Bývalý si našiel 3 mesiace po rozchode novú priateľku

20. okt 2021

Ex si našiel 3 mesiace po rozchode priateľku,nie je to skoro a to ma vraj miloval....

akinom0077
20. okt 2021

Kazdy ma na to iný nazor, a kazda osoba je schopna si najst v inom casovom intervale po rozchode, ja to neuznavam ani to nedokazem. Ja som po 11r. rozchode vyse roka stale mala hlave predosly vztah som taka proste nedkoazem odstrihnut nieco zo dna na den...a ked niekto skutocne miloval neda sa to... mne nie.

katulastraka
20. okt 2021

Nie je to skoro. Ludia sa nerozchadzaju zo dna na den. Niekde som citala, ze pred tym, ako to skutocne urobia, nad tym uvazuju cca rok, kym sa odhodlaju. Takze je dost mozne, ze ten tvoj ta uz rok nemiloval, len nemal gule sa s tebou rozist.

erika2789
20. okt 2021

Skoro by bolo po 3 dňoch…

nina255
20. okt 2021

Podla mna to vobec nieje skoro, ved co ma za tebou smutit roky ? Skoro je tyzden po rozchode ale 3mesiace ? Proste zije dalej svoj zivot…a ked ste sa rozisli ty by si mala tiez 🙂

kate211
20. okt 2021

Ked si len nasiel priatelku, je to dobre. Si predstav, ze po 3 mesiacoch by uz aj cakal dieta a planoval svadbu. To by bolo horsie.

wilkova
20. okt 2021

Mám kamaráta, ktorý sa horko-ťažko rozišiel s frajerkou po 7 rokoch. Nebolo im spolu dobre, len pred tým zatvárali oči. Odhodlával sa niekoľko mesiacov.. A bum, pár dní po rozchode nová frajerka, do roka svadba a syn. Tá prvá nebola tá správna. Keď našiel druhú, veľmi rýchlo sa rozhýbal a dal jej z lásky všetko.

trema
20. okt 2021

vcera tu bola diskusia, ze si ex nasiel priatelku po 4 mesiacoch, nie je to skoro? a vraj ju tiez miloval.. ak to nepises tiez ty, tak si skus najst tu diskusiu a pokecat si s autorkou

wilkova
20. okt 2021

Tým som chcela povedať, že kašli na neho, posmúť, a hlavne sa posuň ďalej.

ivik4
20. okt 2021

3 mesiace vobec nieje skoro. Ked Ti to vadi nemali ste sa rozist . Aka je podla Teba vhodna doba revania doma do vankusa?

moonlight1210
20. okt 2021

@trema podla formulacie mi to tiez hned pripomenulo tuto diskusiu. tiez pouzila slova "a to ma vraj miloval".
Ale ak to nepise ta ista zena a nechce sa dnes len nanovo vykecat z toho isteho (a obava sa, ze v tej vcerajsej diskusii by jej uz tolko ludi nepisalo, ako zas v novej), tak sa moze spojit s autorkou.
V tomto si budu rozumiet viac, kedze to obe cerstvo zazivaju.

marcellka32
20. okt 2021

Hovorí sa, že žena sa dáva dokopy z rozchodu rok (ak to bol dlhodobý vzťah), muž mesiac a ide ďalej..

beronsche
20. okt 2021

skoro by bolo 3m PRED rozchodom..

kkovacovak
20. okt 2021

Hlavne nesleduj čo si tvoj ex kedy našiel. Je to ex aj ty sa posuň ďalej a nerieš blbosti

autor
20. okt 2021

@katulastraka ja som sa s ním rozisla

katulastraka
20. okt 2021

Ked si sa ty s nim rozisla tak naco ho vobec riesis 😂 ci ta len serie, ze si nasiel niekoho skor ako ty?

ivik4
20. okt 2021

@katulastraka ona mozno cakala ze ju bude este dlho prosit a je nenahraditelna 🤷‍♀️
3 mesiace su dost dlha doba na to aby sa chalan posunul dalej

h2
20. okt 2021

Podobná téma tu už bola viackrát a vždy ma to prekvapí. Dvaja sa rozídu, ale problém nastáva, keď si ten bývalý nájde novú priateľku. Prečo Ťa to trápi? Je to bývalý, takže neriešim, ako žije, s kým sa stretáva. Maximálne by som sa tešila, že si niekoho našiel a je zase šťastný (v prípade, že by som ja nechala jeho a ublížila mu tým).

autor
20. okt 2021

@kkovacovak videla som ho v meste

kiwi3
20. okt 2021

cize mal za tebou smutit ovela dlhsie? dobre, ze si nasiel.

limetka69
20. okt 2021

Mila autorka, chodila som s chlapom cca 9 rokov, po tom ako som ho nechala sa do pol roka ozenil, nie, nie je to skoro. 😂

luna379
20. okt 2021

Nič lepšie sa ti nemohlo stať. 🙂 Môj ex čo som s ním bola 6 rokov si našiel frajerku až po vyše roku a kiežby to urobil skôr, iba ma zbytočne motal, že sa dáme znovu dokopy, spával so mnou a dával mi nádeje. Až keď si našiel inú som sa mohla posunúť ďalej. 🙂

Takto môžš ísť ďalej slobodne. A rob to ako cítiš ty. Ale moja rada znie , skús byť iná ako on a uži si single čas. Možno je to posledný single čas, ktorý zažiješ. Venuj sa sama sebe, rob čo chceš, spi dokedy chceš, užívaj si! 🙂

beronsche
20. okt 2021

autorka - cize ty ho sice uz nechces, ale chces, aby on teba chcel?

autor
20. okt 2021

@beronsche on to tvrdil že ma chce asi nie keď ma novu

jaskolka
20. okt 2021

Ja som si manžela nasla mesiac po rozchode,teda sme sa stretli. Po polroku už boli zásnuby.
Z teba hovorí zranené ego nie láska k bývalému. Ži svoj život a nechaj ho žiť tiež.

dadis
20. okt 2021

Dopraj a bude ti dopriate ❤. Bud rada, ze sa ma dobre. Co by si chcela, aby za tebou smutil? Citila by si sa lepsie?

h2
20. okt 2021

Možno Ťa naozaj chce, ale keď Ty jeho nie, tak čo sa má zatvoriť do kláštora?

kate211
20. okt 2021

Vlastne aj moj byvaly si nasiel asi po mesiaci novu priatelku. Po dalsich 3 mesiacoch otehotnela, za dalsie 3 mesiace mali svadbu a za dalsi rok aj pol rozvod.

ivik4
20. okt 2021

Co tak mu napisat ze si ho videla v meste s novou ? A nech Ti neklame ze Ta chce naspät. Uz budes mat od neho pokoj. No ty asi nechces. Aj tak si myslim ze Ta to stve len preto ze ziarlis a keby ste zas spolu si uvedomis ze si tam kde si bola predtym. Vsak si musela mat dovod na rozchod

beronsche
20. okt 2021

ved ty si sa s nim rozisla, nerozumiem, preco sa vobec zamyslas nad tym, co ti vravel.. Nechces ho, nie si s nim, on nech si robi co chce - nech zlozi slub dozivotneho celibatu alebo ma 4 frajerky a jednu zenu naraz, teba sa to uz netyka..
Z nejakeho dovodu si ho nechala, alebo si urobila len teatralne gesto a cakala, ze ta bude prehovarat?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz