Išli by ste do takého vzťahu?

14. júl 2024

Ahojte,
prejdem rovno k veci. Páči sa mi niekto. Je milý, pozorný a celkovo ho ľudia vnímajú ako takého správňaka. Mne sa páči aj ako vyzerá a aj jeho povaha. Viem si predstaviť s ním stráviť aj celý život, taký je zlatunký. Ja sa jemu vraj páčim tiež (jeho slová), ale váham či ísť do vzťahu, lebo viem, že jemu sa páčia kučeravé vlasy a ja mam rovné. 😬 Aj ked si natocim, tak mi hneď padnú. Povedal, že to nie je az také dôležité, že to je len preferencia, ale neviem no čo si o tom mam myslieť. Povedal to takým štýlom, že aj tak sa človek mení, starne a nebude nikto vyzerať rovnako.
Asi mi je len smutno, že konečne keď som do niekoho zahľadená a páči sa mi na ňom všetko, tak že ja pre neho asi nie som top. Nebojím sa ani tak, že by ma podviedol, lebo fakt nevyzerá ako ten typ, čo by to vedel spraviť. Skôr ma straší, že či to časom nebude ľutovať, že sa dal so mnou dokopy alebo či sa nezahľadí do inej. Zároveň ho ale nechcem nechať ísť, lebo mne sa on veľmi páči a tak na plnú hubu ked to mam povedať, tak mi príde, že nie je nejaký extra výber chlapov na Slovensku a tazko povedať či ďalšieho slušného dobrého chlapa ako je on nájdem.
Chcem sa preto poradiť. Je to len v mojej hlave, že to preháňam a rozmýšľam nad tým alebo to je reálne problém?

ullala
14. júl 2024

Je to v tvojej hlave. Neries to a uzivaj si ho. Sam ti to vysvetlil a velmi rozumne.

janickacrazy
14. júl 2024

No neviem načo ti to vôbec hovoril, príde mi to také detinské. Ale určite to nie je nejaká zásadná vec vo vzťahu. Takže zabudni na to a choď do vzťahu, ak sa ti chalan páči. Uvidíš, ako sa to vyvinie.

viestta
14. júl 2024

Kolko mas rokov, ked este riesis kucerave vlasy? Mas pocit, ze vyzorove preferencie su vo vztahu to najdolezitejsie?

maca1984
14. júl 2024

Môj muž mal predomňou 3 blond😁 preferencia asi, alebo čo ( neviem, nezaujíma ma to)
Ja som pôvodne inak tiež blond, akurát že som prešla xy farbami a skončila pri čiernej.
( áno, už keď sme sa dali dokopy som bola čiernovlasá)
A sme v štastnom manželstve vyše 16 rokov...

autor
14. júl 2024

@janickacrazy Tiež nechápem, ale pekecol sa. Bolo vidieť, že sa ani nezamyslel nad tým, čo povedal, ale ze to z neho len tak vyletelo bez rozmyslu. Az ked som sa na to opytala, tak bolo vidno, ze mu to došlo, čo povedal.

autor
14. júl 2024

@viestta Nemam pocit, že sú najdôležitejšie. Ale chcem sa mu páčiť, tak ako aj on mne. 😄 No už asi s tým nič nenarobim.

sisska96
14. júl 2024

Wtf? Niekto fakt rieši kto aké vlasy má? 😅😅😅😅

maca1984
14. júl 2024

Ale to nemôžeš tak brať.
Ja viem ( sám mi povedal) že sa mu páči Lucy Liu.
Muž zas vie, že mne sa páči napr.Koleník 😄
Či toto chcete mať ako tabu?
Buď mu záleží na výzore a tých napr.kučeravých vlasoch tak, že ťa okašle.
Alebo ťa vezme ako celok, lebo ty,a vykašle na rovné vlasy..

viestta
14. júl 2024

Prilis pitvas absolutnu nepodstatnost, este sa ho na tu nepodstatnost pytas, aby sa zamyslel... Dam ti iny priklad: Niekto preferuje klasiku, niekto metal. Je to jeho preferencia. Ale to neznamena, ze milovnik metalu nemoze mat dobry a funkcny vztah s milovnikom Verdiho. Ani jeden nemus menit svoje hudobne preferencie, dokonca dokazu fungovat aj tak, ze metalista v zivote nezavita do opery a milovnicka Verdiho sa nevyberie na metalovy koncert. Ale mozu fungovat aj tak, ze jeden sa zaprie a z ucty k tomu druhemu sa spolu vyberu na Aidu a milovnicka opery prezije aj metalovy koncert.
To iste, pacit sa mu mozu kucerave rysave vlasy, ale ked stretne "tu pravu" vobec neriesi, ze nie je ani rysava ani kucerava a ta co nie je kucerava ani rysava si hned nemusi kupovat parochu aby sa mu zapacila, lebo vie, ze su spolu kvoli tomu co sa skryva pod ucesom, nie aky uces je na hlave... Pozna svoju hodnotu a vie, ze je pre neho ta najkrajsia, najdolezitejsia...

marianarem
14. júl 2024

Neber to tak tragicky. Mna keby sa niekto opytal, aky je moj vzhladovy typ, tak jednoznacne su to tmavi chlapi. Ale uz som bola dost silno zalubena aj do svetleho. Ten typ je skor mozno o tom, kto ta viac uputa na fotke v casopise, alebo nez prvykrat prehovori. Realny kontakt je o inom a tam ta moze pritahovat aj niekto mimo tvojho typu a aj velmi.

maca1984
14. júl 2024

Mi napadol teraz príklad našej rozdielnosti..
Muž neznáša teplotu nad 25, 30 tky sú " utrpenie".
Ja neznášam zimu, sneh.
A vieš čo ?
On so mňou chodí na dovolenky do Egypta, urobil si potápáčský kurz..
Ja s ním chodím na svahy, naučila som sa snowboardovať.
Malá, veľká rozličnosť, preferencie..

tttbb
14. júl 2024

Kucerave vlasy.. Casom zistis ze mate vo vztahu ine problemy ako kucerave vlasy :D Takze dovtedy smelo do toho :D

sara07
14. júl 2024

bože ak je to len tento problém
daj sa ostrihat na kratko a kup si kučeravu parochnu a je pokoj

123kika1234
14. júl 2024

Urazilo by ma to..asi by som mu povedala, že preferujem nejaký typ chlapov (iný ako je on).. a keď by som mu vrátila úder, potom by som s ním bola 😂🫶

Všeobecne nemám rada netaktnych ľudí. 🌞

lindous
14. júl 2024

Úprimne, keby som mala poradiť jemu, poviem mi, nech uteká, lebo to s tebou bude mať veľmi ťažké, keď takto strašne overthinkuješ už aj úplnú blbosť ešte pred tým ako ste vôbec spolu 😅 ale ak mám teda poradiť tebe, tak to hoď za hlavu a hlavne si začni veriť, nie že budeš žiarliť na každú kučeravú ženu, ktorá sa okolo neho mihne… mne sa na prvú fyzicky tiež zvykne s vždy sa zvykol páčiť iný typ ako je môj partner a napriek tomu ho považujem za šialene sexy a priťahuje ma, lebo to je ON…

vanilkovazmrzka
14. júl 2024

Ty mas 13 rokov?

autor
14. júl 2024

@viestta
@sara07
@vanilkovazmrzka

Poprosím slušnejšie sa vyjadrovať. 😇 Čo jednému nevadí sa môže druhého dotknúť a takto to vo svete chodí. Je možné napísať svoj názor aj empaticky. 😄 Možno Vám nezáleží, čo sa Vášmu mužovi na Vás nepáči ale mna sa to vie dotknúť. A je to okej, sme len odlišní ľudia. Mňa by zas možno netrápilo, čo Vás trápi. Ale nezhadzujem slušné otázky iných nikdy.

Ostatným ďakujem za odpovede. 😇 Určite sa nad sebou zamyslím. Len mi prišlo smutno vlastne z toho, že uz koľko času, peňazí a potu investujem do toho aby som dobre vyzerala a nakoniec aj tak nebudem u neho ta 100%. No asi sa s tým budem musieť len zmieriť, ked chcem byť s ním.

kassandra25
14. júl 2024

Podla mna to nechaj tak.

vanilkovazmrzka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
14. júl 2024

Ked sa ta dotklo co som napisala, tak uz chapem, ze sa ta dotkli aj kucerave vlasy. Asi to s tebou nebude jednoduche.

autor
14. júl 2024

@viestta Nedotklo sa ma to, to už si domýšľaš. Len vravím, že da sa to napísať aj slušnejšie. Inak tvoj nazor beriem. 😄

viestta
14. júl 2024

Nech citam, tak po sebe citam, neviem co je tam neslusne. Ale to je nepodstatne

lindous
14. júl 2024

Autorka, to vôbec nemôžeš brať takto, že pre neho nie si 100%... páčiš sa mu - bodka... to že sa niekomu páčia kučeravé vlasy, neznamená, že sa mu nepáčia aj rovné alebo žena s rovnými vlasmi.. bola by si radšej keby si sa mu páčila len kvôli vlasom a bolo by mu jedno aká si?? pozri, môžeš si dať trvalú a možno zistíš, že sa ti to vôebc nehodí a že aj jemu si sa viac páčila taká aká si bola, lebo si bola sama sebou, cítila si sa vo svojom tele so svojimi vlasmi dobre a vyžarovalo z teba sebavedomie... ja teda upresním, že mne sa vždy páčili vyšší muži ako je môj snúbenec, ale to neznamená, že by som ho vymenila za niekoho vyššieho... jemu sa zase páčia ryšavky, vždy mal na ne slabosť, ja mám vlasy hnedé, keď som mu ukázala fotky, keď som bola na strednej ryšavka, povedal, že mne viac pristanú hnedé a tiež ma zatiaľ za ryšavku nevymenil 😉 fakt, ak je to také fajn v iných smeroch, nepokaz si to sama, to že mu už teraz neveríš, že sa hneď pri prvej príležitosti nezamiluje do nejakej brčkavej, nie je dobrý základ vzťahu..

autor
14. júl 2024

@lindous Máš pravdu. 😇

autor
14. júl 2024

@lindous Páčiš sa mu - bodka. Si este budem opakovať. 😄 Musim to tak začať brať.

babulkomale
14. júl 2024

Prepac, ale o toto vo vztahoch vobec nejde. Neviem kolko si ich mala...mojmu muzovi sa pacia dlhe vlasy a balil ma rok ako kratkovlasu kym sme spolu zacali chodit 😃
Je tomu asi 17 rokov.

autor
14. júl 2024

@babulkomale Taký dlhší vzťah som ešte nemala. Len 1 krátky ešte na strednej a to uz ani nepamätám popravde jak roky prešli. 😄Možno to je aj tým, že ja poznám vzťahy skôr len zo seriálov a telky. V praxi neviem jak to funguje.

sidicek
14. júl 2024

Daj si trvalú 🙂 a toto ani nekomentujem:Len mi prišlo smutno vlastne z toho, že uz koľko času, peňazí a potu investujem do toho aby som dobre vyzerala a nakoniec aj tak nebudem u neho ta 100% , prídeš mi strašne povrchna, sorry

autor
14. júl 2024

@sidicek V minulosti som chcela trvalú, ale vraj mam tak jemné vlasy, že by sa mi spálili. Inak by som si hneď dala.

Inak tá veta je skor moja obava, ale chápem ako si to myslela. V podstate hej, niečo na tom je. Pozorujem na sebe, že riešim dost ako vyzerám a zachádza to až do takej povrchnosti.

betulinka1
14. júl 2024

Je to iba v tvojej hlave. Frajerky nojho muza mali max 155 cm, vychrtliny, ziadne prsia. Ja som vysoka ako on, mam prsia a zadok a vychrtla som nikdy v zivote nebola. Sme spolu 7 rokov. Na druhu stranu, ja vzdy vysoky nad 185cm, tmavovlasi ex, moj muz 175 cm a blond. 🤣🤣🤣 to by sme sa obaja museli trapit, ze ten druhy chce nieco ine.