Má význam čakať?

2. jan 2024

Nejako sa to tu rozmohlo s diskusiami o laske k zenatemu muzovi, tak aj ja pridam svoju skusenost. Ide o to, ze muz s ktorym sa milujeme, nechce opustit manzelku. Mal obdobie kedy to chcel urobit, povedal jej, ze miluje inu zenu. Kvoli nasej laske rozbijal veci a trapil sa nejake obdobie, vtedy som ja nechcela, aby opustil rodinu a podporovala ho nech to nerobi. Ked videl ako trpia deti, tak si zaumienil, ze uz to nikdy nedopusti. Prehovarala som ho, aby to nerobil a teraz sa to vymenilo. Teraz ked sa nemame kde pohnut, tak ja to chcem posunut dalej. Chcem dokazy nasej lasky, ktore mi aj dava ale nie take ake by som chcela. So mnou chce byt stale a nechce ma opustit, napisal mi na novy rok spravu plnu vyznani a pisal aj o tom, ako to tazke obdobie prekoname vdaka nasej laske. Ked je sam bez zeny, je uplne iny, vieme si to nadherne uzivat. Akonahle je pri nej, tak robi “naoko” vsetko, len aby mal doma pokoj. Ma to vyznam?

ibatanecnica
2. jan 2024

mňa by len zajímalo, či o tej vašej veľkej láske vie aj jeho manželka. Ak nie, stačí jej to povedať a máš vyriešený problém, bude u teba aj s kufrom. Neviem, či si taká naivná ale nie, neopustí ťa. Si mu dobrá iba na jedno tak ako všetkým tým ostatným ženatým tie iné ženy. Ty si síce slobobná ale tiež máš svoj podiel viny na rozpade ich vzťahu. Aby sa nestalo, že raz spraví toto isté aj tebe.

martinmmartin
2. jan 2024

preco by mal nieco menit? Panko si vybavil vlastne taky mini haremik a nevidi dovod preco by si ho mal sam sebe zrusit.

ibatanecnica
2. jan 2024

@martinmmartin presne tak a neverím tomu, že o tom povedal svojej žene. To by už aby bol aj s kuframi niekde vonku. ale keď mu to žerie, prečo by to menil, nie?

mirkam3
2. jan 2024

Myslím, že odpoved poznáš.. vážne chces marnit dalsie mesiace/roky s človekom, ktorý ti akurat tak píše vyznania veľkej lasky cez SMS, ale žije s niekým iným? Nebude on jediný muž na planéte, neboj.

melanta
2. jan 2024

Fakt môže byť jedna dospelá žena tak mimo, že verí tomu, že ju miluje muž, ktorý ju má ako bokovku a ktorý ani po rokoch neopustil rodinu? Vieš prečo ti prejavuje lásku? Lebo on potrebuje kľud a sex mimo domova a tými prejavmi si ťa získava. Keby ťa miloval skutočne, už dávno by rodinu opustil.

deti95060810
2. jan 2024

so ženatým si nemala ani vzťah začínať... len máloktorí opustí ženu , deti , spoločný majetok a pôjde zas nanovo...
tratíš čas, s týmto tu sa nepohneš.

tykat
2. jan 2024

Nie, nema.
Ak to chces postuchnut tak sa mu menej ozyvaj, maj na neho menej casu, odpisuj tak 2-3 hodky potom ako si take vyznanie precitas... a uvidis. Bud sa zaktivuje a zacne riesit to co chces alebo nie, tipujem ze nie.
No a ty si mozno konecne najdes nejakeho volneho bez nevyriesenej minulosti.

ibatanecnica
2. jan 2024

@deti95060810 presne tak, ak si nerozumejú, mal najskôr ukončiť jeden vzťaha potom začínať druhý an ie že kvôli deťom... to je také otrepané, až je to trápne

mercy13
2. jan 2024

Ja zas nechapem,preco slobodne slecny rozbijaju manzelstva... Fakt ta netrapi, ako sa mozu deti citit? Nechaj ich napokoji, a najdi si slobodneho..

zmrzlinka2021
2. jan 2024

Autorka,

a prečo s ním vôbec komunikujes? S clovekom, čo níží ludské osudy, dokonca aj vlastnej zene, detom? Nikdy si nechcela mať skutočného muza? Muza, čo aj život položí za svoju zenu? Svoju rodinu?

zmrzlinka2021
2. jan 2024

@mercy13
Deti su vacsiny obyvatelstva na poslednom mieste...

lonely66
2. jan 2024

@mercy13 manželstvo si rozbíja ten muž sám predsa. tým, že nebuduje svoj pôvodný vzťah, ale vyhľadáva iný - fyzický, sexuálny. keď mu to nebude, ako ty píšeš, rozbíjať autorka, rozbije mu to iná. ten manžel nemá záujem o vlastnú manželku. jednoducho potrebuje len prečistiť rúru.

mercy13
2. jan 2024

@lonely66 to je jasne, ze si aj on rozbija rodinu, ale ak sa nenajde zena, ktora sa mu podda, tak bude marne hladat...

melanta
2. jan 2024

@mercy13 nemám pochopenie pre pozíciu milenky. Ale manželstvo nerozbíjajú milenky. Rozbíjajú ich manželia, ktorí začnú podvádzať. Milenka nesľúbila manželke vernosť. Tú jej sľúbil manžel.

dskjhfdlkdjhl
2. jan 2024

Fakt milujes chlapa, ktory je podvodnik?

dharmasanata
2. jan 2024

Iba so slobodným mužom, ktorý má vysporiadanú minulosť to skutočne má význam.. nikdy si nezačínaj s niekým kto má nejaký vzťah a už vôbec s človekom ktorý má doma manželku a deti. Sa ti čudujem že vieš kľudne spať. Nesúdim ťa no, len si ešte ďaleko k pochopeniu ako má skutočna láska a milovanie vyzerať..

ibatanecnica
2. jan 2024

@lonely66 lenže ak žena nedá, muž nemá potom s kým rozbiť. Podľa mňa sú obaja na vine.

anketkarka
2. jan 2024

Sama si pochopila, že si už chlapec vybral, tak kam to chces posunúť? Že Ti píše vyznania je len divadlo, aby neprišiel o bokovku. Lásku za tým nehlasaj. Daj im pokoj. Urob to pre všetkých. On je jediný čo z tohoto má úžitok, a preto to neukončí. Pre všetkých ostatných je to utrpenie.

mercy13
2. jan 2024

@melanta ano, mas pravdu, ked chlap nechce, tak nepodvedie. Ale poznam pripady, ked napr.nova kolegynka, alebo nova zena vo fitku dovtedy "otravuje" chlapa, kym sa jej podda, chlapi su jednoduchy, ked sa k.k.t postavi,rozum zastavi 🙄

ibatanecnica
2. jan 2024

@melanta nesľúbila, ale už len z hrdosti a z ľudského hľadiska by som si so ženatým nezačala. Pokiaľ by už skutočne neriešili ten rozvod.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leadan
2. jan 2024

Aj keby ju náhodou opustil, myslíš že keď to spravil už raz svojej žene, že druhý krát to nespraví zas tebe? Veď takýto muž si neváži manželský zväzok a ty s ním chceš mať vzťah? Nájdi si iného, hlavne nie ženatého 🙏 aj keď poznám jednu rodinu, kde to takto funguje už roky, jeho žena o tom vie, ale tvári sa že o tom nevie.. nechápem ju, ale asi ma na to dôvody, deti majú už dospelé..

grof_monte_christo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
la_dolce_vita
2. jan 2024

Nema to vyznam.

jakoma
2. jan 2024

Autorka, tebe nevadi, ze tvoj "priatel" spava minimalne s dvomi zenami sucasne? Mne by to proste vadilo a velmi. (Ak si myslis, ze spava iba s tebou, problem je jedine v tebe)

melanta
2. jan 2024

@ibatanecnica veď to píšem aj ja. Že pre pozíciu milenky nemám pochopenie. Nešla by som do takého niečoho. Ja som narážala na to, že často tu ženy viac ako neverníka hejtujú milenku. Ale prvý na rane by predsa mal byť neverník.

ibatanecnica
2. jan 2024

@melanta tak áno, rozum má mať v prvom rade muž ale aj na toto treba dvoch, takže ani druhá strana nie je úplne bez viny. A myslím si, že raz by to ,,osud,, mal spočítať obom.

minenkak
2. jan 2024

Ale prosím ťa,keby chcel odísť už odíde a to nepíšem o rozvode,len snívajú ďalej .on si žije svoj život ďalej a uživa si a ty len čakáš a strácas svoje roky

macatt
2. jan 2024

Musíš vedieť ty, či sa dá veriť jeho rečiam.. mám známu, ktorá je milenkou ženatého, ktorý ani nezdieľal s manželkou spoločnú domácnosť a najskôr sa nechcel rozviesť koli synovi(už má 20 r) a neskôr koli majetku.. urobil jej dieťa a nechal ju bývať u rodičov, aj keď on má svoj veľký RD a ona len čaká, nevie sa pohnúť, len stále čosi sľubuje a on vie, že jej to stačí a vždy ju s niečím uchlácholí, kľudne môže mať ďalšie milenky, je to úspešný muž, má neobmedzené financie a svoje súkromie, lebo nebýva ani s jednou.. nasľuboval jej toho veľa a myslím, že už nikdy sa to nesplní..

jaskolka
2. jan 2024

Mňa pobavila veta "kvôli našej láske rozbijal veci a trápil sa" 🙈🙈už len toto znie ako veľmi normálny a pohodovy chlap..
Chudáčik strašne trpel, a kvôli deťom ostal teda s "tou hroznou manželkou" no ty, Matka Tereza v chapavosti si ho v tom chápala a podporovala. Tetsz už "trpis" ty a chceš posunúť vás "vzťah" ďalej, chceš dôkazy lásky a on ti píše vyznania na nový rok 🙈🙈a veľmi si to užívate
Môj ty bože,za mňa nie ste normálni ani jeden, dajte si pár faciek obaja, lebo nic iné si nezaslúžite.