Čo ten chlap chce?

mogaa
5. júl 2024

Čo si myslieť o chlapovi ktorý sa na teba mesiac pozerá, také tie hlboké pohľady do očí a nič k tomu nepovie? Sme kolegovia, v práci sa väčšinou nebavíme, predtým keď sme sa stretli mimo prácu (nie cielene) mi o sebe veľa rozprával, aké má problémy, ako to má na draka s frajerkou s ktorou žije, že rozmýšla nad rozchodom.....po tomto rozhovore ak sme v práci streli, tak hlboké pohľady do očí a ticho...len sa snažil udržiavať očný kontakt....ja som to nechávala tak, že ak niečo chce, nech sa vymáčkne, ale on nič....trvalo to dlho, cez mesiac....mňa nebavia také tie hry na mačku a myš a už ma to jednoducho nebavilo, tak som sa snažila úosledné dni či už sa mu vyhnúť alebo to jednoducho ignorovať.....zrazu žiadne pohľady a ignoruje aj on mňa🙂 sú to hry? čo si o ňom myslieť? čakala som že sa konečne vymáčkne alebo mi k tomu niečo povie.....iskriť to tam iskrí, to žena vycíti, ale neviem vôbec čo ten chlap chce? chcel niečo viac a stratil záujem? ja sa nebránim vzťahu, samozrejme nie súbežne s tým že niekto žije s frajerkou, to vôbec nie....brala som to tak, že im to neklape a sám vravel že uvažuje nd rozchodom ale je to ťažké...fakt sa v tom chlapovi nevyznám a už neviem ako sa k nemu vlastne chovať....

hankab
5. júl 2024

@mogaa hra sa. frajerku neopusti, len potrebuje vzruso. Kde inde ho ma zazit ako v praci? Tak to vyuziva. Ked sa chytas, tak ho to bavi. Ked nie, dava ruky prec. Jedna velka hra z jeho strany, ziadny zaujem o nieco seriozne (to ma doma, aj ked vymysla).

muchotrafka298
5. júl 2024

Bavi sa. Ma doma frajerku a chce ho dalsia zena, tak to vyuziva ako sa mu to hodi.

luccija
5. júl 2024

@mogaa možno nevie ako na to🙂veď nebude dobiedzat, keď ho ignoruješ.Hod návnadu a uvidis

januska12323
5. júl 2024

Veď sa ho opýtaj prečo na teba pozerá, či máš niečo na nose alebo niečo potrebuje. Ak by ťa chcel správal by sa inak.

melanta
5. júl 2024

A možno je to iba človek, ktorý má všeobecne silnejší očný kontakt a ty si namýšlaš. A keby aj, ja som názoru, že po rozchode má byť človek chvíľu sám, duplovane ak sú vo vzťahu problémy. Človek by sa mal otriasť, vyčistiť si hlavu aj dušu. Inak sa môže stať, že nový vzťah bude iba náplasť - na bolesť alebo na samotu. Takže ja by som vôbec neriešila "niečo" s človekom v tejto fáze.

jesenzima
5. júl 2024

Zbytočne rozoberať nejaké pohľady 🙄

mogaa
autor
5. júl 2024

@hankab naozaj to neviem zaradiť, lebo je uplne iný ako ľudia v okolí.....keby mal 15, tak to chovanie chápem ale toto je dospelý chlap v strednom veku.....to "niečo" medzi nami tam je, také to neviditeľné puto, iskrenie či príťažlivosť (je jedno ako to človek nazve) tam je , len nechápem tej hre....aj som rozmýšlala že nejako sa ho na to spýtam čo vlastne chce, ale nechávala som tomu čas že ak niečo chce nech sa vymákne, len už to bolo dlho....boli tam aj také tie náznaky niečoho viac, že sa snažil byť tam kde ja, keď sme sa náhodou stretli som mu povedala že ja veľa veciam nechápem sa len otočil prešiel kúsok dalej a tam si niečo hundral🙂chovanie zmenil po tom, čo prišiel do miestnosti kde som sa bavila s druhým kolegom a smiali sme sa tam, jeho som si nejak zvlášť nevšímala, jednoducho sme pokračovali v rozhovore....

moonlight1210
5. júl 2024

Hadzal pohlady, dufal, ze naznacis, ze si ochotna na dalsi krok a ty ignore. Tak sa urazil a hodil ignore aj on.

Nechaj tak. Toto nie je vhodny material. Chlap ked ta chce, tak po tebe ide. Tento to robil tak alibisticky. Keby sa nasledne nerozisiel s frajerkou, len si parkrat s tebou uzil, tak aby si nerobila sceny. Ved ti nic neslubil. On sa nesnazil. Ty si sa snazila o neho tiez. Zavrie ti tym usta.

To iskrenie je v tom, ze on pozera (pripadne sa zdrzuje v tvojej blizkosti, pripadne, ked sa rozprava je vtipny, a pod.) a tebe z toho bolo prijemne, lebo si dufala, ze je za tym nieco viac.
Iskrenie sa lahko da zmiatnut, lebo je to nieco nevyslovene, nejasne. Takze kazda strana ma volnu ruku si to interpretovat po svojom.

jaond19
5. júl 2024

@mogaa chová sa podla toho ci ma doma zrovna dusno alebo pohodu. Na taketo vykaslat

macatt
5. júl 2024

Možno on mal pocit, že si tam kde je on a že ho viac sleduješ….keď si s tým prestala, prestal aj on.. nebolo to nič.. zbytočne sa tým zapodievaš.. cítiť iskrenie, keď sa ani neusmieval a nepovedal niečo pekné?! A ani mu nestojiš za to, aby si kolegovia mysleli o Vás viac.. je opatrný z nejakého dôvodu, alebo to nevidí ako ty..

maminkadeticiek
5. júl 2024

Preboha doma ma priatelku a ty dumas co znamenaju jeho pohlady.Nic neznamenaju.Keby chcel priatelku opusti a najde si novu.Keby chlap chcel tak to uribi.Neurobil.Mas docinenia s kurevnikom zrejme.

martinkatinka
5. júl 2024

Ale, neponukla si sa mu, tak ide hladat inde.

sevrin
5. júl 2024

Mňa by zaujímalo, ako vlastne prebieha to "iskrenie" keď na teba len čumí, nič nepovie a vlastne už ťa aj ignoruje.

maminkadeticiek
5. júl 2024

Taketo dievcata maju zvacsa malo panskej pozornosti,tak staci len takto malo aby si zacali domyslat,namotavat sa,lebo ved "on je iny" a chlapcek si medli ruky ze ma teplu veceru,trencle oprate,a zaroven aj dvihacku ega.

candii
5. júl 2024

No čo by chcel .. sex 😁

majka99999
5. júl 2024

Omg, hovori to, co kazdy zenaty chlap, co ma milenku, ze to uz neklape, ze s nou vobec nespi (to je na 70 % klamstvo, mozno zasunie 1x za mesiac, ale zasunie), ale neopusti ju nakoniec, len sa stazuje a uziva si so novou zenou, co neperie jeho trenky a grcky po spolocnych detoch. 🙄 Takze dobre si urobila, ze si ho zrusila.

sasa1310
5. júl 2024

@mogaa to fakt ťa to zaujíma? Má frajerku, tak bodka. Nech si kuká a robí čo chce. Dovi dopo.

sella38
5. júl 2024

Len mu, prosim ta, nic nehovor. Urobi z teba blbca....

hankab
5. júl 2024

@mogaa neber to v zlom, ale nebud naivna. Mna pred par rokmi balil v praci zenaty chlap s 2 detmi. Najskor pohlady, potom sa pri mne zastavoval vzdy ked isiel okolo. Na poradach sa na mna usmieval, vzdy hladal sposob ako sa ma dotknut. Clovek si hned zacne namyslat ze mu to doma asi nefunguje, chce odist od zeny, a ja som ta ktora ho ocarila, blabla.. a hadaj co? Doteraz je so zenou a pravdepodbne bali dalsiu kolegynu co prisla po mne..

mogaa
autor
5. júl 2024

@hankab naivná nie som....ale vážne by som chcela vedieť čo tým sleduje....ja mám rada u ľudí jasno a podľa toho sa správam.....takéto že niečo si domýšlať, to veľmi neberiem, preto som čakala že sa vymáčkne a niečo k tomu aj povie...podľa toho y som vedela ako sa k nemu chovať ďalej, či prípadne si veci vysvetliť.....

sasa1310
5. júl 2024

@mogaa a načo ti to je? To si fakt taká zúfalá, že by si si začala s niekým, kto má doma frajerku?

marcellka32
5. júl 2024

Tvoj nick evidujem už pár rokov, nezdas sa mi hlúpa podľa tvojich názorov v iných diskusiách....
Volá sa to poblaznenie...ako rýchlo príde, tak rýchlo odíde, ale ...on má doma ženu a možno aj deti (kašli na to, nemá to význam)

mogaa
autor
5. júl 2024

@sasa1310 keby som chcela si s ním začať, tak si s ním už začnem.....ja sa mám prirada na to, aby som bola tá druhá🙂

mogaa
autor
5. júl 2024

@marcellka32 tak to máš pravdu, pobláznil ma a ja sa držím stranou práve preto že má doma frajerku....deti nemá o tom sme sa bavili a aj mi rozprával o tom že frajerka s ním dieťa nechce, v podstate sme preberali aj dosť takých vecí z jeho života s ňou čo všetko tam neklape....pri poslednej hádke mu vykričala že je s ním pre peniaze.....z môjho pohľadu on chce niečo iné, ale nevie sa rozhýbať a odísť od nej....ale ano viem, že reči sa hovoria a chlieb sa je...možno by som bola prekvapená z jej verzie ako veci vidí ona....práve preto si nerobím žiadny záver a nechávam veci plynúť bez vlastnej iniciatívy......len neviem ako sa chovať keď niekto na mňa niekto ako na svätý obrázok bez toho aby mi k tomu niečo povedal, v podstate sa cítim trápne, lebo neviem ako sa potom chovať....

zuzanita1609
5. júl 2024

To,že hádže po tebe nejaké pohľady ešte neznamená,že je to iskrenie . Možno si to len ty tak vysvetluješ . Keby ozaj niečo chcel,tak by sa správal ináč. Možno ten pohľad znamená napríklad... preboha ,som sa dnes nevyspal,čo to má na sebe,čo mi to kázala tá moja kúpiť?
😁 Zamysleny pohľad ešte neznamená, iskrenie

sasa1310
5. júl 2024

@mogaa tak keď sa máš prirada, tak načo táto téma? Však ho hodím za hlavu a neriešim. Či len tak z nudy?

marcellka32
5. júl 2024

@mogaa pozri, aj keby frajerku nemal...a len sa pozerá, a nič nepovie..bohvie čo mu beží v hlave, ja nemám rada také to cumenie do očí bez komunikácie...možno sa mu len páčia tvoje oči/vlasy...ale nič nechce, ale ja by som ho zrušila hneď ako sa dozviem že je zadaný....len problém si narobis

mimikarol
5. júl 2024

Prosím ťa chce si s teba spraviť milenku. S frajerkou mu to neklape, no jasneeee. A nemôže od nej odísť lebo čo? Drží ho doma na reťazi?
Asi si myslel že sa roztopis keď na teba bude cumiet.

lindous
5. júl 2024

Ja si myslim, že proste nemá záujem… pri problémoch s frajerkou asi hľadal niečo príjemné, nejaké odreagovanie, prázdny flirt, ale keby chcel viac, podnikne niečo viac… možno s tým sám bojoval a príde mi to akoby sa rozhodol, že to je blbosť a radšej sa ti začal vyhýbať úplne

damian85
5. júl 2024

@majka99999 a máš pocit že " zadané " ženy to robia inak ? 😝