Chcem tak veľa?

31. aug 2022

Ahojte, nechapem tomuto uz. Ecistuje nejaky chlap co si vie po sebe upratat, co vie normalne komunikovat, co sa s nim da dohodnut, ktory ma svoj nazor, co mu nie je vsetko jedno, ktory sa v kuse nezduva ako male dieta, co nemusi byt len po jeho, co nesedi len na gauci a nehra sa s mobilom, nebyva u rodicov, vie sa postarat sam o seba ale aj o rodinu a ktory nie je az take drevo na pracu? Chcem toho vazne az tak vela? Kde mam tekeho vhlapa hladat?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzulli1980
31. aug 2022

Nie, neexistuje ... toho svojho som si vychovala 😉

zmrzlinka2021
31. aug 2022

Pravdaze existuje, len velmi zalezi, ake mas ty sama naroky a do akej miery si k sebe pripustis niekoho, koho nepoznas a nemas ako take presvedcenie ze je normalny. Lenze taki chlapi tiez hladaju zrele a normalne zeny a tiez maju sakra problem ich najst.

zmrzlinka2021
31. aug 2022

@zoro9836
Zena tu nie je od toho aby dospeleho jedinca vychovavala. To uz nie je partnersky vztah.

0silvia0
31. aug 2022

Samozrejme ze existuje. Vychovavanie chlapov patri do ruk ich matkam, nie manzelkam/partnerkam. Neviem si predstavit, ze by som chlapa mala vychovavat, to moze zacat vychovavat aj on mna podla seba a to by sa mi veru nepacilo🧐, som dospely clovek, nie decko.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wig
31. aug 2022

Nooo jasné, že existuje! Princ na bielom koni! A nie je len jeden... každej sa ujde! 😁

vanda323
31. aug 2022

@zoro9836 Takže ty si dobre vychovaný?😂😂😂

nwnw
1. sep 2022

Áno existujú, len ich je málo.

andreatytler
1. sep 2022

Mozno chces privela. Ja som zlavila a mam toto:
- co vie po sebe upratat - ano vie,
- co vie normalne komunikovat - nie nevie, Ja som introvert, tak sa to da zniest.
- co sa s nim da dohodnut - ano da
- ktory ma svoj nazor - ano ma
- co mu nie je vsetko jedno - ano, nie je mu vsetko jedno
- ktory sa v kuse nezduva ako male dieta - sice nie v kuse ale cas od casu za zduje
- co nemusi byt len po jeho - ano, nemusi
- co nesedi len na gauci a nehra sa s mobilom - nie. Moj sedi na gauci a cumi do TV
- nebyva u rodicov - ano, nebyva
- vie sa postarat sam o seba ale aj o rodinu - ano vie
- ktory nie je az take drevo na pracu - nie, je drevo. Robim si veci sama. Co neviem, zavolam majstrov.

miadi
1. sep 2022

Nie nechces vela. Da sa najst . Len Musis hladat . A ocakavaj ze aj on bude mat rovnake naroky na teba . 😉

oli18
1. sep 2022

@zmrzlinka2021 ale vychova. Ja som si svojho vychovala tak, ze pomaly nemam co robit a berie mi pracu z ruk. Moja dcera nevychovava, preto vsetko robi sama a ma pani na upratovanie.

mirko84
1. sep 2022

Zaujimava otazka potom ale je, kde zlyhala predchadzajuca generacia matiek a otcov (a da sa diskutovat o tom, ze viac asi vychovava matka) ked je problem teraz takych chlapov najst. A tiez ci s dnesnej ere “partnerstiev” a slobodnych mamiciek sa to do buducna zlepsi alebo este zhorsi

lula3108
1. sep 2022

Podla mna chces vela. Ked ides do vztahu s celou kopu podmienok aky ma byt, tak ti ziadny nebude dost dobry. Mala by si si urcit priority a nie take ze vie po sebe upratat. V kazdom vztahu nejaky ten mierny konflikt musi byt, za mna je lepsie mu vynadat za to ze si neupratal po sebe spinave ponozky alebo nechal tanier na stole ako sa hadat kvoli peniazom alebo detom alebo alkoholu.
A dalsia vec je to, ze ked chces dokonaleho chlapa tak on bude chciet dokonalu zenu- vies si povedat ze nebudes ziarliva, budes mat tip top domacnost, vies super varit, neurazas sa, nemas nalady pred pms?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sante81
1. sep 2022

To sú rokmi nastavené vzorce v spoločnosti? Žena v domácnosti slúžka? A má robiť kompromisy a vychovávať chlapa? Radšej budem sama. Môj syn je v puberte a zvláda veci ako upratať, sám si nabrat jesť, umyť po sebe. Dnešná generácia chlapov ležať na gauči, ovládač v ruke, brucho ako v 9 mesiaci a žena slúžka 😉

wig
1. sep 2022

@sante81 ...a pritom ženy sú také dokonalé bytosti, však? Zdá sa, že evolúcia sa "pochlapila" na ženskom egu... nič v zlom ale hľadáte dokonalosť tam, kde a v čom by ani nemala byť...

0silvia0
1. sep 2022

@sante81 ja neverim, ze vsetci chlapi lezia v bordeli na gauci oblozeni pivom, ovladacom a mobilom. Ja takych ani nepoznam...

viestta
1. sep 2022

Dokonalý nie je ani jeden. Ale dokonalý muž by chcel dokonalú ženu a ktorá sme dokonalá? Stačí ak je chlap použiteľný, potom sa niektoré veci dajú zmeniť, niektoré nie. A aké kritériá sú pre použiteľného chlapa? Každá mame ine. A prečo si niektoré vyberu aj nepoužiteľného chlapa a potom sú nešťastne? Toto je pre mňa záhadou.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
1. sep 2022

@zoro9836 ružovými okuliarmi by som to ja nenazvala

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
1. sep 2022

@zoro9836 nie, takto kulantne by som to nezaobalovala. Ja by som na to použila výstižný a expresívny jednoslovny vyraz

marca12
1. sep 2022

Takych kusov je malo,polovicu vlastnosti mal moj,ked sme sa spoznali,mal dobry zaklad 🤣 ale ostatne som ho musela naucit. Chce to vela trpezlivosti a vytrvalosti. Ja vzdy tvrdim,srandujem,ze ta co pride po mne sa bude mat ako kralovna,dostane hotoveho poriadneho muza 🤣

autor
1. sep 2022

Je normalne aby som dookola hovorila kazdy den to iste? Je normalne aby chlao nespravil nic sam od seba, ale az vtedy ked mu to ja poviem? Zatial co on sedi v mobilom v ruke, to mu musim este min 3x povedat co som vlastne povedala, preroze ma nevnimal. Samozrejme nie vzdy to spravi, a kooopec frflanic okolo toho. Ja ale nie som sluzka. Vyvhovat si ho mala jeho mama, ja jeho mama nie som.

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janewithane
1. sep 2022

Je načase si nastaviť hranice, skôr by som šla do toho napevno sa dohodnúť kto co kedy bude robiť a nie mu to takto stále hovoriť, pripomínať...ak sa nebude dat dohodnúť tak zvážiť co s tým, mate nesúlad v základných hodnotách, ty chceš partnerský vzťah, on nejakú upratovačko-opatrovatelku (maminku)

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz