Mám 22 rokov a zaľúbila som sa do 23-ročného suseda

28. júl 2024

Už nevládzem s vlastnou rodinou. Mám 22 rokov a zaľúbila som sa do suseda on má 23. V noci som ku nemu utekala z domu lebo naši ho nenávidia,nechcú ho za to že je hipisak.
Ja ho ľúbim a aj on mňa. Lenže naši ma začali v noci zamykať a kľúč schovávajú. On to nechápe a dal mi koniec.
Veľmi sa trápim , doma sa hádam že je to môj život.
Viem že on nie je pre mňa ten pravý ale aktuálne chcem byť s ním, som pri ňom šťastná a to mi teraz stačí. Moje srdce za nim plače a celá moja rodina ho nechce. Chcem od nich odísť ale vraj to nebudem mat ľahké že ma nepustia.
Ja nechápem prečo sa mi starajú do života. Však je moja vec s kym budem.

zuzanockamt
28. júl 2024

Si sebestačná? Zarobíš si na svoj život a svoje výdavky uhrádzaš sama - bývanie, jedlo,atď. On to isté?

viestta
28. júl 2024

Vsak ked sa vies o seba postarat zbal sa a chod. Ked ta zivia rodicia, tak suchaj nozickami...

beata_k
28. júl 2024

Si si ista, ze mas 22? Lebo zmyslanie tak na 15-nastrocnu splasenu pubertacku. Ani sa necudujem, ze sa k tebe spravaju ako sa spravaju

petamich
28. júl 2024

Verim, ze moje dieta bude mat v 22 viac rozumu 😵‍💫

barka1
28. júl 2024

Hipisak? Ktory máme rok?

zuzanka.zuzu
28. júl 2024

v rokoch sú správne čísla? nema byť 12 a 13?

autor
28. júl 2024

@zuzanockamt svoje výdavky uhrádzam sama,ešte aj šporim a z toho požičiam doma alebo bratovi. On pracuje ale čo zarobí dá na trávu.

autor
28. júl 2024

@viestta nezivia ma ale ja ich

autor
28. júl 2024

@beata_k hádam sa ale čo z toho väzeniana mňa ak moju sestru

maca1984
28. júl 2024

Môžeš sa predsa osamostatniť-odsťahovať, a byť s kým chceš.
I keď teda 22 ročnú doma zamykať lebo sa im nepáči nejaký " Fero" ..
Divné.
Som rada, že hoci moji rodičia nesúhlasili s nejakým mojim " frajerom", nechali ma rozhodnúť sa samú.
Lepšie povedané..nechali ma padnúť na hubu 😄

buberova
28. júl 2024

Veď píšeš že ti dal koniec.. tak asi mu na tebe až tak nezáležalo

viestta
28. júl 2024

Tak sa zbal a chod z domu, Nemusis byt ani doma, ani zivit svojich dospelych surodencov ani rodicov. Kludne sa pobal chod do podnajmu a zi s kym chces a ako chces.

beata_k
28. júl 2024

To vies, s hipisakom je to tazke. Kazdy den lubi inu 😁

zuzanockamt
28. júl 2024

Autorka
Tak drogovo závislého by som dieťaťu zatrhla aj ja.

autor
28. júl 2024

@maca1984 oni sú chorý úplne

30katrusa40
28. júl 2024

Pracuješ ? Ak áno tak sa odsťahuje. Choď do podnájmu. Si plnoletá tak prečo si ešte s nimi keď sú taký hrozný ?

januska12323
28. júl 2024

Prečo živíš ľudí, ktorí ti bránia v šťastí? Teda podľa teba, ja neviem čo je ten sused zač.

teki1
28. júl 2024

Ale tvoj vysnívaný potrebuje k životu zhúliť sa a nie teba 🤨 Prečo sa už dávno neodsťahoval od rodičov,aby si mohla ísť k nemu bývať aj ty?
Jáj,keď ty k nemu v noci tajne nedolezieš,tak to s tebou ukončí.Ale ty ho aj tak chceš.A chorí sú tvoji rodičia,len ty si ok 🤔aj on?

autor
28. júl 2024

@teki1 čo to má s ním a mojim priateľom ze mi rodina zakazuje priateľa nech je akýkoľvek?

egonsk
28. júl 2024

nemusela si si pripocitat 10 rokov ku tejto rozpravke, aj tak by si nasla obecenstvo, ktore zareaguje 😉
22 rocna baba by ukazala rodicom prostrednik, ak by ju takto silno drzali na retazi a davno by uz byvala aj mimo domu 😉🤪😁

pluss
28. júl 2024

ty chceš byť s ním a on s tebou nie keď "ti dal koniec" (to nechápem ani odkiaľ si také slovné spojenie vytiahla) ... skrátka skončil to s tebou a ty si aj tak meleš svoje :D

abbey1
28. júl 2024

Vyrastá nám akási podivná generácia mladých, alebo len toto leto je na Mk plodné na takéto diskusie?

tiezjedna
28. júl 2024

živíš ty ich?? No pobavila si😉 Veď sa zbaľ a choď. Máš 22, nemôžu ťa držať na obojku

teki1
28. júl 2024

Oni ti zakazujú len tohto 😉A navyše ťa už aj tak nechce,tak je to už jedno.
Skúsila si sa odsťahovať už? Potom si už budeš iba sama sebe zakazovať,na čo mať nebudeš z výplaty.

alickapusinka
28. júl 2024

Neverim že rodičia zamykaju dcéru ktora ich živý TY si zo svojim životom môžeš robiť čo chceš. A nie zamykaju ťa rodičia normálne nemôžem toto uveriť že to je nejaký vtip.Lebo rozumna mlada dospela žena by toto netrpela a ešte živila rodinu.Sprostosť.Už by si boal dávno odsťahovana ked zarabáš na seba.

terezka1947
28. júl 2024

Toto nemôže byť reálna téma.
Lebo keby bola,tak potom neverím,že autorka môže byť tak hlúpa.
"Viem,že nie je ide mňa ten pravý,ale teraz mi to stačí "🤔😱

cimage
28. júl 2024

Toto 22rocna baba nenapise, max 12rocne decko. Nema to ani hlavu, ani patu. Zivi celu rodinu, zamknu ju doma, lebo sa im nepaci jej frajer, ten sa na nu vykaslal, dobre blba teenagerska love story.

domka222
28. júl 2024

On je tvoj život a preto to s tebou skončil? Chceš odísť, ale nepustia ťa? Rodičia cez deň nechodia do práce, keď tam utekáš v noci a musíš ich živiť? Ale však to už nie je tvoj priateľ. Trošku viac fantázie si do toho mohla dať 😀

autor
28. júl 2024

@domka222 nie už , môj otec je invalidný dôchodca a moja mama robí každé dva dni

autor
28. júl 2024

@pluss skončil to so mnou lebo nemôže byť verejne so mnou, vie co mi robia doma už ma chcel aj skryť u seba v pivnici len aby sme mohli byť spolu..volal ma von a nemôžem ísť tak sa nahneval ze on chce reálny vzťah a nie sa skrývať už Nevládzem plakať