Cítim sa hrozne

28. nov 2023

Citim sa uplne hrozne. Mame male dietatko, a este len par slabik vie povedat. A naucili sme ho zo srandy, ze ovonaj nohy (mame, tatovi, aj psikovi). A syncek ide k noham ovonia a povie fuj. Mame to ako srandicku doma. Aj sebe syncek ovonia a povie fuj. A smejeme sa. Boli sme na navsteve u nasich. A manzel tuto nasu srandicku povedal na navsteve. Ovonaj mame nohy. Syncek ovonal a povedal fuj. A manzel povedal, a odteraz to budem na kazdej navsteve robit. Na slovo som sa nezmohla. Predsa medzi nam to je sranda, ale nie na navsteve. Pokracovanie dalej

autor
28. nov 2023

Vsetci na manzela pozreli, ze co to hovori. Nasi teda nemaju zmysel pre tento humor. A zmenila sa tema. A o chvilu zase manzel povedal syncekovi. Ovonaj mame nohy. Ako fakt som mala pocit, ze ako by ma chcel manzel zosmiesnit. Potom po navsteve som manzelovi vravela, ze preco to na navsteve vravel, ze to je nasa srandicka a nie na navsteve, a ze ako to vyzeralo, ako by smrdim. A, ze on to tak nemyslel, ved to je srandicka. Inak ma nikdy takto manzel nestrapnil, je to dobry manzel aj tato. Ale toto ma velmi trapi, ze preco ma strapnoval. Co si o tom myslite?

msnesquik
28. nov 2023

Ze by som chcela mat taketo starosti 🙈

januska12323
28. nov 2023

Že namiesto kravín ho učte normálne veci a nemusíš sa hanbiť.

bronkax
28. nov 2023

😀😀😀 vaši nemajú zmysel pre humor no koniec koncov asi ani ty

luccija
28. nov 2023

Deti sa učia aj oveľa väčšie hlúposti veď zase nemusíš byť taká upata vedia, že to bola sranda.

lelelienka
28. nov 2023

Ved to bola navsteva u rodicov, kde sa bezne sranduje, neprezivaj to tak. Urcite si nepomyslia, ze smrdis 😁

barbora0308
28. nov 2023

A teda rodicia si teraz myslia, ze ti strasne zapachaju nohy alebo v com je ten velky problem, kvoli ktoremu sa citis tak extremne hrozne? 🤷😅

marca12
28. nov 2023

Ked mi nieco vadi,poviem to rovno v danej chvili a aj pred ludmi. Nieako furia,ale normalne by som to bud obratila na srandu,ze uz dost alebo narovinu by som povedala,ze to uz nie je vtipne. Inak preco taketo sprostosti ucite dieta,takymto srandam som ja nikdy nerozumela.

autor
28. nov 2023

@barbora0308 Ano presne preto, ze teraz vyzera, ze mi smrdia nohy. A aj z toho, ze manzel na to poukazoval na navsteve. Doma to mame ako srandu, smejeme sa na tom, lebo syncek to tak vazne vzdy povie po ovonani, ze FUUUJ. No ale necakala som, ze to manzel vytiahne na navsteve.

barbora0308
28. nov 2023

🤦🤦😅 ok toto musi byt zas nejaka vymyslena debilovina...posledne dni uz ani neviem kolkata takato anonymna tema. Ze to niekoho bavi...

autor
28. nov 2023

@barbora0308 Tak toto by sa ani vymysliet nedalo. To koho by napadlo toto vymysliet. Ja sama som v soku, ako to manzel vytiahol zrazu na navsteve.

samimami777
28. nov 2023

Joooj ale toto je vážne iba prkotina a robili s tatom "srandičky" . Rozhodne to neznie že sa ťa pokúšal muž strápniť, skrátka chcel "ukázať" čo ste dieťa naučili za trik a trošku zavtipkovať. Netreba všetko hneď brať ako útok na svoju osobu 🙄 evidentne tiež máš povahu po vašich keď to takto zbytočne to prežívaš... Treba mať aj trošku nadhľad. Naviac počkaj až ti svokrovci, prarodičia, tety , ujovia , bratranci, sesternice , súrodenci a kde kdo začnú dieťa podobné a ešte aj horšie kraviny učiť 😅 to budú vtípky, básničky, srandičky a kde čo iné čo ho "naučia" aj len behom hodinovej návštevy.. na tieto veci majú deti talent rýchlo pochytiť 😅 to keď už toto tak hrozne prežívaš asi aj prekotí. A škôlku radšej ani nespomínam, odtiaľ deti nosia takéto veci denno-denne 😅

diewcatqoo
28. nov 2023

Nejak moc to prezivas, nie? Ocividne si podedila zmysel pre humor po rodicoch.

galganka
28. nov 2023

Chudák chlap, aj žena aj svokrovci bez humoru 🫣

ailiba
28. nov 2023

Za mna, dieta nie je hracka. Neucim ho taketo sprostosti a este sa smejem. Dieta toho aj tak samo navyvadza dost. Trosku ucty si aj to dieta zasluzi.

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hariet
28. nov 2023

vsak ale urobil to u tvojich rodicov a nie na nejakej navsteve mimo rodiny. Tam by to asi bolo trochu blbe, ale u rodicov je predsa kvazi doma, tam si mozes aj prdnut a nie je to az take blbe😀 Zasmej sa na tom, zajtra to uz nebude tema.

zoja1234
28. nov 2023

Omg toto sa snáď ani nedá nazvať problémom, ak ste všetci dospelí uvedomeli ľudia, tak všetci do jedného viete že je to mrňous a takýchto srandiciek a perliciek bude mať ešte milión aj cez škôlku atď... Neucte ho sprostosti, a už keď ste ho takéto nezmyselné chujoviny naučili, tak si uvedomte ze je to cira sranda bože.. Ľudia, vo svete zomierajú nevinne deti, pre onko deti sa tu zbierajú vrchnáčiky, vsetko nám tu padá na hlavu a ľudia nemajú začo nákup spraviť poriadny, a ty a vaša rodina ste precitliveli na takúto chobotinu.. 🤦🤦🤦

lenka2813
28. nov 2023

Neviem, ja by som sa vobec necitila trapne a normalne by som sa zasmiala. Vsak je malinky, je to mile.
Trosku sa uvolni a neries fakt nepodstatne veci🙂

h2
28. nov 2023

Mala si povedať synovi "Zlatko, moje si už ovoniaval, teraz ovoňaj tatove."

zanka777
28. nov 2023

Akože nehnevaj sa ale za mňa keď takto precitlivelo reagujes na srandu tak si strašná sucharka potom neuc dieťa srandičky keď ich následné nevieš prijať ako srandu... Je jedno kde to dieťa povie každý vie že je to žart a že je to vtipné ale ak píšeš že rodičia nie sú na tento druh humoru tak zjavne si po nich ten "humor"podedila ... Neber to tak osobne bože 😁

miggy
28. nov 2023

Ja ti poviem len toľko - "Bude horšie". Dieťa pôjde do škôlky a čo sa tam naučí 🙈
Príklad zo života. Moja malá princezná (5 rokov) nacancana v cukrikovo ružových satach s čelenkou vo vlasoch sa šla predstaviť rodičom môjho nového priateľa. Rozkošné, trošku hanblivé dievčatko sa oblialo džúsom a do ticha v obývačke zaznelo "No do pi*i"...mne by sa krvi nedorezal, a priateľ "Zlatko, to kde si také počula?" A tá mala princezná úplne flegmaticky "Veď Miško tak v škôlke rozpráva" a ďalej si píla džús🙈....a áno, ja som sa vtedy hanbila a čo by som dala za to, aby mi radšej voňala nohy 🤣🤣🤣 ale prijali nás teda😂😂😂😂

mikadooo
28. nov 2023

Lebo mu to prišlo hroooozne vtipné. Mimochodom - nohy smrdia každému, takže zas až tak ťa nestrápňoval. Skôr tá situácie sama o sebe by mne ako dospelej prišla trápna. Akože prvý krát okej, haha (aj keď asi to tiež nie je môj štýl zábavy, ale budiž). Ale opakovane? To už je trapošina 🙄. A vôbec by som to tak nebrala, že zosmiešňoval mňa, podľa mňa skôr zosmiešňoval seba. By som mu povedala nabudúce rovno tam, že prestaň s tým, veď si už trápny...

lenicka298
28. nov 2023

Joj, podľa mňa sa nič hrozné nestalo. Horšie bude, keď to malý začne robiť na návšteve a cudzím ľuďom. Ze fuuj tebe smrdia nohy 🤣🤣

h2
28. nov 2023

@miggy 😂😂😂 Tak vždy lepšie, než keby povedala, že "Veď maminka tak rozpráva."

lukbe
28. nov 2023

@ailiba aj mne toto presne napadlo. Je jasné,ze dieťa toto bude opakovať. Načo ho učiť takéto sprostosti. Doma ti to nevadilo, bolo jasné, že toto sa môže stať, @autorka asi si nepoznáš manžela.

viestta
28. nov 2023

Miesto toho aby si vypisovala na Kona mala si sa o tom s muzom porozpravat. Hlavne mu ozrejmit, ze sa citis zahanbena.
A dieta ucte uzitone veci, nie kraviny

dskjhfdlkdjhl
28. nov 2023

@miggy No, moja dcera, ked bola skolkarka, sa takto pekne (ako Tvoja) vyjadrila v elektricke. Na najblizsej zastavke sme vystupili a zvysok cesty sme sli pesi.

hendikep
28. nov 2023

podla mna vacsina vymyslenych tem konci “ co si o tom myslite? “ :D tymto sa autor vzdy prezradi

amelie2017
29. nov 2023

Muz to robil, vzdy, ked prebaloval deti- vonal im nozicky a hovoril, fuuj, syrečky..jasne, ze deti to opakuju. Vsak to je taka obycajna sranda, nie, ze ta chcel zhodit. Skor chcel ukazat, aku hlupost ho naucil. Lebo kazdy len ukaz, aky budes velky, ako robi psik,...