Klamanie okolia ohľadom spokojnosti vo vzťahu

24. aug 2024

Suhlasite s vyrokom ,, Laska na ulici, hovno v truhlici?"
Myslite si, ze automaticky vacsina ludi, ktora prezentuje svoj vztah prednokolim, ho ma hned zly? Mate aj priklad v okoli?

sashka22
24. aug 2024

Kamoška na FB...každý deň zamilované fotecky 🙈😃 a doma na ňu chlap kašle, prvý ju už opustil a robí to isté s druhým, sledovanie mám zrušené.

zuzanockamt
24. aug 2024

Ak sú ľudia spokojní, nepotrebujú xy fotiek na sociálnych sieťach. Pokiaľ zdieľajú veľa a často, tak niečo nebude v poriadku. Tak len oni presviedčajú sami seba, že sú šťastní. Realita je iná.

gabika99
24. aug 2024

Ja to poznám tak,že: Chvála na ulici, hovno v truhlici. To sa mi veľa x potvrdilo.

sense
24. aug 2024

Tiež poznám páry ktore sú na verejnosti sama dokonalosť s vo vnútri zo škrípe, rovnako ako ak prezentovanie na sociálnych sieťach ako dokonalost a doma to absolútne nefunguje, dokonca majú obaja bokovky

gab1sol
24. aug 2024

Nie je to len o sociálnych sieťach. Ale moja vlastná skúsenosť pred okolím - nemám problém sa s mužom pohadať pred inými, netvárim sa, že je medzi nami vždy všetko v poriadku (je to aj o povahe a kým niekto prejde nezhody mlčaním, iný sa musí vykričať…). Ale ukazujeme aj to, že sme spolu spokojní. Na nič sa nehráme. Ale mám v okolí známych, ktorí sa prezentujú ako dokonalé rodinky, ale pravda je iná - niekedy k tomu stačí alkohol. Najviac ma prekvapilo, keď inak dokonalý otec rodiny sa pochválil v neprítomnosti manželky, že “občas” si zájde do Viedne za štetkami. Alebo keď jeden v opitosti povie, že rozkope manželkine veci. Čo ja som sa napočúvala, keď sme sa presťahovali do BA. A ako je to medzi obyčajnými ľuďmi, tak je to aj medzi mediálne známymi… Ale nejako sa to dá vycítiť, keď je to také umelé, všetko dokonalé (najviac ma prekvapil jeden známy pár/rodinka, ktorá podľa všetkého nie je až taký dokonalý, ako sa tvári).

lindous
24. aug 2024

Isto to je v niektorých prípadoch pravda, ale určite nie automaticky vo všetkých... niekto proste zdieľa celkovo zo svojho života veľa, či už v rozhovore alebo na sociálnych sieťach a nemusí to znamenať nič zlé... život nebýva dokonalý a tiež na sociálne siete nevešiam tie horšie chvíle, ale tie pekné čo tam sú, sú uprimné...

zitulina
24. aug 2024

Ja mám takých susedov. Doma od rána do večera vrieskajú ako orangutan a akonáhle zatvoria za sebou vchodové dvere už sa usmieva ako slniečko 🤒 akože všetko ok,láska atď🤮

autor
24. aug 2024

@gab1sol ja som pocula aj o jednej influencerke zo Žiliny, ze vlastne jej manzel je teply a ziju len tak pre oko a pre peniaze :D lebi ako dokonaly par to super vyzera na fotkach :D ale ze on aj 2 tyzdne nie je doma :D ale tak to tazko posudit z takychto reci 🙂

bloger
24. aug 2024

Nemusí to platiť vždy.

gab1sol
24. aug 2024

Toto som o Židekovej a Oravcovi počula aj ja, ale aj napriek tomu, že pochádzam zo ZA, som ich spolu naživo nevidela, takže neviem posúdiť. Ale úprimne, tiež si skôr myslím, že sú veľmi dobrí kamaráti a partnerstvo/manželstvo je skôr z rozumu.

jamimo
24. aug 2024

@gabika99 ja to poznám od generácie 60 + takto: Dáma na ulici, 💩 v truhlici. 😄 A....veruže v niektorých prípadoch súhlasím 😉

autor
24. aug 2024

@gab1sol ktovie, ako to je. Ale potom ludia maju nerealne predstavy o spolunazivani a myslia si, ze tie krasne, usmiate fotky a dokonale zasnuby, maju všetci tito influenceri a oni sa citia pod psa, ze oni take nieco nemaju. Ja osobne nesledujem ziadnych influencerov, resp. Len fera a jovinecka :D inak tieto zeny, ktore striedajú partnerov a kazdy je ich osudovou láskou, tak tie mi pridu trapne a tym dokonalým, nastajlovanym fotkam neverim ani zdaleka :D mne to pride, ze táto spoločnosť nas tlaci do tychto veci a do nehakej umelej pretvarky, ze iba ,,stastni" ludia su tu vítaní a potom to ludua predstieraju. Velakrat sa aj nechcu zenit/vydavar, ale ved musis, inak co si o tebe pomyslia, ze ta nikto nechce? Alebo maju deti, potom su zeny nervozne, skoncia na AD alebo chlapi utekaju z domu, lebo taky zivot zrazu uz nechcu. A mozno keby sme mali viac priestoru prejavit sa bez urazok a odsudenia, tak by ludia viac žili svoj zivot taky, aky oni sami chcu

jamimo
24. aug 2024

@gab1sol Žideková vydatá za Mravca 😉 Choď do reštaurácie Spago, tam sú denne aj 4x. Ja som tiež všeličo počula, čo je však pravda... Detto tanečnica Ivanka G., alebo Zdena S. s Brankom. Reči sa hovoria, chlieb sa je. Jediné, čo je fakt, že Mravec je metroš, miluje byť zaujímavý viac ako Tatiana. Kým odfotia kávičku na tie ich 4 telefóny, je to fakt úsmevné 🤭

muchotrafka298
24. aug 2024

Ja som poznala taku dvojicu, na verejnosti a socialnych sietach dokonaly par, krasny zivot. Realita bola taka, ze sa doma mlatili navzajom, vulgarne si veci vykrikovali. Nieco strasne. Ale navonok idylka.
Ja na verejnosti nekricim ani sa nehadam s partnerom. Ked je problem, riesime ho doma, nie medzi ludmi (ani pred rodinou).

gab1sol
24. aug 2024

Tak toto je už s prepačením hlúposť ľudí, ja sledujem pár influencerov, ale žeby som bola z toho v depke, to nie… Akurát sa mi viac a viac potvrdzuje, že všetko je len pozlátko, že to, čo je prezentované ako normálne, nie je bežný život. Ľudia si musia uvedomiť, že to nie je realita.

gab1sol
24. aug 2024

@jamimo jedja, to som poplietla - myslela som Mravca, napísala som Oravca. 🤦‍♀️😂
Keďže sa v centre ZA zdržiavam už len výnimočne, tak je nižšia šanca ich stretnúť. Ale raz som Taňu videla v Epike - úsmev cez pol tváre na fotku, ale potom bez úsmevu, bez nálady, taký poker face, aký na IG nevidno. Ale áno, pravdu, ako je to za dverami spálne (myslím vo všetkom, aj atmosféra doma) vedia len oni dvaja… A to platí pre všetkých.

autor
24. aug 2024

@jamimo tak ale reci nevzniknu len tak....velakrat sa sepkalo o niekom, potom sa ten par tvaril, ze he vsetko v poriadku a aj tak sa do roka rozviedli/rozisli. Vid. Bagarova, Mirgova, Mokranova ( ked este bola s tym prvym) obhajovala vkuse vztah, ked napísali nejaky clanok, ze maju krizu, tak dala spolocnu fotku s popisom, ze my sme v pohode a same srdiecka :D a naco to robila? Ked okolie vedelo, co sa deje a aj tak to potiahli mozno o par mesiacov dlhsie. Ja chapem, ze ludia natrepu hluposti, ale ked to pocujes z viacerych zdrojov, tak nejaka pravda na tom bude ;)

suge
24. aug 2024

Niet domu bez dymu. Prečo má niekto nutkanie predstierať, že je niečo super, keď je to v skutočnosti nanič je druhá vec. A prečo tomu niekto ďalší verí tretia.

portret7
24. aug 2024

Pekna tema👍 nemyslim, ze automaticky, ale velakrat sa mi to potvrdilo.

luccija
24. aug 2024

Mám takých viac príkladov možno to niekomu stačí na útechu, psychiku, že dá "von" na FB rodinné výlety a doma place do vankúša.Cely ten FB, IG je prikrasleny a nereálny aj tu máme pár príkladov, že fotky, krásne slová o manželstve a o rok, dva sa dozvies inú verziu

olimuc
24. aug 2024

Ano vo vela pripadoch to plati, kedysi to bolo fakt len predvadzanie na ulici, kostole a spolocnosti … Teraz IG a pod dava moznost predvadzat sa hocikomu a celemu svetu, ako je vsetko dokonale a pritom opak moze byt pravdou - tak dobra zabava do miestnosti kam aj kral chodi sam.

rozculena
24. aug 2024

mne je úplne ukradnuté,čo kto robí doma a na ulici,nesledujem,nie som Kelišová

domkakvet
24. aug 2024

Urcite to neplati v kazdom pripade a neviem na co je dobre to vobec riesit, nech si tam da kazdy co chce.

suzitok
24. aug 2024

Nie je to automatické, ale všimla som si, že niektorí moji priatelia na FB sa prezentujú inak, ako žijú...ale mne je to jedno.. neriešim, pozriem, pousmejem sa.. aj tak si myslím, že načo je to dobré? Okolie oklamú, ale samých seba nie...

karolinakr
24. aug 2024

@jamimo myslíš, že Gáborík je teplý?

jamimo
24. aug 2024

@karolinakr nie 🫣 Iné... ale nebudem tu šíriť klebety... Nech si každý žije ako chce, podľa vlastného vedomia a svedomia 😉

fineta
24. aug 2024

Iba pár vie, ako to medzi nimi naozaj je. Okolie môže ich vzťah vnímať rôzne a vždy sú to len domnienky. Je mi blízky názor @gab1sol, máme to nastavené podobne. Hlavne byť normálny, nehrať to pred okolím na dokonalosť, načo. Všade niečo príde, v živote sa vyskytne čokoľvek. V úprimnosti asi nemá človek problém pomenovať aj menej príjemné veci a nie iba to krásne. Ono je to potom pre okolie aj uveriteľné (hoci na tom nezáleží).... Veď každý žije v radostiach ruka v ruke s problémami. O tom je reálny život.

kleopatra114
24. aug 2024

@jamimo ale šír 🙂 teraz som zvedava , si ma navnadila 🙊😂

beata_k
24. aug 2024

Niekedy ano a niekedy nie. Skor sa mi potvrdila zavist ludi ked videli stastny par.

amelie2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz