Bizarné správanie priateľa

26. aug 2024

Ako by ste reagovali na priatela ktory najprv vyhlasi ze pride na rodinny obed k mojej rodine a po zodpovedani nejakych otazok zmeni nazor a obrati to ci pridem za nim ja.
1. Konkretne slo o to ze sa spytal ci mame doma voyo lebo v case navstevy by siel futbal co som povedala ze nie ze ci ide tu pozerat futbal al za mnou
2. Potom sa spytal co varime a ked som povedala ze pecene kuracie stehno nato reagoval ze ved ale jemu spravime maso na prirodno podotykam tato spekulacia zacala uz okolo obeda ,lebo ze nema rad maso s lostou…
3. Ze chcel prist so psom - podotykam ze ten pes je agresivny a chcel aby bol u nas v dome , problem nebol ze ho musi nechat sameho lebo den predtym bol sam 10hodin
Nakoniec sa z toho vykrutil a spytal ci pridem vecer ja ..na co som ostala cumiet…

elenka.k
26. aug 2024

fu, teraz ako 20 vydatá žena - rešpektujem " beriem ohľad aj na mužove chcenie / kuknúť na pokoji futbal, či hokej... / ale asi ako na frajera by som mala dosť nervy. Povedz mu na rovinu: že mal povedať na rovinu, ak sa nechcel - ak sa necíti - na stretnutie s vašimi.
Veď mu to nejako vrátiš 😉
Ale nezabudni - nech si toto u teba dosť dobre vyžehlíiiii 🙂

thirstymonk
26. aug 2024

Futbal je mu očividne prednejší ako ty a tvoja rodina a ten zbytok sú už len lacné výhovorky pre takú naivku ako si ty.

Resp. ukáž mi chlapa, ktorý nepoje kuracie stehno haha :D

michaela789
26. aug 2024

Mne to pripadá ako chodenie okolo horúcej kaše, pričom tá horúca kaša je v tomto prípade vyjadrenie, že jednoducho nechcel prísť hneď od začiatku a tak pridával problémy a komplikácie dúfajúc, že ti to "dôjde".
Nechala by som ho pozerať futbal. Povedz mu, že večer prídeš ale chceš si doviesť aj cirkusové šapitó so živým slonom a že dúfaš, že to nebude problém.

moonka1
26. aug 2024

taka podla mna je uplne evidentne, ze sa chcel proste z tej navstevy nejakym sposobom vykrutit 😀 tiez by som mu to vratila, aj ked nie som zrovna pomstychtiva, ale toto sa tiez nerobi 😀 😀

sissy27
26. aug 2024

trápne, že nevedel rovno povedať, že k tvojej rodine na obed proste nechce ísť. Toto aj s tými primitívnymi výhovorkami by mi vadilo oveľa viac ako samotný fakt, že nechce. A nie, neprišla by som večer za ním.

stanulienkat
26. aug 2024

Kolko ma rokov? Cudny material.

oslo1
26. aug 2024

Ako zrela Zena by som mu povedala, nech sa naje doma, pozriet football a vyvenci psa. Potom moze prist poobede o 4 na kavu, ale ma priniest aj kolac.
Celkovo SA vykruca. Ja takychto ludi nemam rada, vsak nech povie, ze SA mu nechcem prist.

lenkalienka321
26. aug 2024

Ja som asi náročná, ale takéto správanie ešte v štádiu chodenia, kedy je človek zaľúbený a snaží sa urobiť na partnera čo najlepší dojem?... tak neviem ako sa bude správať, keď ho tie hormóny prejdú a príde realita dlhodobejšieho vzťahu. A ten agresívny pes?. Nie je náhodou pes odrazom majiteľa?

autor
26. aug 2024

@thirstymonk no veru on, pretoze je nauceny ze kazde maso s kostou mu mamka vykosti pripadne ani take nerobi…

@michaela789 Praveze sa prakticky sam nanominoval kedze nema rodinu doma a ako sa vyjadril on si obed nevie uvarit… a potom toto

@lenkalienka321 je to pes jeho rodiny ..celkovo hyperaktivny kt provokuje inych psov a teda ja svojho nebudem niekde zamykat aby sa mohol ich pes volne pohybovat

martin206
26. aug 2024

ten chlap ta ma na haku neviem v akom pokrocilom stadiu ste vo vztahu aj na tom zalezi. teraz to neber ze ti chcem radit alebo robit zavery, ale za seba poviem iba tolko ze by som sa vyhovaral inac proste by som hladal kompromisy, a nie klast si podmienky.

sense
26. aug 2024

To nie je bizarné správanie, len futbal je presnejší ako ty. A dúfam že si za ním večer nesla

petronellla87
26. aug 2024

On ma 15?😆

viestta
26. aug 2024

Mne osobne by neblikali len vsetky kontrolky, mne by svietil v hlave majak v usiach hcali sireny. Uz len to, ze dospely chlap nie je schopny sa sam nakrmit, ked mu nema kto navarit je na zamyslenie. No a to, ze mu maminka vykostuje masko ako dvojrocnemu? Toto ti nepride divne? Co este maminacka robi pre synacika? Vies o tom, ze keby ste sa dali dokopy bude to ocakavat od teba? Lebo vsak tak to ma byt, ma sa o neho niekto starat...
Futbal, na ktory sa vyhovoril je uz len ceresnicka na torte. Toto je pripad nevhodny na partnerske suzitie.

h2
26. aug 2024

A keby ste mali voyo, tak by si u vašich akože išiel na rodinnom obede pustiť ten futbal? 😦

januska12323
26. aug 2024

Ešte povedz, že má viac ako 12 rokov a bude to dokonalé.

stanulienkat
26. aug 2024

@viestta to je tak, ze teraz by jej mali v hlave vrieskar sireny...ALE!!!! Autorka proste ignoruje. Lepsie napisat o 3 roky, ze ma male dieta, partner doma nehne rukou a po kom ma dat priezvisko, lebo frajer si ju nechce zobrat za manzelku.
To fakt napadne dospelemu muzovi, ze svokra ma jemu varit separe? Alebo by si na navsteve pustil TV? Bud je vadny, alebo nezrely. Alebo len nevychovany. Vsetky 3 varianty su zle.

milanemila
26. aug 2024

Mne uplne stacila info, ze mu maminka vykostuje masko a teda on si obed navarit nevie :D nehovorim, ze ma vediet uvarit svieckovu a k tomu domace knedle, ale teda zabezpecit si obed by mohol zvladnut :D
Nestracaj cas zbytocne s niekym, kto za to nestoji. Cim som starsia, tym si starostlivejsie vyberam, komu svoj cas venujem. Uprimne si myslis, ze vas vztah ma nejaku perspektivu pri jeho postoji? 🙈

viestta
26. aug 2024

@stanulienkat myslim, ze tam to je 3 in 1. Uz len to, ze maminecka mu masko vykostuje hovori o tom, ze tam vychova jednoznacne zlyhala. A na celej ciare. Toto je iny matros.

evinqua
26. aug 2024

Nech si objedná a pozve aj teba. Fakt divne správanie ak sa sám pozval. Mal prísť s kolacmi ku káve to.by zvládol kúpiť snáď a nie diktovať si menu a snáď aby ste mu mäsko nakrájali a mohol ho jest jednou rukou pri telke..to by som nedovolila ani mužovi nie frajerovi. Ked je špeciálny zápas tak viem napr naplánovať jedlo na prestávku

luccija
26. aug 2024

Nechcel ísť...chcel mať svätý pokoj pozerať futbal a zavolať si donášku...a teda prišla si za ním večer?

thirstymonk
26. aug 2024

Jeeemin dievča, ty utekaj od neho tak rýchlo ako sa len dá. Nedaj si pokaziť celý život. Aj mne mamka olupala spišske parky, ale to som mal cipana 7 :D

thirstymonk
26. aug 2024

@milanemila Nahodou, ja viem aj sviečkovu aj domace knedle. Aj faširky, gulaš, kapustnicu a vlastne všetko viem, k čomu existuje recept. A keď aj neexistuje, tak ryžu mäso vie zrobiť každu, s prstom v riti, bez problemov :D

viestta
26. aug 2024

@luccija dobra otazka. Toto by aj mna zaujimalo

gerber58
26. aug 2024

No toto je absurdné čo tu popisuješ. Nezaujima ho tvoja rodina, ale to čo ponúkate. A ešte si aj vyberá 😀.....konec

milanemila
26. aug 2024

@thirstymonk to je super to je velke plus 👍🏼 ved to, ze by som ocakavala, ze tu ryzu s masom zvladne alebo nejake cestoviny 🤷🏼‍♀️ ono je to skor neochota, lenivost a zvyk na mama hotel, kde panka vzdy niekto obskakuje 🙈
Ja muzovi rada navarim aj mu to nalozim a kludne aj ten prazdny tanier odnesiem, ale viem ze na druhy den on zas urobi to iste pre mna a o tom to je.

lllaila
26. aug 2024

@petronellla87 haha môj syn má 15 a tiež mu kuracie stehno vykosťujem po upečení 🙈 alebo ho pre istotu ani nejedava, aby nebol za trápneho, dúfam, že z toho vyrastie 😂

thirstymonk
26. aug 2024

@milanemila Mamahotel treba zrušiť tak v siedmych osmych rokoch života... to už by si decko mohlo vedieť aspoň chyžu povysavať, vyniesť smeti a také veci, postupne sa naučiť aj variť. Ja som sa gulaš naučil asi keď som mal 12. Zas ale som mal byvalu, čo v 17 pripalila čaj, bo to robila prvykrat v živote :D

joesvk
26. aug 2024

Pochybujem, že sa s ním teraz kvôli tomu rozídeš.
Ale fakt-najlepšie je rozísť sa s ním.

Škoda, že počas chodenia mnohé tieto "maličkosti" prehliadame....A potom to nedopadne....

rozculena
26. aug 2024

dobre ti radím,kopni ho do riti.S niekoľkými deckami na krku bude odchod od neho nemožný

srdeenko19
26. aug 2024

To fakt? Mamička mu oberá mäsko od kosti? Snáď mu to teda ešte aj nepredžúva. 😀 už z tých trapnych výhovoriek je vidno, že to je nevyzreté decko. Co najskôr by som sa ho zbavila.