Ex sa rozišiel

27. nov 2022

Ex sa rozišiel po roku vzťahu a ja som normálne rada,som sviňa čo? Nechcem mať take pocity😭 aj mi písal a povedal mi to ,ja už mám tiež priateľa! Bol smutný a chce sa k nej vrátiť a či to má zmysel sa vypytoval dávať dokopy ,som zo seba prekvapená že som taká bezcitna

moonlight1210
27. nov 2022

Vies co? Pekne to od teba nie je. Ale zase zaroven poznavas zakutia svojich temnych stranok. Vies, coho si schopna. Tesit ta to netesi, ze si taka, hoci na druhej strane si nevies pomoct a nejak sucit s nim necitis.

A to je ta spravna cesta.

Vediet o sebe, ze vieme byt aj krivaci. Zakerne sa potesit. Vediet, ze nie sme ziadne dobracke slniecka.

Ked to sebe clovek vie, ma viac pokory. Vtedy clovek menej sudi, viac sa snazi pochopit a vie lepsie podporit.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
27. nov 2022

však jasné najväčšia radosť je škodoradosť....😉

sima338
27. nov 2022

Cením si, že to vieš priznať, je to normálny pocit, lebo ti nejako ublížil, tak to cítiš ako fér, že teraz bolo ublížené jemu. Zbytočne tomu nedávaj energiu, máš už svoj vzťah, to je teraz dôležitejšie. S ex sa to časom vytratí a už ti bude jedno, čo sa v jeho živote deje.

domca1408
28. nov 2022

prečo to píše tebe? to ti písal aj celý čas ako s nou bol? a pocity, že si rada, že sa rozišli chápem v prípade ak ste sa rozišli tak, že bolo ublížené tebe vtedy a teraz nech si to zažije aj on. nechcem byť zlá ale tiež som si vychutnala expriateľov rozchod a duplovane ked jeho ex sa chcela so mnou rozprávať o tom aký to bol blb....neviem či čakala dáku útechu odo mňa.... nemala som záujem.

autor
28. nov 2022

@domca1408 áno celý čas sme boli v kontakte nie často ale pár krát do mesiaca

maminkadeticiek
28. nov 2022

Uplne normalna prirodzena reakcia.Neries.Proste to tak teraz citis,tak sa na to vykasli.Naco ti vobec vypisuje, ze sa rozisiel?Podla mna nie si za tymto vztahom.Inak by si sa parkrat do mesiaca nekontaktovala s ex.

autor
28. nov 2022

@maminkadeticiek ostáli sme kamoši máme rovnaké záujmy

marseillefan
28. nov 2022

A rozišli ste sa tak, že on dal kopačky tebe?

autor
28. nov 2022

@marseillefan dohodou😅