Koľko máte kamarátov?

jozo303
4. jún 2024

ahojte mňa by zaujímalo koľko majú iný ľudia kamarátov v živote takých pravých myslim že chodia s nimi vonka a tak ja mám že jednu kamarátku ale nemyslím si že mi to stači

ivik4
4. jún 2024

Mam 3 velmi dobre kamosky ,ziadne zname ale fakt sme tu pre seba vzdy ked potrebujeme

bavlnka92
4. jún 2024

1 s ktorou sa poznám 10 rokov ale nechodievame von - každá iné mesto

viestta
4. jún 2024

Kamosku mam taku, co s nou ani vonku nechodime pre velku vzdialenost, len si piseme. Ale mam dost ludi okolo seba, s ktorymi viem travit cas.

sense
4. jún 2024

Takú kamošku mam jednu, ale tak my si vystačí e aj sami pripadne s par známi mi, ale kamarátstvo by som to nenazvala. Kamarátku mam jednu vidíme sa 2 x do roka, a je to osoba ktorej nemám problém sa zdoverit

alexis617
4. jún 2024

@jozo303 ja mám 2

marcellka32
4. jún 2024

Jednu

jozo303
autor
4. jún 2024

@alexis617 a vám jedna kamarátka kamarát stačia?len tak sa pýtam ma to zaujima

h2
4. jún 2024

Takých, s ktorými chodím von, mám 5 (čiže spolu nás je 6). Sme spolužiačky zo strednej a takmer všetky aj zo základnej školy.

jozo303
autor
4. jún 2024

@h2 chápem bodaj by som mal zo strednej este alebo zo základnej ale všetci išli inde bývať alebo iná práca tak sa už nebavime dajak

h2
4. jún 2024

@jozo303 No jedna z tých 5 žije v zahraničí. Ale cca každé 2 mesiace, niekedy aj častejšie, je na Slovensku, tak aspoň máme dôvod sa vtedy stretnúť.

alexis617
4. jún 2024

@jozo303 ja mám 2 dobré kamarátky s ktorými si píšeme voláme pomáhame si keď máme dáke problemi sme tu pre seba keď nás chlap nahnevá

jozo303
autor
4. jún 2024

@alexis617 no takže okolo 5 ľudí má každý niekto menej niekto viac takže to som potreboval zistiť že ako to aj ostatný majú

alexis617
4. jún 2024

@jozo303 ja mám len 2 také čo vieme o sebe všetko naozaj všetko ale bežných na kávu je 7

jana_eyre_2
4. jún 2024

Mám svojho muža a deti s ktorými trávim najviac času.. potom mám najlepšiu kamarátku s deťmi a muzom s ktorými chodievame na výlety.. no a na kávu chodievam s touto kamarátkou a ešte jednou kamarátkou (bola ešte jedna, ale nejako sa od nás odtrhla bohužiaľ) potom mám rodinu na ktorú sa môžem spoľahnúť.. známych, kolegov s ktorými si rozumiem mám viac ale nepovažujem ich za kamarátov..

missviolet
4. jún 2024

4, lenze kazda je na inom kontinente/v inom state/inom meste :D ale chodime na dovolenky spolu

svokrinjazykmonika
4. jún 2024

@jozo303 jednu ale mne to stačí

luccija
4. jún 2024

2, ktoré poznám od strednej školy a jednu na bicykel a šport.Ked boli deti malé trávili sme čas spolu potom sa niektore odsťahovali, rozviedli a sme v kontakte možno 3x za rok
@jozo303

rorino
4. jún 2024

@jozo303 ak ťa to poteší,zo základnej a strednej žiadnu,a nechýbajú mi😂.Nemám ich velá,aj tu je dôležitejšia kvalita pred kvantitou.😉

olimuc
4. jún 2024

Asi 5, delia nas vzdialenosti ale volame si casto a par krat do roka sa niekde stretneme, len 3 sa medzi sebou poznaju a 2 poznam viac ako 20 rokov.(ale mam cez 40) A jedneho naj kamarata. Rozne nacionality, staty a vekovy kategorie … ale vzdy sa najde niekto novy, kto chce ist na kavu alebo nejak sa vykecat. Tie zatial neratam …

ivangeline
4. jún 2024

Tak 2 také veľmi veľmi, tak 10 takých dosť dobrých…

mclissa
4. jún 2024

3 skutocnych. A take co sme v kontakte stale od skoly tak 2. Ale dlho sme sa nevideli.

vevebono
4. jún 2024

Jednu z detstva. Býva na druhom konci sveta. Keď mám chuť na pivo, vybehnem s kolegyňami. Ale tie za nejaké dovernicky nepovažujem. Pre mňa je kamarát človek, pred ktorým nemusím selektovat informácie.

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
4stanka4
4. jún 2024

Nemám žiadnu kamarátku takú ktorej by som sa zdoverila so všetkým. Mam zname s ktorými sa stretneme na ihrisku s detmi ale inak nič. Mam svoju rodinu a ti mi stačia 🙂

asocial
4. jún 2024

@jozo303 mám pár známych, dobrých ľudí, s ktorými sa bavíme. Nemám potrebu. Mám v robote takého jedného človeka, ktorý mi je blízky a vieme o všetkom, ale v súkromnom živote sa nestretávame a je len otázkou času, kedy sa prestaneme baviť aj v práci. Nevadí, mám svoju rodinu. Ale niekedy mi chýba nejaká taká duša...

heln
4. jún 2024

@jozo303 ziadnych.

jozo303
autor
4. jún 2024

@heln akoze to ti není smutno aspoň troška ?

simca06022011
4. jún 2024

V podstate ziadnu, vsetky co stali ako tak za to su za morom dalekym dlhe roky a aj tie pisania, a komunikacia na dialku ustala casom. Teraz sa zabavam na to, ze by som mnou nik nevydrzal.. a teda ano, ked sa nudim a tak, tak ma to napadne, ze je to o nicom vlastne, ale to je tak zriedkave, ze to nestoji ani za rec.
Ale urcite clovek ak ma moznosti, ma mat priatelov kolko sa len da :D a kolko stiha a vladze.. zvacsa su vsetgci len "znami". Ja napr. velmi nemam moznosit nadvazovat kamaratstva teraz, v praci absolutne dlhe roky, po praci neviem kde mi hlava stoji.. ak aj ideme na nejaku akciu, tam nevznikaju priatelstva nijak :D a uz vobec nie nejake "doverne".

larinka552
4. jún 2024

Zopar ich mam ale dalo by sa spocitat na prstoch jednej ruky 🤷‍♂️

nesana
5. jún 2024

Najlepšiu nemám a ani mi to nechýba, mám kolegine a známe čo sa poznáme skrz detí. Sem tam sa stretneme a pokecáme. To mi bohate stačí.