Koľko máte kamarátov?

jozo303
4. jún 2024

ahojte mňa by zaujímalo koľko majú iný ľudia kamarátov v živote takých pravých myslim že chodia s nimi vonka a tak ja mám že jednu kamarátku ale nemyslím si že mi to stači

ivik4
4. jún 2024

Mam 3 velmi dobre kamosky ,ziadne zname ale fakt sme tu pre seba vzdy ked potrebujeme

bavlnka92
4. jún 2024

1 s ktorou sa poznám 10 rokov ale nechodievame von - každá iné mesto

viestta
4. jún 2024

Kamosku mam taku, co s nou ani vonku nechodime pre velku vzdialenost, len si piseme. Ale mam dost ludi okolo seba, s ktorymi viem travit cas.

sense
4. jún 2024

Takú kamošku mam jednu, ale tak my si vystačí e aj sami pripadne s par známi mi, ale kamarátstvo by som to nenazvala. Kamarátku mam jednu vidíme sa 2 x do roka, a je to osoba ktorej nemám problém sa zdoverit

alexis617
4. jún 2024

@jozo303 ja mám 2

marcellka32
4. jún 2024

Jednu

jozo303
autor
4. jún 2024

@alexis617 a vám jedna kamarátka kamarát stačia?len tak sa pýtam ma to zaujima

h2
4. jún 2024

Takých, s ktorými chodím von, mám 5 (čiže spolu nás je 6). Sme spolužiačky zo strednej a takmer všetky aj zo základnej školy.

jozo303
autor
4. jún 2024

@h2 chápem bodaj by som mal zo strednej este alebo zo základnej ale všetci išli inde bývať alebo iná práca tak sa už nebavime dajak

h2
4. jún 2024

@jozo303 No jedna z tých 5 žije v zahraničí. Ale cca každé 2 mesiace, niekedy aj častejšie, je na Slovensku, tak aspoň máme dôvod sa vtedy stretnúť.

alexis617
4. jún 2024

@jozo303 ja mám 2 dobré kamarátky s ktorými si píšeme voláme pomáhame si keď máme dáke problemi sme tu pre seba keď nás chlap nahnevá

jozo303
autor
4. jún 2024

@alexis617 no takže okolo 5 ľudí má každý niekto menej niekto viac takže to som potreboval zistiť že ako to aj ostatný majú

alexis617
4. jún 2024

@jozo303 ja mám len 2 také čo vieme o sebe všetko naozaj všetko ale bežných na kávu je 7

jana_eyre_2
4. jún 2024

Mám svojho muža a deti s ktorými trávim najviac času.. potom mám najlepšiu kamarátku s deťmi a muzom s ktorými chodievame na výlety.. no a na kávu chodievam s touto kamarátkou a ešte jednou kamarátkou (bola ešte jedna, ale nejako sa od nás odtrhla bohužiaľ) potom mám rodinu na ktorú sa môžem spoľahnúť.. známych, kolegov s ktorými si rozumiem mám viac ale nepovažujem ich za kamarátov..

missviolet
4. jún 2024

4, lenze kazda je na inom kontinente/v inom state/inom meste :D ale chodime na dovolenky spolu

svokrinjazykmonika
4. jún 2024

@jozo303 jednu ale mne to stačí

luccija
4. jún 2024

2, ktoré poznám od strednej školy a jednu na bicykel a šport.Ked boli deti malé trávili sme čas spolu potom sa niektore odsťahovali, rozviedli a sme v kontakte možno 3x za rok
@jozo303

rorino
4. jún 2024

@jozo303 ak ťa to poteší,zo základnej a strednej žiadnu,a nechýbajú mi😂.Nemám ich velá,aj tu je dôležitejšia kvalita pred kvantitou.😉

olimuc
4. jún 2024

Asi 5, delia nas vzdialenosti ale volame si casto a par krat do roka sa niekde stretneme, len 3 sa medzi sebou poznaju a 2 poznam viac ako 20 rokov.(ale mam cez 40) A jedneho naj kamarata. Rozne nacionality, staty a vekovy kategorie … ale vzdy sa najde niekto novy, kto chce ist na kavu alebo nejak sa vykecat. Tie zatial neratam …

ivangeline
4. jún 2024

Tak 2 také veľmi veľmi, tak 10 takých dosť dobrých…

mclissa
4. jún 2024

3 skutocnych. A take co sme v kontakte stale od skoly tak 2. Ale dlho sme sa nevideli.

vevebono
4. jún 2024

Jednu z detstva. Býva na druhom konci sveta. Keď mám chuť na pivo, vybehnem s kolegyňami. Ale tie za nejaké dovernicky nepovažujem. Pre mňa je kamarát človek, pred ktorým nemusím selektovat informácie.

walentina7
4. jún 2024

Nula. Chválabohu. Nechcem nikoho. Milujem pokoj a samotu. Vzdy len vypisovali pod von,pod na kavu atd.. tak som so vsetkymi sekla a nech volajú len ked nieco potrebuju, vtedy rada pomozem,ale nie otravovať bežné dni, vyvolávať, nechcem čas zabíjať niekde vysedavanim a táranim do vetra.

4stanka4
4. jún 2024

Nemám žiadnu kamarátku takú ktorej by som sa zdoverila so všetkým. Mam zname s ktorými sa stretneme na ihrisku s detmi ale inak nič. Mam svoju rodinu a ti mi stačia 🙂

asocial
4. jún 2024

@jozo303 mám pár známych, dobrých ľudí, s ktorými sa bavíme. Nemám potrebu. Mám v robote takého jedného človeka, ktorý mi je blízky a vieme o všetkom, ale v súkromnom živote sa nestretávame a je len otázkou času, kedy sa prestaneme baviť aj v práci. Nevadí, mám svoju rodinu. Ale niekedy mi chýba nejaká taká duša...

heln
4. jún 2024

@jozo303 ziadnych.

jozo303
autor
4. jún 2024

@heln akoze to ti není smutno aspoň troška ?

simca06022011
4. jún 2024

V podstate ziadnu, vsetky co stali ako tak za to su za morom dalekym dlhe roky a aj tie pisania, a komunikacia na dialku ustala casom. Teraz sa zabavam na to, ze by som mnou nik nevydrzal.. a teda ano, ked sa nudim a tak, tak ma to napadne, ze je to o nicom vlastne, ale to je tak zriedkave, ze to nestoji ani za rec.
Ale urcite clovek ak ma moznosti, ma mat priatelov kolko sa len da :D a kolko stiha a vladze.. zvacsa su vsetgci len "znami". Ja napr. velmi nemam moznosit nadvazovat kamaratstva teraz, v praci absolutne dlhe roky, po praci neviem kde mi hlava stoji.. ak aj ideme na nejaku akciu, tam nevznikaju priatelstva nijak :D a uz vobec nie nejake "doverne".

larinka552
4. jún 2024

Zopar ich mam ale dalo by sa spocitat na prstoch jednej ruky 🤷‍♂️

nesana
5. jún 2024

Najlepšiu nemám a ani mi to nechýba, mám kolegine a známe čo sa poznáme skrz detí. Sem tam sa stretneme a pokecáme. To mi bohate stačí.