Kde mám nájsť kvalitného chlapa?

4. dec 2023

Mam uz 28 rokov a som stale single. Vacsina kamaratiek je vydatych, zadanych. V kancelarii sme len same dievcata, na fitness jumpingu tiez. Skusala som zoznamku, ale tam su chudaci, robosi, zenati alebo mamahotel. To uz dnes neexistuju slusni, vzdelani chlapi co maju tak 30r a nieco uz dosiahli?

pe_mi
4. dec 2023

Kvalitný genetický materiál ma hneď napadol pri nadpise 😁😁

marca12
4. dec 2023

Najst poriadneho muza je ozaj problem. Stretnut sa da bud v praci,ak si v kontakte s ludmi. Alebo niekde v partii,ze kamosi niekoho donesu. Treba sa co najviac stretavat s ludmi,chodit medzi ludi,nebranit sa zoznameniu s neznamymi. Ja som mojho stretla nahodne. Kamos si doniesol na akciu svojho kamosa. Padli sme si do oka a bolo. Nebolo to planovane,ale stalo sa.

kate211
4. dec 2023

To co znamena, ze nieco dosiahli? To iste, co si dosiahla ty? Pracovat ako administrativa v kancelarii? To ti asi nevyjde, tam su strasne nizke platy, to bude ten chlap stale v mamahotelu alebo v prenajme. Ale kvalitny robos - ten moze uz mat uz aj vlastne byvanie. Co si predstavujes pod pojmom vzdelany chlap? Ze pracuje v obore, ktory vystudoval a zdokonaluje sa v nom? Alebo studoval kdejaky nepotrebny obor a skoncil v kancelarii?

pribinak
4. dec 2023

Trochu off topic, na jumpingu by má chlap dosť prekvapil 😁

h2
4. dec 2023

A manželia, alebo priatelia tých kamošiek nemajú nejakých single kamošov? Že by ste dali dvojité rande?

h2
4. dec 2023

@kate211 Čo je zlé na práci v kancelárii? Práca v kancelárii neznamená automaticky administratíva. Aj projektanti, IT-čkári, právnici... robia v kancelárii.

madeincssr
4. dec 2023

Nejakí niekde budú, ale ako ich nájsť... Možno práve tu niekto prečíta Tvoje vlákno a napíše Ti správu...
A to ešte nemáš toľko rokov, si mladá kočka.

kate211
4. dec 2023

@h2 Prosim ta. Uspesna projektantka, pravnicka, IT-ckarka sa nevyjadruje, ze 'robosi zo zoznamky'. Ma plno chlapov v praci a je davno zadana, neriesi zoznamky a nepyta sa ako najst kvalitneho na Konovi, v ramci zamestnania stretava mnozstvo chlapov, klientov denne.

duunlo
4. dec 2023

Preco si niektore zeny myslia, ze chlap ktory nieco dosiahol ma potrebu si na krk zavesit hocaku puťku, ktora naopak nedosiahla nic? A este ked opovrhujes “robosmi” 😅, dufam ze aspon ovplyvas krasou, lebo “skromnostou” zjavne nie🤣

babulkomale
4. dec 2023

Ved dosiahnite nieco spolu.
Podla mna si povysenecka sliepka, ani sa necudujem, ze si single.

pe_mi
4. dec 2023

@duunlo môj roboš v montérkach zarobí v zahraničí mesačne x.000 eur mesačne, nesťažujem sa 😂

h2
4. dec 2023

@kate211 Ja som nepísala o nej, ale o ňom. A za to, že je niekto IT-čkárka, projektantka, alebo právnička, tak musí byť hneď úspešná distingvovaná dáma, ktorá také hrozné slovo, ako "roboš" nevypustí z úst? Navyše, ja poznám kopu naozaj úspešných žien a chlapa nemajú. Čím úspešnejšia a vyššie postavená žena, tým má väčší problém nájsť adekvátny mužský proťajšok.

kate211
4. dec 2023

@h2 Neviem co je schopna vypustit z ust, ale nepride sa na Kona stazovat, ako su na zoznamke robosi a kde ma teda najst toho kvalitneho chlapa.

duunlo
4. dec 2023

@pe_mi ved to som mal aj na mysli. Taky tesar/strechar na Slovensku da mesacne kludne aj 10-15 000€ mesacne ako nic a to som ho aj podcenil.

pe_mi
4. dec 2023

@duunlo ja som to aj myslela v dobrom, tvoj komentár.chcela som to odľahčiť 😁😁

h2
4. dec 2023

@kate211 A prečo myslíš, že neexistuje, aby sa žena z týchto troch menovaných profesií nemohla prísť poradiť na koňa? A keď je tá právnička, alebo IT, tak sa ani nedivím, že muža z robotníckej profesie (a teda podľa všetkého bez vzdelania) nechce. O čom by sa s ním rozprávala?

duunlo
4. dec 2023

@pe_mi ja viem, preto som jej tu aj napisal ten komentar, lebo niekedy aj doktor moze sa ist skryt pred “robosom” co sa tyka platu. A robos neznamena hlupak, ako by si niektore mohli mysliet 🤣 ze sa vraj neporozpravaju…

martinkatinka
4. dec 2023

Tak chlapi, ktorych opisujes, asi tiez maju vysoke naroky. Takze treba pracovat ma tom, aby si mala co ponuknut a oni si ta potom sami najdu 😉

kate211
4. dec 2023

@h2 Z tejto profesie urcite zena robotnicku profesiu vyhladavat nebude. Toto, co tu pise bude typ cloveka, ktoreho pracovny strop bude administrativa. Pokial sa na Konovi vyskytne nejaka zena z vyssie zmienenych profesii, dava tu bud ona rady alebo vecne diskutuje na trosku nazvime to 'odbornejsie' temy. Nepridu tu s tym, ze robosi zo zoznamky su nekvalitni a radi sa, kde najst inu kvalitu.

madeincssr
4. dec 2023

Čeče, som netušil, že toľko žien hľadá partnera najmä (len?) kvôli peniazom. Ja som už fakt stará škola (akože aj som).

martinkatinka
4. dec 2023

@h2 tak zena ITckarka alebo pravnicka by nemusela byt v praci v cisto zenskej spolocnosti....

h2
4. dec 2023

@duunlo Máš pravdu, že robotník vôbec nemusí byť hlupák, ale ja to slovo "roboš", ktoré autorka spomenula a za ktoré sa tu na ňu zniesla vlna kritiky, vnímam tak, že tým nemyslela tých inteligentných, ale práve tých z úplne opačného konca.

h2
4. dec 2023

@martinkatinka Ja neviem, či som to napísala až tak nezrozumiteľne, ale tak vysvetlím: písala som to, ako odpoveď na toto, čo písala @kate211 : "To co znamena, ze nieco dosiahli? To iste, co si dosiahla ty? Pracovat ako administrativa v kancelarii? To ti asi nevyjde, tam su strasne nizke platy, to bude ten chlap stale v mamahotelu alebo v prenajme." Čiže mala som tým na mysli, že ten chlap, ktorý pracuje v kancelárii, nemusí byť administratívny pracovník.

h2
4. dec 2023

@kate211 No to nemyslíš vážne! Tú na koníku sú bežne aj lekárky, aj právničky a celá kopa IT-žien, aj biznismenky, podnikateľky... a diskutujú o všetkom možnom.

martinkatinka
4. dec 2023

@h2 takto. Z autorkinych slov rozumiem, ze pracuje na mieste, kde chlapi nie. To znamena, ze je to zrejme bezna administrativna praca, nevyzadujuca specialne znalosti a vzdelanie a teda nebude ani extra ohodnotena. To je vsak jedno. Ona ma vysoke naroky, ale nepise, co ona konkretne moze takemu muzovi ponuknut. Navyse ten jej slovnik mi skor pride povrchny.

duunlo
4. dec 2023

@h2 to chapem, len pride mi blbe, takto pomenovat nejaku skupinu ludi. Myslim si, ze ani s lekarom by si toho nemala co povedat a ten uz dosiahol co to, ma aj nejake “socialne postavenie”. A este taky robos mozno nie raz jej ulahci a zlepsi ten jej “biedny” zivot.

autor
4. dec 2023

@kate211 A Vy ste si dnes nejak zle odprdla? By ste sa divila, na kolko administrativnych pozicii je nutna vysoka skola. Vzhladom k tomu, ze hladam chlapa tak 30 rocneho, ano, pozadujem, nech ma stale ciste zamestnanie, vysoku skolu a vlastne byvanie alebo hypoteku. Ja tiez nemiesam zemiaky v skolskej jedalni a nebyvam s rodicmi a nechodim v uspinenych monterkach.

melindaaaa
4. dec 2023

Pracujem s ludmi- a teda poviem, že dnešní robotníci( obkladači, elektrikári, murári a podobne zarobia veľmi dobre-až by som povedala nadštandartne( ak sú dobrí vo svojom obore) . Teraz je ich málo, a bude ešte horšie, lebo dnešná doba- mladým sa robiť takéto práce moc nechce, radšej si spravia hociakú školu aj vysokú( nejakú len aby bolo). Ja mať chlapca- určite ho dám na remeslo🙌

betulinka1
4. dec 2023

Mam takeho kolegu v praci, co sa stazuje na to iste ale opacne, ma 31, VS, vlastne byvanie a dobra kariéra. Nevie najst normalnu babu. Namyslene, povysenecke, upistane, nevie to nic okolo domacnosti, napichane a tona makeupu, ze ked sa odmaluje je to uplne ina tvar. Tak neviem niekde v matrixe bude chyba v tom, ze zeny nevedia najst normalnych chlapov a chlapi normalne zeny.

kate211
4. dec 2023

@h2 Pod pojmom 'odbornejsie temy' si predstavujem vsetko na menej primitivnej urovni ako radenie sa kde najst kvalitneho chlapa, kedze na zoznamke su robosi. To sa nevylucuje s tym, ze diskutuju o vsetkom moznom. Vies o nejakej, ktora sa tu radi, kde najst kvalitneho chlapa?