Chlap nepracuje, nemá príjem a vzťah nám nefunguje

12. máj 2020

Zienky co by ste urobili na mojom mieste??Chlap,uz skoro rok nepracuje,ziadny prijem,sama zivim jeho a dve deti,nefunguje nam to,chcem sa rozist,ale problem je v tom,ze on byva u nas a nema kam ist,vyhodili by ste ho s tym,ze zostane na ulici??naozaj nema nikoho kam.by isiel.

radkaradix
12. máj 2020

Ak nema vazny dovod preco nepracuje a je to len o lenivosti, tak by som ho vyhodila.

klarissa25
12. máj 2020

a načo ti je taký chlap?

kitycat
12. máj 2020

Samozrejme, ze vyhodila. Ak ho vystrcis z komfortnej zony ine mu neostane. Na co ti je parazit?

janinah
12. máj 2020

Ak e na príčine lenivosť a žiadna snaha makať aspon doma,na záhrade,na brigáde,tak áno,nezaujímalo by ma,že nemá kam ísť,takto si milosťpán bude užívať donekonečna.Treba podporiť toho druhého,ak stratí prácu,ale mala by si dôjsť z práce a doma porobené,navarené a on pri pc posiela životopisy....

amelia000
12. máj 2020

Cize byt je tvoj? Daj mu napr 1-3 mesiace nech si nieco najde a ide ak uz tak chces. Urcite nie zo dna na den.

lentilkaxxx
12. máj 2020

Má vôbec snahu s niečím pohnúť alebo je to len vyžierka využívačná? Rok sa teda nemôže vyhovárať na koronu a situáciu s tým súvisiacu (ak napr. nemá vážne zdravotné problémy)... Je povinnosťou rodiča starať sa o svoju rodinu. On sa nestará. Ty v podstate vlastne nedobrovoľne zanedbávaš svoje deti na úkor darmožráča....

pribinak
12. máj 2020

Toto si schopná tolerovať? Zdravý chlap rok bez prace? Letel by sj s dverami !
To je aký vzor pre deti?

retatka
12. máj 2020

Tak to už je sila ,nuž niektoré ženy ,,radšej nejaký chlap ako bez chlapa...na Mk aj inde bežne.Tak by som ho vykurila ,že by sa nestihol ani obzrieť .

autor
12. máj 2020

Ďakujem.za rady....aj to urobim

lija22
12. máj 2020

len smelo! hnida leniva, ze sa nehanbi. ked ho odstranis aj usetris coon neprezere

syslik81
12. máj 2020

a kde su jeho dve deti? nech ide k nim alebo na ubytovnu ... je chlap ma sa starat

adalmba
12. máj 2020

Hmm a keby to bolo naopak? Tiež by ste ženu tak smelo vyhodili?? Treba sa porozprávať a vyjasniť si čo ti vadí. Dať mu 1mesiac a uvidíš či sa snaží, či na to kašle. Potom konať.

daganov
12. máj 2020

vyhodila, nie od zajtra, dala by som mu lehotu do konca mesiaca. Viem, že je ťažká doba, ale mať dve deti a v pohode byť takmer rok bez práce? ! Chápem, ak by mal zdravotné problémy, bol po operácii, mal psychické problémy, aj brigádu by som popri práci našla, partnermi sú dvaja na to, aby sa v krízových situáciách podržali, ale nie že on váľa pupok a nechá sa živiť.

nikaeli
12. máj 2020

bola som vydata 7 rokov, moj ex viac nepracoval, ako pracoval.. po roku na gauci s notebookom na bruchu som sa ho opytala, ci je s takym zivotom spokojny.. bol.. on bol a nechapal, co mi vadi.. okrem toho, ze nemal ziadny prijem a ja som ho plne zivila, nemal snahu o nic, ak nepocitam sex.. ziadna pomoc v domacnosti (varit nevedel, riad ma umyvat zena, zehlit tiez, na nakup ok, to zvladol, ist pre drobca do skolky, to uz nie).. po dalsom takom roku som ho vratila mamicke.. som rozvedena uz 6 rokov a lutujem len to, ze som to neurobila skor a davala mu sancu, az kym som neskoncila na operacnom stole, lebo som pracovala aj v praci, aj po veceroch z domu, len aby sme mali z coho zit..

marca12
12. máj 2020

Preco nepracuje? Tazko povedat,ci by som vyhodila. Ak by to bol lenoch a prizivoval sa na mne,ano luto by mi ho bolo,ale ukoncila by som vztah a musel by sa pakovat prec. Ale ak ma nejake dusevne problemy,ktore mu brania pracovat alebo nejake ine problemy,neviem celkovo tazko povedat. Nevidime do vasho vztahu,co vsetkemu predchadzalo. Su rozne situacie v zivote,kedy jeden musi potiahnut druheho...

autor
12. máj 2020

@marca12 je uplne zdravy...nechce sa mu

marca12
12. máj 2020

Ufff tak to je tazke. Mam kamosku,ktorej muz dlhe roky nerobi,ziju na pokraji chudoby a neviem,kde berie silu byt s nim a ona kriveho slova nanho nepovie,tak ho miluje.Vyse 20 rokov su spolu a on dobrych 15 rokov nerobi. Ale jej muz sa stara o deti aj o domacnost,len ma nejake psychicke problemy,ktore mu brania ist medzi ludi.

autor
12. máj 2020

@marca12 on ma na to vzdy taku vyhovorku,ze on nas tiez zivil ked som bola na materskej,ze nech si to vyskusam

daganov
12. máj 2020

to je ale idiot, ty si predsa dostávala nejakú materskú, alebo RP, on mal aspoň podporu? Ale aj tá je po pol roku už fuč. A zabezpečuje absolútne všetku starostlivosť o deti aj o domácnosť teraz on? Ak by mi toto povedal, letel by okamžite

selest
12. máj 2020

Tak nech sa stara o celu domacnost o deti o vsetko, prid domov z prace, sadni na gauc a diriguj si obed kavu...

autor
12. máj 2020

@daganov nie nemal uz rok je bez prijmu,a nie o deti sa staram ja alebo moja matka ked som v praci

daganov
12. máj 2020

zajtra by mal igelitky pred dverami, ak má u vás trvalý pobyt, zrušenie trvá chvíľu, vymeniť zámok a dovidenia. Ak je otec detí, požiadať o výživné

daganov
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daganov
12. máj 2020

zajtra o takomto čase si bez problémov a čo prejedol, spotreboval na energiách, drogéria a pod. si odlož a o rok môžete s deťmi ísť na týždňovú dovolenku. A môžeš mu poslať pohľadnicu.

majkeel
13. máj 2020

Ved nie si jeho mama, nech ide byvat k rodicom. Nech sa staraju o to, co vychovali. Ak nema rodicov a nechce sa mu pracovat, pod mostom je v lete cerstvy vzduch a kartonov pred Lidlom dost.

syslik81
13. máj 2020

deti ziju s vami? kde maju matku? kde maju starych rodicov?pises stale jeho deti nie nase.. takze ich ma z prveho manzelstva?

autor
13. máj 2020

@syslik81 nie jeho...to som nenapisala,deti su moje, jeho je jedno z tych deti

autor
13. máj 2020

@majkeel k rodicom nemoze,nema kam,matka je druhy raz vydata, a otec zije v malej garsonke

nairia
13. máj 2020

vrat mu auto, nech ho preda a z penazi si najde podnajom, na par mesiacov mu to vystaci... alebo predaj auto ty, nechaj si nejaku cast, zvysok daj jemu a papa...

moonlight1210
13. máj 2020

"on ma na to vzdy taku vyhovorku,ze on nas tiez zivil ked som bola na materskej,ze nech si to vyskusam"

lenze na MD aj RD si stale nejake peniaze dostavala a prispievala s nimi na domacnost. nebolo to o tom, ze si bola uplne bez penazi a zivil ta vylucne len on. navyse si sa starala o domacnost a deti. nemali ste opatrovatelky a upratovacky.

prispieva on niecim? stara sa o domacnost a deti (vari, perie, zehli, upratuje, varuje, ...), zatial co ty chodis iba do prace a po praci nic doma nerobis?
ani jedno z toho?
tak von s nim.

nemoze porovnavat MD a RD s tym, ze on si nezamestnany sedi na zadku, uplne svorc, natahuje ruku a ani krizom slamky neprelozi. a to uz rok.
porovnava hrusky s jablkami, len aby si nejakym chabym argumentom obhajil lenivost.