Mám 35 a spoznala som 44-ročného muža

25. apr 2024

Mám 35 rokov spoznala som muža 44 ročný ,úspešne pracovné postavenie ,vysoký príjem , slobodný a bezdetný.
Obaja sme z iného mesta vzdialený od seba hodinu cesty.
On chodí ku mne na víkend alebo ja prídem na víkend k nemu. Víkendy sú plné sexu, večier v drahých reštauráciach. Keď sme spolu je milý ,pozorný ,starostlivý. Javí sa dokonale.
Ale čo ma zaskočilo. Naposledy keď som víkendovala u neho ma zobral medzi svojich priateľov. A nikomu má absolútne nepredstavil. Ani len ako kamarátku nie to ešte partnerku. Iba som tam sedela a nikto nevedel ani len moje meno. Jeho priatelia keď videli ,že on sa nemá k predstavovaniu sa mi tiež nepredstavili. Nakoniec som vytiahla mobil a vkuse do neho čumela, bolo mi trápne. Iba raz sa ma pred nimi dotkol za plece čím naznačil že som jeho .... A pritom kontroloval spoza mňa komu píšem .Keď sme sa večer vrátili k nemu nijak som to nevytahovala bol opäť mily galantný a mali sme úžasný sex. A teraz som čo akože kamoška s výhodami? Ja by som chcela mať už rodinu a veľmi som sa potešila ,keď som spoznala jeho . Viem ,že nikdy nemal dlhodobý vzťah ,vždy vraj iba kamarátky ..... Môže sa taký muž zmeniť? Prečo je taký ? Keď v súkromí sa ku mne správa pekne?
Má to zmysel byt s ním. Vraj nič nechce uponáhľať ,že sa chce spoznávať kým si prekopeme životy kvôli sebe. Môžem tomu veriť. Dlho som bola sama.

babovka2321
25. apr 2024

Sama si si odpovedala. Si kamoska s vyhodami.

dadka1997
25. apr 2024

Na jednej strane sa ťa môžem spýtať : Čo čakaš od 44 ročneho muža?
Na druhej strane .. rozpravate sa o tom? Preco sa ho to nespýtaš? Vie o tom, čo chceš ty do budúcna ?

melanta
25. apr 2024

Takže namiesto toho, aby si sa ty predstavila jeho kamarátom, keď už to neurobil on a ukázala sa ako pohodová baba, tak si čumela do mobilu celý čas. Tak tým si sa jeho kamarátom predstavila. Ako nevyzretá chudinka. A tie otázky, ktoré na konci príspevku sa pýtaš nás, tie polož jemu. Komunikácia je základ vzťahu. Ale áno, je vysoko možné, že si pre neho len kamoška s výhodami. Chlap, ktorý ženu miluje a počíta s ňou vo svojom živote ako so životnou partnerkou, to rád povie svojim kamarátom.

anjelicek26
25. apr 2024

Si len kamoška s výhodami.. bývaš hodinu ďaleko,dojde,presexuje a uzije si víkend a ide nazad do reality.. kde ma možno priateľku 2,3...

Ak si bola dlho sama,tak si to proste uzi.. a maj oči otvorené pre iné vztahy a nedávaj do tohoto vzťahu prosím srdce...

reanda
25. apr 2024

podla tvojho spravania si len milenka.. aj k milenke sa muzi spravaju pekne
ak by si chcela byt partnerka, musis sa spravat partnersky a nielen s muzom spat a chodit na drahe vecere a ked je problem, tak nic nepovedat, len cumiet do mobilu

januska12323
25. apr 2024

Ty nie si ani len kamoška s výhodami, len baba na občasný pich. Ku kamoške by sa správal normálne aj v spoločnosti.

kikusenka1
25. apr 2024

No keďže vrana k vrane sada tak sú jeho priatelia rovnako nevychovani ako aj on a aj ty. Miesto pozerania do mobilu co je podla mňa veľmi urážlivé v spoločnosti si sa im mala predstavit a tým pádom by si dala na javo svoje vychovanie a úroveň a jeho by si tým uzemnila. A áno. Si kamarátka s výhodami. Keby chcel niekto rodinu tak by ju mal skôr ako v 44. Takže nečakaj ze bude chcieť dlhodoby vzťah a deti keď sama si písala se má len krátkodobé známosti . A pochybujem ze niekomu bezdetnemu 44 ročnému by sa chcelo po nociach a aj po dnoch počúvať vrestiace bábätko . Zabudni...

barka1
25. apr 2024

Na 44 ročnom zabezpečenom, bez zavazkov, je nieco divné. To nebude "materiál" na založenie rodiny. A jeho správanie tomu nasvedčuje.
A sediet celý večer s mobilom v ruke a byť ignorovana partnerom aj jeho kámošmi...ospravedlnuje ta len tvoj stav a vlastne zufala situacia.

crazy_cat_lady
25. apr 2024

mozno ta nepredstavil, lebo nevedel co ma povedat - ci si jeho priatelka/kamaratka, tak radsej nepovedal nic. ty si sa tiez ale mohla ozvat a nie pozerat miesto toho do telefonu, ked on nebol schopny. kazdopadne mne to skor pride ako taka kamoska s vyhodami. ale zakladom je komunikacia, takze by si sa s nim mala porozpravat, aby si zistila, ci mate rovnake predstavy o buducnosti, nech s nim nestracas zbytocne cas.. ale skor si myslim, ze ty beries vztah vazne a on ta berie ako take spestrenie a nad rodinou ani neuvazuje.. ale to nezistis, kym sa nespytas..

marcellka32
25. apr 2024

Nikdy nechápem..počas tých prestávok v sexe celý víkend sa vôbec nerozpravate?

kiwi3
25. apr 2024

tak zjavne ste si vobec na zaciatku nevyjasnili, o co pojde. mas 35rokov, to je dost na to, aby si len cakala a dufala, ze z toho bude mozno nieco viac. on to zatial vyuziva na nezavazny sex, lebo ved ty sama to dovolujes. chcelo by to asi trochu inu strategiu uz, ako ked si bola dvadsiatnicka, lebo toto zjavne nevychadza.

kikusenka1
25. apr 2024

@crazy_cat_lady snáď jej meno vie. Mohol ju predstaviť len menom a neriesit v akom vztahu sú aj keď myslím ze priatelia to dobre vedia

hipuska
25. apr 2024

O čom tu akože píšete? To je úplne jedno, v akom vzťahu ste. Podstatné je, že ťa úplne ignoroval. To sa ťa ani nespýtal čo ideš piť, jesť? Nekomunikoval s tebou? Možno je to taký, že mu proste nedošlo ťa prestaviť. Ale to, že ťa tam ignoroval by mu teda sakra vadilo....Ďalšia chyba, že si to s ním neriešila keď ste prišli.

7miriam77
25. apr 2024

Nie som nejako precitlivená urážlivá žena, no keby ma chlap zobral medzi partiu svojich kamošov a ani by ma len nepredstavil, nevšímal si ma, slušne vstanem od stola a poviem dovidenia. Ja by som tam nedokázala sedieť 🤔🤭....Podľa tohto správania nečakaj, že ťa bude brať vážne.

monro
25. apr 2024

Moja mama vždy hovorila: "Líná huba, hotové neštěstí". Komunikácia je nesmierne dôležitá aj vo vzťahoch. Nič nebudeš vedieť, budeš si stále len domýšľať, pokiaľ sa neporozprávate. Pozri, pokiaľ by som bola na Tvojom mieste, a nepredstavil by ma, sama by som sa predstavila a ešte by som k tomu dodala, že: "Keďže Juro (nazvime ho tak) nevie, čo sa patrí, predstavím sa". Neviem si predstaviť, že by som tam sedela celý večer len tak.

zuzubb007
25. apr 2024

Veď ti to jasne ukázal, že si kamoška s výhodami nič iné ani necakaj, a ktovie či nemá aj utajenú rodinu, normálny chlap vo veku 44 rokov zrejme nebude, taký sú buď rozvedený, zadaný, podvádzajú ale sami to by musel byť riadny tutmak, ešte dnes by som mu oznámila, že chcem rodinu a pokročiť, počkaj ako zdupka

kitycat
25. apr 2024

Tento si zije pompeznym zivotom a nebude to menit. Ved 44 rocny chlap mohol mat davno rodinu, s prijmom zabezpecit vsetko aj skolku ci opatrovatelku a mohol so zenou vecerat luxusne kazdy den... tento ti len prevetrava mindy.

Povedz mu ze chces zakladat rodinu a nestracaj cas.

Odpisala si sa pred jeho kamaratmi totalne, ty sa nevies predstavit?

lindus_esterka
25. apr 2024

nepises, ci ta ignoroval uplne alebo len "fyzicky" = nesapal sa po tebe, lebo vela chlapov nema potrebu sa pred kamosmi chovat ako zalaskovany pubertiak. A predpokladam ze kamosom povedal dopredu ze prides (tj povedal ako sa volas a v akom ste vztahu), tak mu mozno nedoslo ta predstavit, mohla si sa aj sama. Ale sa vsak spraval akoby si tam ani nebola, tak beriem spat vsetko

viestta
25. apr 2024

Keby si bola len kamoska s vyhodami bolo by to este celkom dobre. Tymi vecerami ti mozno plati za sluzby. Co si pre neho musis zhodnotit sama

lenkahvh
25. apr 2024

@kitycat mindy? 😄👍

retatka
25. apr 2024

Si len ďalšia v poradí na krátkodobý románik .Neberie ťa vážne .Užije si ,o chvíľu sa mu zunuješ a príde dalšia.Je to jeho životný štýl ktorý v 44-rokoch meniť nebude .Keby chcel rodinu ,dieťa už ju dávno má .Veľmi čudné ,že mal doteraz iba krátkodobé vzťahy jeden úspešný chlap .Proste má to háčik …

janinah
25. apr 2024

Urobí z teba chuderu.ktora sa tam ocitla náhodou a netreba ju ani predstaviť.pridetw domov a máte úžasný sex..aha.no....
Sama si sa zaradila do priehradky nekonfliktna.neasertivna a prístupná na sex kedykoľvek a bez podmienok.To si fakt myslíš.ze muž ako on čakal práve na teba so založením rodiny? Zahod ružové okuliare.vyjasni si čo od života čo od chlapa chces a choď za tým...

lucylaw
25. apr 2024

On sa zachoval ako kretén,že ťa nepredstavil,čím ti jasne dal najavo,kam patríš- rozhodne ťa nepovažuje za svoju partnerku,maximálne tú kamošku s výhodami alebo skôr by som povedala,že milenku..A ty si sa zachovala ako chuderka,že aj po tom,ako sa na tom stretnutí s kamarátmi zachoval,si s ním ešte mala vôbec sex,veď tým si mu dala najavo,že ti to vôbec nevadilo a bola si s tým v pohodičke..Ja na tvojom mieste,keby ma nikomu nepredstavil,by som sa predstavila sama a po stretnutí s priateľmi by som pekne odišla k sebe domov a poslala ho do riti..Ty si s ním ešte vliezla do postele,takže on si ďalej myslí,že je všetko v najlepšom poriadku..A okrem toho,nič v zlom,ale ak má chlap 44,je slobodný a bezdetný a nikdy nemal dlhší vzťah,tak s ním niečo nie je v poriadku a ty si veľmi naivná,ak si myslíš,že kvôli tebe sa zrazu zmení a usadí a bude z neho milujúci manžel a otec..Jeho správanie k tebe o ničom takom vôbec nenapovedá..

20erika07
25. apr 2024

Rozmýšľam, keby nemal uspesne prac.postavenie a vysoky prijem, ci by si to tiez s nim neriesila. Pride mi to ako, ze si dost "podriadena" pri nom. Samozrejme dobrovolne. Drzis usta aby si o pána "dokonaleho" neprisla?

alickapusinka
25. apr 2024

44 ročný bez záväzkov dobre vyzerajúci zarábajúci nadštandardne tak asi niekde chyba bude alebo iba sa nechce viazať takto mu to vyhovuje. Ak by bol taký všetky naj superlatívy tak by už mal ženu a veľké deti. Ale nemá nikoho, TY si pre neho len kamarátka z výhodami. Chráň sa ak nechceš otehotnieť lebo TI poviem že keby si mu povedala že si tehotná ostanú TI oči pre plač a výživne. Taký sa viazať nebude a ja by som išla odtiaľ preč keby ma nepredstavil nikomu. To znamená že s tebou nepočíta. Jasne že ej milý večera v drahej reštaurácii víkend je plný sexu. No aby neprišlo rýchle vytriezvene to ma lacnejšie ako nejaký erotický klub. Tak u teba ma všetko čo potrebuje zavolá ťa pozve ale to je všetko. Vieš koľko ušetril kedy išiel si užiť tak by tam zaplatil toľko že oči by sa mu otočili. Nemá ťa za nič len na sex a na nič iné. Ak by to s tebou myslel vážne tak ťa predstaví kamarátom. Videla by si jeho právu tvár keby že si mu povedala že čakáš dieťa myslíš si že by s tebou bol zabudni. To je typ čo potrebuje si len užiť nič viac. Aj ak s tebou je cez víkend tak vie že bude sex tak preto príde. Presne myslím si že si len ON to neberie vážne a takých ešte bude mať ako si TY. Nepotrebuje ženu chce si užiť ma prachy tak si vyberá ženy. Nechce sa ani viazať ani nič. Preto by som bola obozretne nevieš s kým ešte spí aby si niečo nechytila alebo horši prípad neotehotnela a neplakala za čas že si sama. Bez peňazí.

lianka123
25. apr 2024

ahoj, na zaciatok, ja sa z toho nesmejem, ani ti nejdem vycitat naivitu, skor ma mrzi tvoja situacia. ale asi ako baby spominali, tento nebude pre teba i ked v 35 spoznat niekoho podobneho znie uplne rozpravkovo. ja si myslim, ze cim skor utecies tym lepsie pre teba, kym este nie si uplne zmotana. a vobec to nemusi byt dramaticky odchod, iba take, ze sa na vztah tohto typu necitis a ze uz mas dost rokov na to, aby si stracal drahocenny cas. mas 35... vek ti pribuda, dieta je fyzicka zataz uz v tvojom veku. cize co najrychlejsie diplomaticky zdupkat a hladat normalneho 🙂

alickapusinka
25. apr 2024

@kitycat že mindy ja umrem smiechom

sashabb
25. apr 2024

Neviem si to reálne vôbec predstaviť. Prišli ste do podniku, on sa zvítal s kamošmi a ty nič? nepozdravila si? nepredstavila si sa, len si si sadla do kúta a bola ticho? potom vytiahla telefón? to si sedela niekde v kúte mimo nich? nezdá sa ti to divné?

siska53
25. apr 2024

Obaja ste sa zachovali divne.
Asi ta berie len ako nejaku milenku. Ale to sa musis opytat jeho.

zanka777
25. apr 2024

Ty si jednoducho spoločníčka ale s tým rozdielom že zadarmo... Ako nehnevaj sa ale nás sa pýtaš prečo je taký a ako to medzi vami je???to si si najprv mala s ním ujasniť ako ťa berie a v akej pozícii v jeho živote vystupujes