Rozišla som sa s priateľom

17. jún 2023

S priateľom sme spolu žili v jednej domácnosti 8 rokov máme dvoch chlapcov pred 4 dňami som sa s ním rozišla a povedala mu nech si zbalí veci a nech ide preč dôvod bol ten že v mladosti mal problém so stávkovanim a po čase to prestalo aspoň som si myslela teraz to zase začalo stále som musela dávať pozor na to koľko má peňazí kde čo minie a tak ďalej už som nevládala robiť naňho strážneho policajta fakt ma to už nebaví vidím že on mi stále klame a pravdu si neprizná a keď si prizna tak na ďalší mesiac urobí to isté 😔 myslíte že som urobila dobre že som to ukončila hlavne som z toho smutná len kvôli deťom inak nie .

1234321
17. jún 2023

Podľa mna si urobila dobre. Ja by som s človekom, ktorý míňa peniaze na takéto veci nebola ani chvíľu…. Keď si predstavím, že za tie peniaze môžu byt dovolenky a hocico iné 🙂

stanulienkat
17. jún 2023

Ja by som s takym ani 2 deti nemala...

duunlo
17. jún 2023

Ja si myslim hlavne, zeby si mala byt svojpravna a zit svoj zivot ako chces ty a nie pytat sa tu ci si urobila spravne 🤦🏻‍♂️ Keby ti tu teraz zacali vypisovat, ze si spravila zle, tak ho rychlo zavolas spät? Preco si sa tu neporadila predtym ako si ho isla vyhodit? Aspon by si nemusela mat dilemu, ci to bolo spravne 😅🤣 Boze zeny, ste dospele, tak si stojte za svojim cinmi, ci ste vazne niektore tak submisivne?

vanilkovazmrzka
17. jún 2023

Spravila si dobre aj kvoli detom 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bororka
17. jún 2023

@duunlo možno nemá podporu v priateľoch a rodine, tak ju hľadá tu.
Ja nikdy nepochopím, načo je dobrý príspevok ako tvoj.

Autorka, spravila si správne ❤️ Pozerala si aj na deti a nie len na seba. Pokiaľ on nedokázal za tie roky zmeniť tento návyk, je jasné, že si skúsila a dala všetko. Zaslúžiš si viac! Žiť v pokoji, bez strachu a neustálej neistoty.
Držím palce 🍀

duunlo
17. jún 2023

@bororka no vidis a ja nikdy nepochopim prispevok ako je tvoj. Mozno keby autorka mala IQ tikve tak aj chapem, ze potrebuje “schvalenie” od teba, inak nie nechapem a aj keby nemam kamaratov a rodinu, tak ked nie som uplne blby, tak je mi jasne, ze mat doma hraca nie je ziadna vyhra co autorka sama vie, tak tym padom aj vie ze vykopnut ho mala davno, respektive s nim nemala mat ani deti. Ale to jej tu napise este aspon 100 zien urcite a aspon 5 z nich, ze ani necitali diskusiu len proste prispeju 🙃

bororka
17. jún 2023

@duunlo prepáč, až teraz som pochopila, že si muž. Všetko sa vysvetlilo, pekný večer

marca12
17. jún 2023

Dobre si urobila. Ohrozoval teba aj deti.

ckocka
17. jún 2023

@duunlo Súhlasím, tiež nechápem - ale zas je to sranda a keby nebolo MK, čo s načatým večerom?

rebrambora
17. jún 2023

@bororka co to ma spolocne s tym, ze je muz?

duunlo
17. jún 2023

@bororka hmm, ako vidim ty vsetko chapes, hlavne aj rychlo… este ze si zena 🤦🏻‍♂️ pozdravuj klub feministiek😹

duunlo
17. jún 2023

@ckocka ved to, ja tu tiez niekedy nakuknem, ze aspon sa pobavim na niektorych temach a komentaroch 🤣😅 … sama manazerka tu je a dost vela zien s patentom na rozum, ktore sa vedia vyjadrit ku vsetkemu, tak sa aspon priucim 😝

bororka
17. jún 2023

@rebrambora jeho komunikácia a empatia.

bororka
17. jún 2023

@duunlo ďakujem, odkážem

wildria
22. jún 2023

Posielam ti lasku a podporu ♥️ urobila si najlepšie a. Budeš len Šťastná ♥️ nikdy by sa nezmenil ⭐ a velke uznanie za to, že si našla odvahu odísť. Aspoň si ukázala iným ženám ktoré vyplakavaju ze odísť nemôžu lebo maju deti aj ked chlap je hocjaky tyran. Držím ti palce 😊 len davaj bacha aby si nenatrafila na ďalšieho takeho ⭐