Chlap má 2 deti a chce si založiť novú rodinu

23. nov 2022

Stretli ste sa uz s tym,ze 36 rocny chlap,ktory ma dve deti kazde s inou,ani o jedno sa poriadne nezaujima si ide zrazu zalozit novu rodinu?? Mne to rozum nebere.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex49
23. nov 2022

Spýtaj sa kolara 🤷‍♀️

martinka13
23. nov 2022

Hlava mi neberie, jed taký chlap nájde ženu, ktorá s ním tu ďalšiu "rodinu" založí

marianarem
23. nov 2022

Otazka je, ci si chce zalozit rodinu, alebo len mat dalsie dieta.

beatrixx1525
23. nov 2022

@zoro9836 "začať od nuly" znamená u teba vysrať sa na deti, zbaviť sa zodpovednosti za ne a natrtkať ďalšie? Tlieskam.... 🤦‍♀️

melanta
23. nov 2022

Vôbec ma to neprekvapuje. Prekvapuje ma to, že sa nájde žena, ktorá je ochotná mať s takým dieťa. Že mu nevyšli vzťahy, to sa stáva. Ale že sa nezaujíma o už narodené deti za mňa svedčí o charaktere, ktorý by som si do postele nevzala ani zo zúfalstva. Na to neexistuje žiadny akceptovateľný argument.

kaktusik007
23. nov 2022

@beatrixx1525 evidentne je to u muzov tak -- aj moj ex zacinal uz dvakrat od nuly, akurat smrt druhej ex ho postavila pred realitu a pochopil, o com to je, ked dieta nema kam dat a musi byt k dispozicii 24/7. Ale tiez teraz je znova velice zalaskovany -- akurat si nasiel o 20 rokov starsiu, takze tam uz deti nespravi....

katka700
23. nov 2022

Že riadna blbka ktorá mu na tú rozprávku skočí 😂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrixx1525
23. nov 2022

@zoro9836 veď to tam píše hneď na začiatku že sa nestará 🤦‍♀️

kaktusik007
23. nov 2022

@zoro9836 ti co "zacinaju znovu od nuly" tak robit zvyknu - to su rodicia so zaujmom o dieta aby sa nepovedalo, ak vobec nejakym

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaktusik007
23. nov 2022

inak - ano, jeden moj kamarat ma 5 deti so 4 zenami vlastne... lenze - to vsetko boli dlhodobe vztahy, o kazde jedno dieta sa poctivo stara aby mu nic nechybalo a funguju ako jedna rodina --- az ked som sa zamyslela tak mi doslo ze vlastne poznam niekoho takeho.... a medzi najstarsim a najmladsim dietatom je 20 rokov ;)

beatrixx1525
23. nov 2022

@zoro9836 s tebou je beznádejné o hocičom diskutovať. Veď keď sa ti skutočnosť nehodí tak si vymyslíš vlastnú "lebo nie je to pravda ale mohla by byť".

kaktusik007
23. nov 2022

@zoro9836 tvoje dieta ti na starobu spocita, ci si sa on dostatocne staral. A niektore deti ti to vedia spocitat veru uz aj v dvanastich

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaktusik007
23. nov 2022

@zoro9836 lenze on sa nikdy nevyjadril stylom ze zacat od nuly. a kolar iba cielene oplodnuje zenske, to sem tiez nepatri.

proste chlap, ktory ma 2 deti s dvoma zenami a chce zacat opat od nuly je zufalec. Este dajme tomu ze prve dieta ma 20, druhe 10 - ok, toto by som zvazila podla toho ako by sa o tie dve deti staral. Lebo zase aj toto je dolezite vediet - vek tych deti

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
23. nov 2022

@zoro9836 . zena po 40tke s 3-4 detmi vacsinou nezacina od nuly lebo jej to nevyslo ale pokracuje v zivote aj s tymi detmi v zavese.
S detmi sa od nuly zacat neda, to si len niektori chlapi tak myslia a robia, ze deti hodia za hlavu aj s exkou lebo "to nevyslo".

simca06022011
23. nov 2022

@beatrixx1525 podľa mňa to znamená vysrať sa na tie ženy. Sú chlapi ťažko tomu veriť, kt. Sa radšej nestarajú aby tie harpie viac nevideli 😂 plus veľakrat ženy povedia že "nestará sa" ale v realite je to len to, že ona nedovolí alebo jej nepostačuje finančný obnos ktorý na dieťa posiela 😇 bohužiaľ v takýchto veciach nenadrzam žiadnej strane.

@autorka O dospelých ktorí si robia deti kade tade a s kdekym si myslím svoje, tretie a ďalšie dieťa už nie je podľa mňa náhoda, ide vyslovene o zlý výber partnerov alebo čo... Lebo rozumný človek je opatrný... Na druhej strane nejaká túžba po normálnej rodine s partnerkou a deťmi je podľa mňa normálna. Pochopiteľná. Nebude hádam sám a zobronit exky o pozornosť ... Otázne je ako si zase vyberie...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. nov 2022

@kaktusik007 prve dieta ma 9 a druhe 5

vroni
23. nov 2022

No, dve deti s dvoma ženami by mi až tak nevadili. Stáva sa. Ak sa vykaslal na ženy, tam by som spozornela, čo o nich hovorí (ak ho každá ex podvádzala, nepracovala, využívala ho atď... Asi by som dala ruky prec. Pravdepodobnosť, že je to nevhodný muž na vzťah je tam vysoká. Ak sa raz rozišiel on, raz ona alebo sa rozišli ako dvaja normálni, dospelú ľudia, tak ok) Ak sa "rozišiel" aj s deťmi, bol by pre mňa no go.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
23. nov 2022

@zoro9836 no a sama si si odpovedala, čo je to za ženu. Keby toto vedel muž, dal by sa dokopy s takou ženou? Normálny asi nie.

kaktusik007
23. nov 2022

9 a 5 je hranicny vek - to druhe plodil ked prve malo tri roky - teda prva ex na rodicaku, alebo tesne po nastupe z neho v praci - panko zvyknuty na komfort a zrazu bolo treba pomahat v domacnosti.... U druhej ex podobny pripad, akurat skusil mozno vydrzat dlhsie --- ale rovnako odisiel od 3-4 rocneho dietata, cize znova takeho co prave nastupilo do skolky.... tento chlap by u mna dostal mizivu sancu aj keby sa o tie dve deti staral ukazkovo a venoval sa im - ja tam vidim u neho neschopnost zvladat zatazove situacie vo vztahu.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz