Čo robím zle?

lubomirko2
25. aug 2024

Pozdravujem všetkých, chcem sa vyrozprávať lebo toto už nie je možné, čo sa deje 🙆🏻‍♂️
Existujú ešte normálne ženy, milé príjemné ktoré vedia čo chcú a nevšímajú si len to, čo muž neurobil?
Lebo mám pocit že priťahujem len samé extrémy a už nemám ani chuť ísť na rande, lebo takmer všetky dopadli katastrofálne 🥹
Nemám problém ísť za ženou aj pomerne veľkú vzdialenosť, ani zaplatiť kávu kino, dať jej darček alebo ju vziať kdekoľvek ( som stará škola ), pozorne ju počúvať, zaujímať sa o ňu atď, tiež nemám problém dať šancu slobodnej mamičke, pokiaľ má uzatvorenú minulosť
Vždy je to na stretnutí fajn, máme si čo povedať, nálada je super, že sa mi ani ísť domov nechce a dotyčnej zrejme tiež, čas ubehne veľmi rýchlo, rozlúčka a potom to príde, som hodený cez palubu a dôvody sú čím ďalej bizarnejšie.... pokiaľ mi povie že to nevidí na vzťah lebo nie je chémia atď, samozrejme pochopím to, lenže mne dotyčná dokáže napísať že nie je vzťahový typ a pritom o pár týždňov dá fotku s druhým alebo je s ním rovno tehotná, poprípade mi napíše že sa vracia k bývalému, aj keď na neho celý čas nakladala aký je alkoholik gambler a neviem čo všetko a teraz po novom úplne stačí že nenapíšem raz na dobrú noc a už sa nezaujímam a je koniec 🤷🏻‍♂️
Pritom myslím si že nevyzerám najhoršie, nepijem nefajčím, bývanie mám svoje, prácu mám, nemanželské dieťa nemám, ani žiadne resty z minulosti, žijem aktívny život čiže žiadne vylihovanie na gauči s pivom v ruke, už si myslím že práve takí muži ženy priťahujú 😁
Áno samozrejme musí mi byť žena aspoň trochu sympatická, ale nemám žiadne prehnané nároky keďže ja som tiež úplne obyčajný muž, tak mi poraďte čo robiť a svetu mier ☮️ 😁✌🏻

sevrin
25. aug 2024

Musím znepokojene podotknúť, že zažíval som veľmi podobné trendy.

gribka1
25. aug 2024

Jednoducho si nenašiel tu pravú pre teba. To si píšete a tak rande, sú zo zoznamky, či náhodné stretnutie?

maruskat
25. aug 2024

@lubomirko2 tiež si myslím ,že nie je jedno odkiaľ sa poznáte..Či sú to ženy z reálneho života alebo zo zoznamky?

martinmmartin
25. aug 2024

Si proste spolahliva korekttna nuda a to sa dnes nenosi. Si taky vztahovy udrzbar co odvedie krasnu robotu ale kazda je rada ked uz spod kredenca vypadnes. Nemas x-faktor ktory ti ziadna nepovie co to presne je ale vsetky presne vedia ze ho nemas....

lubomirko2
autor
25. aug 2024

@gribka1 väčšinou je to z Badoo baba, ale aj tam je kopec normálnych dievčat, pokiaľ by niekto chcel namietať....

gribka1
25. aug 2024

@lubomirko2 S koľkými si už bol? Ale prezradím ti hneď tvoju chybu čo robíš. Že všetko super, až sa mi nechce odísť. No tak najbližšie to skráť a odíď, nemusí hneď vedieť, že máš záujem. Trošku tej hry do toho treba na prvom rande.

jana_eyre_2
25. aug 2024

Ja som bola tiež pár krát na rande kde to nebolo zle, chalan nebol reálne zlý, ale jednoducho z mojej strany som cítila že to nie je nič premna, hoc sme si aj rozumeli.. bola som milá, veď nemám byť prečo nemila a otrávená, ale jednoducho to nebol človek s ktorým by som chcela byť.. no a potom prišiel taký s ktorým by som byť chcela a tak z toho vznikol vzťah..

Nemusí to mať absolútne nič spoločné s tebou, len proste tie ženy cítia že chcú niečo iné.. raz príde žena ktorá to "niečo iné" bude cítiť zase práve pri tebe a možno bude mať za sebou takýchto rande tiež dosť, ale práve pri tebe bude to prave.. proste neber taketo nevydarené rande nutné ako zle, ale ako skusenosti. ženám nejde len o to či máš byt, prácu ako vyzeráš, ale o to "niečo" čo pri tebe cíti.. no na takú treba čakať a skúšať..

anketkarka
25. aug 2024

A načo ideš za tými ženami aj veľkú vzdialenť? Prečo sa im vtieraš? Trocha hrdosti by to chcelo. Keď by ste sa dali dokopy, tak ako často by si išiel tú veľkú vzdialenosť, aby si ju lepšie spoznal? Nemal si šťastie na pravú. Ale keď nebudeš skúšať, tak ani nebudeš mať šťastie. Neber to tak vážne a netlač na pílu. Ale to som Ti už asi písala, lebo Ty tu nepíšeš prvý krát tieto skúsenosti.

lubomirko2
autor
25. aug 2024

@gribka1 stretnutie som mal asi tak 7krat počas štyroch rokov, zas nie je to každý mesiac iná
Áno chápem ako to myslíš, zato ani nebombardujem správami dotyčnú, že tomu nechám trochu čas a už som zlý lebo sa nezaujímam

gribka1
25. aug 2024

@lubomirko2 Tak zas to asi nebolo s každou. Skúšaj ďalej, naozaj sa dá nájsť aj normálna. Poznám osobne páry, ktoré sa takto dali dokopy.

lubomirko2
autor
25. aug 2024

@anketkarka ubezpečujem ťa že na koňovi je toto môj prvý príspevok

lenkasarka
25. aug 2024

@lubomirko2
@sevrin
Ja len že vám obom držím palce.

mimi852021
25. aug 2024

@lubomirko2
Ja mám manžela z Badoo a tiež som dlho hľadala😀 a už som mala dávno po 30....niektorí boli naozaj super ale neprekročila iskra to sa stáva .. je tam vselikto.... Ale nevzdávaj sa tá pravá sa nájde .. ale hlavná vec neuspokoj sa so žiadnou náhradou ... Hľadaj takú akú chces ona príde... Tak vybehnú častejšie na rande za hodku vieš či je to ok alebo nie a keď nie choď ďalej nestracaj čas...držím palce je kopec ľudí čo sú single a sú super len nenahradia na toho pravého preto treba hľadať....

janickajanicka
25. aug 2024

No dnes je čudná doba. Ja som zas robila ako stroj okolo domácnosti, detí manžela, na seba som už ozaj čas nemala a stále bolo niečo, čo nebolo dokonalé. Pochvaly som sa nedočkala, iba toho,čo bolo zlé a to ozaj boli maličkosti ( topánky v chodbe, kľúče nie na svojom mieste....). A po tom všetkom prišiel s tým, že potrebuje v živote zmenu po 20 rokoch. To si teda už ja neviem vysvetliť čo som robila zle.

barka1
25. aug 2024

@lubomirko2 ja som za 2 roky bola na rande asi s 15-20 mužmi. Všetko cez internetové zoznamky. Je to drina najst niekoho vhodného na vztah s tou správnou chemiou. Nakoniec som našla na speeddatingu.

mane01
25. aug 2024

@lubomirko2 podla mna proste nepreskocila iskra a tie zenske nemali gule ti to takto jednoducho napisat… ale zas, aby som bola fer, poznam kopec otrasnych zien, takze mozno nerobis ziadnu chybu, len si mal proste smoly na take…

lubomirko2
autor
25. aug 2024

Ďakujem všetkým za rozumné odpovede 🙂 takže nie som stratený prípad 😆
Dám si trochu pauzu od žien a vecí okolo nich a uvidíme čo prinesie život :D
A samozrejme držím palce všetkým vám čo ste na tom rovnako ✌🏻

la_dolce_vita
25. aug 2024

Hlavu hore, raz to vyjde! Treba byt nad vecou a nebrat to prilis vazne. Cez zoznamku je to casto hladanie ihly v kope sena.

victoriab
25. aug 2024

@janickajanicka ty nič. Lebo si robila vsetko. On sa znudil, lebo mal kopec casu.

ysseba
25. aug 2024

@lubomirko2 je tam kopec normalnych bab. Aha. Ty si vraj uplne normalny (popisujes sa tak), tie baby na Badoo su normalne. A preto sa ti este so ziadnou nepodarilo nadviazat normalny, zdravy vztah. Tak dobre teda 😂

marysa21
25. aug 2024

@janickajanicka Nič si nerobila zle ,len mal všetko a nevážil si to .

marysa21
25. aug 2024

@janickajanicka Nič zlé si nerobila ,len si nevážil ,čo mal doma .Myslí si ,že nový život bude lepší .Ale nebude. On to zistí a pochopí ,ale bude neskoro.

pstrosica
25. aug 2024

@lubomirko2 nechaj to tak....nezameriavaj sa nato, nerieš to, ži svoj život a keď to má prísť tak to príde....len tak ani nebudeš vedieť ako ;)

marysa21
25. aug 2024

@janickajanicka Neboj je kopec single mužov ,ktorí hľadajú ženu ,ako si ty .Ten pravý ti bude ruky bozkávať za tvoju starostlivosť o jeho komfort.

lilli110
25. aug 2024

@lubomirko2 ja som sa teraz dobre zamiala 🤣🤣🤣 pripomenul si mi seba. Tiez som sa dourazala, ked mi partner nenapisal dobru noc....ale to bolo tak 20 rokov dozadu 😅 hrozneeee 🙈🙈🙈

janickajanicka
25. aug 2024

@marysa21 v toto jedine verím a dufam, ze príde na to,čo stratil a bude ho to zozierat. Inak mu prajem všetko dobré

drago12587
25. aug 2024

Si " simp" .. ženy o teba nemusia bojovat.. preto ta nechcu.. vedia, že spravis všetko aby boli s tebou.. ktora bu chcela takeho chlapa :D .. ked vyskusaju 150 inych, mozno im zostanes ty ako cena utechy.. zabudni na to čo ta učili rodičia, na filmy, romantiky a ine prkotiny . Ženy chcu chlapa... Rozmysla sam aby sa mal najlepšie a žena je len ako dodatok do jeho života.. ked ich na prvom rande budeš uctievat ako kralovne, tak o teba nezakopne ani pes.. tá, čo na teba nadava, aky si arogantny, sebaluby atd atd.. ta sa s tebou vyspi :D ..

rozculena
25. aug 2024

@lubomirko2 "stretnutie som mal asi tak 7krat počas štyroch rokov"
2 x rande za rok?? Vážne?dosť málo na to,aby si mohol robiť závery....

minilla
25. aug 2024

@janickajanicka Chyba bola, ze si sa davala na posledne miesto. Musis mat samu seba na 1.mieste, pred muzom aj detmi. Ako matka, aj manzelka “energeticky zasobujes” ostatnych clenov rodiny. Ak si na poslednom mieste, unavena, vycerpana, bez energie, nemas ako svoju rodinu vyzivovat.

zuzanita1609
26. aug 2024

Skúšaj ďalej, nehádž flintu do žita po pár neúspechoch. Všetko nejde hneď a na tie najlepšie veci si treba počkať a byť trpezlivý 😉
Veľa šťastia prajem.