2024

jezismaria, no tak ta oklamal, stava sa, hod za hlavu a zivot ide dalej.

zuzubb007
7. apr 2024

Všetky ti radia nepovedz, ja ti radim opak povedz, podľa mňa má žena právo to vedieť, ja osobne keby som v jej koži chcem to vedieť a ešte sa ti poďakujem za informovanie akého kretena mám doma, bohužiaľ v dnešnej dobe radšej ženy držia hubu a krok, aby dobre bolo

sickynickyobsadene
7. apr 2024

Autorka- áno, povedz mu to.Ja ako podvedena by som to chcela vedieť.
Ale!chudera si ty! Nie jeho manželka.Ona sa čím previnila? Ty spávas skade kým koho dobre nepoznáš.

mogaa
7. apr 2024

Ale vedela si že je stále ženatý.......takže je to aj poučenie pre teba.....najskôr jeden vzťah ukončiť a až potom začínať nový(to musí platiť aj u chlapa)... stáva sa.....vykašli sa na to, jeho polovička zrejme tuší čo má doma a je s tým zmierená alebo to nechce vidieť kvôli deťom.....

pribinak
7. apr 2024

No tak jej to povedz. Ale pocitaj s tým, že ty budeš pre ňu kurva.

galioska
7. apr 2024

a akoze ty s nim spis a on ma este aj ine a ty si s tym ok?

danica2711
7. apr 2024

"Chcem jemu zneprijemnit zivot,mne je ona ukradnuta." - a preto pôjdeš zo zlosti a urazenej ješitnosti "žalovať" jeho žene? Si trápna. Naletela si kurevníkovi, no čo už, to sa stáva, ale keď už máš také krvavé oči, že mu musíš ublížiť, tak ublíž len jemu. Do jeho vzťahu so ženou sa nemontuj, zvlášť keď sú tam deti

oli18
7. apr 2024

Konecne raz pravdivy pribeh muza na turnuse. Lebo toto sa na turnusoch deje, len tomu nik nechce verit. Radsej pätu lizat, ako muza poslat na turnus.

minenkak
7. apr 2024

A ako vieš,či ju to vôbec zaujíma

tinatitti
7. apr 2024

Ja som s takým klamarom a podvodníkom žila.

kassandra25
7. apr 2024

Ahoj, neviem, co ti povedat, ale ak teba tu niekto za cokolvek uráza, tak vobec nemá pravdu. Na vine je čisto len ten muž a na druhom mieste viny si nesie vinu jeho manzelka. Aj to vysvetlím prečo. Ty si sa s ním spoznala, absolútne cudzia nezainteresovaná osoba, co más co niekoho stíhat, dohladávat a podhadzovat sa mu aj na blizsie rodinné zoznámenia do rodiny. Vsetko má svoj čas a na zaciatku kazdého vztahu ti ostáva mu verit a pekne postupne nechat na muzovi, aby ta pomaly uvádzal do svojho života. Ak ti predostrel, ze je sám, slobodný, bez ženy, pracuje na týzdnovky, tak sa ocakáva, ze skor ci neskor ta pozve ku sebe domov, nech je to kamkolvek, ku svojej rodine, ...., zasa sama ho tam íst prekvspit nemozes a tlacit sa mu nemozes, mozes si vyckat trosku a ked sa ti nieco nepozdáva, co ti ako o sebe hovorí, mozes trosku sa pokukať, co sa dá zistit, ale niekedy sú na to obmedzené moznosti. Na to vsetko tu citatelia nemyslia. On klame, zavádza, cize on je vinníkom na oboch frontoch u žien. Jeho vlastná zena je si na vine, ze tolkými rokmi je pohodlná a nepoxna si vlastného manzela, co je on zač, pozor, tá zase vie, kde čo moze pátrat, overit, kam príst navstívit a moze navstívit aj bez ohlásenia, akoze prekvapit, nakolko je manzelka/družka. Hanba takej žene, ktorá na vlastnom muzovi nic nové nevidí a vidiet doslova nechce. Ak aj vsetko prepaci, odpusti a prosi sa mu doslova, nech sa akýchkolvek okolností s nou muz ostane, nech si robí, co si robí, potom jej právom na podporu jej zivotneho stastia patria fotografie , ako to jej vlastny muz dodrzuje a naozaj si robi, co si robí, kym ona uznava teoriu, ze s nim zozstane za akychkolvek okolností. Ked ju to dokaze povzbudit do ich vynoveneho a skuskami overovaneho vztahu, ze takato žena/družka sa teší akejkolvek náklonnosti svojho vyvoleného, potom by si autorka, mala prehodnotit, a poslat jej štastie na fotkách z pracovnej oblasti jej muza, kým ona odvadza doma svoju robotu ; domaca pani pána robimcochcem, a aby si upevnila svoje postanie vo svojej pracovnej profesii nechamrobitmuzacochce. Síce ty uz svoju pracovnú pozíciu vylucujes u tohto ponúkatela prác, a mozes sa orientovat v zivote iným smerom. Uz sa potom nezaoberaj týmto starým, chod si sama dopredu. Nikto nie je bezo viny, kazdý má oči, aj uši, aj rozum, len ked niekto nepouzíva nič z toho, musí zostať hlúpy , ako zopár takýchto a im podobných manzeliek a niekto zostane zákerný a vyuzívacný v živote, lebo presne takéto manzelky im to dovolia a skáču meterdvadsat, ze este majú vobec komu dovolit. Urcite aj na teba autorka, caka nieco za rohom, ale lepsie, nieco, co mozno nebude a nezvykne vyuzívať.

ktochytavzite
7. apr 2024

Rozumne by bolo povedat,ale zasa ak ta jeho zena zije v iluzii a je spokojna,niekedy co oko nevidi,srdce neboli.Skor by si jej mohla znicit zivot ako jemu.Ja by som jeho vydierala,normalne mu zneprijemnuj zivot bud otravna a vyhrazaj sa nevh si troska potrpi.

lonely66
7. apr 2024

a kde ste sa spoznali?