Cigánka ma zmanipulovala

16. sep 2023

Ahojte stala sa mi strašne zvláštna vec. Išla som po námestí keď ma zastavila staršia cigánka začala mi hovoriť niečo o láske a že jej mám dať peniaze, na čo som teda vytiahla nejaké drobné, aby som sa jej zbavila a ona stále že nie, že papierové peniaze. A ja že nedám. A ona stale ze daj daj ukáž vidím že máš a ja že nechcem ti dať papierové. Fakt som nechcela a ako zhypnotizovana som jej dala posledných 15€ pred výplatou, ešte jej to aj vravím že dávam ti posledných 15€.
Hneď ako som vytriezvela ,tak nechápala som ako má mohla takto zmanipulovať. Stalo sa vám? Normálne som v šoku že či mi pocarovala alebo čo. Na také veci inak neverím ale zvláštne. Potom už len zamrmlala niečo že nemám doma pravú lásku a odišla .

deti95060810
16. sep 2023

Kde ťa stretnem ???
aj ja ti zašomrem niečo a prídem k e...
si sa dala obtiahnuť starej cigani.... tá sa už vytešuje z tvojich eúr.

jan510
16. sep 2023

nepocarovala, len sa nechas lahko ovplyvnit inymi ludmi, si magnet zrejme na manipulatorov.

svokrinjazykmonika
16. sep 2023

Ježiš to vážne? 🤣 To si neviem predstaviť, veď normálne by som na ňu skríkla " ale ťahaj het odo mňa!" a ďalej ignorovať. Musíš sa poučiť, ani len centy si jej nemala dávať.

stanulienkat
16. sep 2023

Nie, nebola si pocarovana. Na mna tiez take skusali. Ale ja nie som blba.

mamina7070
16. sep 2023

co je zvlastne na tej situacii? okrem toho ze si blba ?

doriiis
16. sep 2023

Gratulujem k tvojej hluposti

bluka2
16. sep 2023

Ona si pýtala papierové, lebo si tak ochotne dala hneď mince. Ini sa na ňu ani nepozrú a idú dalej

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cicuca
16. sep 2023

Nie si blbá, ani hlupa, ani naivna. Jednoducho si bola v neprijemnej situacii, z ktore si nevedela odist. Tak mozog vypol a zapol sa do módu, ísť do bezpečia, tak si urobila to najnutnejsie, aby si usla a zbavila sa jej. Nie je to počarovanie, ale podvedoma reakcia. Do buducna úplne ignoruj a urcite nevytahuj penazenku a neboj sa, že ta pocaruje, keď ju pošleš kade lahsie

alana1
16. sep 2023

no moj mnazel je taky isty...minule prisiel domov s takymi hroznymi vonavkami... 🙂 jednoducho nevie povedat druhym nie, alebo rovno "pal do p..." 🙂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
16. sep 2023

Tak a co ti na to napisat? 🤷To by som musela byt na drogach aby som jej dala poslednych 15€. A netahaj do toho slovac, ked sama si blba. A daj ake mas IQ.🤭

medulienka81
16. sep 2023

Druhýkrát hlavne nevytahuj ani drobné a povedz jej že a " mne dá kto? Ja musím robiť tak choď aj ty." Bežne to používam, keď odo mňa pýtajú peniaze a zaberá to..

bajka16
16. sep 2023

Ženy neurážajte ju. Niektorí ľudia proste z teba dostanú presne to, čo chcú. A ako to funguje aj vo vzťahoch, kde dosť často podľahneme manipulácii, tak to funguje aj takto. Nemyslím si že si ľahko ovplyvniteľná, proste ich z teba vymamila ani nevieš ako. Keď nabudúce stretneš podobnú osobu, povedz iba nemám a nezastavuj sa ani na sekundu, proste pokračuj svojím smerom a nereaguj. Netreba dať ani cent, lebo presne vtedy ti ona pozerá do peňaženky a už tie peniaze proste z teba dostane.

roja01
16. sep 2023

Zazila som velmi podobnu situaciu a ja som si povedala, ze asi tie peniaze potrebuje viac ako ja a dala som jej 20€. Neboli to posledne peniaze, ako v tvojom pripade. Neskor som ju stretla este raz, opat to skusala a ja som jej povedala, ze uz som jej dala, tak odisla. Ja ti neviem, ak mam, tak dam tomu, kto potrebuje viac ako ja. Je pravda, ze clovek robi i chyby. Neodhadne kto len vyuziva a kto skutocne potrebuje. A to mi bolo neskor luto, ked som odmietla toho, kto bol pravdepodobne v tazsej situacii.

fadama
16. sep 2023

@jj298 čo je to skovavame ?😀🤣🤣

dskjhfdlkdjhl
16. sep 2023

Namiesto toho, aby si sa jej vyhla, Ty si jej dala peniaze. Nauc sa chodit po meste tak, aby si taketo zjavenia dokazala vcas obist. Este si skontroluj, ci ti nieco neukradla.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
16. sep 2023

Vytahovat IQ v takejto situacii je uplne smiesne, toto nema s IQ vela spolocneho.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
goodidea
16. sep 2023

A máš doma pravú lásku alebo nie?

dskjhfdlkdjhl
16. sep 2023

Inak, este som nepocula ziadneho mudreho cloveka vytahovat to, ze ake ma IQ😉 Ani z recesie😉

victory7897
16. sep 2023

Na to ako tu prskaš ,ma zaráža že ti nejaká cigaňa čumi do peňaženky a ty jej ešte upchaš posledné ečka..
Mala si sa ohradiť na ulici a ani nevytahovať z kabelky peňaženku keď si taký Einstein...tak ti treba

stellarstar
16. sep 2023

Citujem " V živote by som si nedovolila ani anonymné toto napísať " tak prečo si si to napísala anonymne?
No k veci nechala si sa zmanipulovať, nemala si sa zastaviť a mala si ost dalej, takýchto ľudí treba ignorovať. Mne raz tiež jedna dosla ku mne a začala vyprávať o deťoch a šťastí a ja som sa jej len smiala do očí a povedala tahaj čiaru a šla si dalej

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sulejmanka
16. sep 2023

Nikto ti nepočaroval, si len hlúpa.

stellarstar
16. sep 2023

Ty si dobrá 🤣🤣 zmazala si koment 🤣🤣🤦‍♀️

lonely66
16. sep 2023

@jj298 odsudzuješ a vysmievaš autorku, ale svojím "skovávaním" si asi tiež veľa múdrosti nepojedla
autorka, prikláňam sa k názoru
@cicuca
a tiež radím do budúcna zrýchliť krok a rázne ju požiadať, aby ti dala pokoj a neprenasledovala ťa. Aj za cenu toho, že to na ňu na ulici zahulákaš. Neboj, časom (rokmi) sa naučíš.

taminka1986
16. sep 2023

Nestalo. Nie som uplne vymleta aby som pri cudzom cloveku otvarala penazenku,nie este pri ciganke. Sorry.

slovakboy
16. sep 2023

Neobvinuj sa. Aj mne sa niečo podobne stalo a nie raz. Ber si z toho ponaučenie. Takto reagujú ľudia, ktorí sú dobrosrdeční, dôverčiví a hlavne nevedia povedať nie. Mali výchovu typu; musíš byt dobrý chlapec, poslúchať, robiť len dobre, poslúchať autority. A nevieš potom hájiť si svoje potreby v danej chvíli. Treba to trénovať - asertívne spravanie. Teraz som mily lebo chcem byt mily. Ale teraz budem rázny a tvrdý a poviem nie.