Mám o vzťah ešte bojovať?

17. apr 2023

Mam 6 rocny vztah z toho 3 roky sme svoji. Mam dcerku z predchadzajuceho vztahu a druhu dcerku s manzelom.

Moj manzel je asi narcis a manipulator, za 6 rokov vztahu mi povedal asi 2x prepac - aj to je vela.

Posledne 3 dni sme mali vymeny nazorov. Ja som mu povedala, co mi vadi. On tiez. Povedali sme si nepekne. On nema snahu zachranit nase manzelstvo, povedal, ze ma nenavidi, nech skapem, ze by ma najradsej zavrazdil, ze sa v noci modlil, aby som sa rano neprebrala.

Viem, ze pisem psycho.
Nie, nie som ziadny anjelik. Som cholerik, vela veci som mu vytkla, jeho stranky, ktore poznam len ja.

Navonok je perfektny, ale v sukromi ma ponizuje, ze som zla vo svojej profesii, ze som hlupana, ze vsetci so mnou zamataju.

Neviem tu napisat nic konkretne. Hanbim sa to tu vobec pisat.

Povedala som mu, ze ked ma nenavidi, nech sa zbali a vypadne. Zajtra teda zevraj uz nepride domov.

Ach, zeny. Ja som milujuca matka aj manzelka. Mam este bojovat o rodinu??? Mam este bojovat o muza, ktory tvrdi, ze ma nenavidi???

Placem, trasu sa mi ruky, som v hroznom stave.

Sex mame tak raz za 2 tyzdne, apoponizoval, moju povahu aj moje telo. Ze sa mu uz ani na mne nepostavi.

pukina
17. apr 2023

a o co konkretne chces bojovat? toto nie je vztah, mna udivuje ze si si ho vobec vzala a urobila si s nim dieta. neverim ze taky predtym nebol. tes sa, ze si sa zbavila idiota vo svojom zivote.

erickatt
17. apr 2023

Preeeec preeec, ty ho zbal a vyhod

iv007
17. apr 2023

Prepac, ale toto sa neda ani citat nie to este zit..Zvierata sa medzi sebou chovaju lepsie ako vy dvaja.Lutujem deti vyrastajuce v takom toxickom prostredi.

autor
17. apr 2023

@iv007 Ano, viem to , uvedomujem si to.

patus_2
17. apr 2023

Myslím, že jasnejšie to už ani nemôže byť. Toto už ani nie je vzťah a už nie je čo zachraňovať. .

syslik81
17. apr 2023

ty uz nemas o co bojovat ... prepac ale nechaj ho odist .. sama pises ze ani ty niesi anjlelik a ktohovie co vsetko si mu i ty nakricala a v takom toxickom prostredi vychovavat deti? chodte od seba ukludnite sa popremyslate a ktoho vie..mozno sa zas date dokopy alebo radsej ani nie

bloger
17. apr 2023

Tam už nie je o čo bojovať. A ak tak o to aby konečne vypadol.

darijja
17. apr 2023

Zbal deti a prec.. kym nie je uplne neskoro.. ale myslim si, ze ak to spravis on ta zacne presviedcat ze sa zmeni... ale nezmeni!!!!

bluka2
17. apr 2023

Bude ti lepšie bez neho. Ak nie pre seba, sprav to pre deti. Nezaslúžia si vyrastať v takomto psychu, ktoré určite vnímajú

river_song
17. apr 2023

Pises ze si milujúca manželka. Prepac, niesi, ale ani on nieje.. vy chodte od seba čo najskôr, pre dobro detí..

lindusss2016
17. apr 2023

@darijja preco by stale mala zena deti balit a odchadzat? Ved pan manzel sa sam ponukol, ze odide

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darijja
17. apr 2023

@lindusss2016 tak nech sa zbali uz kto chce 😀

autor
17. apr 2023

@jabadabadu Uprimne ho milujem. Ja som ho vzdy milovala. On ma , ak ma miloval, tak menej. Ale to bol taky vztah, ze on vzdy vsetko hadzal na mna. Nepozna slovo prepac, nepozna pokoru, ma vysoke ego. Ja som si vzdy priznala, ak som sa zmylila. Povedala ospravedlnujem sa. On nikdy. Len uz sa nechcem nechat ponizovat. Ja nemam absolutne sebavedomie pri nom.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. apr 2023

@jj298 Je chudobny ako kostolna mys. Ba, auto je na nho. Byt je moj kupeny z mojich penazi este pred manzelstvom. Na byt neprispel. Logicky on odide.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darijja
17. apr 2023

Neviem co tu vobec riesis. Nech pakuje s holou ritou tam odkial prisiel... ty tu asi stale cakas, ze ti niektora napise , ze mas bojovat. Ale ak mas aspon stipku sebaucty, tak ho vykop este dnes

osky
17. apr 2023

Keby mne raz povedal,ze Sa mu pri mne nepostavi....Sex s nim by bol minulostou..

Keby mne raz povedal,ze Sa MODLIL,aby som Sa neprebrala-to uz ani nepotrebuje komentar.
Ja by som Sa za neho modlila,lebo to jeho pycha z neho hobori.
Ale nebola by som s nim...

V hadke si ludia vykricia vselico,mozno aj Sa v tej chvili nenavidia....ale su to veci ktore viac-menej provokuju,nez by saa mysleli vazne.

Toto vsak,co tu pises,to uz je vrchol agresie-nemusi byt len fyzicka.
Ked ho vobec napadne predstava ,ze by si nemala uz zit....no hrozne.
To Sa pocas chodenia voec neprejavil?
A co tie 3 roky,co ste svoji?
Och.

mirkava
17. apr 2023

Nech ide!!! Manželia musia mať voči sebe uctu. Načo je toto dobre? Áno aj my sa zvadime je to normálne, ale ak by mi povedal nech skapem???

reanda
17. apr 2023

ty sa modli, aby dodrzal slovo a zajtra sa uz nevratil.. lebo este budes bojovat, aby si ho dostala z domu

doriiis
17. apr 2023

Ach....strávila som s presne takým mužom ako tvoj muž 2 roky.Zla správa je,že sa vráti.Vrati sa teatrálne,hystericky a dôležito.Dobra správa je,že rozvody existujú a ty ani nad iným neuvažuj.

bluka2
17. apr 2023

Tak vymen rýchlo zámky. On ale príde späť, lebo to ponižovanie teba potrebuje ako soľ. Už by si iba mohol zobrať veci spred bytu. A niekoho maj dnu pre istotu a nabitý mobil

bluka2
17. apr 2023

@reanda niet šanca, že sa nevráti, ibaže by už našiel novú obeť

oira
17. apr 2023

"On nema snahu zachranit nase manzelstvo, povedal, ze ma nenavidi, nech skapem, ze by ma najradsej zavrazdil, ze sa v noci modlil, aby som sa rano neprebrala."

Precitaj si toto po sebe. O co chces bojovat, ked sama pises, ze on snahu nema a vlastne chce aby matka jeho dietata zomrela? Ved toto by ti nezelal ani nepriatel! Co cakas, ze mu jednej noci prepne???

autor
17. apr 2023

@doriiis Co ti robil? Bol najmudrejsi, najlepsi? Ze on bude mat ludi tam, kde ich chce on mat? Ze on je najlepsi v praci, vsetci ho chvalia a vyhladavaju? Ze ja som h*vno a on je najmudrejsi?

basulaak
17. apr 2023

Uz vcera bolo neskoro.

doriiis
17. apr 2023

@autor....tak presne,všetko.Ako bez neho padne celá firma,ako ja budem nešťastná bez neho,atď,atď.

autor
17. apr 2023

@osky Bol dobry - uzasny prvy rok. Ja som ho slepo milovala, mozno aj on mna. Potom sa zacalo prejavovat jeho ego. Raz bola hadka, ze som dala malej kolacik, ked on jej ho zakazal (jeho zakaz som nepocula). To bola hadka, ze ma znicil kvoli nie dolezitym veciam. Z komara - somar na mastenie jeho ega. Bolo to zle a ja som s nim ostala. Moja vina a teraz trpim.

doriiis
17. apr 2023

@autor.....bez debaty je to narcis a manipulátor.Smutne,že s ním máš rodinu,ale to sa už neodstane.Bude to ťažký boj ale jediná tvoja šanca je odchod.Ver mi.Ja som po dvoch rokoch vyšla z toho vzťahu jak úplná chudera.Fyzicky aj psychicky